Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Suhe

Postitas:
Kägu

Uuriks siit palju siin on inimesi kellel on mehe/naise vastu tunded ära kadunud. Lahku läinud ja siiski mingi aeg tunned et tunded tekivad tagasi?

Palun jätta negatiivsed ja halvustavad kommentaarid endale!

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahtunud tunded ei tule enam mitte kunagi tagasi.

+2
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksuaalne pool kadus ära. Ja kui see on kadunud, siis pole midagi teha. Muidu oli tore ja isegi hea mees-seda poolt kahetsen ja kui võrdlen nüüd hilisemate kaaslastega siis jah selles mõttes okas hinges.
Lahku läksime 35-selt, aga usun, et kui oleksime samas punktis olnud nt juba 60 oleks me ilusti surmani läinud, kus võib-olla seks enam pole nii oluline, vaid koos kulgemine.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus meestel tulevad need tunded oma maha jäetud naise vastu tagasi, kui armukesest isu täis on saanud. Klassika!

+4
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus meestel tulevad need tunded oma maha jäetud naise vastu tagasi, kui armukesest isu täis on saanud. Klassika!

Meeste psühholoogia on naistest erinev. Aga ega need kokku ja lahku suhted kestma ei jää. Kui mees jätab oma naise teise naise pärast maha ja tuleb tagasi, siis loodab ta ju lahkumispõhjuse muutust, aga tavaliselt seda ei ole ja mees lahkub jälle. Eks see on meeste psühholoogiline ootus naiselt. Ainult ülimalt vähestes suhetes, kus on elatud juba pikalt koos ja siis on mõlemil olnud kõrvalsuhteid ja nad on neist loobudes uuesti kooselu taastanud, on see ka kehtima jäänud. Vahest vajavad pikas suhtes olevad inimesed mingit sügavamat värskendust ja mõistes ja leppides sellega, suudavad edasi minna. Paljud ei suuda seda, sest tundeid ammu enam ei ole.

Kuna inimesed on kaua koos elanud, siis vajavad nad harjumuslikku elu, seepärast üritatakse ka uuesti proovida.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna inimesed on kaua koos elanud, siis vajavad nad harjumuslikku elu, seepärast üritatakse ka uuesti proovida.

Vot see on küll õige. Aga ei tulda ju tagasi jutuga, et ma olen sinuga harjunud. Tullakse tagasi jutuga, et ma sain aru, et armastan ainult sind ikkagi.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot see on küll õige. Aga ei tulda ju tagasi jutuga, et ma olen sinuga harjunud. Tullakse tagasi jutuga, et ma sain aru, et armastan ainult sind ikkagi.

Ja siis? Rohkem on suhteid kus on levinud ühe poole suurem armastus teise vastu kui teisepoole armastus tema vastu. Kõige rohkem on suhteid kus üks pool on alluvam ja teine domineerivam soost olenemata. Suhteid kus armastus on võrdne, on haruldased.

Mis vahet on seal mis jutuga tuleb tagasi mees? On neid naisigi kes lähevad exi juurde tagasi, on neid naisigi kes seksivad aastaid oma uues suhtes oleva exiga, sest ise pole suhet leitud ja ex kärab see asja tegemiseks küll. Suhted on väga keerulised ja kirjud siin elus. Kellel on õigus, ei olegi olemas õiguseid vaid on olemas rahulolu.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni naine võiks ära seletada miks ta tahab minna armukeseks suhtes mehele? Mehel on naine, lapsed ja teadlikult üritatakse seda meest üle lüüa. Kui mees ongi vahekorras selle armukesega… jääb temasse lõksu, sest ta peab seda suhet varjama ja armukese heaks kõike tegema. Ta ei saa ka öelda armukesele, ma tegelikult ei taha sinuga kooselu, sest siis armuke padavai paneb kohe mehe naisele seda teatama. Selliseid armukestest naisi kes mehe naisele kõik ära räägivad on miljoneid.

Mis mees saabki teha kui ta on ennast armukesega ära mähkinud? Ühelpoolt saab naine nagunii teada, nagunii tuleb lahkuminek, siis mees valibki armukese. Aga armuke pole mehega ka kuidagi kooselanud ja on talle abstraktse kuu selga mõelnud mis koge argipäevas puruneb ja ei tahagi tegelikult ise ka enam seda meest. Mees ongi petetud? Osad siis roomavad exi juurde tagasi lootes ei tea mida.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni naine võiks ära seletada miks ta tahab minna armukeseks suhtes mehele? Mehel on naine, lapsed ja teadlikult üritatakse seda meest üle lüüa. Kui mees ongi vahekorras selle armukesega… jääb temasse lõksu, sest ta peab seda suhet varjama ja armukese heaks kõike tegema. Ta ei saa ka öelda armukesele, ma tegelikult ei taha sinuga kooselu, sest siis armuke padavai paneb kohe mehe naisele seda teatama. Selliseid armukestest naisi kes mehe naisele kõik ära räägivad on miljoneid.

Et saada ainult head hetked, mitte kohustused ja argipäev. Et saada mees, kes sul kodus ei ole, saab mõnusalt üksi edasi elada ja teha, mis pähe tuleb.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Et saada ainult head hetked, mitte kohustused ja argipäev. Et saada mees, kes sul kodus ei ole, saab mõnusalt üksi edasi elada ja teha, mis pähe tuleb.

Aga miks just suhtes mees, vallaline mees ju parem valik, sest temaga saaks ju abielluda puhtalt lehelt, poleks isegi lapsi keda mees peab pool elu toetama ja nendega tegelema.

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks just suhtes mees, vallaline mees ju parem valik, sest temaga saaks ju abielluda puhtalt lehelt, poleks isegi lapsi keda mees peab pool elu toetama ja nendega tegelema.

Ei taha kellegagi abielluda ega koos elada. Vallaline hakkaks ju sisse tungima.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju neid mehi on kes ise abielluda tahavad? Visiitsuhe oleks vallalisele mehele parim valik. Naine tuleb külla lembehetkeks ja siis läheb koju.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised, mis on teie jaoks üldse suhe?

Seks teise mehega ma saan aru ei ole  suhe.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naine tuleb külla lembehetkeks ja siis läheb koju.

Ei käi meeste juures. Milleks see?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ongi vahekorras selle armukesega… jääb temasse lõksu, sest ta peab seda suhet varjama ja armukese heaks kõike tegema. Ta ei saa ka öelda armukesele, ma tegelikult ei taha sinuga kooselu, sest siis armuke padavai paneb kohe mehe naisele seda teatama. Selliseid armukestest naisi kes mehe naisele kõik ära räägivad on miljoneid. Mis mees saabki teha kui ta on ennast armukesega ära mähkinud? Ühelpoolt saab naine nagunii teada, nagunii tuleb lahkuminek, siis mees valibki armukese. Aga armuke pole mehega ka kuidagi kooselanud ja on talle abstraktse kuu selga mõelnud mis koge argipäevas puruneb ja ei tahagi tegelikult ise ka enam seda meest. Mees ongi petetud? Osad siis roomavad exi juurde tagasi lootes ei tea mida.

Mul hakkas kohe hirmus kahju nendest meestest. Pahad naised muudkui võrgutavad ja vaene mees jääb jälle lõksu. Armuke lõpuks ei tahagi teda ja oma eksnaine ka enam ei taha teda. No nii kurb. Nuta või silmad peast. Pidin ma seda nüüd lugema.

+13
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mees ongi vahekorras selle armukesega… jääb temasse lõksu, sest ta peab seda suhet varjama ja armukese heaks kõike tegema. Ta ei saa ka öelda armukesele, ma tegelikult ei taha sinuga kooselu, sest siis armuke padavai paneb kohe mehe naisele seda teatama. Selliseid armukestest naisi kes mehe naisele kõik ära räägivad on miljoneid. Mis mees saabki teha kui ta on ennast armukesega ära mähkinud? Ühelpoolt saab naine nagunii teada, nagunii tuleb lahkuminek, siis mees valibki armukese. Aga armuke pole mehega ka kuidagi kooselanud ja on talle abstraktse kuu selga mõelnud mis koge argipäevas puruneb ja ei tahagi tegelikult ise ka enam seda meest. Mees ongi petetud? Osad siis roomavad exi juurde tagasi lootes ei tea mida.

Mul hakkas kohe hirmus kahju nendest meestest. Pahad naised muudkui võrgutavad ja vaene mees jääb jälle lõksu. Armuke lõpuks ei tahagi teda ja oma eksnaine ka enam ei taha teda. No nii kurb. Nuta või silmad peast. Pidin ma seda nüüd lugema.

Jep, nii ta on, kes tunneb end paha naisena, siis seda ongi. Ei vaidle vastu.

0
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on petetud? Mees ise on petis. Kõik, mis järgneb, ongi aus. Ise süüdi, et oma elu keeruliseks elas ja oma naist pettis.

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on petetud? Mees ise on petis. Kõik, mis järgneb, ongi aus. Ise süüdi, et oma elu keeruliseks elas ja oma naist pettis.

Jaa jaa pettis kui fakt, aga miks ta pettis, see pole üldse oluline eks. Suhtes mehed petavad samadel aspektidel nagu suhtes naised, lihtsalt hetke emotsiooni najal. Kui palju on vallalisi mehi kes on armukesed suhtes naistele ja kui palju vallalisi naisi suhtes suhtes meestega? See suhe on pigem rohkem naiste poole kaldu. Mehed üldiselt ei vaata suhtes naisi, sest ei soovi konflikti sattuda teise mehega.

+2
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa jaa pettis kui fakt, aga miks ta pettis, see pole üldse oluline eks. Suhtes mehed petavad samadel aspektidel nagu suhtes naised, lihtsalt hetke emotsiooni najal. Kui palju on vallalisi mehi kes on armukesed suhtes naistele ja kui palju vallalisi naisi suhtes suhtes meestega? See suhe on pigem rohkem naiste poole kaldu. Mehed üldiselt ei vaata suhtes naisi, sest ei soovi konflikti sattuda teise mehega.

Armukese pidamine pole ühekordne petmine, see mees petab jätkuvalt. Miks petab, pole tõesti oluline. Peaks olema? Otsustas petta, siis hakaku astuma.

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Armukese pidamine pole ühekordne petmine, see mees petab jätkuvalt. Miks petab, pole tõesti oluline. Peaks olema? Otsustas petta, siis hakaku astuma.

Aga sa siis ei suuda mõista mis ma kirjutasin? Otsustas petta… kas sina siis polegi ühtegi meest petnud? Keegi pole sulle külge löönud? Võib-olla oled tõesti keda keegi ära ei sebi, siis tõesti hea kohut mõista, aga mis see muudab? Sinu juurest ju mees astus minema…

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks naised abielumehega koos on? Arvan vastus lihtne. Saab lilli, saab spades käia, tehaks välja. Ja kui maadnutakse ööbimiskohta, küll siis ka seksitakse-kõik tuleb naturaalselt.
Küll aga huvitavam küsimus, et miks naised siis vabat meest ei võta.Ma ei usu, et naised võtavad abielumehe just seepärast et ta on kinni ja ei tungi kuskile. Arvan, et abielumehed on jonnakamad ja vabad mehed passiivsemad. Seepärast ka see juhuslik. Ja teine asi see et abielu mees võetud-st see naisele ehk atraktiivsem. Et tahab teda ka teine naine.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju on vallalisi mehi kes on armukesed suhtes naistele ja kui palju vallalisi naisi suhtes suhtes meestega? See suhe on pigem rohkem naiste poole kaldu. Mehed üldiselt ei vaata suhtes naisi, sest ei soovi konflikti sattuda teise mehega.

Sa kas kujutad ette, et kogu maailm käitub nii nagu sina arvad, või lihtsalt valetad. Mehed võtavad heameelega õnneks “lahked” abielunaised, kes ei hakka lapsi ja suhet ja abielu tahtma ja sisse kolima nii naljalt. Isegi see meie tinderiasukas kiitleb, et kasutab ja saadab naised oma mehe juurde koju tagasi. Naistel on hoopis kuidagi see raskusaste teiselt naiselt mehe ülelöömise juures ja meest ennast lõpuks nii väga endale koju ei tahetagi. Siis ongi vaene üleaisalööja lageda taeva all ja kraabib endise kodu ust, sinu mõistes siis vaene petetud ja hanitatud mees, kes siiski kõige selle jama ise põhjustas, kui armukesega voodisse ronis.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See on jah huvitav. Meestele see tõesti ei meeldi kui peab teise mehega jagelema-ebameeldiv
Sa pead ju energiat naise sebimisele kulutama, lisaks veel armukade vihane mees vahepeal-liiga palju jama.
Samas naistel tundub on palju rohkem savi, kui armukade mehe naine msn-s tüütab vms

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks naised abielumehega koos on? Arvan vastus lihtne. Saab lilli, saab spades käia, tehaks välja. Ja kui maadnutakse ööbimiskohta, küll siis ka seksitakse-kõik tuleb naturaalselt.

Naised saavad abielumehelt lõuna-aja-kähkukaid ja “naine teab, et olen trennis, mul on tund aega!” 🙂 mis spaasid… Lõpuks armukesed tüdivadki just sellest kiirustamisest ja varjamisest- tahaks ka armsama kõrval ärgata, temaga argiasju teha, kasvõi filmi vaadata jnejne. Seepärast antakse naisele teada, et naine mehe välja viskaks ja armuke ta endale saaks. Siis võetakse “vaene” mees tiiva alla ja lõpuks tõdetakse, et polnud see midagi parem kui tavaline mees.  Ja siis pole enam seda argielu nii ihaldatav midagi.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa siis ei suuda mõista mis ma kirjutasin? Otsustas petta… kas sina siis polegi ühtegi meest petnud? Keegi pole sulle külge löönud? Võib-olla oled tõesti keda keegi ära ei sebi, siis tõesti hea kohut mõista, aga mis see muudab? Sinu juurest ju mees astus minema…

Jah, mulle löövad mehed külge, aga ei, ma ei peta oma meest. See on otsus. Ei ole veel keegi vabatahtlikult mu juurest minema astunud.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ära üldista. Ei pruugi need tunded ka siis tagasi tulla, kui suhe armukesega metsa läks ja mehe “pärisnaine” on ta välja visanud. Mõne puhul on see just mehikesele mõistuse püksist pähe raputanud või aidanud endas selgusele saada, et kumbki suhe polnud õige. Edaspidi oskab oma suhet siis rohkem hoida.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma kogemuse pealt ütleksin, et neid jagub.
Aga ma muidugi moodsaid armutrende ei tea.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pruugi need tunded ka siis tagasi tulla, kui suhe armukesega metsa läks ja mehe “pärisnaine” on ta välja visanud.

Tavaliselt on mingi etapp siiski, kui armuke ei taha enam meest ja maha jätab (või pole kunagi tahtnud), siis mees üritab vana naisega suhet uuesti soojendada. Aga kuna naine tavaliselt sellist lonti enam tagasi ei võta, siis ei jäägi mehel muud üle kui “edasi liikuda”. Mitte et ta seda kõva häälega sulle rääkima tuleks! 🙂 ei saa ju kõigile kuulutada, et ta oma valearvestusega kõigist oma naistest ilma jäi, üritaks mingitki eneseväärikust säilitada ja otsib kähku kolmanda.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas naistel tundub on palju rohkem savi, kui armukade mehe naine msn-s tüütab vms

Ütleks, et naised pigem naudivad seda, kui saab kellegi pereelu peesse keerata ja kannatusi põhjustada. Tean mitut naist, kes on väga aktiivselt mehe ärasebimisega vaeva näinud ja kui siis oma naine ongi mehe lõpuks välja visanud, siis natuke aega on õnnelikud, aga kui hakkab jama kärgperendusega, on õnnetud. Kui siis veel selgub, et härra ei hiilga ka erilise truudusega (ülltatus-üllatus), siis on pettunud. Kuigi ise ju tahtsid kõike seda hirmsasti oma ellu.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni naine võiks ära seletada miks ta tahab minna armukeseks suhtes mehele?

Esiteks võiks ikka alustada sellest, et miks mees ringi vaatama hakkab? Mees, kes oma naist armastab, ei hakka ringi vaatama ja ei jookse suvalise teise naisega voodisse. Isegi kui teine naine käib ja meelitab. Kui kaasa läheb, siis on kas kehv mees või suhtes probleemid (mida võib-olla tunnistada ei taheta).

Ja kui mees juba vasakule vaatama hakkab, siis küll ta kellegi juba leiab, kellelt saab. Teine naine selles nüüd küll süüdi pole, et mees lits on.

+3
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )