Esileht Ilu ja tervis Sügelised!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sügelised!

Postitas:

Ma lihtsalt enam ei suuda nendega võidelda! Saime need ühe sugulase käest, kes nüüdseks on ennast suutnud ära ravida, aga mulle tundub, et meie pere jääbki nendega võitlema.
Alguses ravisime Benzotaliga. Tulemus-suur null. Ei mõjunud mitte kellelegi. Siis ravisime kahe kuuri Permenthriniga. Mulle mõjus ja lastele mõjus, aga mehele mitte. Tulemus- varsti olime jälle kõik ühiselt sügelistes. Saime peale mehega väävlisalvi! Tundus, et mõjus, aga nädal peale selle lõppu hakkas vanem laps jälle sügelema ja tegime jälle kõigile ka Permenthrini otsa, aga nüüd leidsin mina uue kolde. Seega varsti sügeleme jälle kõik koos.

Ma lihtsalt enam ei suuda! Pesen ja koristan 100 korda päevas. Kõik asjad teen aurupesuriga üle. Riided ja voodipesu käivad kuivatist läbi. Isegi patju ja tekke topin kuivatisse. Veearve on tohutu, aga lahti nendest ei saa! Ma ei saa aru, mida me valesti teeme!?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 06:10; 13.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et ei lähe arsti juurde. Kas te vähemalt kellegi tegelikult asja tundva inimesega vähemalt konsulteerisite, apteekriga näiteks? Võimalik, et on hoopis mõni teine nakkav nahahaigus, aga teie ravite sügelisi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et ei lähe arsti juurde. Kas te vähemalt kellegi tegelikult asja tundva inimesega vähemalt konsulteerisite, apteekriga näiteks? Võimalik, et on hoopis mõni teine nakkav nahahaigus, aga teie ravite sügelisi.

Kes siis meile ravimite retseptid välja kirjutas? Ikka arst ju! 🙂 🙂 🙂
Lisaks perearstile on isegi nahaarsti juures käidud, kes siis viimati selle väävlisalvi määras.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 06:10; 13.08 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravimisel tuleb järgida neid põhimõtteid:

Ravimit manustatakse kogu kehale (v.a peapiirkond täiskasvanutel);
Ravida tuleb kõiki perekonnaliikmeid ja kontaktseid üheaegselt (sõltumata kehalööbe esinemisest). Rõivad ja voodipesu tuleb vahetada ravi alustamisel ja pärast ravi lõpetamist.
Mänguasjad tuleb hoida kuni kaks nädalat kilekotti suletuna.

Väävlisalvi määritakse nahale üks kord päevas, ravi kestab viis päeva. Selle aja jooksul ei tohi end pesta ja tuleb vältida higistamist. Enne ravimi järgmist määrimist võib eelnevalt nahale kantud salvi maha pesta. Ravimit peab kandma üle kogu keha, mitte ainult nähtavale lööbele (ka suguelundite piirkonda, taldadele ja küünte alla). Pärast igakordset käte pesemist peab ravimit uuesti kätele määrima.

Et ravi oleks edukas, tuleb pärast vahendite pealekandmist vahetada voodi ja ihupesu ning tekk ja pesta neid vähemalt +60° juures. Käterätte tuleb vahetada kaks korda päevas.

Sagedasemad vead sügeliste ravis:
Ravimiga määritakse vaid lööbe piirkonda
Pärast käte pesemist ei kanta ravimit uuesti kätele
Ravimi kogus ei ole piisav
Lähedased kontaktsed ei ravi üheaegselt, seetõttu ja kordusnakkuse võimalus
Jäetakse ära ihu- ja voodipesu vahetus enne ja pärast ravi
Ei täideta korrektselt konkreetse ravimi kasutamisjuhendit

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere tegi selle kunagi läbi ja saime lahti. Kuid minul oli üks teema sellega üksi edasi.
Ma arvasin, et ei saanud ise lahti, et teised said. Seega määrisin end edasi ja asi jätkus ja läks nagu hullemaks. Läksin nahaarstile ja ta ütles, et need pole sul enam sügelised, vaid sa oled rohtu üle tarvitanud ja sellepärast sul nahk on üle ärritatud lihtsalt.
Selline kogemus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Sügelised!