Esileht Beebi ja mitmikud Suguvõsas kaksikute uputus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suguvõsas kaksikute uputus

Postitas:

Kellel on veel suguvõsas kaksikuid.
Arvan,et sellist juhust nagu meie suguvõsas teist pole.Nimelt täielik kaksikute uputus.
Mina olen õega kaksik, mul on omal kaksikud, minu mehel on õed kaksikud.Minu mehe ema on kaksik.Vahest ütlen mehele sa peaks olema eestis peaaegu ainulaadne.Mul mehel kõik kaksikud-naine,õed,lapsed ja ema.
Kirjutan,sest arvan,et teist sellist juhust eestis pole.Õnne kõigile kellel kaksikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll, meie suguvõsas on viis paari kaksikuid, aga minu sugulased ei ela Eestis, Venemaal ja Ukrainas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isal kaksikvend, omal kaksikud poisid, vennal kaksikud tütred, vennanaise emal kaksikõde. Järgmised tulevad sellise skeemi järgi lastelastel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaksikud poiss/türduk, isa poolt onul poiss/tüdruk ja isa poolt tädil poiss/poiss. Kuna tegemist päris vanade inimestega, puudub info varasema sugupuu kohta. Kuid jutu järgi on sündinud kaksikuid ka varem sama liini pidi, kuid kõik ei ole elama jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suguvõsas on mu piigad 10 paar kaksikuid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel kaksikvend, tema õetütrel kaksikud pojad ning meil kaksikud pojad, lisaks on mehe liini pidi veel ühed kaksikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe poolt – mehe isa kaksik, mees kaksik, meil endal tulemas kaksikud.
Minu poolt – minu ema ootas kaksikuid, kuid nad kahjuks ei sündinud, minu õel 2 paari kaksikuid ja suguvõsas peale selle veel teada 4 paari kaksikuid (nii ema kui isa poolt).
Päris palju ikka. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suguvõsas on ka mitmeid kaksikud (kõik kahjuks ei jäänud elama) ja on ka kolmikud. Mehe suguvõsas on ka palju kaksikuid, endal kodus 3 aastased kaksikud kasvamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean meie suguvõsas neljasid kaksikuid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu isal on kaksikvend ja emal kaksikud õed. Suguvõsas on veel kaks paari kaksikuid, aga nemad ei ole enam nii lähedased sugulased. Kõik neli paari on muidu ühemunarakukaksikud. 🙂

Kuna emal on kaksikud õed ja isa on ise kaksik, siis olin valmis raseduste ajal kaksikute uudise jaoks, aga ei olnud seda õnne. Sain kolm last ühekaupa. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suguvõsas kaksikute uputus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.