Esileht Pereelu ja suhted suhe ilma igasuguse võimuta/valeta/manipulatsioonita/vägivallata

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: suhe ilma igasuguse võimuta/valeta/manipulatsioonita/vägivallata

Postitas:
spindel

RE: suhe ilma igasuguse võimuta/valeta/manipulatsioonita/vägivallata

vägikaigast ikka veame aegajalt, ma tavaliselt ütlen lõpetuseks, et ok: sinu võit ja minu õigus!
Mehed tahavad ju võita ? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene abielu – umbes 15 aastat. Kõike sain – peksa sain, mõnitatud sain, vägistatud sain(paar korda abielu jooksul palusin seksist \”vabaks\”, seoses kõrge palavikuga), petetud sain, jne.
Teine abielu – varsti 10 aastat. Selle aja jooksul pole kumbki meist isegi mitte häält tõstnud. Halvasti ütlemisest ja haiget tegemisest rääkimata. Ei mingeid võimumänge ega manipuleerimist. Elu nagu unenägu! Kuigi tagantjärgi tundub eelmine elu hoopis unenäona – õudusunenäona.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma lihtsalt ei saa sellele kogu süsteemile pihta. Olen sellest ka varem kuulnud, aga ei saa aru ikkagi. Nt – mina tahan magamistuppa valget mööblit, mees tumedat. Olen eluaeg unistanud valgest mööblist magamistoas. Kuidas meest veenda, et magamistuppa sobibki kõige paremini valge mööbel (ei tähenda et sein ka valge)? Tema arvates peaks magamistuba igati tume olema, ka mööbli poolest. [/tsitaat]

Ütle mehele, et tema hakkab sellelt mööblilt tolmu pühkima, ja seda iga päev (tume mööbel kogub kohutaval kombel tolmu ja see on väga hästi nähtav).

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis võimumäng või manipulatsioon? mees on perekonnapea, kellele jääb viimane sõna otsuste tegemisel ja kogu lugu…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka korras suhe. Samas alguses oli maade jagamist, sest abiellusime väga ruttu ja ei tundnud üksteist, kuid aastatega on kõik paika loksunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma lihtsalt ei saa sellele kogu süsteemile pihta. Olen sellest ka varem kuulnud, aga ei saa aru ikkagi. Nt – mina tahan magamistuppa valget mööblit, mees tumedat. Olen eluaeg unistanud valgest mööblist magamistoas. Kuidas meest veenda, et magamistuppa sobibki kõige paremini valge mööbel (ei tähenda et sein ka valge)? Tema arvates peaks magamistuba igati tume olema, ka mööbli poolest. [/tsitaat]
Lihtne teha, raske seletada. Põhimõte on selles, et sa justkui ei vaidle ega veena, vaid suunad asju nii, et mees tuleb lõpuks lagedale ideega muretseda valge mööbel ja sinul jääb ainult üle oma suurepärase mehega nõustuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll valetan ja manipuleerin,kuidas on võimalik,et ilma saab ka????Aus olen ma suhte koha pealt, aga ma ei leia,et ma pean kõike ausalt välja laduma!ma lihtsalt ei usu teie juttu!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Pereelu ja suhted suhe ilma igasuguse võimuta/valeta/manipulatsioonita/vägivallata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.