Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Näitan 5 postitust - vahemik 151 kuni 155 (kokku 155 )

Teema: Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga

Postitas:
Kägu

Nagu siin keegi mainis, siis oleks huvitav teada saada küll, kellega tegu. Sest isik, kes oma elu “vürtsitab” prostituudilt seksi ostmisega ei saa just eriti kõrge moraaliga olla. Vahet pole, kas mees või naine. Lisaks on minu maailmas seksi eest maksja madalamal, kui teenuse pakkuja.

Minu jaoks on siin moraal küll täiesti viimasel kohal. Küll aga ei suuda arvata, kuidas sellise välimusga naisega suudaks keegi olla või tal lasta suuseksi teha. Ta juba paistab välja räpane ja haige. Lisaks temaga kuskile urkasse minemine, vastikus tuleb peale. Miks peaks keegi seda tegema, kui naisi on palju, kellega magada, vahet pole, kas raha eest või mitte.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ses suhtes täiesti nõus, see on ainult minu ja ka teiste (kes asja pisut paremini teavad) oletus. Suhe elukaaslasega oli ju kuni hiljutise kihlumiseni nagu kokku-lahku ja koos läbiti erinevaid “raskusi” ja “etappe” 😉 Seega minu jaoks kõik pusletükid klapivad. Ega ma kedagi võlla tõmmata ei soovigi, lihtsalt sain veelkord kinnitust, et inimesed on erinevad, ja mõni ongi osav näitleja ja manipulaator, üle laipade mineja. Seda on muide ka ammu juba töö- ja suhtlemisstiilist näha 🙂

Okei, neid detaile ma ei teadnud. Lähtusin oma arvamusel sellest, mis läbi telepildi ja IG paistab. Selge, et kõik pole kuld mis hiilgab ja ilusa kesta sees võib peidus olla roiskunud hing.

Nagu siin keegi mainis, siis oleks huvitav teada saada küll, kellega tegu. Sest isik, kes oma elu “vürtsitab” prostituudilt seksi ostmisega ei saa just eriti kõrge moraaliga olla. Vahet pole, kas mees või naine. Lisaks on minu maailmas seksi eest maksja madalamal, kui teenuse pakkuja.

Mujal maailmas saavad prostituutidega vahele jäänud avaliku elu tegelased töölt lahti, aga Eestis on paraku vähe teised moraalinormid ja tihti jääb mulje, et seksteenuste tarbijatega ei juhtu eriti midagi.

Lisaks on kummaline see, et see Sandra oli lehes oma näo ja nimega, tuntud ajakirjaniku ja muude seiklejate jaoks olid aga varjunimed välja mõeldud. Ajakirjaniku vildakas eetika, mis muud.

Eeldus, et artiklites peaks olema kannatanute (tuletan meelde, et Sandra ja Fjodor mõisteti süüdi kannatanutelt varastamises) täisnimed, sest sinu jaoks “oleks huvitav teada saada küll, kellega tegu”, näitab ikka su enda vildakat eetikat.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mujal maailmas saavad prostituutidega vahele jäänud avaliku elu tegelased töölt lahti, aga Eestis on paraku vähe teised moraalinormid ja tihti jääb mulje, et seksteenuste tarbijatega ei juhtu eriti midagi

Meil ei ole enam pime keskaeg. Kedagi ei lasta täisealise prostituudiga seksimise eest töölt lahti. Eestis võib iga täisealine naine panna internetti kuulutuse, et müüb oma keha. See ei ole keelatud. Samuti võib iga täisealine mees külastada sellist naist ja talle seksi eest raha maksta.

See Sandra oli üks vana petis, kes tüssas tihti kliente, võttes neilt raha ja lasi siis jalga ning seksi temalt ei saanud. See et sellised kinni pannakse on õige. Aga see on jube, et meil on sellised “krokodillid” seksiturul tegutsemas.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mujal maailmas saavad prostituutidega vahele jäänud avaliku elu tegelased töölt lahti, aga Eestis on paraku vähe teised moraalinormid ja tihti jääb mulje, et seksteenuste tarbijatega ei juhtu eriti midagi

Meil ei ole enam pime keskaeg. Kedagi ei lasta täisealise prostituudiga seksimise eest töölt lahti. Eestis võib iga täisealine naine panna internetti kuulutuse, et müüb oma keha. See ei ole keelatud. Samuti võib iga täisealine mees külastada sellist naist ja talle seksi eest raha maksta.

See Sandra oli üks vana petis, kes tüssas tihti kliente, võttes neilt raha ja lasi siis jalga ning seksi temalt ei saanud. See et sellised kinni pannakse on õige. Aga see on jube, et meil on sellised “krokodillid” seksiturul tegutsemas.

Meie aeg on pimedam kui keskaeg.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Maara

Kes see siis oli?

+10
-3
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 151 kuni 155 (kokku 155 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suguhaiguste käes vaevleva prostituudi seiklused tuntud telenäoga