Esileht Ilu ja tervis Sügelevate silmadega allergikutele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sügelevate silmadega allergikutele

Milliseid silmatilku kasutate? Mulle soovitas perearst Opatanoli, aga nendega on see jama, et võib pärast avamist vaid neli nädalt tarvitada. Ma ei kasuta neid igapäevaselt, vaid vajaduspõhiselt. Pidevalt olen sunnitud pooltäis pudeli ära viskama ja jälle uue ostma. Kas on midagi sellist, mis nii ruttu ei aeguks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid silmatilku kasutate? Mulle soovitas perearst Opatanoli, aga nendega on see jama, et võib pärast avamist vaid neli nädalt tarvitada. Ma ei kasuta neid igapäevaselt, vaid vajaduspõhiselt. Pidevalt olen sunnitud pooltäis pudeli ära viskama ja jälle uue ostma. Kas on midagi sellist, mis nii ruttu ei aeguks?

See on ka tavalistel silmatilkadel nii. Mille tõttu sul silmad sügelema hakkavad? Hooajaliste allergiate puhul kulub see pudel just kõige tõhusamalt ära õige aja jooksul, vastupidiselt sellele, kui paar korda kuus silm kuivama kipub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik silmatilgad ja ka retseptiga geelid “aeguvad” nelja nädalaga.
Käsimüügist ostan alati vaid pisikesi 5ml, et poleks kahju ära visata.
Mul lapsel on õietolmu allergia ja isegi eelmise aasta tilgad toimisid sama hästi nagu alles avatud pudel.
Ninarohtudega on sama.

Toime on neil ikka alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik silmatilgad ja ka retseptiga geelid “aeguvad” nelja nädalaga.

Käsimüügist ostan alati vaid pisikesi 5ml, et poleks kahju ära visata.

Mul lapsel on õietolmu allergia ja isegi eelmise aasta tilgad toimisid sama hästi nagu alles avatud pudel.

Ninarohtudega on sama.

Toime on neil ikka alles.

Systane omad kehtivad 3 ja 6 kuud, aga apotheka lehel hetkel ei näita, et saadaval ja anna teada kui uuesti olemas. Võimalik, et mõndades apteekides alles. Ei tea, kas tarneauk ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei aegu nad kuskile isegi aastaga, olen ise kasutanud Oftani eelmise aasta tilku. Lihtsalt tuleb vahepeal külmkappi panna ja pudeli ots puhas hoida. See on puhas ravimifirmade enesekaitse, seda on öelnud ka silmaarst mulle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergodil

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Sügelevate silmadega allergikutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.