Esileht Pereelu ja suhted Suhe kriisis – aja erinev tajumine

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Suhe kriisis – aja erinev tajumine

Postitas:

No ma ei tea, minu silmis küll ükski ülemus tähtsamaks, targemaks ja lugupeetumaks ei muutu, kui ta hilineb. Minu silimis muutub ta matsiks. Mingid väärastunud väärtushinnangud siin.
Ja see pika kommentaari näide naisest, kes plahvatas ja lahutas: minu arvates on ta küll idioot, kuigi ta ise seda ei uskunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 19:27; 18.06 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsus on kuningate viisakus, õpetati minu kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 16:28; 12.06 18:39; 18.06 21:20; 19.06 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, minu silmis küll ükski ülemus tähtsamaks, targemaks ja lugupeetumaks ei muutu, kui ta hilineb. Minu silimis muutub ta matsiks. Mingid väärastunud väärtushinnangud siin.

Lugesin neid kommentaare ja mõtlesin sama.

Mu meelest näitab krooniline hilinemine just ebakompetentsust – ei suuda siis oma ajavarusid hinnata või?

Kusjuures ma ise pole selle koha pealt sugugi täiuslik – kui pean vahel harva lapsed ise kooli-lasteaeda viima, siis enamasti läheb ikka kiirustamiseks (minul on hommikuti üldiselt teised rollid). Aga siin ei ole mitte midagi, mille üle uhke olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole seda välja mõelnud, küll aga oli mu ülemus seda lugenud – ja see tõi talle edu. Vähemalt ülikiire karjääritõusu.

Jah, aga see ülemus on idioot, kui ta ei saa aru, et need reeglid ei kehti, minnes sugulase pulma. Kuninganna Elizabeth II ka ei hilinenud, tuli täpselt, kuigi ikkagi oli ju tähtis naine ja puha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 17:49; 13.06 17:46; 18.06 20:18; 19.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jutt läheb samasse kanti kui idee, et hea laulja (ülemus) peab olema samas ka muidu hea inimene (mittehilineja). Need on sõltumatud omadused või kui, siis pigem negatiivses seoses hilinemise puhul, sest hilinemine on tüütu. Eks kompenseerib muudmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuningad hilinevad

Kuningad ei hiline. Nad tulevad täpselt õigel ajal.
Mis puutub karjääri teinud ülemusesse – arvan, et tal oli muid voorusi kui hilinemine – ja need muud omadused võimaldasid teistel tema hilinemistest mööda vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 16:28; 12.06 18:39; 18.06 21:20; 19.06 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No laske vähe õhku välja, pole meist siin isegi hertsogisoost keski, et kuningannad mängu tuua, nende etikett ei ole meie igapäevaetikett.

Kui mul on vaja nt eriarstiaega, siis mul ON VAJA ja ma ootan niikaua kui saan, aga igapäevaelus omaenese mehe tagant ootamine, et ta püksid jalga saaks… pole nagu päris see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.06 12:55; 12.06 16:09; 12.06 19:31; 13.06 08:43; 13.06 10:05; 13.06 11:48; 13.06 16:20; 14.06 08:49; 14.06 09:44; 21.06 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei ole selle teema esilehel kirjeldatud inimesed mingid suured ja tähtsad ülemused.
Vaid lihtsalt uimerdavad jobud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 15:23; 21.06 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, mul on selline sõber. Tulevad naisega meile ja õhtul räägivad, et hommikul tarvis edasi sõita kohe varakult. Absoluutselt hiljemalt kell 9.30 peavad hakkama sõitma Hommik käes, kell 8, mina ärkan kella peale…kohvimasin käima, salat-võileivad valmis ja lauale, duši alt läbi, koer sööta, laud katta. Kell on 8.45, mina istun ja ootan…no et hakata kolmveerand tunni pärast sõitma, peaksid nad kohe hommikulauda tulema. Naine tuleb tavaliselt kell 10 siis ja mees kuskil kell 15. Kui ma naisele ütlen, et mine aja oma mees üles, pidite ju sõitma, ta vastab, et mees ei tule käsu peale .

Vihkan sellist hommikust tiksumist peale koosviibimist. Nii külas olles kui ka ise külalisi võõrustades.
Hiljemalt tund peale ärkamist võiks plats puhas olla. Selle ajaga jõuab asjad kokku panna, hommikust süüa ja veel kohvitassi taga smalltalkida.
Üle selle on täielik mõttetu molutamine ja ajaraiskamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 15:23; 21.06 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, sa oled väga piiritletud mõtlemisega! Vahest saab suured tüli tekkepõhjused ära hoida nii lihtsalt…Sina ära neid mänge mängi, stressa edasi ja anna põhjust mehel sind vingatsikd kutsuda ning õigel ajal te ikka kuhugi ei jõua. Mina ei stressa, mehe kallal “vinguma” ei pea, et ta kiiremini teeks ja reeglina me ka ei hiljaks ei jää…tänu sellele pole ka enam suuri tülisid ja abielu lahutust ei plaani.

Lasteaed ju ???? miks peaks mehega kodus selliseid mänge mängima? oehhh…

Mina lahendasin probleemi oma mehega nii, et hakkasin kellaaegu valetama. Nt lapse lõpetamine algab kell 14.00- mehele ülesin, et 13.30 jne. See varjant toimib enamikel juhtudel suurepäraselt.

Kui on tähtis, et mees ärkaks hommikul nt kell 8.00, et 9.00 kodust välja minna ja ta äratuskellale ei reageeri- panen kella kinni ja lähen 5 minuti pärast, et kuule tõuse ülesse, kell on juba 8.30. Mees on sekundiga püsti,läheb dussi alla, paneb riidsse, käib wc ja kui alla kööki jõuab ja vaatab kella-on kell mingi 8.40- siis on uhke, et näed tema sai 10 minutiga ennast korda ja jõuab kohvi veel juua ja saamegi kell 9.00 välja.

[/quote

Minu arust oled sina piiritletud mõtlemisega.

Kas see mees on sul vaimse puudega, et sa pead mingeid trikke välja mõtlema, et ta oma kohustustega ja ajaga toime tuleks? Normaalse täiskasvanud inimese puhul peaks piisama otse ütlemisest, et need asjad nii ei toimi. Aga siin hoitakse meest nagu sitta pilpa peal, mees ullike, rõõmustab veel ja on uhke, et 10 minutiga omateada saab pestud-kustud-kammitud, samal ajal kui naine muud kohustused kõik enda kanda võtab.

On ikka tolasid, no ma ei või. ????

Sa said ikka aru millest siin teemas arutatakse?

Minu mees vaimse puudega ei ole. Kuna ta töötab juhtival ametikohal, mis on väga vastutusrikas…siis kodus ta tahab puhata ja vabalt võtta. Mis on ok, aga mina ei taha tähtsatele sündmustele hiljaks jääda ning samas ei taha ma ka olla vinguv naine, kes koguaeg teda tagant kiirustab. Kui väike kavalus sellest päästab-siis miks seda mitta kasutada?

Kui ta ilma sinuta midagi tehtud ei saa, siis las jääb koju puhkama, milles probleem? Mine üksi, ega te siiami kaksikud ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 07:45; 22.06 05:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe kriisis – aja erinev tajumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.