Esileht Ilu ja tervis südamelöökide kuulmine öösel

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: südamelöökide kuulmine öösel

Postitas:

Natuke naljakas minu enda jaoks, aga samas veidi segav asi. Nimelt mingi aeg ,kuu- kaks, olen õhtul magama jäädes või hommikul kergema unega hakanud kuulma oma südamelööke. Naeran, et heli on selline, nagu keegi tõmbaks luuaga: sahh-sahh-sahh… Aga häirib, saatan. Liiga vali on, hakkan neid lööke kaasa lugema ja magamisest ei tule midagi. Kui seni toimus see vaid vasaku külje peal magades, siis viimased ööd ka paremal küljel olles. Kas keegi teab sarnast tunnet? Huvitav, kas sellest lahti ka saab? Kõrvatropid muretsema….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellega ei kaasne midagi muud – ärevust, paanikat, siis ei näe põhjust muretsemiseks. Samas alati maksab perearstiga konsulteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja palju sa neid minutis kokku loed? mina kuulen neid paar korda aastas, kui mul on rütmihäire. see tähendab siis lihtsalt öeldes seda, et süda lööb kordades kiiremini kui peaks. niikaua kui see mõne minutiga ise ära kaob ei ole probleemi, kuid kui see peale poole tunni möödumist järgi ei jää, siis on vaja juba kiirabi sekkumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulen ka oma südamelööke siis, kui rütmihäire on. Rütmihäired ise on enamasti ohutud ja neid esineb päris palju, enamus lihtsalt ei tea, et neil neid esineb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis südamelöökide kuulmine öösel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.