Esileht Pereelu ja suhted suhe kuulsusega

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: suhe kuulsusega

Postitas:

kas keegi siinsetest naistest on olnud armukesesuhtes tuntud inimesega? erineb see kuidagi teistest suhetest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas keegi siinsetest naistest on olnud armukesesuhtes tuntud inimesega? erineb see kuidagi teistest suhetest? [/tsitaat]

Muidugi erineb – kuulsatel meestel on kullast peenis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis on kuulus? kas kohe nii kuulus, et terve eesti teab või selline, keda teab näiteks mingi piirkond inimesi ja vahest figureerinud kusagil lehes vms? mida sa selle ´all mõtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina hoiaks kuulsustest eemale nagu katkust, sest soovin rahulikku ja anonüümset elu elada, sp olen valinud oma kõrvale samasuguse lihtsa inimese nagu ise olen. ei igatse mingiks kroonika kangelaseks saada, nii et piimapoodigi ei sa minna ilma et papparazzid kannul poleks. lisaks kõikvõimalikud intriigid, ridamisi austajaid jne tänan ei-see pole minu jaoks. kui noor ja edev olin siis viitsisin kohalikke staare taga ajada ning olin nii mõnegagi lühiajalises afääris, aga nyydseks olen sellest välja kasvanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel on küll väga veider arusaam kuulsuste elust. Eesti on nii väike koht, et nn kuulsuste elu ei erine väga palju tavaliste inimeste elust. Ja ma tõesti ei usu, et ka suhetes olulisi erinevusi oleks – see sõltub palju rohkem inimese iseloomust kui tuntusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ühe korra maganud abielusoleva kuulsusega (üks eesti bändimees). Sellest, et ta abielus on, sain teada pärast, kui googeldasin, ei teadnud ta eraelust enne midagi, sest \”kollast\” meediat ei tarbi. Tahtis pärast veel edasi suhelda, aga ma ei soovinud rohkem.
Aga mis teisiti, kui tavainimeste puhul – no inimesed ju ikka teavad ja näevad ning paistab rohkem silma ehk on tõenäolisem, et keegi teid näiteks pildistab, kui koos liigute ja saadki Kroonikasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas keegi siinsetest naistest on olnud armukesesuhtes tuntud inimesega? erineb see kuidagi teistest suhetest? [/tsitaat]

Millise väljaande teenistuses Sa töötad? (Selle järgi tean, kui põneva loo siia kirjutama peaksin.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erineb küll ja kõvasti ning eriti siis, kui nad on ametlikus abielus. Ühtegi avalikku kohta nad sinuga sel juhul ei lähe ehk suhe piirdub peamiselt ainult ühise seksiga kusagil väga hästi varjatud kohas. Ja asi on veel koomilisem – kui see kuulsus juhtub sulle nt tänaval või mõnes muus avalikus kohas abikaasaga koos vastu tulema, siis pööratakse delikaatselt pea ära ja tehakse nägu, et sind ei tunta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 10:38; 04.02 23:15; 04.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu armukeste hulka kuuluvad külavanem, vallasekretär, maavalitsuse peaspetsialist, koolidirektor. Oma küla või valla või linna piirides väga tuntud inimesed.
Õnneks mina elan mujal kohalikus omavalitsuses, sellepärast nad mind murravadki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen olnud suhtes ühe tuntud ettevõtte juhiga. suhe jäi lühikeseks ja kurb oli seetõttu, et üle saada oli raskem – lehest võis vahest lugeda tema kohta ja siis tuli kõik jälle meelde.

aga nt Rohumaa puhul olen mõelnud, et ta naisel võis küll megaraske olla kui Heidy ilmus pildile. imeilus naine vastaseks ja meedia kõik Heidy poolt ja suhet taga õhutamas..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 13:08; 04.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on Heidy?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes on Heidy?[/tsitaat]

Heidy Purga ja Jaanus Rohumaa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 13:08; 04.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis polegi kuulsusi. Huvitavam oleks lugeda, kui mõnel oleks mõne tõelise kuulsusega suhe olnud (ei pea silmas neid Iglesiase-Anette jm.tähekesi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Erineb küll ja kõvasti ning eriti siis, kui nad on ametlikus abielus. Ühtegi avalikku kohta nad sinuga sel juhul ei lähe ehk suhe piirdub peamiselt ainult ühise seksiga kusagil väga hästi varjatud kohas. Ja asi on veel koomilisem – kui see kuulsus juhtub sulle nt tänaval või mõnes muus avalikus kohas abikaasaga koos vastu tulema, siis pööratakse delikaatselt pea ära ja tehakse nägu, et sind ei tunta.[/tsitaat]
A kui ei ole kuulsus, siis tuleb naise ees armukest kallistama ja küsib, millal järgmine kohting on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen olnud suhtes ühe tuntud ettevõtte juhiga. suhe jäi lühikeseks ja kurb oli seetõttu, et üle saada oli raskem – lehest võis vahest lugeda tema kohta ja siis tuli kõik jälle meelde.

aga nt Rohumaa puhul olen mõelnud, et ta naisel võis küll megaraske olla kui Heidy ilmus pildile. imeilus naine vastaseks ja meedia kõik Heidy poolt ja suhet taga õhutamas..[/tsitaat]

Kes seda nende suhet ikka nii taga õhutas ja kiitis? Minu meelest oldi netikommentaarides küll pâris negatiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

A kui ei ole kuulsus, siis tuleb naise ees armukest kallistama ja küsib, millal järgmine kohting on?
[/tsitaat]

Jah, mitte kuulsad inimesed käituvad vabamalt, mind on ka mõni neist oma naise juuresolekul kallistanud. Mis siin arusaamatuks jäi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 10:38; 04.02 23:15; 04.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

A kui ei ole kuulsus, siis tuleb naise ees armukest kallistama ja küsib, millal järgmine kohting on?
[/tsitaat]

Jah, mitte kuulsad inimesed käituvad vabamalt, mind on ka mõni neist oma naise juuresolekul kallistanud. Mis siin arusaamatuks jäi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 10:38; 04.02 23:15; 04.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Jah, mitte kuulsad inimesed käituvad vabamalt, mind on ka mõni neist oma naise juuresolekul kallistanud. Mis siin arusaamatuks jäi?[/tsitaat]

Vau.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen olnud suhtes ühe tuntud ettevõtte juhiga. suhe jäi lühikeseks ja kurb oli seetõttu, et üle saada oli raskem – lehest võis vahest lugeda tema kohta ja siis tuli kõik jälle meelde.

aga nt Rohumaa puhul olen mõelnud, et ta naisel võis küll megaraske olla kui Heidy ilmus pildile. imeilus naine vastaseks ja meedia kõik Heidy poolt ja suhet taga õhutamas..[/tsitaat]
Minu arust on Jaanuse esimene naine ka väga ilus inimene. Ilu on vaataja silmades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kuulsusega 1,5 aastat. Kroonikas oli nupuke, et mehel uus silmarõõm umbes siis kui me olime juba pool aastat käinud (või rohkem). Nupukest, et me enam koos ei ole (pea 6 aastat juba) või et tal oleks uus naine pole veel kuskil ilmunud. Ta ei olnud ka mingi kohalik kuulsus. Usun, et kõik eestlased teavad tema nime vähemalt.

Ei ütleks, et Eestis peab paparatsidega maadlema või suure kapuutsi ja hiigelsuurte päikseprillidega ringi käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestis ei ole ju kuulsuseid. on vaid kroonika-\”staarid\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted suhe kuulsusega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.