Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: suhe?

Postitas:

Tere. Mure selline,olen naisega keda ma armastan palju koos elanud 5aastat. Meil on ka väiksed tüdtrukud ja koos ostetud kodu. Nüüd jõudis naine selguseni et ei armasta mind ja polegi kunagi armastanud,kas ja kuidas saadakse aru sellest nii kaua? Minule kui mehele on see allapoole võõd löök,on selline asi reaalne või on mängus teine mees? Ootan vastuseid just naistelt,sest seda maailma ma ei mõista.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

it’s a trap. Tavaline aseksuasl. Bioloogiline kell sundis korraks eneseteostusega tegelema. Olid spermadoonor, nüüd üle parda heidetud ilma rahakotita 18 aastaks. Meie seadused kiidavad sellist sigadust. Õige oleks naine ilma lasteta tänavale visata

+9
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:37; 02.12 11:07; 05.12 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad on lapsed? Kui kaks last väikese vahega sünnivad, võib naisel kergesti tekkida sünnitusjärgne depressioon, sest vähe on neid, kes nii muutunud elukorraldusega raskusteta toime tulevad. Vallalisena arvad küll, et pereelu oleks lahe, lapsed on armsad, aga tegelikult pole selles olukorras varem olnud ja reaalsus pole nii roosiline kui ette kujutatud. Vastutus kahekümneks aastaks, vabadus läinud. Küllap naine armastas, muidu ei oleks ju kaks last saanud ja koos elanud.
Väikeste lastega võib olla väga raske ja mõnikord ei mäleta enam oma nime ka, ammugi siis alguse armastust. Saate ehk lapsehoidja võtta ja puhkusele minna?

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt puudub naisel sinupoolne tugi. Naine teeb liiga palju üksinda, saab kuidagi koormaga hakkama ning ei leia sinu olemasolul tema elus enam mõtet.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolis on minu arust küll enamik naiste suhteprobleemide kirjeldused sellised, et mees ei osale piisavalt koduses elus, käitub nagu vinguv teismeline ja on seetõttu naisele pigem koormaks. Mehel on tavaliselt sada häda, ta ei söö seda ja teist, ta on hommiku- või õhtuinimene, ta ei oska oma väikelastega midagi teha, tal vaja iga päev kolm tundi rahu ja vaikust, tal on vaja oma hobide jaoks aega, ta on tööst väsinud jne jne ja naine siis ehitagu kogu oma elu mehe vingumiste ja tahtmiste ümber.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaja lahti saada, siis põhjuse leiab alati.

Mees on kodukana, saab ära visata kui mitte mehise isendi. Kui üldse ei ole kuskilt külge hakata, siis on alati veel variante: ei saa ämmaga läbi, jalanumber vale, amet vale(liiga füüsiline või vastupidi), ei käi piisavalt ooperis, kohvi asemel joob teed (suhkurt paneb ka liiga palju), ei söö krevette, raiskab liiga palju vett, auto on tal liiga vana, ise ei vaheta autol pirni, kannab/ei kanna mütsi, üldse näeb lollakas välja, sõpradele ei meeldi(liiga tark/rumal jutt), sporti teeb liiga vähe/palju, liiga palju/vähe aega ja raha kulutab hobidele, jätab akna liiga lahti või ei ava akent piisavalt, käib kingad lõpuni või vahetab liiga tihti, ei pese rätikut iga nädal, ei lõhnasta või lõhnastab ennast liiga palju, tõmbab 2x vetsus vett, üldse käib rohkem kui 1x vetsus, ei sulge uksi, jätab prilllaua valesse kohta, tuled jätab põlema, hingab igas toas kus viibib, tööd tehes higistab, peale tööd peseb ja raiskab vett, liiga kanget kohvi joob (vargus pere arvelt), sööb nii et ämmale jätkub vähe, ärkab liiga vara või hilja, ei ole nõus tööle hakkama enne kui on söönud, liiga kõva pauguga sulgeb uksi

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:37; 02.12 11:07; 05.12 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguseid variante on, aga nii vähese info põhjal pole ju võimalik midagi öelda. Siin igaüks poogib sulle enda või oma tuttavate probleeme külge, need, kellele mõni mees on haiget teinud, kasutavad seda võimalusena sind solvata, mõni mees, kellele naised on haiget teinud, laeb end ka siin tühjaks ja ega sest kasu ei ole. Vägisi kedagi kinni ei hoia. Võiksid naisega ju rääkida, naistele üldiselt meeldib rääkida ja soiguda, miks suhe ei toimi, nii et küsi julgesti ja ütle, et oled valmis muutuma (kui selgub, et naine tahab su jaoks ületamatut, saad ju seda pärast öelda). Kui naine aga ka viisaka küsimise ja avatud suhtluse peale kidakeelseks jääb, siis ilmselt on tal juba keegi teine. Eks sa võid siis ka üritada teda oma romantikaga ja abivalmidusega enda poole võita, aga võib juhtuda, et ta on juba oma otsuse teinud ja see läheb vett vedama. Üldiselt on naised üsna alalhoidlikud, aga samas ka emotsionaalsed, nii et võib juhtuda, et naisele tundus teie suhe mingil põhjusel jube või halb või kõle (aga enne ei leidnud motivatsiooni midagi muuta), aga võib ka juhtuda, et tal on praegu mingi emotsioon peal ja käitub selle mõjul nii impulsiivselt. Osa naisi on hiljem küll kahetsenud, kui on suhte lõpetanud, enamasti on need just emotsiooni tõttu sellise otsuse langetanud naised.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on 4 ja 8. Vanem tüdruk on tema eelmisest suhtest. Saame väga hästi läbi tüdrukuga. On tõsi et ma ei ole piisavalt naisele tähelepnu põõranud,sest ehitasin meile kodu ja palju aega kulus sellele. Nüüd aga naine ütles et polegi kunagi armastanud mind ja sai sellest nüüd aru. Kas naistel ongi nii pikk juhe või?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka väiksed tüdtrukud ja koos ostetud kodu. Nüüd jõudis naine selguseni et ei armasta mind

Tüüpiline üleväsinud naine, kelle kaela on jäetud lapsed ja majapidamine. Vaata hoolega peeglisse, kas sa oled naisele abiks olnud? Kui väiksed on lapsed? Peavad olema siis päris pisikesed. Kui lapsed suuremaks kasvavad, läheb kergemaks naisel ja pere võiks kokku jääda, aga vaevalt, et ta seda aega ootama kavatseb jääda. Siis tulebki mõte, et kui ma nagunii olen lastega kogu aeg kolmekesi, MILLEKS mulle see mees? Elatist peab maksma ta nagunii ja kui on hoolduskohustus, saan mina rohkem aega omaette olla kui lapsed on isaga, saaksin natukene oma aega mitme aasta järel, sest mees ei saa aru, et naisele on ka vaja kasvõi paari tunnikest omaette olla. Olen seal kohas olnud, aga õnneks kasvasid lapsed enne suureks, kui täiesti minemaminekuks oleks läinud. Nüüd on jälle lihtsam. Vot nii oli minuga, ehk on ka sinu naisega.
Mehed näevad jah, kuidas nemad ehitavad maja ja hoolitsevad sellega pere eest jne, aga natuke on ka naisele tuge vaja, kasvõi tunnustust. Kui seda pole, siis jõuabki naine omadega ühel hetkel sinna, kus mees võib oma maja pista…, sest naisel pole sellest majast sooja ega külma enam.

Esimese osa kirjutasin siis, kui vahepealset vastust veel ei olnud. õnneks ei ole tegu enam titadega, aga ikkagi.
Jah, mõnikord on tõesti naistel nii pikad juhtmed, see on siis kui elu on madalseisus ja kõigest on siiber, siis tundubki, et kunagi polegi armastanud jne. Aga elu tavaliselt nii käibki, et on tõsusd ja vahele mõõnad, tuleb ka nendest halbadest aegadest üle saada koos, et paremat perioodi koos jälle nautida saaks.
On su naisel mingi kindlam kava või plärtsub niisama? On tal kuhugi minna, kuhu jääksid lapsed, kuidas ta materiaalselt hakkama saaks (käib tööl jne). Kui ta kõik selle plaani B juba valmis mõelnud on, siis on vähe hapusti, kui niisama plärtsub, siis ta minekuni niipea ei jõua.
Ja mõni muidugi läheb ka, sest ongi jõudnud veendumusele, et suhe on jama ja pole lootust, et paremaks läheks.
Kuidas ta vanema lapse isast lahku läks, ka marssis lapsega minema järgmise juurde, sest armastus sai otsa? Ja siis pani uue lapse kohe hakkama. Leidub ka selliseid naisi, kelle armastus ongi selline kergesti äralenduv asi, mitte probleem pole niiväga mehes.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:45; 02.12 16:27; 03.12 21:45; 04.12 11:17; 04.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 aastat koos elanud, ühine laps 4-ne … et siis kohe tuttavaks saades jäi naine rasedaks?
Mnjaa, kui nii on lood, siis ei jõudnud te oma suhet ülesehitama hakatagi kui olme peale tuli. Majaehitus võttis sinu aja ja väikelaps võttis tema aja ning nüüd oletegi seal, kus olete. Pole ime, et armastus ei jõudnudki kasvada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on 4 ja 8. Vanem tüdruk on tema eelmisest suhtest. Saame väga hästi läbi tüdrukuga. On tõsi et ma ei ole piisavalt naisele tähelepnu põõranud,sest ehitasin meile kodu ja palju aega kulus sellele. Nüüd aga naine ütles et polegi kunagi armastanud mind ja sai sellest nüüd aru. Kas naistel ongi nii pikk juhe või?

võib küll olla. algul mõtles sulle kuldse kuu selga, aga ajapikku sai aru, et sellest ei aita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mure selline,olen naisega keda ma armastan palju koos elanud 5aastat. Meil on ka väiksed tüdtrukud ja koos ostetud kodu. Nüüd jõudis naine selguseni et ei armasta mind ja polegi kunagi armastanud,kas ja kuidas saadakse aru sellest nii kaua? Minule kui mehele on see allapoole võõd löök,on selline asi reaalne või on mängus teine mees? Ootan vastuseid just naistelt,sest seda maailma ma ei mõista.

Esiteks, naised ei ole kõik ühesugused. Ja mehed ja naised pole omavahel nii erinevad. Ka mehed on oma naistele/eksnaistele pildunud lauseid nagu: “Ma pole sind kunagi armastanud”, mis tekitab alati küsimuse, et kui pole armastanud, miks sa siis selle naisega aastaid koos elasid ja isegi lapsed tegid.
Vasta sina mehena sellisele küsimusele, miks mehed naistega nii teevad ja sa saad vastuse ka oma küsimusele.

Teiseks, kui mees jalutab pere juures uue ja huvitavama naise juurde, siis tavaliselt jätab ta oma lapsed hooletusse, ei tegele, ei toeta. Sinu naine vähemalt ei jäta sind kahe väikese lapsega üksi rabelema. Hinda seda.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 12:35; 02.12 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ta võtab lapsed tavaliselt kaasa, sest ema ja laps kuuluvad kokku, eksole. Ja isa on vaja ainult elatise maksmiseks ja on üleüldse mõttetu osa lapse elus, nii? Samavõrra vildakas elunägemus kui mehed, kes oma “ekslapsed” hooletusse jätavad.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:45; 02.12 16:27; 03.12 21:45; 04.12 11:17; 04.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel ongi nii pikk juhe või?

Jah, kõikidel naistel on väääga pikad juhtmed. Ja nii ongi.
Või
Ei, naistel on väga lühike juhe, ta teadis ja tundis seda juba ammu ja nüüd on endas 100% kindel, kui selle välja ütles.

Kuidas kumbki variant sind edasi aitaks? Või, mis vahet seal on?
Koos elada naisega, kes sind vastu ei armasta, sa nagunii ei taha. Teine mees või mitte, ka see pole sinu jaoks enam oluline.
Hakka tegelema lahutamisega ja käitu mehena, mitte ära jahu ebavajalikel teemadel.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 13:42; 02.12 21:10; 04.12 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ta võtab lapsed tavaliselt kaasa, sest ema ja laps kuuluvad kokku, eksole. Ja isa on vaja ainult elatise maksmiseks ja on üleüldse mõttetu osa lapse elus, nii? Samavõrra vildakas elunägemus kui mehed, kes oma “ekslapsed” hooletusse jätavad.

Seda, et laps on ainult ema asi ja ainult ema mure, arvavadki just mehed – need, kes minema jalutavad ja virisevad ekslastele makstava elatise üle. Needsamad on need, kes ei taha ekslastega ka tegeleda, lubavad lapsega kohtuda ja murravad lubadusi ja esinevad avaldustega, et maha jäetud naisel pole üldse oma vaba aega vaja.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 12:35; 02.12 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel oli maja vaja – lihtne! Naine oskab lihtsalt elada! Jäta maja talle maksa oma mitte vähem kui miinimumelatist ja mine Soome tööle, et endal hing sees hoida. See on Eesti elu visiitkaart kuhu su naine nüüd ka sinu joonistas!

Ahjaa, pane tähele, mõne kuu pärast on uus mees majas ja naisel jälle kõrvits põlle all!

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 15:26; 02.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, naisel ei pruugi olla uut suhet. Kui paar läheb lahku mehe initsiatiivil, siis on mehel üldreeglina juba uus naine ja uus pesagi valmis vaadatud. Kui paar läheb lahku naise initsiatiivil, siis seal taga on vähemalt 80% juhtudest rahulolematus olemasoleva eluga ja muud ei midagi. Isegi plaani, kuidas jõuda eluni, mis meeldib, pole. Tegelikult ei pruugi olla ka mitte selget ettekujutust, missugune täpselt see elu peaks siis olema.

Küllap oli asi teil nii, et sa olid kogu aeg tööl ja majaehitusel ja naine tundis end lastega üksi. Teil oli mõlemal elus selline etapp, kui selga sadas varasemast suurem koormus (naisel uus tita, sul majaehitus) ja kus oleks tahtnud partnerilt rohkem hoolitsust, tähelepanu, tunnustust, abi. Aga seda kõike polnud tulemas, sest teisel oli ka “tass tühi”. Ega see suhteid rikkumata mööda ei lähe. Nüüd kus noorem laps on 4 ja kannab juba kaela, tunneb naine, et ta ei taha seda elu elada. Kui ta kahe mehega kaks last on valmis teinud, siis võib ka olla, et koopanaine temas tõstab pead ja tahab minna otsima uut isast, kes teeks valmis kolmanda lapse – mida rohkem geneetilist variatiivsust, seda tõenäolisemalt kestavad inimese geenid läbi aja. Kõlab halvasti, aga on bioloogiline tõsiasi ja mõni on sellele altim alluma, kui olemasolev elu ei tee südant rõõmsaks.

See, et “kunagi pole armastanud” ei ole tegelikult ju põhjus lahkuminemiseks. Koos saab elada ja lapsi kasvatada ka ilma suurema armastuseta. Küsi ta käest, mis naise ja eriti laste (!!!) elus paremaks läheb, kui te lahku lähete.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaja lahti saada, siis põhjuse leiab alati.

Mees on kodukana, saab ära visata kui mitte mehise isendi. Kui üldse ei ole kuskilt külge hakata, siis on alati veel variante: ei saa ämmaga läbi, jalanumber vale, amet vale(liiga füüsiline või vastupidi), ei käi piisavalt ooperis, kohvi asemel joob teed (suhkurt paneb ka liiga palju), ei söö krevette, raiskab liiga palju vett, auto on tal liiga vana, ise ei vaheta autol pirni, kannab/ei kanna mütsi, üldse näeb lollakas välja, sõpradele ei meeldi(liiga tark/rumal jutt), sporti teeb liiga vähe/palju, liiga palju/vähe aega ja raha kulutab hobidele, jätab akna liiga lahti või ei ava akent piisavalt, käib kingad lõpuni või vahetab liiga tihti, ei pese rätikut iga nädal, ei lõhnasta või lõhnastab ennast liiga palju, tõmbab 2x vetsus vett, üldse käib rohkem kui 1x vetsus, ei sulge uksi, jätab prilllaua valesse kohta, tuled jätab põlema, hingab igas toas kus viibib, tööd tehes higistab, peale tööd peseb ja raiskab vett, liiga kanget kohvi joob (vargus pere arvelt), sööb nii et ämmale jätkub vähe, ärkab liiga vara või hilja, ei ole nõus tööle hakkama enne kui on söönud, liiga kõva pauguga sulgeb uksi

Pani piimapaki külmkapis valesti

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 15:26; 02.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pani piimapaki külmkapis valesti

Kui meest enam ei armasta ja KÕIK tema juures närvidele juba käib, siis võib see viimaseks õlekõrreks kaameli seljal peaaegu saadagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:45; 02.12 16:27; 03.12 21:45; 04.12 11:17; 04.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult võib selline naise jutt, et ei armasta, tähendada ka nö viimast appikarjet. ehk, et armastab sind küll, aga tunneb, et ainult armastusest ei piisa, et naine tahab ka tähelepanu, tegelemist jms.
ta võib olla ei oska enam mitte midagi muud teha, kõike on 100x räägitud, õiendatud, tülitsetud. nüüd ta äkki loodabki et see nö viimne asi paneb sind äkki ennast liigutama ja pingutama tema nimel.

räägin seda, kuna minul endal just nii oli. ma küll südames armastasin meest, aga mu patareid olid juba niiiii pikalt nii tühjad olnud ja mingi rääkimine ega tülitsemine ega miski muu ei pannud meest liigutama. ja siis ütlesingi mehele nii, ja olingi 100% valmis lahku minema kuna ma enam ei suutnud. ei olnud ühtegi teist meest mängus.

ma tundsin et nüüd on see hetk, kus mees peab hakkama pingutama ise, et mina enam ei jaksa. õnneks mees võttis ennast kokku ja nüüd kõik ok

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta võib olla ei oska enam mitte midagi muud teha, kõike on 100x räägitud, õiendatud, tülitsetud.

No kui sama keiss ka teemaalgatajal on, siis ta peab küll kerge puudega olema. Kui veel pk teema kah tegi.
Väheusutav. (tema puhul)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 13:42; 02.12 21:10; 04.12 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

it’s a trap. Tavaline aseksuaal. Bioloogiline kell sundis korraks eneseteostusega tegelema. Olid spermadoonor, nüüd üle parda heidetud ilma rahakotita 18 aastaks. Meie seadused kiidavad sellist sigadust. Õige oleks naine ilma lasteta tänavale visata

Arvan sama, et nii see ongi.
Minu kaasal on varasemast suhtest laps. Mõlemad olid juba küpses eas inimesed, naisel ilmselt bioloogiline kell taguski ja leidis hea ohvri. “Jooksis” mehe järel, kuni kolis mehe juurde. Last plaanis ei olnud, aga ühel päeval oli see siiski olemas ja naine tunnistas, et jah, tema lasigi nii juhtuda, kuna tema tahtis seda last. No mis parata, kui nii, siis nii. Sai oma lapsele isa ja isanime. Mees “aitas” lapse esimesed eluaastad üle elada ja visati tühja koha pealt kodust välja. Mitte mingit põhjendust ega selgitust.
Ja meie seadused kiidavadki sellist sigadust, omavolilist lapsesaamist- muud moodi ei oska ma sellist teguviisi nimetada. Minu arvates kõige hullem asi, mida üks naine mehele teha saab. Sisuliselt rikkuda teise inimese elu, sealjuures enne küsimata ja teadmata, kas teine inimene sinuga last saada üldse soovikski. Ja kõik need kommentaarid stiilis “kui mees ei taha last, siis hoolitsegu ise selle eest” on mõttetud. Kui ikka naine vannub, käsi südamel, et ta kasutab pille ja pärast tunnistab, et tegelikult lasi asjadel teadlikult nii minna, siis…???

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 18:59; 04.12 11:10; 04.12 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see siia puutub, antub olukorras on laps saadud siiski vastastikusel nõusolekul! Sinu kurblugu ei päde ju üldse.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:45; 02.12 16:27; 03.12 21:45; 04.12 11:17; 04.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jooksis” mehe järel, kuni kolis mehe juurde. ………….Mees “aitas” lapse esimesed eluaastad üle elada ja visati tühja koha pealt kodust välja.

Ise ikka said aru, mida sa sogad? Naine kolis mehe juurde ja siis viskas mehe sealt välja?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 13:42; 02.12 21:10; 04.12 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kuidas teistel, aga mina viskasin mehe üle parda, sest ta oli tõesti tüütu. Kodus ei olnud temast mingit abi, ja muidu pole hullu, saan ise ka hakkama, aga kui on laps(ed) ka, siis enam üksi rabeleda ei jõua. Ja siis ole õhtul veel voodis ka asjalik -milleks? Et mehel hea oleks? (Voodis oli ka saamatu, naist rahuldada ei osanud/viitsinud) Teen kõik ise ära ja siis pean veel teda rahuldama? Ori olen või?
Ja hea otsus oli, lapsega kahekesi on palju kergem kui mingit mõttetut pudulojust ei teenindama.

Ma ei tea, kuidas teemaalgatajal see olukord kodus oli, aga tavaliselt on asi selles, et naisel lihtsalt viskab üle ja ta ei viitsi ega taha enam üksi rabeleda kodu heaks. Mehed lähevad väga mugavaks ära koos elades. Aga kui see hetk on juba kätte jõudnud, kus naisel on mõõt täis, siis tavaliselt ei ole enam kuigi palju midagi teha. See rong on juba läinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teie elu ja üksikasju ei tea, et kes rohkem teeninud, teinud, töötanud, kes mida ja kui palju.
Igatahes esimesel lugemisel tundub selline asi, et naine ei oska hinnata seda, mis tal olemas on.
Tahab sinilindu püüdma minna.
Üks nõmedamaid asju on öelda oma abikaasale, kellega on laps tehtud, koos elatud, kes on teise mehe lapsegi omaks võtnud – et pole kunagi armastanudki.
Ükskõik, kui väsinud on naine nende ühise lapse kasvatamisest(vanem on suurem), nii ei käituta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jooksis” mehe järel, kuni kolis mehe juurde. ………….Mees “aitas” lapse esimesed eluaastad üle elada ja visati tühja koha pealt kodust välja.

Ise ikka said aru, mida sa sogad? Naine kolis mehe juurde ja siis viskas mehe sealt välja?

Saan aru muidugi. Jooksis mehe järel, kolis mehe juurde, sai lapse, naise nõudmisel vahetati elukohta ja koliti naise perekonnale kuuluvasse majja, viskas sealt mehe välja.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 18:59; 04.12 11:10; 04.12 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine ulu kusagil mujal, kuidas su mehekesele vägisi laps tehti, see ei ole antud teema!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 11:46; 02.12 12:45; 02.12 16:27; 03.12 21:45; 04.12 11:17; 04.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mure selline,olen naisega keda ma armastan palju koos elanud 5aastat. Meil on ka väiksed tüdtrukud ja koos ostetud kodu. Nüüd jõudis naine selguseni et ei armasta mind ja polegi kunagi armastanud,kas ja kuidas saadakse aru sellest nii kaua? Minule kui mehele on see allapoole võõd löök,on selline asi reaalne või on mängus teine mees? Ootan vastuseid just naistelt,sest seda maailma ma ei mõista.

Naisele oli see ammu teada, ju tal oli uut meest vaja, kelle juurde minna esimese mehe juurest. Küllap nüüd ka uus mees ootamas kuskil, sest kodus sai segamatult uut otsida kui sina maja ehitasid. Mingit tõde ei olegi olemas, oleksid sa kodus olnud, lapsega aidanud- oleksid olnud mõttetu töll kes ei suuda perele korralikku eluaset võimaldada. Nüüd kui maja ehitasid- olid taas mõttetu mees, kes ei aidanud last kasvatada kodus. Kui oleks olnud armastus, oleks naine selle teema üles võtnud, oma muresid jaganud sinuga ja oleksite leidnud lahenduse. Kui naine seda tegi ja sina arvasid, et see mingi mõttetu hala jälle, siis polegi midagi parata enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üllatav, kui kitsarinnalised arvamused jälle. Või noh, Perekool….ei ole üllatav.

Mina olin ka mõnda aega suhtes, kust lõpuks väljusin, sest jõudsin järeldusele, et ma polegi kunagi seda meest palavalt armastanud. Vahel võivad suhted lihtsalt kooseluks välja kasvada, neutraalselt ja loomulikult, ilma et osapooled sügavamalt pead murraks, kas on tegemist ikka selle õige inimesega või mitte. Pealegi, kust peakski teadma, et vot see nüüd ongi see õige? Täpselt nii peabki üks õige suhe käima, mitte kuidagi teisiti? Kõik me elame esimest korda. Võib-olla tundus naisele, et ehk selline üks viisakas kooselu olema peabki – liblikad ringi ei lenda, aga midagi halvasti ka nagu pole.

Kuni lõpuks saabus tõdemus, et selline poolkõva neutraalselt kulgev elu ei ole see, mida surivoodil särasilmil meenutada. Mõni inimene tahab tõeliselt elada, kogeda teravaid emotsioone ja tugevat armastust. Mitte seda ise ainult vastu võttes, vaid ka kellelegi teisele pakkudes. Ka teine on väärt seda, et jagada oma elu inimesega, kes teda jumaldab. Kui ise ei jumalda, ei ole mehe enda juures kinni hoidmine õiglane ka selle mehe suhtes.

Mees, kes teema algatas, ei ole milleski süüdi. Palun lõpetage ära see materdamine, et ju sa olid sitt mees, ei hoolinud naisest, ei toetanud teda, ei suuda piisavalt raha teenida ega piisavalt tähelepanu pöörata jne. See on väga meelevaldne sajatamine. Võimalik, et tegemist on igati hea mehega. Lihtsalt see naine ei ole sinu jaoks õige. Nagu sina pole tema jaoks õige. See ei tähenda, et üks teist oleks kuidagi kehv või kõlbmatu. Aktsepteeri parem fakti, et nii kahjuks elu läks, et sattusid kokku inimesega, kes ei olnud sinu jaoks see õige, aga pool elu on sul veel ees. Sul on nüüd võimalus leida enda kõrvale selline naine, kes suudab su kordades õnnelikumaks teha. Püksipõlved puhtaks! Mine eluga edasi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 13:31; 04.12 14:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.