Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Teema: Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Postitas:
Kägu

Jube segane artikkel, lugesin üle ridade. Kas siis kõike need viis inimest on nüüd HIVis või?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal koolitaja Kärsini sünna on`? Siit leiad: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12844985-Amare-Luna-O%C3%9C

Vohh, see on tulus tegevus!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

A.S

Sama mõte käis läbi

Vaevalt. See naine ei pea kedagi manguma endaga kohtuma, veel vähem raha eest seksi ostma. Bi ta ka ei ole.

Ise oleks seda templiprintsessi pakkunud, aga sünnipäev ei klapi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kohtulahendist nähtub, et al 21.05.2020 oli tütarlaps vahi all, seega on sünnipäeva tähistamine koos meediastaariga 03.06 BS.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohtulahendist nähtub, et al 21.05.2020 oli tütarlaps vahi all, seega on sünnipäeva tähistamine 03.06 koos meediastaariga BS.

Jälle hea tähelepanek. 12. novembri kohtuotsus ütleb, et “viibib vahistatuna
Tallinna Vanglas alates 21.05.2020”.

Üks märkus veel – kui võis jääda mulje, et loo allikaks on see “Katariina” ise, siis üks lause lõpeb sõnadega “kirjeldab Katariina Sandrat hiljem uurijatele”. Ehk paistab, et loo autor on oma info üles korjanud siiski politseilt/toimikutest, mitte otse “ohvrilt”, mis omakorda suurendab tõenäosust, et faktidega pole vassitud.

Lisaks väärib tähelepanu pildiallkiri – “Vaatamata sellele, et Sandra ajakirjanikku kahel korral pettis, kinnitas naine prostituudile viimaks, et see saab tema peale siiski loota”. Ehk vasakpoolsed sõnumid on tõenäoliselt hilisemad, parempoolsed varasemad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juhiksin veel tähelepanu sellele, et “kolmekümnendate keskel” omab rahvasuus kaht tähendust. Üks on see, et ta on umbes 35.
Teine on see, et ta on umbes 25. Ehk siis kaksümmend eluaastat on täis, jookseb kolmas aastakümme ja ta on vanuselt selle kolmanda kümne keskel. Käsil on kolmekümnendad aastad, kolmas kümme. Selles on oma loogika, eksole.

Minuga vaielda pole vaja, et teine variant pole õige, kasutan ise ka esimest varianti. Aga inimesed teinekord nii räägivad, sel teisel variandil on omad tulised poolehoidjad – vaidlusi on ka Perekoolis olnud – ja jälgede segamiseks see kõlbab eriti hästi. Lisaks on sel ka oma loogika.

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Juhiksin veel tähelepanu sellele, et “kolmekümnendate keskel” omab rahvasuus kaht tähendust. Üks on see, et ta on umbes 35. Teine on see, et ta on umbes 25. Ehk siis kaksümmend eluaastat on täis, jookseb kolmas aastakümme ja ta on vanuselt selle kolmanda kümne keskel. Käsil on kolmekümnendad aastad, kolmas kümme. Selles on oma loogika, eksole.

Jah, mina mõtlesin ka sellele, et huvitav, kas ta on pigem 25 või 35 kanti vanusega. Aga arvestades, et jõudnud juba mitmes meediakontsernis töötada ja aastaid inimesi naerutada, pakuks siiski pigem 35 kanti vanust.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ei tea, mõni umbes 25-aastane on ka 3-4 aastat juba tuntud. Mis = aastaid. Mõnda teate te kõik, ilmselt eranditult.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ei tea, mõni umbes 25-aastane on ka 3-4 aastat juba tuntud. Mis = aastaid. Mõnda teate te kõik, ilmselt eranditult.

Eks  kindlasti võimalik. Aga minul endal ei tule küll ühtegi neisse raamidesse mahtuvat naisajakirjanikku pähe. Tegelikult üks 1995 sündinud naisajakirjanik  isegi tuleb, töötanud wikipeedia järgi kahes kontsernis. Aga ma ei ütleks, et ta nii populaarne on, et mitu korda nädalas inimesi õpetab ja naerutab ja ma ei usu ka, et ta Kaja Kallast intervjueerinud on. Ja rohkem ei tule mul nii noori naisajakirjanikke üldse meelde. Aga ma ei ole ka väga erinevate kanalite jälgija, natuke etv-d ja vikerraadiot ainult. Nii et siin eelpool toodud nimetähtedele mul reaalseid nimesid raske taha panna, nad lihtsalt ei ole mu aktiivmälus. Kui nime kuulen, siis tõenäoliselt ikka tean, aga niisama nimi kohe meelde ei tule. Ja noh, ega tegelikult see nii oluline ka ei ole välja mõelda, kellest jutt  on. Eks natuke uudishimu ikka,  aga kui saabki teada, siis kehitaks lihtsalt õlgu, mis seal ikka.

Mulle tegelikult on huvitav ka  selle mehe isik. Nimelt on mu tutvusringis üks selline mees olemas, kes profiilile vastab. Ärimees, kes elab enamuse ajast kuskil soojas ning on oma ellusuhtumiselt vägagi vabameelne ja segane. Aga minu teada käib ta Eestis siiski pisut rohkem, kui kord aastas. Ju on teisi  sarnaseid veel, ei ole ta ainus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paljusid siinseid nimetähti ma ei dešifreeri, pole saatejuhtidega nii kursis, aga neist, kelle ma olin suuteline ära dešifreerima ja juhtumisi nägin ka seda kustutatud sõnumit, kus väideti otseselt teadvat, et see on MK – ainsana see tundub mulle usutav.

Iialgi ei saa see olla Kärsin või Saagim või mõni teine “soliidne” seksiarvamusliider, ja mitte ainult vanuse pärast. Need naised ajavad oma asja mingi teatud väärikusega, niivõrd kuivõrd sellest saab seksi- ja seltskonnalinnukeste puhul üldse rääkida. Aga neid ei kujuta ette räpases urkas suvalise narkomaanist mustlastüdrukuga raha eest aelemas või isegi tinderist grupiseksi tellimas. Never!

Viimane tegevus on salapahe, jälkus, millega avalikult ei uhkustata nagu pedo- või zoofiilia. Kuid nagu näha, ei kuulu enam ka selle hulka, mida häbenetaks.

Kui suguhaigete narkaritega lesbigrupikate orgunnimine ongi see, mida kirglikult nimetatakse “armastuseks” ja nõutakse sellele igati vaba avaldumisvõimalust, siis on see küll tore näide armastusest. Selle peale oksendamine on kindlasti suur kuritegu ja teisele teki alla vahtimine. Paraku tuli see teine ajakirjanduse kaudu taas minu elutuppa oma perversse voodieluga. Midagi pole teha.

Õnneks pole ma MK saadete sihtgrupp, aga vahel juhtud nägema. Ma ei unusta nüüd enam teda nähes elu seeski kanalit vahetamast. Selline tüüp siis meie ekraanidel? Hiljuti valmis tal ju uhke propagandafilm, kus ta mõistab seal tervelt poolteist tundi teatud nähtusi meie ühiskonnas hukka. Niisuguse kätte on usaldatud meediakanalis mingid “analüüsid” ja antud poolteisetunnise saate jaoks pappi?

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paljusid siinseid nimetähti ma ei dešifreeri, pole saatejuhtidega nii kursis, aga neist, kelle ma olin suuteline ära dešifreerima ja juhtumisi nägin ka seda kustutatud sõnumit, kus väideti otseselt teadvat, et see on MK – ainsana see tundub mulle usutav.

Iialgi ei saa see olla Kärsin või Saagim või mõni teine “soliidne” seksiarvamusliider, ja mitte ainult vanuse pärast. Need naised ajavad oma asja mingi teatud väärikusega, niivõrd kuivõrd sellest saab seksi- ja seltskonnalinnukeste puhul üldse rääkida. Aga neid ei kujuta ette räpases urkas suvalise narkomaanist mustlastüdrukuga raha eest aelemas või isegi tinderist grupiseksi tellimas. Never!

Viimane tegevus on salapahe, jälkus, millega avalikult ei uhkustata nagu pedo- või zoofiilia. Kuid nagu näha, ei kuulu enam ka selle hulka, mida häbenetaks.

Kui suguhaigete narkaritega lesbigrupikate orgunnimine ongi see, mida kirglikult nimetatakse “armastuseks” ja nõutakse sellele igati vaba avaldumisvõimalust, siis on see küll tore näide armastusest. Selle peale oksendamine on kindlasti suur kuritegu ja teisele teki alla vahtimine. Paraku tuli see teine ajakirjanduse kaudu taas minu elutuppa oma perversse voodieluga. Midagi pole teha.

Õnneks pole ma MK saadete sihtgrupp, aga vahel juhtud nägema. Ma ei unusta nüüd enam teda nähes elu seeski kanalit vahetamast. Selline tüüp siis meie ekraanidel? Hiljuti valmis tal ju uhke propagandafilm, kus ta mõistab seal tervelt poolteist tundi teatud nähtusi meie ühiskonnas hukka. Niisuguse kätte on usaldatud meediakanalis mingid “analüüsid” ja antud poolteisetunnise saate jaoks pappi?

Meelevaldne MK ristilöömine, sobivaid kandidaate on mitmeid…

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meelevaldne ristilöömine, sobivaid kandidaate on mitmeid…

Võimalik. Ma ei tea tegelikult, keda sina mõtlesid? Või keda sa mõtlesid, et ma mõtlen?

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mulle ei tundu see üldse usutav. Esiteks on tegu ontliku pereinimesega ja teiseks tema juhitav saade ei haaku ei harimise ega naerutamisega.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki ikka G. L?

Tundub selline hea südamega ja väga kaastundlik ja naised ka meeldivad…

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastaid mitu korda nädalas tuhandeid eestlasi naerutanud

ja NAINE?? Mina ei ole vist ainsatki sellist saadet näinud. Neid Õhtuid ja Duubleid ma ei ole vaadanud, kas seal?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mulle ei tundu see üldse usutav. Esiteks on tegu ontliku pereinimesega ja teiseks tema juhitav saade ei haaku ei harimise ega naerutamisega.

Mul oleks hea meel, kui see nõnda poleks. Üldse mitte kellestki ei soovi sellist jälkust mõelda, aga kellestki ju mõelda tuleb, kui juba kord nina ette torgati.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei suuda mitte ainsatki nais raadio- või telesaatejuhti meenutada, kes oleks aastaid rahvast naerutanud. Ainus lõbus ja humoorikas saade on teles “Õhtu” saade, aga see naine vast ei ole selline.

Naishumoriste meenub vaid üksikuid ja needki on pigem näitlejad kui saatejuhid.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina oleksin küll nõus koos töötama HIV-positiivse endise prostituudiga, kui ta ikka oleks valmis korralikult tööd tegema.

Mina ei taha enda kolleegiks endist ega praegust prostituuti.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei suuda mitte ainsatki nais raadio- või telesaatejuhti meenutada, kes oleks aastaid rahvast naerutanud. Ainus lõbus ja humoorikas saade on teles “Õhtu” saade, aga see naine vast ei ole selline.

Naishumoriste meenub vaid üksikuid ja needki on pigem näitlejad kui saatejuhid.

Tsitaat eelnevalt oli: “Aastaid mitu korda nädalas tuhandeid eestlasi naerutanud või harinud ja mõtlema suunanud.”

Võis ju olla mitu erinevat saadet ja see naerutamine võib olla ju selline, mida peetakse väheke mitte selliseks tõsiseltvõetavaks teemaks. Ja silma jäi üks eelnev kommentaar: “Lisaks väärib tähelepanu pildiallkiri – “Vaatamata sellele, et Sandra ajakirjanikku kahel korral pettis, kinnitas naine prostituudile viimaks, et see saab tema peale siiski loota”.”

Ehk siis ka ajakirjanik?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga häbiväärne ja kurb juhtum, aga mu sisemine uurija ärkas üles. Nii tahaks teada.
Mida see mulle annab? Mitte kui midagi! Aga ikkagi tahaks ju teada noh..

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga häbiväärne ja kurb juhtum, aga mu sisemine uurija ärkas üles. Nii tahaks teada.

Katariinasid on lausa valida, palun:
Mulle anti teada, et nime Katariina Edu taga peidab end tegelikult ajakirjanik Eeva Esse. Ja kontrollimata andmetel peitvat end nime Katarina Loos taga end ajakirjanikuks nimetav propagandist Marii Karell. Valeidentiteeti kasutades olid mõlemad ka minu sõbralisti pugenud. Magedad kombed Eesti ajakirjanikel, mis sisendavad kõike muud kui usaldust ja lugupidamist.

Tsitaat kellegi fb-kontolt, kelle isik pakub neile ülimoraalsetele ajakirjanikele väga suurt huvi.

+5
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle kargas ka just E.E. esimesena pähe, kuidagi nii sobib tema olekuga 😀

Püha jumal, seda võiks nüüd küll lausa solvavaks pidada. E.E. on kaunis noor naine, mis pistmist peaks tal sellise naisterahvaga olema.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle anti teada, et nime Katariina Edu taga peidab end tegelikult ajakirjanik Eeva Esse. Ja kontrollimata andmetel peitvat end nime Katarina Loos taga end ajakirjanikuks nimetav propagandist Marii Karell. Valeidentiteeti kasutades olid mõlemad ka minu sõbralisti pugenud. Magedad kombed Eesti ajakirjanikel, mis sisendavad kõike muud kui usaldust ja lugupidamist.

Tsitaat kellegi fb-kontolt, kelle isik pakub neile ülimoraalsetele ajakirjanikele väga suurt huvi.

Tegu siis Varro Vooglaidi tsitaadiga.

Oh seda irooniat, millega tegeleb ekrevihkajast ajakirjanikutädi 🙂

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No ei usu! Saatejuhtidena ei meeldi mulle neist kumbki, aga vat selle räpase looga neid ka seostada ei oskaks.

Mitte kuidagi ei suuda ette kujutada neid naisi mööda suvalisi urkaid ringi kolamas ja sel moel seiklusi otsimas.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ei usu! Saatejuhtidena ei meeldi mulle neist kumbki, aga vat selle räpase looga neid ka seostada ei oskaks.

Mitte kuidagi ei suuda ette kujutada neid naisi mööda suvalisi urkaid ringi kolamas ja sel moel seiklusi otsimas.

Eks need koduvägivaldurid olevat ju ka väljaspoole väga kenad inimesed ja keegi ei usu. Või on siin see uskmatus tingitud sellest, et tegu on ju Naistega? Naised on ju nunnud.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kasu on noor ja kaunis olemisest, kui sa seestpoolt roiskud?

Nüüd on juba kõik vist aru saanud, kes see lõbujanus “kaunus” naine on, (sama kaunis, kui talle teenus osutanud daam minu meelest).

Arvata oli, et Eesti on siiski nii väike, et sega neid jälgi palju tahad, ikka imbub see isik välja.

Püha jumal, seda võiks nüüd küll lausa solvavaks pidada. E.E. on kaunis noor naine, mis pistmist peaks tal sellise naisterahvaga olema.

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd on juba kõik vist aru saanud, kes see lõbujanus “kaunus” naine on, (sama kaunis, kui talle teenus osutanud daam minu meelest).

Arvata oli, et Eesti on siiski nii väike, et sega neid jälgi palju tahad, ikka imbub see isik välja.

See on siiski teie oletus. Keegi viskas nimetähed õhku ja kohe leidus ka sellest kinni haarajaid. Lisaks on nime väljakäinud isik tema suur vihkaja, nagu ma aru saan?

Kui jutt käib samast inimesest, keda mina arvan, siis tal on elukaaslane olemas. Jah, see ei takista bi-ks olemist ja ringi tõmbamist, aga kuidas ma ka ei pinguta, siis kuidagi ei suuda seda naist sellesse rolli panna.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ses suhtes täiesti nõus, see on ainult minu ja ka teiste (kes asja pisut paremini teavad) oletus. Suhe elukaaslasega oli ju kuni hiljutise kihlumiseni nagu kokku-lahku ja koos läbiti erinevaid “raskusi” ja “etappe” 😉 Seega minu jaoks kõik pusletükid klapivad.

Ega ma kedagi võlla tõmmata ei soovigi, lihtsalt sain veelkord kinnitust, et inimesed on erinevad, ja mõni ongi osav näitleja ja manipulaator, üle laipade mineja. Seda on muide ka ammu juba töö- ja suhtlemisstiilist näha 🙂

See on siiski teie oletus. keegi viskas nimetähed õhku ja kohe leidus ka sellest kinni haarajaid. Lisaks on nime väljakäinud isik tema suur vihkaja, nagu ma aru saan?

Kui jutt käib samast inimesest, keda mina arvan, siis tal on elukaaslane olemas. Jah, see ei takista bi-ks olemist ja ringi tõmbamist, aga kuidas ma ka ei pinguta, siis kuidagi ei suuda seda naist sellesse rolli panna.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ses suhtes täiesti nõus, see on ainult minu ja ka teiste (kes asja pisut paremini teavad) oletus. Suhe elukaaslasega oli ju kuni hiljutise kihlumiseni nagu kokku-lahku ja koos läbiti erinevaid “raskusi” ja “etappe” 😉 Seega minu jaoks kõik pusletükid klapivad. Ega ma kedagi võlla tõmmata ei soovigi, lihtsalt sain veelkord kinnitust, et inimesed on erinevad, ja mõni ongi osav näitleja ja manipulaator, üle laipade mineja. Seda on muide ka ammu juba töö- ja suhtlemisstiilist näha 🙂

Okei, neid detaile ma ei teadnud. Lähtusin oma arvamusel sellest, mis läbi telepildi ja IG paistab. Selge, et kõik pole kuld mis hiilgab ja ilusa kesta sees võib peidus olla roiskunud hing.

Nagu siin keegi mainis, siis oleks huvitav teada saada küll, kellega tegu. Sest isik, kes oma elu “vürtsitab” prostituudilt seksi ostmisega ei saa just eriti kõrge moraaliga olla. Vahet pole, kas mees või naine. Lisaks on minu maailmas seksi eest maksja madalamal, kui teenuse pakkuja.

Mujal maailmas saavad prostituutidega vahele jäänud avaliku elu tegelased töölt lahti, aga Eestis on paraku vähe teised moraalinormid ja tihti jääb mulje, et seksteenuste tarbijatega ei juhtu eriti midagi.

Lisaks on kummaline see, et see Sandra oli lehes oma näo ja nimega, tuntud ajakirjaniku ja muude seiklejate jaoks olid aga varjunimed välja mõeldud. Ajakirjaniku vildakas eetika, mis muud.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ses suhtes täiesti nõus, see on ainult minu ja ka teiste (kes asja pisut paremini teavad) oletus. Suhe elukaaslasega oli ju kuni hiljutise kihlumiseni nagu kokku-lahku ja koos läbiti erinevaid “raskusi” ja “etappe” 😉 Seega minu jaoks kõik pusletükid klapivad. Ega ma kedagi võlla tõmmata ei soovigi, lihtsalt sain veelkord kinnitust, et inimesed on erinevad, ja mõni ongi osav näitleja ja manipulaator, üle laipade mineja. Seda on muide ka ammu juba töö- ja suhtlemisstiilist näha 🙂

Okei, neid detaile ma ei teadnud. Lähtusin oma arvamusel sellest, mis läbi telepildi ja IG paistab. Selge, et kõik pole kuld mis hiilgab ja ilusa kesta sees võib peidus olla roiskunud hing.

Nagu siin keegi mainis, siis oleks huvitav teada saada küll, kellega tegu. Sest isik, kes oma elu “vürtsitab” prostituudilt seksi ostmisega ei saa just eriti kõrge moraaliga olla. Vahet pole, kas mees või naine. Lisaks on minu maailmas seksi eest maksja madalamal, kui teenuse pakkuja.

Mujal maailmas saavad prostituutidega vahele jäänud avaliku elu tegelased töölt lahti, aga Eestis on paraku vähe teised moraalinormid ja tihti jääb mulje, et seksteenuste tarbijatega ei juhtu eriti midagi.

Lisaks on kummaline see, et see Sandra oli lehes oma näo ja nimega, tuntud ajakirjaniku ja muude seiklejate jaoks olid aga varjunimed välja mõeldud. Ajakirjaniku vildakas eetika, mis muud.

Absoluutselt nõus esiletõstetud kohaga.
Ajakirjanik oli ju suur kannataja, ta lasti üle. Kurtis maailmale oma häda …

+4
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga