Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Suhe

Postitas:
Kägu

Kui kaasa läheb, siis on kas kehv mees või suhtes probleemid (mida võib-olla tunnistada ei taheta).

Paljudel meestel on siiski nii, et kui pakutakse, siis eriti ette ei mõelda. Arvatakse, et ega see välja ei tule ja natuke ainult seksin. Ei pruugi mingeid probleeme olla, lihtsalt põnev on teist naist keppida. Kui armuke hakkab intensiivselt oma nina mehe pereellu toppima, siis ongi see varsti vussis. Siis võib mees kahetseda küll, eriti kui on juba selgunud, et ega see armuke ka mingi õnnistus ei ole, aga siis on juba hilja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus meestel tulevad need tunded oma maha jäetud naise vastu tagasi, kui armukesest isu täis on saanud. Klassika!

Need tunded pole kunagi olnud kadunud.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need tunded pole kunagi olnud kadunud.

“Seksin teisega, aga armastan ainult sind!!!” Nii või?  Millegipärast oma naisele selline jutuke peale ei lähe ja petis jäetakse maha.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju on vallalisi mehi kes on armukesed suhtes naistele ja kui palju vallalisi naisi suhtes suhtes meestega? See suhe on pigem rohkem naiste poole kaldu. Mehed üldiselt ei vaata suhtes naisi, sest ei soovi konflikti sattuda teise mehega.

Sa kas kujutad ette, et kogu maailm käitub nii nagu sina arvad, või lihtsalt valetad. Mehed võtavad heameelega õnneks “lahked” abielunaised, kes ei hakka lapsi ja suhet ja abielu tahtma ja sisse kolima nii naljalt. Isegi see meie tinderiasukas kiitleb, et kasutab ja saadab naised oma mehe juurde koju tagasi. Naistel on hoopis kuidagi see raskusaste teiselt naiselt mehe ülelöömise juures ja meest ennast lõpuks nii väga endale koju ei tahetagi. Siis ongi vaene üleaisalööja lageda taeva all ja kraabib endise kodu ust, sinu mõistes siis vaene petetud ja hanitatud mees, kes siiski kõige selle jama ise põhjustas, kui armukesega voodisse ronis.

neljaviikümbied. näämmm-nämmm

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa kas kujutad ette, et kogu maailm käitub nii nagu sina arvad, või lihtsalt valetad. Mehed võtavad heameelega õnneks “lahked” abielunaised, kes ei hakka lapsi ja suhet ja abielu tahtma ja sisse kolima nii naljalt. Isegi see meie tinderiasukas kiitleb, et kasutab ja saadab naised oma mehe juurde koju tagasi. Naistel on hoopis kuidagi see raskusaste teiselt naiselt mehe ülelöömise juures ja meest ennast lõpuks nii väga endale koju ei tahetagi. Siis ongi vaene üleaisalööja lageda taeva all ja kraabib endise kodu ust, sinu mõistes siis vaene petetud ja hanitatud mees, kes siiski kõige selle jama ise põhjustas, kui armukesega voodisse ronis.

Mehed ei võta midagi õnneks. NEID VÕETAKSE. Mehed enamuses käivad mööda argipäeva tõsiselt ringi ja ei mõtle üldse lõbustusele, nagu naised, kel (nagu sa ütled) on sportlik huvi sookaaslastelt elukaaslasi üle lüüa. Mees läheb rahulikult mööda teed ja mõtleb kuidas lapsed hommikul kooli saavad, aga siis veeretab ennast teele hästilõhnastatud miniseelikus daam. Põimib käed ümber kaela ja mees ongi nn löödud. Mehed on emade poolt lapsest peale üleskasvatatud vaimus, et õrnema soo vastu peab viisakas olema ja kui näed häda, siis mine ja aita…

Mees pole treenitud koer, kes ainult omanikule kuuletub. Mees on rohkem tehisaju moodi. Kui talle ligi astub tark naine, kes osav koodimurdja, siis pole suuremat kasu kodus abikaasa pealepandud salasõnadest – kõik aegunud turvameetmed lendavad nutikama naisterahva tahtel prügikasti. Abikaasa poolt on äärmiselt alatu psühholoogilise korgijoogi abil uimastatud ning seejärel läbitõmmatud meest lihasesse majja mitte sisse lasta.

Selline juhtum tegelikult markeerib naise jaoks ka tema mehe tegelikku väärtust. Iga pereema jaoks tõstab enesehinnangut see, et tuima näoga omab väärtust, mida teised ihaldaksid. Nö kvaliteedimärk, mida pikast kooselust tüüne naine mehe libastumiseta poleks märganudki  

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nö kvaliteedimärk, mida pikast kooselust tüüne naine mehe libastumiseta poleks märganudki

See “kvaliteedimärk” lendab ajaloo prügikasti ja naine otsib omale uue. Või naudib ka elu, kuna mehed on nagunii sead ja petised, nagu sa siin korrutad pidevalt ja tõestad ka oma jutuga.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja järgnebki see klassika, millest teema algas- keskealine naine lahutab petisest ja elab rahulikul oma elu edasi, lastega koos. Võib-olla naudib erinevate meeste seltskonda vahelduseks eelnevate aastate nüriks rutiiniks mandunud seksile (kui sedagi oli) ja tüdimuseni tuttava isikliku mehe kehale. Või ka mitte, kui ei taha, igatahes ei tunne lahutatud naised mingit vajadust kedagi jälle koju elama lohistada, pere ja lastega on niigi palju tegemist. Igatahes on elu mõnusam, huvitavam ja stressivabam kui petisest mehega, keda igaüks minema lohistada saab. Sa jätad meestest ikka väga nõrga ja poolearulise mulje, ise ei saa aru?

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahtunud tunded ei tule enam mitte kunagi tagasi.

Võivad küll tulla, aga see eeldabki omavahelist kommunikeerimist ja koostööd ja mõlemapoolset soovi suhet parandada!

Mul kadusid ka abikaasa vastu tunded ära, sest istusime ainult kodus, kuskil ei käinud, mees oli tuim ja endassesulgunud. Olid pidevad tülid, olime ära mandunud.

Suhtlesime antud teemal ja hakkasimegi koos rohkem asju tegema, käima. Lähedus ja tunded taastusid.

Saab küll parandada, aga suhe ongi partnerite koostöö!

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Uuriks siit palju siin on inimesi kellel on mehe/naise vastu tunded ära kadunud. Lahku läinud ja siiski mingi aeg tunned et tunded tekivad tagasi?

Sellele ei saa vastata, taedmata MIKS ja kuidas lahku mindi.

Kui petsid, siis mina ei tea ühtegi naist, kes oma petisest eksi vastu tunneks muid tundeid kui ääretut tülgastust* ja põlgust. Ega meestel see teisiti pole.

Kui mindi lahku, sest liiga noored jnejne, siis mine tea, äkki on lootust, korra juba valisite ja armusite üksteisesse. Aga siis on enamasti sõbralikult lahku mindud, mitte mingi noa selgalöömise tulemusena.

* Tõsi, kahte tean, kes petsid oma eksiga eksi uut naist “lapsi vaatamas” käies, aga mitte niiväga sellepärast, et mehe vastu oleks veel mingid tunded, vaid uuele naisele/eksarmukesele kättemaksuks ja tagasi tegemiseks (mida kirjutati juba enne, et naised löövad mehi üle mõnikord sportlikust huvist, mitte mingitest tunnetest- samamoodi lüüakse ka tagasi!), tagasi ei võtnud neist meest küll kumbki, tahtsidki lihtsalt mehe uues suhtes probleeme tekitada ja õnnestunult. Lits mees on lits mees.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Abielus ja suhtes ongi erinevad faasid.

Alguses on suur armumine, meeletud tunded, suur kirg.

Siis tulevad vaidlused, tülid, “piiride” paika panemine, mis mõjub tunnetele halvasti. Võib tekkida isegi põlgus üksteise suhtes, kahtlused suhtes, jne. Siis tulebki koos maha istuda, end tühjaks rääkida, koos keskenduda lahenduste leidmisele.

Siis tuleb nendele lahendustele keskenduda, koostööd teha.

Pärast seda tuleb jälle suur armumise faas, kus on tunded jne.

Ja sedasi need faasid vahelduvadki kogu aeg.

Peamine ongi koostöö, pidev teineteise vajadustele keskendumine ja ühiste eesmärkide nimel töö tegemine.

Kui on armastus siis saab alati kõigest üle.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See “kvaliteedimärk” lendab ajaloo prügikasti ja naine otsib omale uue. Või naudib ka elu, kuna mehed on nagunii sead ja petised, nagu sa siin korrutad pidevalt ja tõestad ka oma jutuga.

Jutu järgi oled kõva eit, aga kui heast mehest ilma jääd, siis nutad mitu kuud patja

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutu järgi oled kõva eit, aga kui heast mehest ilma jääd, siis nutad mitu kuud patja

Petja ja hea mees ei käi kokku! Aga kuna sa ise oled petja, siis on raske uskuda, et petja ongi nõrk, rumal, lühinägelik oma mõnu tagaotsija, kes ei vaevu mõtlema kaugtagajärgedele. Mismoodi selline on hea mees ja miks ma sellist taga nutma peaks?! Võib-olla nutaks taga hoopis petja peale kulutatud aega ja põeks laksu oma ego pihta, mitte meest.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole küll see, kellele vastasid, aga ma pole elus mitte üht korda ühegi mehe pärast nutnud. Küll aga hädas kassi või koera pärast, kurba saadet vaadates.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah aga mida siis teha, kui tunded tulevad tagasi inimese suhtes, keda armastasid väga-väga? Samas aga kui oli valiku koht, jäi laste pärast ikkagi lahutamata, kuid aastaid hiljem ehk siis tänaseks on äng ja kahetsus sisimas aina kasvanud, et oleks ma vaid teise valiku teinud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole küll see, kellele vastasid, aga ma pole elus mitte üht korda ühegi mehe pärast nutnud. Küll aga hädas kassi või koera pärast, kurba saadet vaadates.

Ma pole küll see, aga ma pole elus mitte üht korda ühegi kassi ja koera pärast nutnud. Küll aga ühe naise pärast.

Mõnel on loomade vastu suuremad tunded kui inimeste vastu.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimeste vastu on mul tunded täitsa olemas, aga kuidas on võimalik nutta mehe pärast? Pettis ja oli vastik ja läksime laiali, mis siin nutmist väärib?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole küll see, aga ma pole elus mitte üht korda ühegi kassi ja koera pärast nutnud. Küll aga ühe naise pärast.

JAH, sest loomad armastavad sind tingimusteta oma elupäevade lõpuni, inimene on nende jaoks nr 1 ja a ja 0. Ühegi inimese jaoks ei ole sa mitte kunagi nii tähtis kui oma kodulooma jaoks. Inimesed ajavad, et lapse jaoks on ema a ja o, aga mitte kogu elu. Looma jaoks ongi inimene tema kogu elu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina armusin abielumehesse, teadmata, et ta on abielus ja tal on kaks last. See tuli välja alles poole aasta möödudes, aga siis olid tunded juba tekkinud. Tutvusime matkarajal, tema initsiatiivil. Vastastikune tõmme oli kohene ja väga tugev, palju ühist ja tal oli ka minu jaoks aega, käisime avalikult koos. Mul ei tulnud pähegi kõige selle pealt küsida, et kas tal on naine ja lapsed. Ja mulle ei mahtunud ka pähe mõte, et üks mees võiks oma naist ja lapsi varjata.  Mingeid veidraid situatsioone oli, mis nüüd tagantjärele mõeldes oleks pidanud mind valvasaks tegema. Aga olin väga armunud ja ta oskas ka need kahtlused osavalt hajutada.

Mis ma tahan öelda, on see, et ei ole nii, et kõik naised himustavad teadlikult abielumehi, naudivad perekondade lõhkumist, naistele ärarääkimist jne. Kui ma oleksin teadnud, et ta on abielus ja lastega, ei oleks ma seda suhet üldse alustanudki. Aga ma ei teadnud. Teada saades oli kurbus suur, sest tunded olid sügavad. Ma kohe ei suutnud end temast  lahti rebida ja jäin, seekord siis teadlikult, armukese rolli. Aga see ei kestnud kaua – koos olles ma mõtlesin pidevalt tema lastele, kes ootavad isa koju ja ma ei suutnud seda enam taluda.  Ta küll ütles, et nad elavad naisega koos vaid laste pärast, tundus see siiski nii uskumatuna. Ma lõpetasin suhte. Usun, et ka tal oli valus. Haiget sai palju inimesi. Sellest on üle aasta möödas ja ma ikka igatsen teda nii meeletult. Ei suuda mõelda kellegi teise mehe käsi enda ümber.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah aga mida siis teha, kui tunded tulevad tagasi inimese suhtes, keda armastasid väga-väga? Samas aga kui oli valiku koht, jäi laste pärast ikkagi lahutamata, kuid aastaid hiljem ehk siis tänaseks on äng ja kahetsus sisimas aina kasvanud, et oleks ma vaid teise valiku teinud.

Siis lähed ja räägid kaaslasega (eksiga) juhul kui ta muidugi uues suhtes pole.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina armusin abielumehesse, teadmata, et ta on abielus ja tal on kaks last. See tuli välja alles poole aasta möödudes, aga siis olid tunded juba tekkinud.

Mina ei mõista sind absoluutselt hukka, aga seleta kuidas selline linnalegend võimalik on??

Kohtuvad 2 inimest, armuvad, mõistagi viibitakse kord ühe kord teise kodus. Mis tal oli konspiratiivkorter või? Rääkimata teatud ajast, mis ilmselt ikka kulus naisele-lastele? Tüübil oli pool aastat pidevalt remont/putukatõrje/sugulased maalt külas vmt nali?:)

Või pidasid silmas, et ta oli lihtsalt paberil abielus, aga elas ammu lahus? See on ikka tiba teine asi.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma täitsa usun seda. Sinutaoline lükkab hädas oleva inimese jalaga kraavi. Koera või kassi nimel hüppab kasvõi pükstest välja. Prioriteedid. Prioriteedid.

Mees, kes mind petab ja armukest peab, on hädas olev inimene? Tule taevas appi! Hakaku astuma jah, mida mina temaga enam peale hakkan, usaldust enam pole. Otsustas petta, ise teadis, millega riskis. Iga kodutu koer ja kass on tõepoolest sellisest mehest armsamad.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

JAH, sest loomad armastavad sind tingimusteta oma elupäevade lõpuni, inimene on nende jaoks nr 1 ja a ja 0. Ühegi inimese jaoks ei ole sa mitte kunagi nii tähtis kui oma kodulooma jaoks. Inimesed ajavad, et lapse jaoks on ema a ja o, aga mitte kogu elu. Looma jaoks ongi inimene tema kogu elu.

Kas oled see kohtus parukaga naine, kelle koerad naabrinaisel juuksed koos peanahaga ära tõmbasid

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunded ei saa niisama otsa.  Selleks on mõni osapool midagi teinud. Kui niisama otsa saavad, polnud need õiged tunded.

Tavaline suhtelõpetaja on tavaliselt naine. Põhjuseks ei ole kõrvalsuhted vaid omavahelised suhted. Kui neid ei väärtustata ja mees on kodus lisalaps mitte parnter, võtab naine lõpuks ohjad oma elu üle. Lapsed kasvavad suureks, mees jääb igavesti lapseks.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

ja kohe vutt-vutt uut “meeslast” otsima. tegelikuses on tegemist mugavuspagulastega. tõsi veel lollematega kui need aafrikast siia tulevad. nemad aravad, et siin on hea. aga meie suhetelõpetajad arvavad, et muru rohelisem, päike eredam, nemad noored ja ilusad ning kõik maailma head mehed tahavad neid.

Mis see sinu asi on? Mees läheb samuti. Naine peaks sinu arust patja nutma või? Aga mees otsib kohe uue voodisoojendaja, kelle juurde kostile maanduda. Oma kodu tal tõenäoliselt pole.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see sinu asi on? Mees läheb samuti. Naine peaks sinu arust patja nutma või? Aga mees otsib kohe uue voodisoojendaja, kelle juurde kostile maanduda. Oma kodu tal tõenäoliselt pole.

Üldjuhul on sellistel meestel oma kodu. Kui just pole naine “tänu” abielule saanud võimaluse see ära võtta.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavaline suhtelõpetaja on tavaliselt naine.

Jäta. Aitab.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldjuhul on sellistel meestel oma kodu. Kui just pole naine “tänu” abielule saanud võimaluse see ära võtta.

Pole ühtki näinud. Kolitakse üürikast naise korterisse või majja.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Või ema juurest. Või vanaema juurest, kes varem kattis ja toitis.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti üritad meile siin rämedalt valetama hakata, et elukoha ostsid ISE. Kohe täitsa ise. Ei mingit lahutusega saadud. Pärandusega saadud. Emme isski käest saadud. Ikka ise. Nooo ei usu. Enamus naisi on alla keskmist pelka teenivad keskpärasest allapoole töötajad kes peavad ennast spetsialistideks. Tegelikult tühi koht.

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti üritad meile siin rämedalt valetama hakata, et elukoha ostsid ISE. Kohe täitsa ise. Ei mingit lahutusega saadud. Pärandusega saadud. Emme isski käest saadud. Ikka ise. Nooo ei usu. Enamus naisi on alla keskmist pelka teenivad keskpärasest allapoole töötajad kes peavad ennast spetsialistideks. Tegelikult tühi koht.

Aga kuidas see sinu asi on, kui emme-issi andis või sain päranduse? Ega see sellest rohkem mehe omaks saa. Meestele annavad ka emmed-issid. Mehed saavad samuti pärandusi. See on ometi võrdne, meestele jäetakse isegi suuremad pärandused, et vara suguvõsast välja ei liiguks.

Elukoha jõuab endale osta iga töölkäiv inimene, selleks ei pea isegi keskmist teenima.

+3
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )