Esileht Ilu ja tervis Südamelihase põletik – kas peab haiguslehele jääma?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Südamelihase põletik – kas peab haiguslehele jääma?

Postitas:

Kellel olnud, kas võib ikka vaikselt tööl edasi käia või peab kindlasti koju jääma? Arst tahab haiguslehele jätta, kuid tööl on kiireim aeg …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin tööl ja hiljem kujunes välja südame reuma ja meo-,perikardiit(Vedelik südame kelme ümber)Oleneb mis tööd sa teed.Kui kontoris siis pole hullu.Mina töötasin sellel ajal baaris mis avatud 24h.No ei mõjunud hästi.Pärast istusin haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töö on mul väga stressirikas – iga minut on pinge sisuliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas töö on seda väärt, et selle nimel surra?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:46; 09.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas töö on seda väärt, et selle nimel surra?[/tsitaat]Ok, sellesse vast ei surda. 🙂 Uurin lihtsalt ja mõtlen, mida teha. Haiguslehele jäämine teatud olukordades ja töö kaotamine võib olla hullem kui surm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Südamelihase põletik ei ole naljaasi, eriti kui seda rahulikult välja ei ravita. Ilmselt seoses tööga oled ju selle ka saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:46; 09.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müokardiitide võimalikud tüsistused
Alteratiivne M äge kardiaalne puudulikkus;
Proliferatiivne M kardioskleroos krooniline
kardiaalne puudulikkus;
Müokardiitide võimalikud tüsistused
Alteratiivne M äge kardiaalne puudulikkus;
Proliferatiivne M kardioskleroos krooniline
kardiaalne puudulikkus;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ok, sellesse vast ei surda. 🙂 Uurin lihtsalt ja mõtlen, mida teha. Haiguslehele jäämine teatud olukordades ja töö kaotamine võib olla hullem kui surm.[/tsitaat]
Ole nüüd normaalne. Südamelihase põletik on väga väga tõsine asi ja sellesse võibki surra.

Aga eks valik on loomulikult sinu. Tegelikult ma ei saa aru, miks haiguslehele jäämine sinu jaoks kohe töökaotusega võrdub. Kas südamelihase põletik tekkiski mõne püstijalu põetud viiruse tagajärjel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ok, sellesse vast ei surda. 🙂 Uurin lihtsalt ja mõtlen, mida teha. Haiguslehele jäämine teatud olukordades ja töö kaotamine võib olla hullem kui surm.[/tsitaat]

Südamelihasepõletikku justnimelt surrakse, eriti siis, kui rahulikult seda välja ei ravita!!! Eestis on viimase paari aasta jooksul paar noort (aqlla 30-aastast) naist päris kindlasti surnud müokardiidi tüsistustesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kas südamelihase põletik tekkiski mõne püstijalu põetud viiruse tagajärjel? [/tsitaat]Eks nad nii tekigi? Ok, otsustatud, jään lehele – enese rebestamise eest keegi mulle seal aitäh ütlema ei tule …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sulle on pandud vale diagnoos. Mul oli ka väsimuse tõttu perearstiga selle võmalikkusest juttu. Perearst ütles, et südamelihase põletk on nii raske haigus, et see vajab kardioloogia intensiivravi. Ei olevat võimalik, et südamelihase põletikuga inimene kõnnib ja räägb ja teeb tööd. Vanasti olevat see väga popp diagnoos olnud, aga mitte tõsiseltvõetav.
Seda arvestades ma pakun, et see ei olnud kardiloog, kes sulle selle diagnoosi pani..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Eks nad nii tekigi? Ok, otsustatud, jään lehele – enese rebestamise eest keegi mulle seal aitäh ütlema ei tule …[/tsitaat]
Tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli ka väsimuse tõttu perearstiga selle võmalikkusest juttu. Perearst ütles, et südamelihase põletk on nii raske haigus, et see vajab kardioloogia intensiivravi. Ei olevat võimalik, et südamelihase põletikuga inimene kõnnib ja räägb ja teeb tööd. [/tsitaat]

Aga kuidas oled sa veendunud, et JUST SINU perearsti versioon on see õige?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu klassiõel oli kunagi ja temal jäi küll aasta vahele. Üldse ei tohi pingutada. Ja kui koolis juba ei tohi käia, siis stressirikast tööd ammugi ei tohi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsena olin südamelihase põletikuga terve veerandi koolist kodus. esimesed kolm nädalat peale diagnoosimist käskis kardioloog mul täitsa voodis lamada, isegi söömiseks ei tohtinud laua äärde minna .
paar aastat tagasi pärast stressirohket perioodi ja püstijalu põetud kerget külmetust sain ma südamelihasepõletikuga tööl käia küll, kuigi seda vaid sellepärast, et mul oli väga meeldiv ja rahulik töö. kodus aga olin väsimuse tõttu enamasti pikali. kuid mul on nüüdseks välja kujunenud kardioskleroos…
ühesõnaga- võta haigusleht, kasvõi paariks nädalaks. jah, rahaliselt kaotad, aga tervise võidad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal läbitud teema endokardiidiga … kaks päeva peale lõikust ajasin end püsti ja liikusin, rääkimisega probleem ei olnud. Intensiivis sättisin endale ka arvuti … lugesin emaile ning kirjutasin vastu ehk tegin tööd. Kirurg käis ja vaatas ning rõõmustas, et nii tegus juba.

Haiguslehe asemel võta võimalusel puhkust, võidad rahaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 19:02; 14.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]töö on mul väga stressirikas – iga minut on pinge sisuliselt.[/tsitaat]Mina jääks igal juhul haiguslehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et sulle on pandud vale diagnoos. Mul oli ka väsimuse tõttu perearstiga selle võmalikkusest juttu. Perearst ütles, et südamelihase põletk on nii raske haigus, et see vajab kardioloogia intensiivravi. Ei olevat võimalik, et südamelihase põletikuga inimene kõnnib ja räägb ja teeb tööd. Vanasti olevat see väga popp diagnoos olnud, aga mitte tõsiseltvõetav.
Seda arvestades ma pakun, et see ei olnud kardiloog, kes sulle selle diagnoosi pani..?[/tsitaat]
issand, mis rumal jutt! Mul on korra läbipõetud. Kaks kuud paranesin, vägagi rääkisin ja kõndisin, lihtsalt see oli väga väsitav kõik. Inimesed põevad haigusi erinevalt. Mõni on suremas juba labasest 37,2 palavikust, teine paneb pärast rasket operatsiooni mööda palatit ringi, voolikud küljes rippumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti oleneb tööst – kas füüsiline, või istud lauataga. Olen lugenud, et oluline on jälgida pulsisagedust – räägi arstiga oma tööst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Endal läbitud teema endokardiidiga … kaks päeva peale lõikust ajasin end püsti ja liikusin, rääkimisega probleem ei olnud. Intensiivis sättisin endale ka arvuti … lugesin emaile ning kirjutasin vastu ehk tegin tööd. Kirurg käis ja vaatas ning rõõmustas, et nii tegus juba.

Haiguslehe asemel võta võimalusel puhkust, võidad rahaliselt.[/tsitaat]Endokardiit ja müokardiit on siiski arstlikust vaatevinklist üsna erinevad haigused …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 19:20; 15.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Endokardiit ja müokardiit on siiski arstlikust vaatevinklist üsna erinevad haigused …[/tsitaat]
Seda loomulikult … asja vaadati tavakodaniku poolt teisest vaatevinklist sarnasuste põhimõttel. Aga seda arsti pilk näha ei osanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 19:02; 14.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki vastuste eest aga odoot, kas perearst ei ole ise suuteline õiget diagnoosi panema? Kas peaksin küsima saatekirja kardioloogile?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tunnen naist, kes 41. aastaselt püstijalu seda haigust põdes ja suri, kaks pisikest last jäi maha. Veel hommikul viis lapsed lasteaeda ja kurtis pisut väsimust ning õhtul viidi haiglasse, kolm päeva hiljem tuhastati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänan kõiki vastuste eest aga odoot, kas perearst ei ole ise suuteline õiget diagnoosi panema? Kas peaksin küsima saatekirja kardioloogile?[/tsitaat]

Perearst peaks olema suuteline diagnoosima sellist asja ja ka ravima. Vajadusel konsulteerima kardioloogiga. Kindlasti ei ole vaja saata igaühte kardioloogi juurde.
Kuid see on muidugi ideaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänan kõiki vastuste eest aga odoot, kas perearst ei ole ise suuteline õiget diagnoosi panema? Kas peaksin küsima saatekirja kardioloogile?[/tsitaat]

Kardioloogile võid saatekirja küsida küll – aja saad siis, kui haigus juba läbi on. Ja perearst peaks küll suutma südamelihase põletikku diagnoosida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müokardiidi diagnoosi kinnitamiseks on kohustuslik biopsia võtmine, mis üldiselt siiski keskmise perearsti ampluaasse ei kuulu … Müokardiit on haigus, mille korrektne diagnoosimine võib mõnel juhul olla ka erialaspetsialistidele keerukas. See aga ei tähenda muidugi, et niisuguse haiguse kahtlust ignoreerida võiks ja tõsise terviseprobleemiga tööl edasi käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 19:20; 15.05 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kardioloogile võid saatekirja küsida küll – aja saad siis, kui haigus juba läbi on. [/tsitaat]Huh .. ongi nii pikad järjekorrad või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.05 14:39; 09.05 14:44; 09.05 14:51; 09.05 19:02; 15.05 08:10; 15.05 18:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Südamelihase põletik – kas peab haiguslehele jääma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.