Esileht Pereelu ja suhted suhe ja kaalutõus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: suhe ja kaalutõus

Postitas:

kas keegi on kogenud, et suhe võib mõjuda nii, et kaal hakkab tõusma? Kummaline tunne on, et antud suhtes olles mul kaal tõuseb. Kas seostada seda suhtega või mis värk on. Ei söö palju, liigutan jõudumööda, kuid kaal on tõusnud nüüdseks (suhe/kooselu kestnud siis üle 1,5 aasta)10 kg. Et kuidagi pinges olen ja rahulolematu, ning äkki söön endale märkamatult rohkem kui varem? Igatahes palun kommenteerige need, kes sama kogenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, stress võib igatahaes kaalu mõnusalt tõsta, söö kuidas tahad, organism on pinges ja ainevahetus teine. Aga samamoodi võib tõusta kaal siis kui inimene tunneb ennast turvaliselt ja kui on hormoonid sassis:). Need on asjad mis võivad soodustada ja mõnel teisel hoopis alandada:). Soovitan ikka üle vaadata mis sööd, kõige lihtsam pane kirja ja analüüsi. Ja igaks juhuks kontrollida ka kilpnääret, alatalitusega suureneb kaal väga kergelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see nii olnud, aga mitte päris suhte vaid pigem kooselude algamisega seoses. Siiani neid 2. Seostan sellega, et tõesti söön rohkem. Kui varem üksi olles ei viitsinud ise endale kokata ja ühtusöögiks oli tihti tops jogurtit või kodujuustu, siis nüüd teen korraliku söögi mõlema jaoks (või teeb teine pool) ja muidugi söön ka kõhu head paremat tõis. Nüüd olen aga tõsisemalt asja jälgima hakanud ja üritan üleliigsest lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas ka suhtes olles kaal tõusma. Mees sööb kindlasti rohkem, kui mina ja selle asemel, et talle rohkem tõsta ja endale vähem, jaotasin taldrikule ühesugused portsud. Samuti sai teleka ees näksitud pidevalt midagi. Lisaks tõi kallim koju tunduvalt rohkem maiustusi, kui mina varem ostsin. Ja kahekesi me neid siis nosisimegi.
Nüüd aga tuli pool aastat tagasi aru pähe ning muutsin oma toitumisharjumusi totaalselt. Olen lõpuks 15 kg alla saanud ning samas kaalus, kui meie suhte alguses. Ei mingeid näksimisi, minu toiduportsjonid on poole väiksemad, kui tema omad ning toit üleüldse tervislikum. Lisaks sooviksin veel 8 kg kaotada, kuid eks ole näha, kuidas see õnnestub.

Mõne puhul saab kaalutõus alguse ka sellest, et koos käiakse rohkem väljas, kui varem. Restoranis on toiduportsjonid üldjuhul suured, lisaks veel joogid, mis annavad päris kõvasti kaloreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusagilt olen lugenud, et see on lausa töestatud fakt, et önnelikus suhtes olevatel inimestel hakkab tavaliselt kaal töusma. Just selle pärast, et üksi olles vahest ei viitsinud süüa teha, aga koos ikka tehakse rohkem. Enne käisid vöibolla ka rohkem väljas vöi trennis. Ainevahetus aeglustub ka vanusega:) Meil oli mehega nii, et pärast öhtusööki oli mönus diivanil lebada, vaadata mingit filmi ja näksida head ja paremat. Klaas veini ja juustu. Möni öhtu küpsetad kooki ja nii ta läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Õnnelikes suhetes kaal tõuseb. Inimene tunneb ennast hästi ja vabalt.
Ega siis muud kui see sulle muret valmistab siis peab trenni minema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis \”õnnesöömine\”? Täna sai just arutatud sellele teemalt. Nimelt kas selline käitumine pole natuke ebaaus on kaaslaste suhtes? End nõnda käst lasta? Jah, on küll tore teleka ees näksida ja muud, kuid siiski peaks toidulaud olema tervislik. Meestele on sisuga sama oluline ka pakend. Kui pakend aegub, leitakse uus kes pakub nii sisu kui pakendit. Mina naisena oleksin küll oma mehe peale pahane kui too otsustaks 10kg juurde võtta, loobuda spordist ning hakata kandma riideid, mis ei ole väljapeetud ega stiilsed. Nagu oleks tal ükskõik!Ükskõik minust, keskkonnast kuhu kuulub. See mulle ei meeldiks. Samuti kahtlen ma sügavalt kas talle meeldiks kui ma permanentselt 10kg rohkem kaaluksin. Kaalu tõusuga muutub ju kõik, mitte ainult keha. Nahk, enesehinnang jne. Lapseootuse ajal tõusis mu kaal 22kg võrra. Mu kallis kaasa ei teinud kordagi märkust, et ma olen liiga ümarik. Kui mul endal oli halb. Peeglist vaatas vastu keegi teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me võtsime ka mehega mõlemad 10 kilo paari aastaga juurde algul. Ja siis veel 10 🙂 Elu oli ilus, majandus kasvas, palgad tõusid.. poest sai võetud \”midagi head\”, öised baarid ja burksid jne.
Pärast võtsime koos kenasti alla ka. Mina mõnevõrra kiiremini, aga mees ka kohe varsti samas kaalus kus suhte alguses. Nüüd läheb palgatõus spordiklubisse ja ökoporganditesse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu kaal ka on tõusnud suhtes, siis olen lugenud vastupidist, et õnnetus suhtes kaal tõuseb.
Kui mu kaal ei oleks tõusnud, küllap oleksin juba ammu uue mehe vaadanud, iseloom juba selline rahutu, mees jällegi temperamendilt sobimatu. 15a jooksul tõusis mu kaal 70 kilo, enne kui sain abi.
Algas see samuti esimesest 10 kilost!
Kui tunned rahulolematust, siis liigu edasi ja võta ennast käsile, kuna need juurdetulnud 10 kilo on alles esimesed 10 kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poole aastaga õnnelikus suhtes= +8 kilo. Olen selle pärast õnnetu, sest olin ideaalkaalus:( Varem tegin endale hommikuti kohvi ja alles lõuna paiku sõin, sest isu ei olnud. Nüüd istume vabadel päevadel mitmeks tunniks hommikut sööma, lehti lugema, niisama jutustama… Tahan oma vana keha tagasi. Ja samal ajal meest ka. Kuidas seda korraldada, kas kellelgi on kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama seis.
kaal on tõusnud 30kilo !

ei tea mida teha?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõusis ühes suhtes aastaga +7 kg. Olin õnnelik, mind kanti kätel, sõime restodes(enamasti öösiti-ja kõik arved maksti kinni, kuna tegu oli profisportlasega), nautisime teineteist… Kuigi treenisin samamoodi,tol ajal ca 5 trenni nädalas, läks mul menisk ja riided olid väikesed.
aga krt, närvid olid totaalselt korras:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas kaal tõusma. Püsisuhtes olles hakkasin rasedusvastaseid tablette tarvitama (enne olin ainult kummiga vahekorras). Need tabletid aga suurendasid isu. Hakkasin rohkem sööma. Arst ütles, et pean oma isusid taltsutama ja menüüd korrigeerima. Praegu olen normaalkaalus. Aga ikkagi on uue pillikarbiga alustamisel esimesel nädalal hull söögiisu. No pistaks kõik, mis kätte saan, kohe nahka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sama seis.
kaal on tõusnud 30kilo !

ei tea mida teha?![/tsitaat]

Ja sa lihtsalt vaatad kõrvalt kuidas kaal järjest tõuseb? Ammu oleks juba pidanud midagi ette võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses kui olime lihtsalt paar, siis ei mõjutanud see kaalu, sest ikka üritasin toiduga tagasi hoida. Ma lihtsalt pean meeletult jälgima mida millal söön. Siis jäin rasedaks ja lõpetasin jälgimise ära, ka mees võttis minu rasedusega kõvasti juurde, oma 10kg. Pärast laste sündi tuli abieluettepanek ja siis sai end elu parimasse vormi viia 🙂 Jälgisin toitumist ja tegin korralikult trenni. pärast pulmi aga sai pea 10kg juurde võtta ja nüüd siis istun normaalkaalu ülempiiril 🙂

Samuti teen korralikult süüa, sest lastele üritan ikka kodutoitu teha. Samuti saan ise tööl tasuta süüa ja mees on mul lihtsalt üks filmiõhtute fänn, kus peab saama krõpsu 🙂

Aga turvatunne on olemas ja mees armastab mind sellisena nagu ma olen 🙂 Tegelikult talle vist meeldivadki veidi pehmemed naised, sest enne pulmi ta arvas, et ma võiks veidi juurde võtta, et mõned riided teevad juba liiga saledaks jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et selles ei ole süüdi suhe kui selline, vaid elusündmused, elukäik üleüldiselt.

või kui, siis lihtsalt, enam turul ei ole, siis pole ka väärtust vaja üleval hoida, no nii koledalt väljendudes.[/tsitaat]
Karmilt öeldud aga tõsi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm huvitav, minul on olnud just vastupidi. KUi armusin, siis söömine ununes täiesti ja ka pikemalt koos olles oli mehega nii huvitav, et toit muutus teisejärguliseks, seega mina olen see tüüp, kes just alla võtab armumise ja suhte puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted suhe ja kaalutõus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.