Esileht Veebikonstaabel sugulase mure piimalubadega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: sugulase mure piimalubadega

Postitas:

Tere , niisiis sugulasel oli väike seiklus ( sai vist krimka napilt 1a tingimisi) see suvi nagu hiljuti teada sain . Sugulane ise üsna maalt ja hobusega , seega küsiks siin , kuidas nüüd see piimakate tagasi saamine käib tema eest? Ise ta ütles mulle et tal on see järelkoolitus või misiganes see on läbitud , ja nüüd tal ARK minek aga nüüd tekib see murekoht et ta tahab koos minuga sõita koos oma selle kooli lõputunnistuseg , aga ma pole siiani välja lugenud , kas ta nüüd tohib üldse autot juhtida kui mina oleks talle juhendajana kõrval ( load juba 8a , puhas leht :mrgreen: ) , proovisin küll ARK helistada aga seal mingi tibin ei suutnud vastust välja mõelda ja mõtlesin tulen proovin siin. Tänud vastuste eest ❗

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole põllumajanduse asjatundja, aga minu teada annab piima lehm, mitte hobune, nagu teemaalgataja kirjutab. Ja vist oma tarbeks võib lehma piima ka ilma loata tarvitada, piima müügi jaoks on tõesti mingit luba või tõendit vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alustuseks uuri liiklusseadusest täpsed mõisted välja ja siis helista uuesti korrektset juttu rääkides maanteeameti infosse.

kui sa sinna helistades sama segast juttu ajad nagu siin, siis nad tõesti ei pruugi aru saada ja soovitavad pigem põllumajandusministeeriumi või pria infosse helistada, kuna tundub piimatootjate teema olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Teie kirjeldus on tõesti üsna segane. Tegemist peaks siis olema piiratud juhtimisõigusega, mitte piimaloaga. Kui see on karistuseks ära võetud siis ei või ta ka juhendajaga sõidukit juhtida. Kõige lihtsam on Teie sugulasel ise Liiklusregistrist vaadata kas juhtimisõigus on kehtiv või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel sugulase mure piimalubadega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.