Esileht Pereelu ja suhted suhe ja suitsetamine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: suhe ja suitsetamine

Postitas:

Olen enamus aja meie suhtes teinus suitsu. Alguses mees teadis ja siis ma jätsin maha. Hiljem hakkasin uuesti tema selja taga tegema. Talle ei meeldi suitsetamine. Kuna meil on hetkel keeruline suhe, siis ma nagu tahan seda suitsu, vajan, samas on see harjumus. Ta sai sellest teada, et teen suitsu ja nüüd on suur tüliõun meil aias:S Olen piisavalt suur inimene, et ise tean mida teen. Kui tahan siis teen kui ei siis ei. Kuda teie kaasad suhtuvad suitsetamisse ja kuidas teie temasse suhtute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhte alguses küsisin mehelt, kas teda häirib. ütls, et ei häiri. Paar päeva hiljem, kui oli saanud asja üle mõelda, ütles et häirib küll. Ei käskinud maha jätta, ütles vaid, et kui mina maha ei jäta, siis tema hakkab ka tegama. Jätsin päevapealt maha. Andsin veel pooliku suitsupaki õemehele. Nüüd siis aasta ja 2 kuud suitsuta. Vahel on selline tunne, et läheks teeks rõdul ühe suitsu, eriti kohvitades. Mõte, kui head olid need hetked iseendale. Samas, kui valida kas mees või suits, siis loomulikult mees. Aga eks see ole ju igaühe enda valik ja ega iga mehe nimel ma ka maha poleks jätnud. Just selle mehe nimel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka, et mu mees suitsetab. Mul on üsna vastik suitsuhaisust suud suudelda. Enam ei suudlegi, juba aastaid. Mees valis suitsu nimelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kingin mehele 8. märtsiks e-sigareti. see on siis nagu kaudselt kink minule! kui sellest muud tolku pole, siis vähemasti ei haise enam…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.postimees.ee/741108/ameeriklase-suus-plahvatas-e-sigaret/

peaks ka mehele kinkima 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma kingin mehele 8. märtsiks e-sigareti. see on siis nagu kaudselt kink minule! kui sellest muud tolku pole, siis vähemasti ei haise enam…[/tsitaat]

kui saladus pole, siis kust sa selle ostad ja palju maksab?
olen endale ka tahtnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen enamus aja meie suhtes teinus suitsu. Alguses mees teadis ja siis ma jätsin maha. Hiljem hakkasin uuesti tema selja taga tegema. Talle ei meeldi suitsetamine. Kuna meil on hetkel keeruline suhe, siis ma nagu tahan seda suitsu, vajan, samas on see harjumus. Ta sai sellest teada, et teen suitsu ja nüüd on suur tüliõun meil aias:S Olen piisavalt suur inimene, et ise tean mida teen. [/tsitaat]

Täiskasvanulikkust ei saa vanuse järgi hinnata, seda näeb käitumisest. Inimene, kes midagi oma mehe selja taga teeb, käitub ikka nagu laps, ainult et vanema positsioonile on astunud tema kaaslane. Ju siis on selline vaimne alluvussuhe millekski vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suitsetasin 17 aastat, lõpus ikka pakk päevas. Oma praeguse abikaasaga kooselu alustades jättis tema suitsetamise maha, et mina ka seda teeks. Veebruaris sai mul 4 aastat ilma ühegi suitsuta. Meil on 1,7a kaksikud poiss ja tüdruk:) Mees mul ikkagi teeb aga väga vähe, kodus ei tee üldse. Tegelikult ma tahtsin öelda, et me teeme kõike ikka eelkõige enda pärast ja ettepoole mõeldes. Mul on väga hea meel, et ma ei pea laste kõrvalt rõdule suitsu kimuma minema. Pealegi on suitsud nii kallid, et juba see paneb mõtlema, eriti kui peab topelt mähkmeid ostma:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma kingin mehele 8. märtsiks e-sigareti. see on siis nagu kaudselt kink minule! kui sellest muud tolku pole, siis vähemasti ei haise enam…[/tsitaat]See \”e-sigaret\” mürgitab õhku sama palju, nii et sellest ei ole mingit abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei suitsetanud 6a.Tahtsin ka maha jätta ,aga ostsin endale e-sigareti ,et mees ei peaks suitsuhaisuga leppima.Jäin hiljaks .Mees hakkas uuesti suitsetama.Nüüd kodus olles kasutan e-sigaretti ja pidupäevadel või kui lapsi pole siis ikka kisub sinna tavasuitsu poole.E-sigarett ei asenda tavalist suitsu.See lihtsalt ajaviiteks hea ja kallis lõbu ka.Maksin komplekti eest 108 euri +pidevalt padruneid ja vedelikke vaja juurde osta.Kuumuti ei kesta kaua ja mingi aja tagant vaja jälle uus osta.Elan Tartus ja siin e-sigareti esindust pole,aga kes Tallinnas elab saab minna Tõnismäe 16a ja proovida esinduses kas ikka sobib.Muidu vedelikke iga maitsega ja meeldiva maitsega.Ei kahetse isegi selle ostu kuna tavasuitsu teen tunduvalt vähem .Olen kindel ,et kui mees poleks suitsetama hakanud siis oleksi sellejuurde jäänud..Pange netis otsingusse janty.ee sealt leiate infot rohkem

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:52; 07.03 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-sigarett ei mürgita õhku.Suitsu asemel puhud auru ja vedelik mida paned sinna sisse sisaldab neid samu aineid mida kasutatakse toidutööstuses.Nikotiini vabad vedelikud ei kahjusta sinu ümber olevaid inimesi. kopsukliinikust sain sedeli kus kus kirjutati tavasigareti ,e-sigareti ja vesipiibu kahjulikkusest.E-sigarette testinud inimestel polnud viie aasta jooksul tervise muutusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:52; 07.03 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tuttavaks saime oli mees suitsetaja. Mina polnud teinud juba pea aasta. Aastase suhte järel jättis tema maha ja tegema pole juba 10 aastat hakanud. Küll, aga olen mina see, kes nüüd suitsetab. Olen selline, kes paar aastat suitsetab ja siis jälle paar aastat ei tee. Ette pole küll kordagi visatud. Vaba elu, vaba maa, ei saa aru sellest tõmblemisest, et ühele ei meeldi. Mis mõttes nagu? Pole ka kordagi vingutud, et musi ei saa jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetajad ärgu loogu suhteid mittesuitsetajatega ja vastupidi. FAKT ON SEE, ET MITTESUITSETAJAT HAKKAB MINGIL AJAL SUITSETAMINE KÕVASTI HÄIRIMA. See on ju teada! Milleks sellist probleemi üldse juba eos tekitada? Ja mõlemal on õigus: suitsetajal on õiguse teha seda mida heaks arvab (suitsetada), ja mitte suitsetajal elada ilma rõveda suitsuhaisuta oma kodus ja oma partneri küljes. Ja siis vingutakse üksteise kallal, kuigi algusest peale on selge, et probleem sellest tekib varem või hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen paar korda elus proovinud suitsetajaga suhet. Suitsetajad muidugi väitsid, et juba maha jätnud…millest sai \”no mõnikord harva pidudel\”, siis mõnikord õhtul, mõnikord päeval, aga ma suitsetan ju akna peal, aga autoaknad on ju lahti…Ja mina köhisin ja haisesin – temal ükskõik, suitsetajad nagunii eriti lõhna enam ei tunne.

Ei iial enam. Suitsetajad peaks jah suhtes olema vaid teise suitsetajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suitsetajad ärgu loogu suhteid mittesuitsetajatega ja vastupidi. FAKT ON SEE, ET MITTESUITSETAJAT HAKKAB MINGIL AJAL SUITSETAMINE KÕVASTI HÄIRIMA. See on ju teada! Milleks sellist probleemi üldse juba eos tekitada? Ja mõlemal on õigus: suitsetajal on õiguse teha seda mida heaks arvab (suitsetada), ja mitte suitsetajal elada ilma rõveda suitsuhaisuta oma kodus ja oma partneri küljes. Ja siis vingutakse üksteise kallal, kuigi algusest peale on selge, et probleem sellest tekib varem või hiljem. [/tsitaat]

Probleeme ei tekiks, kui suitsetajad oleksid viisakad. Räägin hetkel sõbratasandil, aga närvi ajab, kui mõni sõber palub küüti ja siis selgub, et kuigi ma olen valmis ekstra tema pärast suitsupause tegema (sest kaks-kolm tundi suitsuta on ju ilmselgelt liig kannatada :S), hakatakse vigisema, et nii nõme, et autos suitsu teha ei tohi. No arvata on, et järgmine kord ütlen, et sorry, ruumi ei ole. Või kui muidu täiesti normaalne naisterahvas tuleb külla sõbrannale, kes on kaks kuud tagasi sünnitanud, teeb enne tuppaastumist veel suitsu, siis langeb otse värskele emale kaela (haisedes nagu korsten) ja seejärel tahab otse beebit sülle rabada – ja solvub, kui tal palutakse enne vähemalt käed ära pesta (mida muidugi palutaks ka mittesuitsetajalt). No ei ole ju normaalne selline egoistlikkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See \”e-sigaret\” mürgitab õhku sama palju, nii et sellest ei ole mingit abi.[/tsitaat]
ei mürgita. Kuna e-sigaretis ei toimu põlemist, ei tule sealt ka kantserogeenset tahma, kõik mis on, on vaid veeaur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted suhe ja suitsetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.