Esileht Kodunurk sügavkülmutatud tainatooted

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: sügavkülmutatud tainatooted

Postitas:

Kas maitseomaduste pärast on vahet, kuidas sügavkülmutatud pirukad või leib üles sulatada – kas aeglaselt tavalises külmikuosas, nagu liha puhul; või toatemperatuuril; või hoopis ahjus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 13:42; 31.03 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toored pirukad panen ahju kohe külmununa(tulevad nii kuldpruunimad ja krõbedamad), tavalise leiva ja saia lasen sulada toatemperatuuril. Aga sulamise ajaks teen kotisuu lahti, et kott seest märg ei jääks ja leib/sai läbi ei vettiks. Kui sulanud on(umbes 30min), pane koti kinni selle klõpsakaga, millega need muidu poeski on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian röstsaia sügavkülmas ja torkan külmununa rösterisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian röstsaia sügavkülmas ja torkan külmununa rösterisse.

jah, mina ka, meie rösteril on külmutatud toodete jaoks eraldi režiim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pirukad olen seni alati külmunult ahju pannud, kuigi pakil on kirjas, et sulatada. Maitsevad samamoodinagu poest neid samu külmuttatud ja siis poeahjus küpsetatud pirukaid osta 😀

Teisiti polegi proovinud, sest pole niimoodi pikalt planeerinud, et nii, nüüd kahe tunni pärast paneks pirukad ahju. Need on meil sügavkülmas hädajuhuks, kui nädalavahetuse hommikul avastame, et oleme unustanud süüa osta 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi avastasin nüüd kriisiajal, et pole mingit vahet maitsel. Mina ostan rukkipala, panen sügavkülma ja jupikaupa võtan. Tavaliselt võtan õhtul välja ja panen lihtsalt leivakappi. Kusjuures mina just ei tee kotisuud lahti: niiskus läheb tagasi leiva sisse ja tulemus on pehme ja värske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mulle on ka meeldiv üllatus, et sügavkülmast võetud leib tundub sama värske ja pehme, nagu oleks just leivakombinaadist tulnud 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 13:42; 31.03 23:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk sügavkülmutatud tainatooted