Esileht Ilu ja tervis Suguhaiguste test

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suguhaiguste test

Postitas:

Kas günekoloogid teevad erinevate suguhaiguste teste ka n-ö igaks juhuks? Ise pean normaalseks, et täiskasvanud seksuaalselt aktiivne inimene võiks kasvõi iga 5 aasta tagant kontrollida olukorda isegi kui mingeid sümptomeid ei ole ja ka suurt riskikäitumist ei harrasta, aga samas suuremat summat ka ei raatsi maksta sellise \”igaks juhuks\” asja eest. Perearst on mul küll selline, et analüüside puhul vaatab sellise näoga aeg-ajalt, nagu ma oleks ta isiklikku raha endale krabanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:26; 23.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

günekolooge ei tea, aga muude arstidega omast kogemusest- kui ikka kahtlust või diagnoosiks vaja pole, siis niisama ei tehta ühtki testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saab günekoloogi või naha- ja suguhaiguste arsti juures teha lihtsalt profülaktika mõttes teste. Mina käin naha- ja suguh.arsti juures kord aastas testimas, kui mul selle aja jooksul on partner vahetunud. Ja mina maksan 3.20 visiiditasu, usun, et see on igal pool sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No õnneks mul ega tuttavatel sellist olukorda küll ette ei ole tulnud. Ja see ei saa normaalne olla ka, et inimene võib maha surra, aga ei saa ravi määrata, kuna pole testideks raha … Einoh, Eesti Vabariik!.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas see on ka kuidagi konkreetselt reguleeritud? et kui ma soovin tuntumate suguhaiguste teste ja ütlen, et olen olnud kaitsmata vahekorras, kuid mingeid sümptomeid ei ole, siis kas mul on õigus neid nõuda haigekassa raha eest või käib nagu meil tavaliselt \”ikka saab… kui maksate 20-25 eur per haiguse test vms\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:26; 23.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus saab kõike kui soov on.Mina kunagi enne kui oma praeguse mehega hakkasin suhtlema tahtsin kindel olla ,et ma olen puhas.Maksma läks u 5 a tagasi see kõik 1100 eek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline günekoloog teeb seda ka. vähemalt minul. kord aastas lasen teha. seda tuleb küll eraldi mainida, aga see ei maksa mingit lisaraha ja arst ei ole sellesse kuidagi negatiivselt suhtunud, pigem olen kiita saanud, et \”usaldan oma partnerit, aga kontrollin\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Suguhaiguste test

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.