Esileht Pereelu ja suhted Suhe…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Suhe…

Postitas:

Ei teagi kohe, kust otsast alustada…olen jõudnud sinna punkti, kuhu ma kunagi mõtlesin, et kindlasti jõuda ei taha.
Pikk suhe, üks laps, lahkuminek päevakorras.
Suhte alguses tegin selle vea, et poputasin meest liialt, tegin kõik ette-taha ära. Temal huvid-hobid tulid kiirelt vahele. Kaasnes ka igapäevane õllejoomine. Ma pehmo nagu ikka, üritasin. Ei olnud liiga konkreetne ning mütlesin, et küll läheb paremaks. Meest pidi “kaikaga tuppa ajama” või meelitama, et intiimseid hetki oleks. Vahepeal oli juba kõik oki. Siis saime lapse…huvid-hobid muutusid taas väga tähtsaks…ma lapsega enamuse ajast üksi. Intiimelu oli jälle pekkis, kutsusin meest voodisse magama, magas diivanil(esialgu leppusime kokku, et vaatsme..aga kuna laps ärkas väga tihti, polnud ma vastu).Rääkisin, et ilma vahekorrata varsti suhe läbi…rääkis, et saab aru, aga ei miskit. Õllejoomine tugevalt päevakorras. Nüüd siis kui ütlesin, et kõik, enam ei jaksa nii, sis tahtis hirmsasti seksi…kohe üldse ilma selleta ei saa olla…kui polnud valmis nii tihedaks, olid halvad sõnad mu vastu kiired tulema. Minul muidugi kadus sellega ainult isu…sest magama ei tohtinud ka pm siis jääda, kui ise tahtsid. Siis ma “vältisin” tema arvates. Sellest aru ei saa kui mulle haiget teeb ja sunniviisiliselt ma midagi tegema pole nõus.
Lahku ta minema pole nõus, pausiks pole nõus. Kompromisse raske teha, näha, et soovib vaid, et tema tahtmist mööda asjad käiksid. Üks tsirkus käib muudkui, sest ma olen perelõhkuja????

Tahtsin lihtsalt vist kurta????

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse leia lihtsalt uus mees või naine, naised niikuinii paremad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku ta minema pole nõus, pausiks pole nõus. Kompromisse raske teha, näha, et soovib vaid, et tema tahtmist mööda asjad käiksid. Üks tsirkus käib muudkui, sest ma olen perelõhkuja????

Su mees on teie pere juba ammu ära lõhkunud, sinul pole siin enam midagi lõhkuda…

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on manipulaator.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libalugu, naine läheb lahku seksipuudusest??? Uskumatu kohe

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku ta minema pole nõus, pausiks pole nõus.

Ma ei saa aru, kas mõni naine küsib lahkuminekuks nõusolekut või mida see tähendab? Kodinad kokku ja minema-emb-kumb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 19:29; 12.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest nüüd hakanud aru saama jah…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.03 13:42; 11.03 13:46; 11.03 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sellest nüüd hakanud aru saama jah…

Et manipuleerib

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.03 13:42; 11.03 13:46; 11.03 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku ta minema pole nõus, pausiks pole nõus.

Ma ei saa aru, kas mõni naine küsib lahkuminekuks nõusolekut või mida see tähendab? Kodinad kokku ja minema-emb-kumb.

Korter 50/50, üürikortereid pole just palju võtta, lemmikloomad on paljudel samuti välistatud…lapsel pole la veel lasteaiakohta…päris 500 üüriga korterit lubada ei saa.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.03 13:42; 11.03 13:46; 11.03 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libalugu, naine läheb lahku seksipuudusest??? Uskumatu kohe

Miks nii stereotüüpne arusaam, et naine seksipuuduse tõttu lahku ei läheks?
Mina läheksin. Loomulikult mitte kohe. Annaks aega, prooviks erinevaid variante jne. Kui lapsed juba olemas, siis pole see muidugi nii lihtne, siis tuleks otsida keegi, kes selle seksipuuduse regulaarselt kompenseeriks. Siin teemas muidugi on vist muud probleemid ka kui seksipuudus.
Kui seksi ei ole, siis minu jaoks tähendab see, et lähedust ei ole ja korterinaabriga ma ühe teki all magada ei taha. Olgem ka siin osade stereotüüpide käes vaevlejate jaoks enda kommunikatsioonis võimalikult selged: seks ei tähenda ühe poole (enamasti mehe) 30 sekundet omaette rabelemist.
Alles siin eelmisel pühapäeval olin intiimselt koos inimesega, kellega me oleme väljas käinud 3 kuud ja kellega ma vist alustan uut suhet. Sain 4 orgasmi, ehk et ainult alla poolte enda tavapärastest ja siiani on tunne, et oleks ainult natukene proovinud, katsetanud, maitsnud jne. ja ma ei jõua järgmist kohtumist ära oodata. Kui seks on hea, siis ma olen nõus paljudes asjades “poolele teele vastu tulema” Loomulikult on null tolerants alkoholi liigtarbimisele, truudusetusele ,vägivaldusele jne. aga ma olen nõus minema enda partneriga isegi poksimatši vaatama (mul oli partner kes käis nii poksi vaatamas kui ka ooperit)…
Seks on tohutu dopamiini ja läheduse allikas. Kuidas ma saan olla suhtes inimesega, kes ei taha minuga lähedust…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin oma elukaaslase maha kuna suhtes kadus kirg ja seks. Pole midagi imeliku selles kui inimene soovib sellepärast minna lahku. Pool aastat peaaegu olematu kire ja seksita ei ole just kõige tugevam tala suhtes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 23:35; 12.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libalugu, naine läheb lahku seksipuudusest??? Uskumatu kohe

Miks nii stereotüüpne arusaam, et naine seksipuuduse tõttu lahku ei läheks?

Mina läheksin. Loomulikult mitte kohe. Annaks aega, prooviks erinevaid variante jne. Kui lapsed juba olemas, siis pole see muidugi nii lihtne, siis tuleks otsida keegi, kes selle seksipuuduse regulaarselt kompenseeriks. Siin teemas muidugi on vist muud probleemid ka kui seksipuudus.

Kui seksi ei ole, siis minu jaoks tähendab see, et lähedust ei ole ja korterinaabriga ma ühe teki all magada ei taha. Olgem ka siin osade stereotüüpide käes vaevlejate jaoks enda kommunikatsioonis võimalikult selged: seks ei tähenda ühe poole (enamasti mehe) 30 sekundet omaette rabelemist.

Alles siin eelmisel pühapäeval olin intiimselt koos inimesega, kellega me oleme väljas käinud 3 kuud ja kellega ma vist alustan uut suhet. Sain 4 orgasmi, ehk et ainult alla poolte enda tavapärastest ja siiani on tunne, et oleks ainult natukene proovinud, katsetanud, maitsnud jne. ja ma ei jõua järgmist kohtumist ära oodata. Kui seks on hea, siis ma olen nõus paljudes asjades “poolele teele vastu tulema” Loomulikult on null tolerants alkoholi liigtarbimisele, truudusetusele ,vägivaldusele jne. aga ma olen nõus minema enda partneriga isegi poksimatši vaatama (mul oli partner kes käis nii poksi vaatamas kui ka ooperit)…

Seks on tohutu dopamiini ja läheduse allikas. Kuidas ma saan olla suhtes inimesega, kes ei taha minuga lähedust…

+1! Aga neid naisi on nii palju kellel on selliseid suhteid. Ka minu paar sõbrannat on sellises suhtes ometi ei ole oldud koos kaua ja phiseid lapsi kaa ei ole. Pluss meestel veel kerged alkoholi probleemid. No aru ma ei saa kuidas on võimalik nii koos elada. Peab nuruma seksi mehelt????‍♀️

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 23:35; 12.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter 50/50, üürikortereid pole just palju võtta, lemmikloomad on paljudel samuti välistatud…lapsel pole la veel lasteaiakohta…päris 500 üüriga korterit lubada ei saa.

Novott, seepärast ei tasugi kinnisvara kahepeale osta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 19:29; 12.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõpradeta(või siis teistsuguste sõpradega), hobideta(või siis teistsuguste hobidega) ja vähe- kuni mittelõbusa(enamasti karske) eluviisiga mehed on ju igavad. Või teie tutvumise aegu ta tegi tõesti edukat karjääri, tegeles vabal ajal enese vaimu ja füüsise vormishoidmisega? Või lootsid tõsimeeli, et ta üksnes sinu ja teie ühise lapse pärast teeb kannapöörde, muutudes põnevate ja lõbusate sõprade/eluviiside juurest vaimselt teravaks sportlikuks ja edukaks tõusvaks täheks, kellega koos luua reklaampiltidele sarnane pereidüll uue majaga uusarenduses, vileuue škodaga maja ees ja lageda muruplatsiga maja taga, kus eksterjööri lahutamatuteks enesestmõistetavateks elementideks on batuut, kollane plastmassist liumägi, terrass ja grill?
Karm tõde on see, et said täpselt selle, mille/kelle valisid. Kui tahad midagi muuta, siis tuleb vanadest vigadest õppida ja teha uued valikud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe…