Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sugurakkude kvaliteedi ja emaka limaskesta paksemaks tegemise võimalused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sugurakkude kvaliteedi ja emaka limaskesta paksemaks tegemise võimalused

Postitas:

Tere
Palun teie nõuandeid, mida olete teinud, et sugurakkude kvaliteeti nii mehel kui naisel tõsta? Samuti, kuidas emaka limaskesta n-ö koduste vahenditega paksemaks saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaka limaskesta pidi aitama paksemaks muuta kortslehe tee joomine. Sugurakkude kvaliteeti aitab tõsta tervislik eluviis – kvaliteetne toit (minimeerida valge jahu ja suhkru söömine), mõõdukas sport ning värskes õhus liikumine, alkoholi ja tubaka mittetarvitamine. Toidulisandid ei tee ka ilmselt paha. Kui on diagnoositud halb kvaliteet, siis oleks vaja rääkida arstiga, mis toidulisandeid võiks tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on arstid Eestis väga kidakeelsed või kas tähendabki see seda, et ise väga palju nö parandada ei saagi.
Olen kuulnud Q10 vähemalt 600 ühikut päevas võib parandada munarakkude kvaliteeti kui seda teha vähemalt kolm kuud. Samuti Omega3 soovitatakse. Pajud võtavad Inofolicut v Inovot, et justkui parandaks. Mulle ütles arst, et mul vanuse tõttu kvaliteet niru kuid need ei ole näidustatud kuna mul pole PCOS.
Limaskesta kasvatamiseks on vana hea kortsleht aga IVFi ajal pigem ei tohi ise ravimtaimi kasutada.
Ei tea miks meie kliinikud ei soovita midagi.
Näiteks Riia Ava kliiniku lehel on äramärgitud, et kui kvaliteet on halb siis soovitavad doonormunarakku. Et on võimalik parandada küll kvaliteeti mingilmääral kuid see on ülipikk ja aeganõudev programm ja näiteks nõelravi-

ACUPUNCTURE
Acupuncture is used during all stages of artificial insemination:
1. During the stimulation process of ovaries to improve the quantity and quality of the oocytes.
2. To improve the condition of epithelium during preparation for the procedure to transfer embryos to uterine cavity.
3. As a support treatment during preparation for pregnancy.
4. As a method of relaxation.
5. Special acupuncture procedures before and after the embryo transfer.

quote quote=3326316]Tere

Palun teie nõuandeid, mida olete teinud, et sugurakkude kvaliteeti nii mehel kui naisel tõsta? Samuti, kuidas emaka limaskesta n-ö koduste vahenditega paksemaks saada?[/quote]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul parandab limaskesta paksust granaatõunamahl
joon seda suure klaasi päevas tsükli esimesel poolel, ja siis on limaskest alati vähemalt 8mm, mudu mul tavaliselt õhemapoolne.

nii mehel kui naisel sugurakkude jaoks – 3kuud või rohkem et saada efekti.
alkoholivaba, liigse kodukeemiavaba, suhkruasendajate, plastmassi pakendatud toidu jne vaba elu, tervislik kaal, tervislikud eluviisid – piisav uni, tervislik liikumine (aga mitte sport tingimata sest see võib kehale stressi põhjustada). eriti tugev efekt on sel meestele.
mõlemale q10, vähemalt 600, aga naistel võib üle grammi ka minna.
spetsiaalsed vitamiinid kus on märgitud et need on rasestumise soodustamiseks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on arstid Eestis väga kidakeelsed või kas tähendabki see seda, et ise väga palju nö parandada ei saagi.

Olen kuulnud Q10 vähemalt 600 ühikut päevas võib parandada munarakkude kvaliteeti kui seda teha vähemalt kolm kuud. Samuti Omega3 soovitatakse. Pajud võtavad Inofolicut v Inovot, et justkui parandaks. Mulle ütles arst, et mul vanuse tõttu kvaliteet niru kuid need ei ole näidustatud kuna mul pole PCOS.

Limaskesta kasvatamiseks on vana hea kortsleht aga IVFi ajal pigem ei tohi ise ravimtaimi kasutada.

Ei tea miks meie kliinikud ei soovita midagi.

Näiteks Riia Ava kliiniku lehel on äramärgitud, et kui kvaliteet on halb siis soovitavad doonormunarakku. Et on võimalik parandada küll kvaliteeti mingilmääral kuid see on ülipikk ja aeganõudev programm ja näiteks nõelravi-

ACUPUNCTURE

Acupuncture is used during all stages of artificial insemination:

1. During the stimulation process of ovaries to improve the quantity and quality of the oocytes.

2. To improve the condition of epithelium during preparation for the procedure to transfer embryos to uterine cavity.

3. As a support treatment during preparation for pregnancy.

4. As a method of relaxation.

5. Special acupuncture procedures before and after the embryo transfer.

quote quote=3326316]Tere

Palun teie nõuandeid, mida olete teinud, et sugurakkude kvaliteeti nii mehel kui naisel tõsta? Samuti, kuidas emaka limaskesta n-ö koduste vahenditega paksemaks saada?

[/quote]

Et kust sellist nõelravi Tallinnas pakutakse? Kas kellelgi reaalseid kogemusi ka palun?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sugurakkude kvaliteedi ja emaka limaskesta paksemaks tegemise võimalused