Esileht Pereelu ja suhted suhe ja pikk vanusevahe

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: suhe ja pikk vanusevahe

Postitas:

mida arvate kui mehe ja naise vanusevahe on umbes 30a.mees vanem aga nagu lõvi ja nii kuum…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk vanusevahe? Suur vanusevahe öeldakse pigem.
30 aastat on minu jaoks täielik ei-ei. Ma ise 36 ka, ei kujutaks ette, et 70-le läheneva vanahärraga voodit jagaksin. Prrrr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2189284/X-Factor-Wagner-having-child-20-year-old-girlfriend.html

Äge ju!! /sarkasm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsiks sebida 14 aastasega.Parem siiski 18+,kellega ikka võiks juba pere luua.
Aga kui muud tõesti üle ei jää siis parem juba 14-ne kui üldse mitte kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei viitsiks sebida 14 aastasega.Parem siiski 18+,kellega ikka võiks juba pere luua.
Aga kui muud tõesti üle ei jää siis parem juba 14-ne kui üldse mitte kedagi.[/tsitaat]

44aastane EI VIITSI SEBIDA 14aastasega????!!!! Peaks äkki või mida siin öelda tahetakse? Vanaisa lööb lapselapsele külge?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba perversne ,tahan ikka enda kõrvale kallimat aga mitte 80 aastast vanaätti kellel pean voodi kõrval kätt hoidma.Oeh mul läheb süda pahaks neid vanamehi vaadates.Aga eesti mehed on ennast käest nii ära lastud ,et armuma küll ei pane võib olla kui mees on Argo Adergiga sama nägus siis küll!Tema teeb küll silmad ette eesti meestele(enamus selles vanuses pealagi kiilas ja suure õlle kõhuga)vastik,vastik,vastik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei viitsiks sebida 14 aastasega.Parem siiski 18+,kellega ikka võiks juba pere luua.
Aga kui muud tõesti üle ei jää siis parem juba 14-ne kui üldse mitte kedagi.[/tsitaat]
Miks peaks üks noor naine tahtma sinusuguse seniilse vanamehega koos elada. Seniilsus nimelt on selline haigus, et inimene ei mäleta enam, mida ta rääkis ja siis räägib seda ühte ja sama juttu lihtsalt kogu aeg. Ega sellest pole ka kasu, kui öelda- jaaaa me teame seda, oleme sadamiljon korda juba kuulnud. Aga no ei- viie minuti pärast tuleb ta jälle oma jutuga. Jube tüütu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsist suhet küll nii palju vanema mehega ei looks, kindlasti mitte. 15 aastane vanusevahe on piir. Mul endal on 14 a vanem abikaasa. Ise olen 35a.
Momendil võib see 30 a vanem mees ju kuum olla (nt kui ise oled 25, tema 55), aga pere luua v midagi niisugust, ei…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 aastat vanusevahet on perversne ja täiesti ebanormaalne – öelge mis tahate, see ON nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul oleks mees vanem kui minu isa. Minul oleks küll imelik olla mehega, kes on mu isast vanem. Selline suhe meenutaks mingil määral isa-tütre või vanaisa-lapselapse suhet juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni kuni seks on hea ja meeldib, kasuta seda. Aga ennast elukoha või lepingute või laste kaudu siduda ei tasu, kui on karta, et kümne aasta pärast temast enam seksilõvina asja pole.

Või siis teete notaris sellise kooselulepingu, mis lubab sul seksi mujalt saada, kui tema ei suuda ja et sel juhul peab tema sulle iga kord sekspartneri otsima ja selle otsimise kulud kandma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted suhe ja pikk vanusevahe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.