Esileht Lapse ootamine suguelu keeld

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: suguelu keeld

Postitas:

Arst pani kolmeks nädalaks suguelu keelu + muu säästev režiim. Kas keegi teab, kas käega ja suuga võib ikka teha? Ma mõtlen mees mulle. Vastupidi on vast okei 🙂

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 15:19; 04.08 16:02; 04.08 19:56; 04.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on keeld, siis on keeld, jumal küll.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on keeld, siis on keeld, jumal küll.

Aga mismoodi suuseks kahju teeb, see nii õrn tegevus? Lihtsalt mõtisklen.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 15:19; 04.08 16:02; 04.08 19:56; 04.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on keeld, siis on keeld, jumal küll.

Aga mismoodi suuseks kahju teeb, see nii õrn tegevus? Lihtsalt mõtisklen.

Orgasm ju tekitab võimsaid kokkutõmbeid tupes. Juba seepärast on ohtlik.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei riskiks, kui keeld peal. Orgasm mõjutab emakat väga palju, emakas läheb toonusesse ja arvan, et see ei ole hea, kui arst arvab, et tuleks loobuda mõneks ajaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsam on, laps või seks?? Kui teine esikohal, siis ära jää lihtsalt rasedaks, kui ei suuda 3 nädaladki ilma olla. Või kui sõltuvus on nii suur, siis pöördu psühholoogi poole. Natuke haiget juttu ajad.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:07; 04.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… 😀

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… ????

Kahe lapse emana, kes pidi ka mõlema raseduse alguses seksist hoiduma, ei ole see kohe kindlasti mitte mingi kadedus. Minu jaoks on on lihtsalt arusaamatu, kuidas arsti keelust hoolimata ikka aru ei saada. Prioriteedid paigast. Pole ju mõttet siis üldse lapsi saadagi, kui juba alguses ei suudeta oma vajadusi hetkeks kõrvale jätta ja keskenduda olulisemale, kui orgasm.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:07; 04.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… ????

Ja muidugi kadedus.
Vaata, mõni meist ei saa lihtsalt aru, kuidas mõni inimene ei tea mitte midagi naiste bioloogiast ja on veel uhke oma lolluse üle. Ja ehk äkki siiski saab natuke petta.
No lasku käia.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… ????

Kahe lapse emana, kes pidi ka mõlema raseduse alguses seksist hoiduma, ei ole see kohe kindlasti mitte mingi kadedus. Minu jaoks on on lihtsalt arusaamatu, kuidas arsti keelust hoolimata ikka aru ei saada. Prioriteedid paigast. Pole ju mõttet siis üldse lapsi saadagi, kui juba alguses ei suudeta oma vajadusi hetkeks kõrvale jätta ja keskenduda olulisemale, kui orgasm.

Issand jumal, mis õeluskotid siin on. Ah et prioriteedid paigast ja pole mõtet lapsi saada? Ma ju ei kirjutanud, et kavatsen seda keeldu ignoreerida ja keppida 3 korda päevas, ma küsisin suuseksi ja käeseksi kohta, vabandan, ma ei tulnud orgasmi peale, ma arvasin, et asi on suguaktis ja peenise tegevuses emaka lhedal. Äkki ei tasuks emaks saada nii õelatel inimestel, muide, lapsed küsivad ka igasugu lolle küsimusi, sõimate neil ka näod täis?

+11
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 15:19; 04.08 16:02; 04.08 19:56; 04.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… ????

Ja muidugi kadedus.

Vaata, mõni meist ei saa lihtsalt aru, kuidas mõni inimene ei tea mitte midagi naiste bioloogiast ja on veel uhke oma lolluse üle. Ja ehk äkki siiski saab natuke petta.

No lasku käia.

Uhke???

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 15:19; 04.08 16:02; 04.08 19:56; 04.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ära pane tähele, paljude naiste jaoks kaob seksi olulisus lapse sündides täiesti ära, samuti kahjuks ka tähelepanu oma mehele. Ainult nunnutatakse last. Oletan, et need mürgised inimesed pole suuseksi kunagi teinudki/saanudki. Minu meelest täiesti rahulikult, pigem kelmikalt esitatud küsimus, mitte kuidagi uhke või ülbe.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest teemaalgataja poolt täiesti normaalne asi mida küsida. Isegi, kui mõne meelest nii iseenesestmõistetav asi, ei pea nii kurjalt vastama. Selliste sapiste vastuste järgi võiks arvata, et mõnda ajab kadedaks, et teisel aktiivne suguelu on… ????

Kahe lapse emana, kes pidi ka mõlema raseduse alguses seksist hoiduma, ei ole see kohe kindlasti mitte mingi kadedus. Minu jaoks on on lihtsalt arusaamatu, kuidas arsti keelust hoolimata ikka aru ei saada. Prioriteedid paigast. Pole ju mõttet siis üldse lapsi saadagi, kui juba alguses ei suudeta oma vajadusi hetkeks kõrvale jätta ja keskenduda olulisemale, kui orgasm.

Issand jumal, mis õeluskotid siin on. Ah et prioriteedid paigast ja pole mõtet lapsi saada? Ma ju ei kirjutanud, et kavatsen seda keeldu ignoreerida ja keppida 3 korda päevas, ma küsisin suuseksi ja käeseksi kohta, vabandan, ma ei tulnud orgasmi peale, ma arvasin, et asi on suguaktis ja peenise tegevuses emaka lhedal. Äkki ei tasuks emaks saada nii õelatel inimestel, muide, lapsed küsivad ka igasugu lolle küsimusi, sõimate neil ka näod täis?

Loomulikult sõimame.
Aga selliseid küsimusi peaksid arstile esitama, ega perekooli käod ei tea, miks see sul ära keelati. Võib-olla arst on ka lihtsalt kade 😀

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast täitsa aru. Olen ise kõrge libiidoga inimene ja kui ma nädal aega pole orgasmi saanud, hakkan orgasme saama läbi une, kusjuures ennast kuidagi puudutamata! Nii et minu puhul ei aitaks näiteks suguelu ja orgasmi saamise ärakeelamine ka 😀
Ma sinu küsimusele vastata ei oska. Oleneb ilmselt, mis põhjustel sul suguelu keeld on.

4 lapse ema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast täitsa aru. Olen ise kõrge libiidoga inimene ja kui ma nädal aega pole orgasmi saanud, hakkan orgasme saama läbi une, kusjuures ennast kuidagi puudutamata! Nii et minu puhul ei aitaks näiteks suguelu ja orgasmi saamise ärakeelamine ka ????

Tahtsin täpselt sama kirjutada 😀 Oleks vist pidanud rahusteid sööma, et iseeneslikke orgasme ära hoida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine suguelu keeld