Esileht Ilu ja tervis Sügelus ja kipitus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Sügelus ja kipitus

Postitas:
Kägu

Mure siis algas üle kuu tagasi,kui avastasin lapsel pölvedel punnid mida ta hoolega sügas(laps 3 aastane)erilist tähelepanu sellel pööranud.Mingi aeg aga avastasin et need kahtlased punnid ja sügelus on ka mulle tekkinud,mis aga aina levis üle kogukeha ja seda päris kiiresti.Pöördusin perearsti juurde kes ütles et tegu pole ei tuulerõgute ega ka sügelistega,kirjutas allergia ravimi.alguses tundus et mõjus siis aga jätkus sügelemine ja selle levik.vahepeal kolisin kokku aga elukaaslasega kas samuti,mõniaeg hiljem sügelmea hakkas,asi jõudis niikaugele et magada enam ei saanud.Otsustasin kasutada Nix ravimit,seda konsulteerisin apteekriga,kuid peale kreemi peale kandmist oli olukord hullupöörane,keha oleks nagu kõrvenägestega üle tõmmatud ja ei suutnud kuidagi kratsimist tagasi hoida.Pesin leige vee ja seebiga kogu selle kreemi maha,kuid süelust/kipitus jätkus.Pöördusin erakorralisse kuna ei suutnud seda enam taluda,siis tehti süst mis mingit tulemust ei andnud,kuid kinnitati taaskord et sügelised need pole.Pöördusime taas perearsti juurde,kirjutas meile uued rohud.Eile siis määrsime taas kõik enneast sellega kokku ja päris positiivne oli olla.Kuid täna on see hirmus kihleus taas platsis käisin pesemas panain uuesti kreemi aga ei midagi.Olgu ka öeldud et voodi pesu ja kõik muud riided pesin ka 60 kraadega ära.Diiavi ja vaibad käisin tolmuimejaga üle. millega siis löpptulemusel tegu et ravile ei allu.Arstid öelda ei oska millega tegu ja nahaarsti järjekorrad on meeletult pikad.mida ette võtta,mida veel proovida,sest selline pidev kihelus ja kratsime ajab juba hulluks,eriti raske vaatda väikest poja kes kratsib käevartelt ja pölvdelt veregi välja.
seda ka,et pesupulbri,ja hüügini vahendid vahetasin ka välja,tegu ei saa olla allergiaga,seda enam et mehel enne ei olnud peale kokku kolmist ka temal need.
olen lihtsalt nii nõutu ja mures et ei oska kuhugi enam pööruda.ehk kellegil selline kogemus seljataga ja oskab soovitada mida edasi teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Sügelus ja kipitus

lutikad ehk?

0
0
Please wait...

Postitas:
Daam

RE: Sügelus ja kipitus

Võivad olla küll lutikad või kirbud. Kui on punased latakad, mis kohutavalt sügelevad, ja mitu tükki lähestikku mõnes magusas kohas, siis mõtle tõsiselt neile putukatele. Meil oli kunagi naaber-prügikoll, kelle korterist lutikad levisid, lahti saime putukatõrje mürgiga, ka voodi lasime üle, kõik servad, õmblused, kõik kohad, kuhu putukas pugeda võib. Ja kordama pidime ka, enne kui lõplikult lahti saime. Kirbuhammustused on väiksemad kui lutika omad, meenutavad rohkem allergilist löövet – punne.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Sügelus ja kipitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.