Esileht Pereelu ja suhted Suhe abielumehega, kas teeksite selle asja ära?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Suhe abielumehega, kas teeksite selle asja ära?

Postitas:

Eellugu siis asjale selline, et mulle endale tehti küll nö ära ilma midagi mõtlemata. Olin eksiga 22 aastat koos ja siis reedeti päevapealt. Loodi minu selja taga suhe mu sõbrannaga, kes teeskles pool aastat sõbrannat kenasti edasi. Lahutasime mehega, väga raske on olnud temaga lapse pärast head suhet säilitada. Igatahes läksime lahku, kõik ametlikult vormistatud. Nüüd kohtusin mehega, kes ka veel ametlikult abielus. Suhe muidu tema sõbul läbi. Kas teie läheks sellistel tingimustel edasi, mina ikka täitsa kindel pole, et ta oma naisest lahti on.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et sa oled ise 22.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 16:02; 28.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vbla siis teeks kui oleks ise noor ja loll ja poleks ise sama asja üle elanud, et oma mees kellegi teisega sebib. Aga kui on endal selline valus kogemus seljataga, no siis küll ei teeks. Mees võib sulle maad ja ilmad kokku valetada, kodus naine arvab, et neil on kõik korras.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast mul sõbrannasid polegi. Ei taha ka. Abielumehega suhet ei hakkaks looma sest valetada oskavad ju kõik.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, reedeti. Mitte neljapäeviti.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 16:02; 28.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta ütles vanarahvas, et ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle endale tehakse. Kas tasub ikka?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eellugu siis asjale selline, et mulle endale tehti küll nö ära ilma midagi mõtlemata. Olin eksiga 22 aastat koos ja siis reedeti päevapealt. Loodi minu selja taga suhe mu sõbrannaga, kes teeskles pool aastat sõbrannat kenasti edasi. Lahutasime mehega, väga raske on olnud temaga lapse pärast head suhet säilitada. Igatahes läksime lahku, kõik ametlikult vormistatud. Nüüd kohtusin mehega, kes ka veel ametlikult abielus. Suhe muidu tema sõbul läbi. Kas teie läheks sellistel tingimustel edasi, mina ikka täitsa kindel pole, et ta oma naisest lahti on.

Suhet tasub alustada siiski puhtalt pinnalt, mitte sõnadelt ”kõik on läbi”. Kui mees (naine) on tõesti valmis uuesti alustama, uue suhtega, siis ta pöörab selleks eelnevalt ka puhta lehe. Sogased veed pole kunagi hea algus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo kui neil suhe läbi on, miks mees siis ära ei lahuta ja sinuga ei abiellu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei elus ei hakkaks ma abielumehe armukeseks. Suht sama nagu prost olla. Ei usu seda suhe on läbi lauset. Aga on küll ja küll ulikesi kes seda usuvad. Endal sul kogemus olemas.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka selle läbi elanud, et mees selja taga petab, teisele armastusest ja abielust räägib. Ise olin samal ajal väikese lapsega kodune. Imelik, et suhet abielumehega kaalud. Petmisest teada saamine on nii kohutavalt valus ja päris üle ei saa sellest kunagi. Miks sa tahad teisele naisele, kes kuidagi selles süüdi pole, sama teha? Kui naisega suhe läbi koligu ära ja olgu sinuga. Mimu mees rääkis ka oma armukesele, kuidas minuga midagi pole ja kohe kohe kolib ära. Aga kui teada sain jättis atmukese päevapealt, kuigi see kohe oma mehe juurest ära kolis ja korteri neile otsis. Minu laste isa sinna ei läinud. Siiani kraabib minu ukse taga ja nutab. Kui tahad sama saatust, mis see armuke siis oled täiesti rumal. Ära tee seda viga. See naine pole milleski süüdi. Kui neil on abielu läbi pole sina küll mingisugune plaaster seda lappima või meest päästma. Parem hoia oma väärikust, leiad vaba mehe ka. Ma ei teeks iial teisele naisele sellist asja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eellugu siis asjale selline, et mulle endale tehti küll nö ära ilma midagi mõtlemata. Olin eksiga 22 aastat koos ja siis reedeti päevapealt. Loodi minu selja taga suhe mu sõbrannaga, kes teeskles pool aastat sõbrannat kenasti edasi. Lahutasime mehega, väga raske on olnud temaga lapse pärast head suhet säilitada. Igatahes läksime lahku, kõik ametlikult vormistatud. Nüüd kohtusin mehega, kes ka veel ametlikult abielus. Suhe muidu tema sõbul läbi. Kas teie läheks sellistel tingimustel edasi, mina ikka täitsa kindel pole, et ta oma naisest lahti on.

Ka minu pika abielu lõpetas mehe suhe minu sõbrannaga. Hiljem selgus, et mees oli sõbrannale rääkinud, kuidas meie suhe on karil ja kohe-kohe hakkame lahutama, et mingit voodielu pole ammu enam, armastusest rääkimata. Huvitaval kombel langes see periood kokku selle perioodiga, kus mees tegi reisiplaane (mitte armukesega, vaid minu ja lastega) ja mõlgutas mõtteid korteri maja vastu vahetamisest. Samuti ütles ta mulle iga päev, et ta armastab mind või et olen talle kallis, kudrutasime omajagu ja voodielu oli stabiilselt elav.
Meil oli isegi kolmas laps plaanis ja mu sõbranna teadis sellest!
Ta teadis üsna kõike, nägi meid ühistel üritustel ninapidi koos naermas ja pisikesi õrnusi vahetamas ja samal ajal oli mu mees ta täielikult ära tinistanud, sest sõbranna ikka uskus, et kohe-kohe me lahutame. Armastus võib mõnikord ikka väga pime ja rumal olla. See lause kehtis nii mu sõbranna kui ka minu enda kohta…
Käisime reisil ära ja peale seda jäi mees mulle sõbrannaga vahele. Ei pidanudki sõbranna enam ootama, millal mees “kohe-kohe” lahutab, sest tegin seda ise.
Olin kui puuga pähe saanud, ei osanud oma mehest arvatagi, et ta mind juba rohkem kui aasta petnud on, sõbranna reetlikkus oli pea sama valus. Sõbranna elukaaslasele oli see arvatavasti ka üsna hull hoop. Aga õnne tuli tänada sellegi eest, et ma ei olnud veel rase ega jõudnud kolida mehe soovitud majja, mis oleks tähendanud minu ja laste elukorralduse täielikku ümberplaneerimist (asukoha mõttes).
Lapsed jäid minuga, lahutuse sain, korteri sain, mehele tema osa kinni makstud sain, elatise sain, mehest jäin ilma, sõbrannast jäin ilma ja oskusest teisi lõpuni usaldada jäin ka ilma. Aga eneseaustus jäi alles. Teadsin, et kui üldse kunagi kellegi leian, siis see peab vaba mees olema, ta võib välimuse või rahakuse poolest latialune olla, aga aususe koha pealt vastama minu standardile. Sellise mehe ma aastate möödudes ka sain ja olen väga rahul.
Endine sõbranna sai endale mu endise mehe, kes oli liiderlik minu kõrvalt ja on seda ka tema kõrvalt, paraku. Aga seda oli ka ette aimata, sest ega igast lõvist ikka toakassi saa.

Alati on erandeid, teemaalgataja, aga käitumismustrid paraku korduvad. Sa oled ühest litsakast mehest enda kõrval lahti saanud ja kipud teist samasugust asemele võtma. Teise õnnetu naise käest. Võimalike laste hingevalu arvelt.
Kui see mees sind tõesti armastab ja tahab sinuga olla, küll ta siis ka lahutada oskab. Mina isiklikult ei usuks armuasjades ühtegi meest, kelle sokke peseb endiselt tema abikaasa.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna mees rääkis ka oma armukesele, et tema ja ta abikaasa vahel on ammu kõik läbi ja magavad ammuilma eraldi ning ühe katuse all on vaid niisama harjumusest ja kuna pole uut eluaset veel leitud. Abikaasale rääkis aga mees, kuidas ta teda armastab ja mõeldi lapsesaamisele. Armuke uskus ja mees elas kaksikelu paar aastat, kuni äkki kõik välja tuli. Aga ka siis mees anus oma abikaasat, et nad ära ei lahutaks ja rääkis, kuidas ta teda ikkagi armastab. Sõbranna muidugi lahutas ära, aga lahutuse protsesski venis mehe tõttu pikaks, sest mees polnud nõus ja kohus määras leppimisaja. Veel pärast lahutustki tahtis mees naisega ära leppida. Seejuures käis muidugi endiselt armukese juures ja küllap rääkis tallegi jätkuvalt, et ikka tema on see õige tema jaoks.

Teemaalgataja, jäta meelde, et kui mees juba korra on petnud, teeb ta seda üsna kindlalt uuesti ja kui ta juba kaks korda on petnud (kasvõi sama armukesega), siis teeb ta seda kindlasti uuesti. Miks sulle sellist petjat meest vaja on?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika – oma naisega enam midagi pole, suhe on läbi, magatakse eraldi tubades, koos ainult laste ja kohustuste pärast, mees on enda sõnul täiesti vaba enda soovide kohaselt igal pool käima.
Rumal on see, kes seda juttu uskuma jääb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tee aga enne mõtle hoolikalt. Sa tead ainult mehepoolset versiooni, kindlasti midagi sellist, et ei sobi oma naisega kokku jne. Suhtes on kaks poolt. Püüa armunud olles ka ette mõelda, kas sa tahad ja lepid, et oled sellele mehele alatiseks nr 2? Nr üks on laps/lapsed, kui on hea mees. Kui on eriti hea mees, siis toetab ta oma praegust naist ja last ka edaspidi, kas suudad sellega leppida ja seda aktsepteerida? Ja mesinädalad ei kesta ka teie suhtes igavesti, kas sa oled valmis, et ühel paeval, kui mehel hakkab sinuga raske mingil x põhjusel, jätab ta sind niikauaks teadmatusse kuni tuleb uudisega, et tal on keegi teine?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 15:45; 01.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mõtle sellelele, et abielludes oma praeguse naisega vandus ta ka temale igavest armastust ja truudust, kuniks….tuli elu!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 15:45; 01.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe abielumehega, kas teeksite selle asja ära?