Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Postitas:
Kägu

Ei saa ka aru. Leidnud siis teine naine kuskilt toimetusest-seksinud oimetuks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tasu lasta fassaadil end peita.

Mitte peita, vaid petta.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tekkis ka mõte, et nii palju infot, peaks olema tuvastatav, pakkuge veel!

Ja mis sa selle teadmisega peale hakkad kui saadki kogu info kätte? Lähed tänaval näpuga näitama ja narrima? Võtad ka hilisema vastutuse kui inimene juhuslikult peale sellist tagakiusamist suitsiidi teeb?

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tekkis ka mõte, et nii palju infot, peaks olema tuvastatav, pakkuge veel!

Ja mis sa selle teadmisega peale hakkad kui saadki kogu info kätte? Lähed tänaval näpuga näitama ja narrima? Võtad ka hilisema vastutuse kui inimene juhuslikult peale sellist tagakiusamist suitsiidi teeb?

Tagakiusamine =  tema tavapärase käitumise avalikuks tulek? Tõepoolest, miks kiusati neid toredaid mehi, kes vaimse peetusega meesprostituudilt teenust ostsid?

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

susima, et et kes see ajakirjanikupreili küll olla võiks, et siis saaks ikka nimeliselt näpuga näidata ja ohhetada ja ahhetada, et küll on rõve. Nagu mingi hüäänikari olete, saaks aga kellegi hambusse…..

Selel preili kohta on öeldud, et ta “harib”  rahvast mitu korda nädalas. Oleks vist ikka hea teada, kes see õpetaja ja guru ikka on. Lihtsam rahvas, kes usub kõike, mis telekast tuleb, saab kah teada, kelle õpetusi ta kuulab ja järgib.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuhu oleks Katariina Sandra tööle aidanud? Kellegi abikaasa ja laste ema oleks pidanud hakkama prostituudiga koos töötama? Või kes iganes kes on normaalset elu elanud- lapsena koolis käinud, sealt edasi eriala õppima läinud, siis tööle (olgu see koht siis kassas või ministeeriumis). Et meil ei tehtagi enam naistel vahet? Ühed prostituudid kõik? Säh, sina, kassapidaja, saad kolleegiks HIV-positiivse prostituudi. Jälk suhtumine. Tahaks väga teada kes see Katariina tegelikult on!

+7
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kellegi abikaasa ja laste ema oleks pidanud hakkama prostituudiga koos töötama? Või kes iganes kes on normaalset elu elanud- lapsena koolis käinud, sealt edasi eriala õppima läinud, siis tööle (olgu see koht siis kassas või ministeeriumis). Et meil ei tehtagi enam naistel vahet? Ühed prostituudid kõik? Säh, sina, kassapidaja, saad kolleegiks HIV-positiivse prostituudi. Jälk suhtumine.

Mida ma praegu lugesin!? Jälk suhtumine on see, kui sa leiad, et prostituudina tegutsenud naisel ei ole enam kunagi võimalik ausat tööd leida lihtsalt selle pärast, et “normaalet elu elanud naised” ei peaks kunagise prostituudiga kõrvuti töötama.

+36
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kuhu oleks Katariina Sandra tööle aidanud? Kellegi abikaasa ja laste ema oleks pidanud hakkama prostituudiga koos töötama? Või kes iganes kes on normaalset elu elanud- lapsena koolis käinud, sealt edasi eriala õppima läinud, siis tööle (olgu see koht siis kassas või ministeeriumis). Et meil ei tehtagi enam naistel vahet? Ühed prostituudid kõik? Säh, sina, kassapidaja, saad kolleegiks HIV-positiivse prostituudi. Jälk suhtumine. Tahaks väga teada kes see Katariina tegelikult on!

Mina oleksin küll nõus koos töötama HIV-positiivse endise prostituudiga, kui ta ikka oleks valmis korralikult tööd tegema. See Sandra paraku on juba oma eluga nii ära harjunud, et mingit kellast kellani tööd tema küll tegema ei hakka. See oli ainult selle kõrvuni ära armunud Katariina fantaasia. Kes muuseas võib ka tuntud raadiohääl olla.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellegi abikaasa ja laste ema oleks pidanud hakkama prostituudiga koos töötama? Või kes iganes kes on normaalset elu elanud- lapsena koolis käinud, sealt edasi eriala õppima läinud, siis tööle (olgu see koht siis kassas või ministeeriumis). Et meil ei tehtagi enam naistel vahet? Ühed prostituudid kõik? Säh, sina, kassapidaja, saad kolleegiks HIV-positiivse prostituudi. Jälk suhtumine.

Mida ma praegu lugesin!? Jälk suhtumine on see, kui sa leiad, et prostituudina tegutsenud naisel ei ole enam kunagi võimalik ausat tööd leida lihtsalt selle pärast, et “normaalet elu elanud naised” ei peaks kunagise prostituudiga kõrvuti töötama.

Pigem ma ei võtaks enda vastutusele sellise tüübi töölesokutamist. Ainus töökoht võiks kõne alla tulla: sotsiaalministeerium. Või võtab Feministeerium ta oma palgale.

+3
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas HIV positiivne prostituut ei või elus muudatust teha? Et ta on siis maha kantud inimene ja ei tohi enam kunagi ausa tööga leiba teenida? Me ei tea iial, kellega me koos töötame või naabruses elame. Rääkides HIVist, siis see võib olla ka näiliselt väga korralikul ja heal järjel oleval inimesel. Lisaks ei ole tavapärase igapäevase kontakti käigus praktiliselt võimalust, et HIV positiivne inimene sinu tervisele kuidagi ohtlik on.

Rääkides kriminaalsest poolest, siis sulisid on meie ümber igal pool. Kui sa elad kuskil prestiižses elamurajoonis, kus naabriteks on lugupeetud inimesed, siis sa ei tea ka iial, mis seal koduseinte vahel või nende inimeste ärides võib toimuda. Kas on siis vahet, kas tegemist on prostituudist kelmi või oma elukaaslase/laste suhtes vägivaldse psühhopaadiga, kes näeb väljaspool kodu igati lugupeetav ja edukas välja, aga tegelikult on väga julm inimene? Ühed mustad mõlemad.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge, kas te saate aru, et te laimate inimesi?

Meie ei laima, ja Ekspress ei laima. Ekspress lihtsalt annab abivalmilt küllalt vihjeid, et rahvas ise uudishimust lõhkedes võimalikke nimesid otsib. Kui leiab õige, siis pole see jus Ekspressi välja öeldud! Kui ei leia ja mingi vale inimene saab selle tõttu p*sarahe kaela, kasvõi juhtumisi smade initsiaalide või vanuse pärast- no juhtub, sorri, ega meie pole midagi teinud. Nii “mina tean, aga teie arvake!”tehti selle stroomi ranna liputaja kohta jne. Juriidiliselt ei saa EE süüdistada, kui sa nime ära arvad. Aga madal on see meie “uuriva ajakirjanduse lipulaeva” tase. Ja ega Kägude tase parem pole, kõikides portaalides käib vilgas nuhkumine ja äraarvamismäng.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sünnipäev välja jätta, siis võib see K. J. olla, kes millalgi isegi Valli baarist välja visati ja paistab silma ebaadekvaatse käitumisega.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas HIV positiivne prostituut ei või elus muudatust teha? Et ta on siis maha kantud inimene ja ei tohi enam kunagi ausa tööga leiba teenida? Me ei tea iial, kellega me koos töötame või naabruses elame. Rääkides HIVist, siis see võib olla ka näiliselt väga korralikul ja heal järjel oleval inimesel. Lisaks ei ole tavapärase igapäevase kontakti käigus praktiliselt võimalust, et HIV positiivne inimene sinu tervisele kuidagi ohtlik on.

Rääkides kriminaalsest poolest, siis sulisid on meie ümber igal pool. Kui sa elad kuskil prestiižses elamurajoonis, kus naabriteks on lugupeetud inimesed, siis sa ei tea ka iial, mis seal koduseinte vahel või nende inimeste ärides võib toimuda. Kas on siis vahet, kas tegemist on prostituudist kelmi või oma elukaaslase/laste suhtes vägivaldse psühhopaadiga, kes näeb väljaspool kodu igati lugupeetav ja edukas välja, aga tegelikult on väga julm inimene? Ühed mustad mõlemad.

Mina olen endine prostituut ja elan viimased 17a korralikku elu. Keegi peale mõne tollase kolleegi ei tea. Tean mitut endist prostituuti, kellest on saanud edukad inimesed. Enamik on lõpetanud keskmise pereinimesena. Tavaliselt ei ole prostitutsioon enda valik, vaid tingitud suhtevägivallast. Ka Sandra ja Fjodori loo puhul on see ilmne. Mees kupeldab enda naist. Mis saaks siis kui naine keelduks?

+31
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen endine prostituut ja elan viimased 17a korralikku elu. Keegi peale mõne tollase kolleegi ei tea. Tean mitut endist prostituuti, kellest on saanud edukad inimesed. Enamik on lõpetanud keskmise pereinimesena. Tavaliselt ei ole prostitutsioon enda valik, vaid tingitud suhtevägivallast. Ka Sandra ja Fjodori loo puhul on see ilmne. Mees kupeldab enda naist. Mis saaks siis kui naine keelduks?

Tuletame nende haridust ka meelde ja seda, et nad on narkomaanid ja vargad. Praegu, hetkel on.
Ma ei eita loomulikult kannapöörde võimalikkust, aga potentsiaali tuleb paraku ka arvestada.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen endine prostituut ja elan viimased 17a korralikku elu. Keegi peale mõne tollase kolleegi ei tea.

Mina olen ka ja olen samamoodi puhas, pea 10 aastat. Minu elu kõige pimedam aeg oli see aeg. Keegi ei tea sellest, va. mu mees, kes mu välja aitas sellest.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuletame nende haridust ka meelde ja seda, et nad on narkomaanid ja vargad. Praegu, hetkel on.

Ma ei eita loomulikult kannapöörde võimalikkust, aga potentsiaali tuleb paraku ka arvestada.

Olen nõus, et Sandra puhul on potentsiaali vähem. Hariduse puudus ja narkomaania on riskitegurid, miks naist on lihtsam ära kasutada. Olen siiski näinud ka selliste naiste muutumist. Kõige olulisem on, et nad vägivaldsest elukaaslasest päriselt lahti ütleks ja seda mustrit enda peal enam korduda ei laseks. Naised hakkavad peale seda justkui õitsele. Need mehed kahjuks otsivad uue “elatusallika”.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle Katariina kirjeldus seal viis küll mõttele, et milliseid inimesi meil ikka eetrisse lastakse! Rõve. Ja selline on lausa peaministrit intervjueerinud…. Sellised trügivad Eesti tippametnike lähedusse – no vastik lihtsalt. Võiks siis nende Katariina ja Miku nimed ka avaldada ajalehes, et vältida selliseid teemasid nagu siin on et hakatakse arvama, kellega tegemist.

Tsiteerin:

“Mikk on edukas ettevõtja ja elupõline poissmees, kes viimastest aastatest enamiku on veetnud Lõuna-Euroopas päikest ja mesd nautides. Eestisse sattudes, umbes kord aastas, on tal tavaks Katariina üles otsida. Teineteist tuntakse aastaid.”

“Mikk mõtles, et tahab grupiseksi ja palus mul Tinderist vaadata, kas leiab kellegi.”

“Ma ei leidnud nii kiiresti. Seejärel Mikk ütles, et tal on mingi teine koht, kust saab tasu eest.”

Et mees tuleb reisilt, otsib hea tuttava Katariina üles, avaldab ühel hetkel, et tahab GRUPISEKSI ja Katariina läheb kohe Tinderisse, et leida talle sealt keegi? Katariina ei leia ja mees palkab elukutselise prostituudi ja Katariina veel suhtleb sellisega edasi?

Mis kooslus see selline on? Parajad kriminaalid mõlemad.

Naised harrastavad samamoodi grupiseksi! Mis siin imelikku on?

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sünnipäev välja jätta, siis võib see K. J. olla, kes millalgi isegi Valli baarist välja visati ja paistab silma ebaadekvaatse käitumisega.

Kas Jukkum on siis Kaja Kallast intervjueerinud? Googeldades kohe mingit viidet ei tulnud ja pole selle naise puhul üldse kursis, mis saadetes ta olnud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meediategelase nimi on Marii. Perekonnanimi mõelge ise.

Sandra on mustlane Sandra Pilve. Koloriitne tüüp.

+1
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale sünnipäeva tõesti muu kõik klapib.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa sellisele järeldusele jõudsid? Või oletad kõigest?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised harrastavad samamoodi grupiseksi! Mis siin imelikku on?

Millised naised? Prostituudid!

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Peale sünnipäeva tõesti muu kõik klapib.

Lugesin artikli uuesti üle. Kuskilt ei tule välja sünnipäeva konkreetne kuupäev.  Jah, osa sõnumeid on kirjutatud juuni alguses, aga oma sünnipäevale võis ta naist meelitada ka muul ajal.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

MK-l ju mees, laps. Tõesti tegeleb selliste asjadega pere kõrvalt? Naiste huvist saan veel aru, aga see välismaal elav rikkur…?!

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis on tegu 34-36 aastase ja suvel sündinud naisega?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

A.S

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis on tegu 34-36 aastase ja suvel sündinud naisega?

Kolmekümnendate keskpaigas Katariina* on Eestis meedia alal tunnustatud tegija. Töötanud rohkem kui ühes tuntud meediakontsernis. Intervjueerinud otse-eetris Kaja Kallast. Aastaid mitu korda nädalas tuhandeid eestlasi naerutanud või harinud ja mõtlema suunanud, elab kesklinna korteris.  Üritas sünnipäeva ettekäändeks tuues Sandrat enda juurde meelitada, aga millal see sünnipäev on,  täpselt välja ei tulnud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nõus, et Sandra puhul on potentsiaali vähem. Hariduse puudus ja narkomaania on riskitegurid, miks naist on lihtsam ära kasutada. Olen siiski näinud ka selliste naiste muutumist. Kõige olulisem on, et nad vägivaldsest elukaaslasest päriselt lahti ütleks ja seda mustrit enda peal enam korduda ei laseks. Naised hakkavad peale seda justkui õitsele. Need mehed kahjuks otsivad uue “elatusallika”.

Selleks pöördeks peab veel üks asi olemas olema: mingi eeskuju, mingigi mälestus normaalsest elust. Kui sa oled sellises pesas kasvanud, siis on kannapööre võrdne lennuga kosmosesse, õpid uuesti käima ja rääkima, täiesti uut moodi.

Prostid, kes tulid normaalsest ausast perekonnast ja lasid ennast 90ndatel millegi või kellegi poolt ära hullutada, võrku tõmmata – neil on, kuhu tagasi pöörduda. Sandra sugustele aga tuleb seda kosmost kõigepealt tutvustada. Asja teeb raskemaks, et tal on kolm last, kes samuti on juba kasvanud teadmises, et elu ongi selline. Ja kõik ta sõbrad on ka sellised. Ülejäänud inimkond on neile vaid substraat. Miks ta peaks tahtma ise selle substraadi hulka kuuluda? Nii palju ta oskab mõelda küll.

Ma ei otsi siin meelega mingeid õigustusi inimese hooletusse jätmiseks, kuid arvata, et oh, ma võtan vaese prosti enda juurde, magan temaga (ehk ta jätkab oma eluviisi) ja otsin talle töökoha ja siis ta  muutub – see on fantaasia. Ta leiab oma heategijas lihtsalt lüpsilehma ja jätkab oma eluviisi. Ilmselt purustab ka töökohal, mille ta leiaks, kõik, mis purustada annab – varastaks, luusiks, veaks sõprugi allikale jne. Ta pole nagu sina või mõni teine, kellel on haridus ja teadmine korraliku inimese elust. Arvamus, et asi on ainult vägivaldses elukaaslases, on lapse lalin, palun vabandust.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolmekümnendate keskpaik on 35 +/1 paar aastat. Ja sünnipäev on maikuus, ka see on ilmselge, sest see juhtus eelmise aasta mais ning sõnumis räägib oma sünnipäevast.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui ei ole see meediategelane? Mille alusel midagi sellist väidad? EE kommentaaridest leidsid nime?

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga