Esileht Ilu ja tervis Südamerike ja vaktsiin

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Südamerike ja vaktsiin

Postitas:

Olen 30a ja saaksin nyyd õpetajana omale lasta vaktsiini teha. Aga mitte keegi ei oska mulle öelda, et kui kuulun sydamerikke tõttu riski gruppi siis kas AZ vaktsiin yldse sobib mulle? On kellelgi mingisuguseid sarnaseid dilemmasid/soovitusi vms

või peaksin ootame perearsti kaudu oma jàrjekorda ja saama Moderna vms muu vaktsiini?

tuhat tànu juba ette!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sul seda vaktsiini vaja teha on? Sa oled noor ja ei haigestu nii kergelt. Samas sa ei tea ju selle vaktsiini võimalikke kõrvaltoimeid. Mina küll ei julgeks teha sinu asemel.

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja, kes ei oska kirjutada “riskigrupp”. Kui üldse on kunagi kohane õiendada õigekirja üle, siis just nüüd.

Ja jutt on ka muidugi üsna rumal. Kui ei osata vastata AZ vaktsiini kohta, siis miks Moderna kohta keegi rohkem su küsimustele vastata oskaks? Äkki on üleüldse küsimus valesti küsitud?

Küsi oma perearstilt, mitte sõbrannade emadelt, ja küll ta vastata oskab.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajad on riskigrupis Terviseameti lollusest kus lapsi sunnitakse pandeemia ajal koolis käima. Kogu maailmas juba ammu lapsed õpivad kodus aga näe Eesti ametnikud on ikka kõige “targemad” Alles nüüd kus Eesti on pandeemia levikus nr1 maailmas, saadi aru oma veast.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 00:02; 22.02 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sul seda vaktsiini vaja teha on? Sa oled noor ja ei haigestu nii kergelt. Samas sa ei tea ju selle vaktsiini võimalikke kõrvaltoimeid. Mina küll ei julgeks teha sinu asemel.

Peale enesekaitse äkki selle pärast ka, et ei levitaks? Koolis ega kodustele?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on mõnus kodus tšillida riigi raha eest. Vajadsusel saab haliseda oma “sydameriggest”.

Pohhui, kas koolid kunagi lahti saaks ja nakatumist vähendada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele küsimusele ilmselt oskavad ainult arstid vastata. Või keegi, kel oli täpselt sama probleem. Koolis teil ilmselt siis ka meedikut tööl pole, seega oleks mõistlik ehk küsida oma perearstilt. Ja ilmaasjata ütlesid, et oled õpetaja, seepeale on osa nagu hagijad kallal. Oleksid pidanud ütlema, et oled koolis abipersonali esindaja. Aga muidugi püsib vähemalt teema nii aktiivne. Siin on ka mingit infot. https://www.bhf.org.uk/informationsupport/heart-matters-magazine/news/coronavirus-and-your-health/coronavirus-vaccine-your-questions-answered#safeheart

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mitte keegi ei oska mulle öelda, et kui kuulun sydamerikke tõttu riski gruppi siis kas AZ vaktsiin yldse sobib mulle?

Tõesti ei osanud perearst sellele vastata?
Ma pöörduks siis Terviseameti poole (nii küsimuse kui kaebusega perearsti osas).
Riskigruppi kuulumise määratlesid omast tarkusest? Kardioloogilised haigused on küll loetud kõrge riskiga haiguste hulka COVID-19 vaktsineerimiskavas, aga enne neid on veel väga kõrge riskiga haigused ning eakad ja muud grupid.
Oma südamerikkega peaksid veel kaua ootama vaktsiini.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja, kui sa soovid ennast vaktsineerida, aga oled mures oma tervise pärast, siis seda teab kõige paremini sinu perearst, mis sulle sobib ja mis mitte. Perekool pole su tervisega kursis.

Kui sa ei soovi ennast vaktsineerida ja otsid sobivat vabandust, siis tõesti ei saa sind keegi aidata ja ei oska sulle vastata.

 

Aga mitte keegi ei oska mulle öelda,

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis teil ilmselt siis ka meedikut tööl pole, seega oleks mõistlik ehk küsida oma perearstilt.

Koolis töötav meedik on kooliõde, tema käest küll mingit põhjust seda küsima minna ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem annab süda otsad seetõttu, et kopsud lima täis viiruse elutegevuse tõttu, kui et mingi muu jama pärast. Endal klapiprotees ja teine klapp vigane jaaniiedasi jamad, aga süsti lasin ära teha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:52; 22.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit perekooli foorumist sa küll nüüd mingit vastust ei saa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 00:02; 22.02 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On väga vähe seisundeid, mille korral koroonavaktsiin on vastunäidustatud. Südamerike (mis ilmselt pole väga raske, kuna ju töötad) pole kindlasti üks nendest. Oled pigem oma ameti kui tervise tõttu riskirühmas.

Arst

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On väga vähe seisundeid, mille korral koroonavaktsiin on vastunäidustatud. Südamerike (mis ilmselt pole väga raske, kuna ju töötad) pole kindlasti üks nendest. Oled pigem oma ameti kui tervise tõttu riskirühmas.

Arst

“Südamerike (mis ilmselt pole väga raske, kuna ju töötad)”
Palun, ARST,  andke oma diplom kooli tagasi.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:52; 22.02 18:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Südamerike ja vaktsiin