Esileht Lapse ootamine südametöö 6+1 ?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: südametöö 6+1 ?

Postitas:
Kägu

Tere!

Ainuke aeg tuvastamiseks, mis mulle haigla registratuurist anti, oli 6+1.

Kas keegi on nii vara südametööd juba näinud ?

Ämmakas arvas, et võib küll näha olla ja ütles et ikka ära käiksin.  Tsükkel muidu olnud täpne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimese lapsega oli 6+2 südame töö ilusti olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel ajal võib olla küll vabalt südametöö näha. Aga ei pruugi.. seetõttu üldiselt võiks natuke hiljem minna, et kui südametööd ei leia siis tekib ikka päris suur mure ja nördimus sisse, kuigi selleks ei pruugi absoluutselt põhjust olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind arst ise kutsus 6+0 tagasi ja südametöö oli ilusti olemas. Teiste rasedustega olen ise alles 8+ käinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka olemas, aga kui sul pole, siis see tekitab paratamatult natuke paanikat, nii et olen nõus, et 7. nädalal on kindlam minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on südametöö juba sel ajal olemas ja nähtav. Oleneb muidugi aparaadist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka 6+2 südamelöögid juba olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ainuke aeg tuvastamiseks, mis mulle haigla registratuurist anti, oli 6+1.

Kas keegi on nii vara südametööd juba näinud ?

Ämmakas arvas, et võib küll näha olla ja ütles et ikka ära käiksin. Tsükkel muidu olnud täpne.

Mul oli sel ajal juba olemas südametöö. Kui täpne OV aeg teada, siis võid vabalt näha. Kui veidi mööda arvestatud, võib veel vara olla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 6+0 juba Pelgulinna emos näha. Aga alati ei pruugi, jah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrdluseks, et minul 5+4 veel südametööd ei olnud (läksin varakult tuvastama, sest rohtusid oli raseduse tõttu tarvis kiirelt juurde saada). Seega, mõnepäevane möödaarvestus OV osas, hilisem pesastumine või raseduse aeglasem areng algusel võib lükata südametöö tekkimist ja nägemist veidikene ka edasi. Mul tõusis nt HCG päris algusel aeglaselt ja arst tahtis raseduse juba maha kanda, kuni siis korraliku hüppega hakkas siiski kasvama. Hilisemates UHdes on beebi isegi mõõtmistulemustega mõned päevad kasvust ees olnud.

Seega, kui juhtub, et 6+1 veel ei ole südametööd, siis see ei pruugi üldse halba tähendada ning küll arst sind siis ka tagasi kutsub nädala-paari pärast. Soovitaksingi kohale minna teadmisega, et 6+1 veel üsna vara ja olenevalt aparaadist on suur tõenäosus, et VEEL ei ole miskit näha. Nii ei teki suurt pettumust, kui tõesti ongi veel vara. Samas tekib tohutu rõõm, kui JUBA näedki pisikese vilkuva südamekese ära. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin ka 6+0 tuvastamas ja südametöö oli olemas. 8+0 käisin erakas ka, sest ma super ülemõtleja ???? siis juba kuulsin ka südant ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on sel ajal südametöö olemas, aga kui pole, siis järgneb sellele nädalajagu muret ja ootust, kas rasedusega on kõik hästi ja järgmisel korral on südametöö näha või mitte. Kui ei saanud hiljemaks aega, siis ei saanud, mis teha, käi ära ja loodame parimat! Kui südametööd ei ole näha, eks siis pannakse kohapeal sulle arsti poolt kordusaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 6+1 ei olnud südametööd veel näha. Ootasin 2 nädalat ja järgneval visiidil juba oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine südametöö 6+1 ?