Esileht Ilu ja tervis Sügelised või allergia

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sügelised või allergia

Postitas:

Nädal tagasi märkasin näpu peal imepisikest punni, mis sügeles päris kõvasti. Kratsisin selle katki, kuid ära ta ei kadunud. Eile märkasin parema käe pöidla juures veel nelja imelikku punast punni või imepisikest laigukest, aga need ei sügele. Täna siis märkasin ehmatusega, et küünarnukkide siseküljel oleks nagu kassiga kakeldud. Eriti vasak käsi on pisikese punaseid punne ja kraapse täis. Natukene on ka parem, aga need ei sügele absoluutselt.
Kas sügelised võivad tekkida nii, et nad ei sügele…nüüd tuli nädalavahetus ka peale ning täitsa nõutu olen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi tihti on neid sügelemise teemasid siin viimasel ajal. Huvitav, kas äkki on vee kvaliteet muutunud. Kuskandis elad? Ma Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügelised on kohe kindlasti siis ka sõrmede vahel, suhteliselt tihedalt ja meenutavad imepisikesi vesivillikesi.
Punased punnid on midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea need sügelised sugugi sõrmedevahel olema. Mul olid käed täiesti puhtad. Olid kõhul, reitel. Hakkasid meeletult sügelema, kui olin just hakanud magama jääma. St lestad aktiveeruvad soojas ja niiskes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Sügelised või allergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.