Esileht Pereelu ja suhted Südamevalu !

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Südamevalu !

Postitas:
Kägu

Tere !
Minu lugu siis selline, olin viimast kuud rase, kui mu mees armus teisesse naisesse ja mind pettis !! See oli mulle väga suur hoop, sest ma arvasin alati, et meil on kõik korras. kuna tema ise nii väga seda last tahtis ja see rasedus tuli meile väga raskelt (kunstlik viljastamine)ei oleks ma iial temast seda uskunud.Sellest teada saades ma muidugi viskasin ta kodust välja !!Ei läinud päevagi mööda, kui ta tuli pisarad silmis ja palus andeks ja mina muidugi antsin, sest armastan teda ju nii väga. 5 päeva pärast seda teadasaamist läksin ma ka sünnitama, lubasin tal olla sünnituse juures, temast oli muidugi seal ka päris palju abi. Pärast sünnitust kui olime haiglast kodus jooksis ta jälle selle teise naise juurde, siis ma tegin temaga ka lõppu, millest ta muidugi aru saada ei tahtnud, käis ja palus uusi võimalusi, aga samas ise kohtus ja suhtles selle teise naisega. See olukord oli minu jaoks väga raske. Olen talle isegi öelnud, et kui ta selle naisega igasuguse suhtluse lõpetab, siis on tal vb lootust koju tagasi saada. Kogu sellest jamast on nüüd möödas 5 kuud ja 3 nädalat on möödas sellest, kus ta enam selle naisega ei suhtle, vähemalt nii ta mulle väidab.Ma pole lubanud, ta siia veel kolida, kuigi jah ta ööbib nüüd siin . Raske on mul selle pärast, et ta pole enam see mees kellesse ma kunagi armusin, ta isegi lõhnab teist moodi, kõik, kõik on temas muutunud, mitte miski pole enam endine. Nüüd küsin endalt tihti, kas ma ikka tahan, selle mehega koos elada, kes mulle nii julmalt haiget tegi ja on mänginud minu tunnetega 5 kuud ja samas ajab mind vihale see, et ma ei suuda temast ise täielikult loobuda !! 🙁
Vahel ma ei saa aru, et kui ta sellesse naisesse nii ära armus, miks ta küll mind siis rahule ei jätnud !!!! ?
Kui kellegil on olnud taoline lugu, siis palun kirjutage kuidas te sellest kõigest välja tulite !?
Vabandan vigade pärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Südamevalu !

Aga kuidas ta lapsesse suhtub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tal tuju ja viitsimust on, siis tegeleb. Vahel on mul tunne, et tema jaoks on laps nagu mänguasi, kui tahan siis mängin, kui ei taha siis viskan nurka.
Üks näide : kuuaega tagasi kui ma ütlesin talle, et olen kogu sellest jamas juba väsinud, parem oleks kui me enam ei kohtuks ja kui sa last tahad näha ,siis tuled ja võtad ta mõneks tunniks enda juurde või lähed temaga jalutama. Tema muidugi selle peale, et kasvata siis oma last üldse üksi. Umbes nii, et kui tema ei sa minuga koos olla, siis ei taha ka lapsest midagi kuulda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei julge ta niisama lihtsalt naist üksi lapsega jätta, kohe saab elatise selga. Eks see panebki selliseid üleaisa lööjaid vastutustundetuid mehi nats mõtlema, muidu oleks täitsa poogen, kargaks muidu siia ja sinna. Aga sinu asemel ma saadakski ta ära, sest hea mees ega hea isa ta pole, ei saagi olema. Ei ole usaldusväärne, kergemeelne, kust tuul, sealt meel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mnjah, sa pead enda jaoks selgeks mõtlema, kas saad sellest petmisest ja südamevalust üle, kas see mees on seda väärt. Ta on küll sinu lapse isa, aga paraku see alati ei loe. Ole enda vastu aus! Kahjuks näide, mille tõid lapse osas, ei tõota head! Isiklikult arvan, et mees tahab nö perekonda ja vaba mehe elu samuti ja eks see ole ka omamoodi valiku tegemine. Minu lähenemine on alati olnud – pigem õudne lõpp kui lõputu õudus. Loodan, et sul on lähedasi inimesi, kellele raskel hetkel toetuda! Kõike head!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, selline ebaloomulik protseduur, nagu kunstviljastamine loob vahel olukorra, et mehe isainstinkt ei hakka tööle – sest mees teab, et seal kliinikus käis mingi suvaline jorss pihku tagumas ja laps on arenenenud võõrast spermast. Kui oleks OMA bioloogiline laps, siis vast nii kergelt mujale tagumikku kõigutama ei läheks.
Kui aga viljastati kunstlikult ikkagi tema enda spermast, siis on tegu lihtsalt tuulepeaga, kes mõtleb alumise peaga 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei suutnud andestada. Iga korraga kadus minust killukene, kuni ei jäänud midagi järele. Mees küll kraapis pärast ust, tuli lilled näpus ja hambus, kingitused jne. Kuid enam pole seda tunnet, on vaid pettumus selles inimeses, võiks isegi öelda, et vastkustunne. Nüüd on osad vahetunud, kuid ma ei suuda temas enam meest näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks on nii, et mida varem sa selle õudse lõpu teed, seda varem see lõputu õudus lõppeb.
5 kuud hoidis sind \”ootel\” ja sebis teisega? See mees ei armasta ega vääri sind.
See lõplikult lahtirebimine võib olla pööraselt valus, aga mida varem sa selle ette võtad, seda varem ka sellest valust paraned. Ja paraned kindlasti!!!

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Nojah, selline ebaloomulik protseduur, nagu kunstviljastamine loob vahel olukorra, et mehe isainstinkt ei hakka tööle – sest mees teab, et seal kliinikus käis mingi suvaline jorss pihku tagumas ja laps on arenenenud võõrast spermast. Kui oleks OMA bioloogiline laps, siis vast nii kergelt mujale tagumikku kõigutama ei läheks.
Kui aga viljastati kunstlikult ikkagi tema enda spermast, siis on tegu lihtsalt tuulepeaga, kes mõtleb alumise peaga ;)[/tsitaat]
Kust, kurat, sa välja lugesid, et tegu doonorspermaga?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kägu 17:49 see ongi tema bioloogiline laps.
Elatusraha lapsele nõutsin ma kohe kui laps oli sündinud ja ta uuesti teise juurde jooksis, seda ta maksab siianii.
Mõistus ütleb mulle ka, et aitab, ära jama selle mehega, ta pole sinu armastust ära teeninud, aga kahjuks pole mul olnud nii palju jõudu, et see kõik lõpetada. 🙁 Ma ei tea ise ka mida kardan või millest ma nii väga kinni hoian ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kahjuks pole mul olnud nii palju jõudu, et see kõik lõpetada. 🙁 Ma ei tea ise ka mida kardan või millest ma nii väga kinni hoian ? [/tsitaat]
Sa kardad üksindust ja mittehakkamasaamist. Aga vaata tõele näkku- sa oled ju praegugi üksinda. Temaga sa ei saa ju absoluutselt arvestada! Mitte iialgi ei hakka sa teda usaldama. Selline suhe on piinarikas. Kuna sa oled alles noor, siis on sul suur tõenäosus leida hoopis parem partner. Võta aega lapse ja iseenda jaoks, nii pisikese kõrvalt sul ei saagi jätkuda energiat rohkemaks. Beebi emana oled sa eriti haavatav ja õrn ja ülearust energiat suhteprobloeemidega lõputult maadlemiseks ka pole. Ma soovitaks sul pöörduda nõustaja poole. Praeguses olukorras sa ei peagi ise ja üksi hakkama saama. Anna see nõrkus endale andeks. Juba see on tubli, et sa siia kirjutasid. Järgmise sammuna pöördu professionaali poole, kes aitab sul probleemi lahata ja sellest lahti lasta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu elus pole sarnane olukord üldsegi mitte võõras. usun, et tean, mida tunned.
samas – kas armastus on vabaks laskmine või kinni hoidmine? kas armastus on matemaatika – kui sina teed nii või naa, siis armastan sind vastavalt.
kas lased armastatul inimesel käituda nagu ta tunneb, et tal vaja on või hakkad talle seadma piire – kellega võib suhelda, kellega mitte. ta pole kõike seda valu ju sulle meelega ja tahtlikult tekitanud. võimalik, et ta isegi ei saa aru, mis valu sa võiksid tunda. sind ta rahule ei jätnudki ehk seepärast, et tal on su vastu tundeid ja ta on ka isa lapsele, kelle ema oled sina – kuidas ta peakski lihtsalt oma pere juurest ära kõndima. aga tema elus on midagi, mis on pannud teda vaatama ka mujale. kas mees on sinu oma, et hakkad dikteerima, mida ta teha võib ja mida mitte? kui teda armastad, siis ei dikteeri. kui omad, siis dikteerid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

inimene arvabki, et teine armastab teda siis, kui saab teatud tähelepanu vaid iseendale. aga sellist armastust ei ole olemas. ja isegi kui on, siis on see väga harva esinev. mul pole ühtegi tõendit selle kohta, et on olemas selline suhe, kus kumbki pool pole vahepeal kusagil kellegi teise juures käinud, kellessegi teisesse armunud. ja kui ollakse vahepeal kellessegi teisesse armunud, on ju raske suhet silmapilkselt lõpetada, suruda armumisetunnet alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutan natuke endast. Ma olen 34 aastane ja mul on ka eelmisest kooselust 2 tütart 10 ja 15 aastane.
Eelmise mehe juurest läksin ma ise ära kuna armastus sai otsa, me kasvasime lihtsalt lahku. Tütred suhtlevad oma isaga ja käivad tihti tal külas.
Majanduslikult ei sõltu ma mehest, tulen rahaliselt ise väga ilusti toime, pigem sõltub tema minust. Korter kus elame on minu, rahaline sessetulek on mul suurem kui temal, pigem oli alati ikka nii, et kuu lõpus küsis ta minult raha, et omale suitsu osta.
Olen ise juba käinud psühhiaatri juures, seal soovitati tulla koos mehega, millest loomulikult mees keeldus. Olen lugenud ka üht väga head raamatut\”Mees ja Naine\”.
Olen mõistnud ka mehe valu, sest tean, et ta on olnud väga suures segaduses.
Olen ka tunnistanud oma süüd selles, et mees teise juurde jooksis, sest süüdi on alati ikka kaks poolt.
Võibolla on mul tõesti hirm üksijäämise ees ?
Aga samas ma tunnen, end ka praegu väga üksi. Kusakilt pean ma leidama endas selle jõu ja julguse, ning lõpu tegema, aga praegu ei tea veel kust ma selle jõu ja julguse küll saan! 🙁

Please wait...
Postitas:
Quuu

Kui armastust pole, siis on raske koos olla. Mu meelest ka mõttetu.
Mingit sellist siblijat, kes ise ka ei tea keda tahab, ma üldse ei kannataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil oli taoline lugu, laps tuli kiirelt, mees segaduses, armus teisesse…suhe kestis minu 7. raseduskuust kuni lapse 4-kuuseks saamiseni ja 1 apsakas veel siis kui laps oli 11-kuune. meil laps nüüd 4,5 ja oleme ikka koos ja õnnelikumad kui kunagi varem. loomulikult on ta mind veel petnud, õnneks vist AINULT korra ja ega tema ise ju süüdi ei ole…nagu ikka. elame ikka koos, armastame, hoolime…saan vahel ise ka aru et idiootne värk aga näed hea on koos olla, mugav, mõnus. sädet jätkub, kirge…kõike on mida vaid vaja, ei näe mõtet lahku kolida.

ps: esimesest suhtest sain teada tema enda käest ja siis kui suhe ammu läbi oli! ma isegi mitte ei kujuta ette mida oleksin tundnud kui oleks suhte ajal sellest teada saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]inimene arvabki, et teine armastab teda siis, kui saab teatud tähelepanu vaid iseendale. aga sellist armastust ei ole olemas. ja isegi kui on, siis on see väga harva esinev. mul pole ühtegi tõendit selle kohta, et on olemas selline suhe, kus kumbki pool pole vahepeal kusagil kellegi teise juures käinud, kellessegi teisesse armunud. ja kui ollakse vahepeal kellessegi teisesse armunud, on ju raske suhet silmapilkselt lõpetada, suruda armumisetunnet alla. [/tsitaat]

Mõningane tähelepanu pole mind kunagi häirinud. See on selge, et väljaskäies saadab meest ringiuitav pilk vastaspoole poole. Või, et seltskonnas on hea tuttavaga vestelda. Aga kui mees on loonud pere ja mind oma naiseks valinud, siis mina ei suuda mokk maas lastega kodus oodata ja tema ringitõmbamist taluda. Et kas tuleb armukesega suhe või mitte. Ei suuda taluda tema mõnitusi ja tõrjumist. Lubatud eksole. Ta pole minu omand. Siiski on tõsi, et kui ta läheb, läheb niikuinii. See näitab seda meest siis kõige ehedamas endas, kui madal ta on.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Pereelu ja suhted Südamevalu !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.