Esileht Pereelu ja suhted suhe kui võitlus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: suhe kui võitlus

Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et meie suhe on nagu võitlus, kus üks pool üritab mugavamaid tingimusi välja mängida. Et kui arvatakse, et kui ollakse juba koos ühe elamise all, siis võib ennast lõdvaks lasta.
Mul on mees selline. Ta paneb kõik rahad enda hobidele, mina muretsegu arvete eest, söögi eest jne. Teiseks meeldivad mu mehele igasugused väikelaenud. Et kui raha jääb puudu siis hea ju võtta. Siis on ta välja pakkunud, et pere peaks vähemalt 2 korda aastas reisima-kuigi meil-minul sellist raha pole. Kusjuures ta räägib seda selliselt, et ma pärast jään ka nagu \”ohmuks\”, sest see on ju normaalne elu-kõik ju käivad.
Kogu me elu käib palgast palgapäevani virelemine
Mul on juuksed hallid mehe \”huvitavatest ideedest\” ja mul on tunne, et mees laseb mu najal lihtsalt liugu pannes kõik ühisesse nimetajasse \”pere ja lapsed\”

Kuidas käituda sellise mehega? Peaksin ma tegema mingi ultimaatumi, et kui selline rahalaristamine jätkub, siis mina ei taha temaga samas paadis enam jätkata?

Kõige rohkem ma kardan seda, et kui ma nt rahakraanid keeran kinni, siis ta lihtsalt võtab mingi liisingu vms ja lõppkokkuvõttes maksame kõik intressidega tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: suhe kui võitlus

Mees lasebki ju sinu najal lihtsalt liugu, no jube hea on nii nahhaalselt elada, kui naine laseb. Ta läheb sul ajaga ainult ülbemaks. Ma imestan et sa oled asjadel juba nii kaugele lasknud jõuda, ma oleks juba ammu stseeni teinud.
Miks sa jääd reisijuttudes ,,ohmuks”?? Selle reisijutu peale ütledki mehele et jah lähme, palun otsi reis välja ja maksa ära ja siis kõik terve perega lähme. Ja nii iga asja peale täiesti rahulikult ja külma närviga. Siin ei ole isegi mingit nteemat vaja aretada.
Mees on sul lihtsalt täielik titt ja vastutustunnet pole ollagi.
Üksinda oleks sul kindlasti kergem, sest temale kuluv raha jääks sul alles ja närvidki oleks rohkem korras. Mina su asemel oleks juba ammu lahku läinud, aga eks siis on raskem jah kui on lapsed. Naine, kasvata endale selgroog ja pane oma mees paika. Viimane aeg on küll juba.
Ja mis mõttes et TEIE maksate intressidega tagasi?? Sa tee mehele selgeks et kui ta mingit laenu võtab siis sina seda tagasi maksta ei aita ja ära jumala eest kuskil kaastaotleja ole. Kas abielus olles peab teise nimel võetud laenu tagasi maksma või? ma ei tea täpselt kuidas need asjad käivad, aga see oleks ebanormaalne kui sina veel ta võlgu maksaksid. Las plekib ise. Mingi eriline jobu mees on sul küll, mul läheb lihtsalt süda pahaks milline titt üks mees olla võib. Edu!!

Please wait...
Postitas:
Kurgike

Raske juhus tõesti.Kui võtabki liisingu või laenu jääb see ju kõik tema kaela. Las võtab enda nimele.
Ja ma arvan et kõik sinu kanda nüüd küll ei tohiks olla. Las tema maksab maksud ja sina hoolisted toidu ja muu majapidamises vajaoleva ees.
Ma arvan seda et sa pole lihtsalt talle öelnud et nüüdsest on nii ja kõik. Ega sina ta ülalpidaja pole.
Ütle talle täna et soovid et ta maksaks maksud kuna sul ei tule rahast välja ja kui ta ei ole nõus siis jäta ta nälga – otseses mõttes, ütle et sul pole raha. Toida ainult ennast ja lapsi:)
no ekstreemne mõte aga midagi peab ju ette võtma

Please wait...
Postitas:
rotsik

minu teada, kui ollakse abielus, lähevad laenud samamoodi ühisesse katlasse, nagu muu vara.
Aitaks abieluvaraleping, ja elatis mehelt lapsele sisse nõuda, kuigi elate koos. Siis arveldagu oma ülejäänud rahadega ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu teada on nii, et kui tahad et laen läheks kahepeale, siis peavad mõlemad ju allkirja andma. mu vanemad võtsid pangast laenu nii, et on küll abielus ammu aga ikkagi pidid mõlemad olema kohal ja kinnitama. no muidu oleks ju täiesti absurdne olukord, nii palju on neid abieluinimesi, kellel on suhted sassis. nad saaks ju võtta tohutult laenusid ja jätta siis kättemaksuks selle teistele maksta. ikka mõlemad peavad nõus olema
teemaagataja sa uuri see asi kindlasti kiiremas korras järgi ning siis saad talle südamerahuga öelda et sa ei maksa mingeid laene. loomulikult ta hakkab sind sellega ähvardama, kui on oht et naine võtab mõistuse pähe!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah teemaalgataja olen…

Ma ei ütlegi, et kui mees liisingud vms võtab, et mina oleks vastutav.
Küll aga see mõjutab mind ju KAUDSELT. Kui me koos elame, siis mõjutab see kahjks ka minu elu ja on hea pinnas tülide tekkeks.

Please wait...
Postitas:
Kurgike

kirjadest on aru saada et meest sa armastad ja ei soovi et see suhe laiali läheks. aga ütle et sul on tõsine jutt ja räägi kuni ta aru saab. Rahulikult et ta närvi ei läheks ning palu et ta vastutaks maksude eest.
Vaata siis mis edasi saab…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole hullu, pane mees veepeal tehtud putrude dieedile ja raha jätkub kauemaks 🙂 Isegi reisimiseks. Kumma vee kasutamine keela tal ära, pesupesemine keera vähemaks ( oma trenniriideid võiks ta ju ka pesumajas pesta, et koduseid kulutusi kokkuhoida). Korraga arvutit ja telekat ära luba kasutada, raiskab liiga energiat jne, jne. Tee seda kõike rõõmsalt naeratades, igas sammus et oleks sees hoolimine ja armastus. Kui sul on vähegi normaalne mees on, peaks ta üsna kiiresti võtma jutuks nii söögi kui muu elu. Aga enne tegutsema asumist mõtle asjad hoolega läbi. Tegemist on näidete varal selgekstegemine, mis on väärtused ja kuidas väärtused tekivad ( sinu raha reisimiseks)

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga õpeta siis teda majandama. palgapäeval võtke kogu tema raha väikestes kupüürides välja ja jagage vastavate väljaminekute kaupa hunnikutesse. Hobide ja reiside jaoks tekita ka üks (palgaga proportsioonis) rahapakike. Ja siis ütled: näe kallis mees, see kuu on sul hobide jaoks 25¤ ja reisifondis ka 25¤. Mine ja naudi. Või kogu juurde ja naudi siis. Ja ära sa unusta söögi ja elamiseraha sealt tema hunnikutest siis võtta!
Ikka puust ja punaseks tuleb sellistele teha.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted suhe kui võitlus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.