Esileht Pereelu ja suhted Suhe ja seks

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Suhe ja seks

Postitas:

Mis te arvate põhimõttest “kui pole suhet, siis pole ka seksi”? Kas sekssuhe on suhe? Lihtsalt tabasin end mõttelt, et ei suuda lähisuhte mõttes usaldada inimesi, kellel seksuaalelu on vabana sama aktiivne kui suhtes olles.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:50; 23.04 13:09; 23.04 13:30; 24.04 09:22; 24.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju suhte definitsioonist. Kui suhe on midagi, mida ehitatakse, millel on perspektiiv ja mingi tulevikuväljavaade, siis juhul, kui saadakse kokku üksnes selleks, et seksida on mõnus ja muid asju ei jagata ning elatakse päev korraga, siis on võimalik, et ongi seks ilma suhteta. Seksuaalsed kohtumised, nagu üks mu tuttav ütles. Või teine ütles: meil on mittesuhe 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:35; 23.04 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed vajavad vabadust rohkem kui naised. Minu Vello oli noorena naistemees ja jooksis oma sarved maha. Praegu ei leia temast paremat meest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on väga palju suhteid, lausa abielusid seksita ja seksi suhteta (ehk siis fuckbuddy), ei ole need omavahel nii jäigalt seotud ju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sinu arvates peaks vabana olema seksuaalelu täiesti nullis või? Kuidas need uued suhted siis tekkima peaksid? Ok, leiad kellegi, kes meeldib, aga kui voodis ei klapi, suhet ei arene. Või sa ikka proovid edasi endale sobimatu seksiga, sest siis kui on juba korra seksitud, siis on sinu arvates kohe püsisuhe?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:50; 23.04 13:09; 23.04 13:30; 24.04 09:22; 24.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te arvate põhimõttest “kui pole suhet, siis pole ka seksi”? Kas sekssuhe on suhe? Lihtsalt tabasin end mõttelt, et ei suuda lähisuhte mõttes usaldada inimesi, kellel seksuaalelu on vabana sama aktiivne kui suhtes olles.

Sa mõtled liiga palju ja toodad palju jampsi

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:12; 23.04 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sinu arvates peaks vabana olema seksuaalelu täiesti nullis või? Kuidas need uued suhted siis tekkima peaksid? Ok, leiad kellegi, kes meeldib, aga kui voodis ei klapi, suhet ei arene. Või sa ikka proovid edasi endale sobimatu seksiga, sest siis kui on juba korra seksitud, siis on sinu arvates kohe püsisuhe?

Kasuta vibraatorit, sest sa pole vaba kui sul on juhusuhted.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:12; 23.04 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Kas nõrk iseloom selles mõttes, et antakse oma ihadele järgi või selles mõttes, et ebamoraalne?
Mina elasin usus, et ennast tuleb hoida abikaasale. Hoidsingi. Nüüd on 15 aastat abielu, 2 last, oma maja ja kaks autot aga juba viimased seitse aastat pole meie peres seksuaalelu. Sest mees rabab tööd teha ja teda seks ei huvita. Ei huvitanud enne mind ka aga ma käisin peale ja nüüd on juba pere ja maja ja lapsed vaja suureks kasvatada.
Praegu mõtlen küll, et enne abielu oleks võinud ikka proovida ka mõned korrad ka kellegi teisega. Nüüd olen abielus ja nüüd enam ei sobi ringimagama hakata. Nüüd ongi nii – suhe on, seksi ei ole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:26; 23.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Kas nõrk iseloom selles mõttes, et antakse oma ihadele järgi või selles mõttes, et ebamoraalne?

Mina elasin usus, et ennast tuleb hoida abikaasale. Hoidsingi. Nüüd on 15 aastat abielu, 2 last, oma maja ja kaks autot aga juba viimased seitse aastat pole meie peres seksuaalelu. Sest mees rabab tööd teha ja teda seks ei huvita. Ei huvitanud enne mind ka aga ma käisin peale ja nüüd on juba pere ja maja ja lapsed vaja suureks kasvatada.

Praegu mõtlen küll, et enne abielu oleks võinud ikka proovida ka mõned korrad ka kellegi teisega. Nüüd olen abielus ja nüüd enam ei sobi ringimagama hakata. Nüüd ongi nii. Ilma seksita.

Tubli naine oled! Ainult et lasid materialismil(loe:võidujooks kus võidab see, kes on vingema elustandardiga silma paistnud) oma suhte ära rikkuda ja mehes vähem inimest näinud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:50; 23.04 13:09; 23.04 13:30; 24.04 09:22; 24.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarved tuleb ju maha joosta. Kui oled erinevate inimestega koos olnud, teatud kogemus, siis on ka endal kindlam ootus sellele, missuguse partneriga tahaks kasvõi kogu elu koos olla. Minu arust on selline seksuaalne enese leidmine vajalik.

See ei tähenda muidugi valimatult kõigiga seksimist, aga teatud periood vallalise elu tuleb kasuks küll, ise tuleb lihtsalt mõistusega võtta. Kui teatud eluetapp möödas ja otsingud, siis paljud ikkagi suudavad püsisuhtes truud olla, on oma partneriga, ei jätka sama elustiili, mis nooremana oli.

Ise olen väga rahul oma suhte ja abikaasaga, parim mees, kes mul olnud on. Kuidas ma muidu seda oskaks öelda, kui varem poleks kellegagi seksuaalsuhtes olnud? Väike võrdlusmoment tuleb kasuks. Muidu on nagu siin perekoolis paljudes teemades, et tundub, et naised polegi kunagi orgasimi saanud, arvavadki, et seks ongi niisama nühkimine, pärast paari aastat sellist elu mehega, ongi tahtmine läinud ja siis kurdetakse, et suhe ei toimi jne. Kahju ju tegelikult, et inimestel jääb kogemata mingi osa sellest, mis elu võib pakkuda, lõpuks ongi nii, et mida pole kogenud, seda enam ei oskagi tahta.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Ma olen vastupidisel arvamusel. Normaalne on proovida erinevaid asju ja arendada ennast. Ma arvan, et litsidest saavad paremad abikaasad. Nii meestest kui naistest. Kui ikka on fantaasiad grupikast jne, ning sa neid hakkad lõpuks realiseerima abielu ajal, siis on pahasti. Tee ja proovi ja võib-olla leiad ka kaaslase, kes vabameelne ja kellega koos asju katsetada. Seks enne abielu oli mõeldud lihtrahva ohjeldamiseks ja nende seksuaalenergia ohjamiseks, et nad oleksid kuulekad kirikule ja võimule, et ei ohustaks nende võimu. Lastele tuleks varakult õpetada, et seksuaalsus on normaalne ja orgasm ja eneserahuldamine on normaalne. Oleks vähem õnnetuid komplekside orgasmivõimetuid inimesi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 15:31; 24.04 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Kas nõrk iseloom selles mõttes, et antakse oma ihadele järgi või selles mõttes, et ebamoraalne?

Mina elasin usus, et ennast tuleb hoida abikaasale. Hoidsingi. Nüüd on 15 aastat abielu, 2 last, oma maja ja kaks autot aga juba viimased seitse aastat pole meie peres seksuaalelu. Sest mees rabab tööd teha ja teda seks ei huvita. Ei huvitanud enne mind ka aga ma käisin peale ja nüüd on juba pere ja maja ja lapsed vaja suureks kasvatada.

Praegu mõtlen küll, et enne abielu oleks võinud ikka proovida ka mõned korrad ka kellegi teisega. Nüüd olen abielus ja nüüd enam ei sobi ringimagama hakata. Nüüd ongi nii. Ilma seksita.

Tubli naine oled! Ainult et lasid materialismil(loe:võidujooks kus võidab see, kes on vingema elustandardiga silma paistnud) oma suhte ära rikkuda ja mehes vähem inimest näinud.

Sa oled natuke valesti aru saanud – mind materialism ei huvita, mina soovin kirglikku suhet. Koos kogeda ja romantikat teha ja üksteise käte vahel päikeseloojangut imetleda. Mees lihtsalt on sellise iseloomuga, et ennem ehitab rahus, kui hakkab naisega vigureid tegema. No lihtsalt ei huvita see seksivärk ja lihtsalt niisama jalutamine ja päikseloojangu vaatamine. Ise tahab kätega tööd teha ja oma töö tulemust näha. Ja nüüd tuleb juba vanus ka peale ja hästi enam ei tõuse ja siis on väsimus ja nii edasi, ilma seksita on mugavam. Kui sulle naisena ikka korduvalt öeldakse, et ei täna küll ei taha, täna olen väsinud, täna tahaks magada, siis kaua sa ennast peale pressid.
Jah, olen aru saanud, et see on väga suur erand ja enamus mehi ikkagi ei ole sellised. Minule sattus selline.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:26; 23.04 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen aru saanud, et see on väga suur erand ja enamus mehi ikkagi ei ole sellised.

Ma arvan, et selliseid mehi on hoopis enam kui arvatakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:35; 23.04 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, siin ei ole materiaalsusega midagi pistmist, inimeste libiidod muutuvad ja see, et mõlemal on sama tase kogu aeg: väga haruldane ja eeldab võtmist andmist mõlemalt poolelt, kui ei soovi või on suva… siis teine kurvastab ja nii ongi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Ma olen vastupidisel arvamusel. Normaalne on proovida erinevaid asju ja arendada ennast. Ma arvan, et litsidest saavad paremad abikaasad.

Litsist naist ei saa. Toida hunti kuidas tahad, too vaatab ikka metsa poole. Isiklik kogemus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:50; 23.04 13:09; 23.04 13:30; 24.04 09:22; 24.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Ma olen vastupidisel arvamusel. Normaalne on proovida erinevaid asju ja arendada ennast. Ma arvan, et litsidest saavad paremad abikaasad.

Litsist naist ei saa. Toida hunti kuidas tahad, too vaatab ikka metsa poole. Isiklik kogemus.

No ju sa olid tal litsilöömisperioodil või sai aru, et sinust on ikka palju paremaid. Pole mõtet sitta pilpal hoida, kui valikus paremaid.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 15:31; 24.04 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates kui inimene elab vallalisena elustiili, kus seks on ainult ainult seksi pärast, näitab see tema nõrka iseloomu. Ja nõrga iseloomuga inimesed ei ole üldjuhul võimelised püsisuhet hoidma, pakkuma lastele stabiilset ja turvalist kasvukeskkonda jne. Selliste inimeste iseloomustamiseks sobiks kasutada sõna “lits”. Sellised inimesed ei ole seega kuigi usaldusväärsed.

Ma olen vastupidisel arvamusel. Normaalne on proovida erinevaid asju ja arendada ennast. Ma arvan, et litsidest saavad paremad abikaasad.

Litsist naist ei saa. Toida hunti kuidas tahad, too vaatab ikka metsa poole. Isiklik kogemus.

No ju sa olid tal litsilöömisperioodil või sai aru, et sinust on ikka palju paremaid. Pole mõtet sitta pilpal hoida, kui valikus paremaid.

Minule teadaolevalt ei ole see tema litsilöömisperiood kümne aastaga veel lõppenud. Aga kes mina ka olen et oma arvamust avadan.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:50; 23.04 13:09; 23.04 13:30; 24.04 09:22; 24.04 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.