Esileht Pereelu ja suhted suhe laisa mehega

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: suhe laisa mehega

Postitas:

mul on jama majas ja tekkinud küsimärke.
mul on kaaslane. oleme 40 koos me otseselt ei ela aga oleme lubanud ainult teineteise jaoks olla. kummalgi on oma kodu ja omad lapsed, kes on pidevalt meiega kõik. mees töötab välismaal nagu pea pool eesti meestest.
mind on aga aastate jooksul üha enam hakanud häirima, et kui mees töölt koju tuleb, siis ta võtab seda kui enda puhkust. kogu kodusoldud aeg on ainult fan! ta ei tee mitte midagi kodu jaoks. maja oleks vaja värvida, remontida jne. ühesõnaga minuarust \”karjuvaid\” tegemisi on väga palju. aga ta ei tee neid. ütleb, et kui just enam kuidagi ei saa, siis teen. seni fannib täiega. ta ei joo, ei liiderda, aga tegeleb kalliste hobidega, otsib kõikvõimalikke tegevusi, et ainult ei peaks mingite kohustustega tegelema. algusaastatel see mind niiväga ei häirinudki, aga nüüd, kui on vaja juba märkimisväärseid kulutusi ja töid teha, räägib ta sama juttu.
sellist lillelapse elu ei keela ta ka mulle mitte. ma olen alati oodatud kaaslane tema ettevõtmistes. lausa vajalik. ja üldse teeme me kõike perega koos.
aga mind on hoopis teisiti kasvatatud. meie peres pidid kohustused olema tehtud, alles siis sai ringi lennata ja lustida.
minu mureks ongi, et neil põhjustel me ei ela ka koos. kuigi mina tahaks seda nn. päris kooselu.
kõik võiks ju päris ilus olla, AGA ta pole nõus ka maksma maja värvimise või ükskõik millise mõne muu tegemise eest. ja olgem ausad, tal ei jägi raha üle, et kedagi palgata.

ah ma ise ei tea ka mida ma siit tahan. mõtlen vist omi mõtteid kirjalikult…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 23:33; 14.03 23:51; 14.03 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on jama majas ja tekkinud küsimärke.
mul on kaaslane. oleme 40 koos me otseselt ei ela aga oleme lubanud ainult teineteise jaoks olla. kummalgi on oma kodu ja omad lapsed, kes on pidevalt meiega kõik. mees töötab välismaal nagu pea pool eesti meestest.
mind on aga aastate jooksul üha enam hakanud häirima, et kui mees töölt koju tuleb, siis ta võtab seda kui enda puhkust. kogu kodusoldud aeg on ainult fan! ta ei tee mitte midagi kodu jaoks. maja oleks vaja värvida, remontida jne. ühesõnaga minuarust \”karjuvaid\” tegemisi on väga palju. aga ta ei tee neid. ütleb, et kui just enam kuidagi ei saa, siis teen. seni fannib täiega. ta ei joo, ei liiderda, aga tegeleb kalliste hobidega, otsib kõikvõimalikke tegevusi, et ainult ei peaks mingite kohustustega tegelema. algusaastatel see mind niiväga ei häirinudki, aga nüüd, kui on vaja juba märkimisväärseid kulutusi ja töid teha, räägib ta sama juttu.
sellist lillelapse elu ei keela ta ka mulle mitte. ma olen alati oodatud kaaslane tema ettevõtmistes. lausa vajalik. ja üldse teeme me kõike perega koos.
aga mind on hoopis teisiti kasvatatud. meie peres pidid kohustused olema tehtud, alles siis sai ringi lennata ja lustida.
minu mureks ongi, et neil põhjustel me ei ela ka koos. kuigi mina tahaks seda nn. päris kooselu.
kõik võiks ju päris ilus olla, AGA ta pole nõus ka maksma maja värvimise või ükskõik millise mõne muu tegemise eest. ja olgem ausad, tal ei jägi raha üle, et kedagi palgata.

ah ma ise ei tea ka mida ma siit tahan. mõtlen vist omi mõtteid kirjalikult…

[/tsitaat]

Kelle majas kõiki neid asju tegema peaks? Kui mina oleks suhtes ja töötaksin välismaal, tuleksin nädalavahetusel OMA koju, siis mind ka ei huvitaks kellegi teise kodu värvimine. Ja kui enda kodu, ju siis minu jaoks ei oleks see nii väga \”karjuv\” kui ma pole seda remonti juba ette võtnud. Vot nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on jama majas ja tekkinud küsimärke.
mul on kaaslane. oleme 40 koos me otseselt ei ela aga oleme lubanud ainult teineteise jaoks olla. kummalgi on oma kodu ja omad lapsed, kes on pidevalt meiega kõik. mees töötab välismaal nagu pea pool eesti meestest.
mind on aga aastate jooksul üha enam hakanud häirima, et kui mees töölt koju tuleb, siis ta võtab seda kui enda puhkust. kogu kodusoldud aeg on ainult fan! ta ei tee mitte midagi kodu jaoks. maja oleks vaja värvida, remontida jne. ühesõnaga minuarust \”karjuvaid\” tegemisi on väga palju. aga ta ei tee neid. ütleb, et kui just enam kuidagi ei saa, siis teen. seni fannib täiega. ta ei joo, ei liiderda, aga tegeleb kalliste hobidega, otsib kõikvõimalikke tegevusi, et ainult ei peaks mingite kohustustega tegelema. algusaastatel see mind niiväga ei häirinudki, aga nüüd, kui on vaja juba märkimisväärseid kulutusi ja töid teha, räägib ta sama juttu.
sellist lillelapse elu ei keela ta ka mulle mitte. ma olen alati oodatud kaaslane tema ettevõtmistes. lausa vajalik. ja üldse teeme me kõike perega koos.
aga mind on hoopis teisiti kasvatatud. meie peres pidid kohustused olema tehtud, alles siis sai ringi lennata ja lustida.
minu mureks ongi, et neil põhjustel me ei ela ka koos. kuigi mina tahaks seda nn. päris kooselu.
kõik võiks ju päris ilus olla, AGA ta pole nõus ka maksma maja värvimise või ükskõik millise mõne muu tegemise eest. ja olgem ausad, tal ei jägi raha üle, et kedagi palgata.

ah ma ise ei tea ka mida ma siit tahan. mõtlen vist omi mõtteid kirjalikult…

[/tsitaat]

Nooh, aga siin ei olegi midagi teha ju.. Inimesed on erinevad ning mina saan sinu mehest täitsa aru, sest toesti on tyytu om nappi vaba aega krohvides, värvides ja pidevalt tööd tehes veeta. Elu on selleks lihtsalt liiga lyhike. Iga kell soidan selle asemel reisile, kui et renoveerin mingit vana maja näiteks. Sellised inimesed peavad , aga elama korteris, kus on voimalikult vähe tööd. Maja omanikuks olemine meiesugustele voodritele ei sobi. Kui mu sober näiteks vaatab maju, siis ohkab- ooo milline vaade , oi kui palju ruumi, siis mina vaatan hoopis – appi, kui palju tööd:) Sellistest \”lillelastest\” sa mingeid usinaid töömesilastest remondimehi ei teegi.Kardan, et kui sa inimese pohiloomusega leppida ei suuda, siis kooselust asja ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte midagi ei saa aru – \”kummalgi on oma kodu ja omad lapsed, kes on pidevalt meiega kõik\” möhh? kaks kodu, aga olete koos ja lapsed ka pidevalt teiega?
ja taga targemaks läheb, mees töötab üldse välismaal. kes siis seda tema kodu ja lapsi hoiab, on ta kahenaisepidaja või? ja kumma maja siis nagu värvida oleks vaja? koos otseselt ei ela, aga maja oleks vaja värvida, et siis kelle maja?

üldiselt enamik naisi on liiga abitud, maja värvimine on naisele täiesti jõukohane töö ja minu jaoks on seda ka muu remont, enamiku naiste jaoks ehk ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kelle majas kõiki neid asju tegema peaks? Kui mina oleks suhtes ja töötaksin välismaal, tuleksin nädalavahetusel OMA koju, siis mind ka ei huvitaks kellegi teise kodu värvimine. Ja kui enda kodu, ju siis minu jaoks ei oleks see nii väga \”karjuv\” kui ma pole seda remonti juba ette võtnud. Vot nii [/tsitaat] jaa jaa, arusaadav. jah meie elu on läinud nii, et me temale kuuluvas majas oleme enamuse ajast, kui ta kodus on.

aga okei, ma saan aru, et värvin siis kui ise tahan. aga igal sügisel on jutt, kuidas JÄLLE jäi maja värvimata. järgmisel suvel tuleb see KINDLASTI ära teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 23:33; 14.03 23:51; 14.03 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
ja taga targemaks läheb, mees töötab üldse välismaal. kes siis seda tema kodu ja lapsi hoiab, on ta kahenaisepidaja või? [/tsitaat] tead anna andeks, aga ma kommenteerin ainult seda osa. kas mees peab kaht naist pidama, kui ta oma laste ja minu lastega suhtleb? lahutatud inineste puhul on väga normaalne, et lapsed ka teise vanemaga suhtlevad. ja meie lapsed on väga kokku kasvanud.
meil pole ka mingit eksnaise viha, kokkusaades ikka suhtleme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 23:33; 14.03 23:51; 14.03 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kogu kodusoldud aeg on ainult fan![/tsitaat]Kogu kodusoldud aeg on ainult lehvik või ventilaator?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 00:07; 15.03 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kummalgi on oma kodu ja omad lapsed, kes on pidevalt meiega kõik. mees töötab välismaal nagu pea pool eesti meestest.[/tsitaat]Ei saa aru, kellega on need tema lapsed sel ajal, kui mees välismaal on? Ja kelle maja värvimist vajab, sinu või tema oma (kui teil kummalgi on oma kodu)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 00:07; 15.03 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pane siis mees tööle! Tee nimekiri asjadest, mis vajavad tegemist, anna see talle kätte ja las kirjutab kuupäevad taha, millal miski valmis saab! Vaata mis juhtub, kas hakkab liigutama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kunagi selline mees, elasime koos. Tema käis tööl 2 nädala kaupa, vahel 2 kuu või ühe nädala. Kui tuli koju, siis puhkas. Vedeleski päev läbi diivanil, käisime külas kellelgi, tema käis õhtuti väljas jne. Enne lapse sündi see mind ei häirinudki eriti, üht-teist tegin ikka ise ära, kui teda polnud, sain ka emalt ja tema tuttavatelt abi. Aga kui laps sündis, siis miski ei muutunud. Tema ikka puhkas. Last kantseldasin mina, käisin koos lapsega pesemas, poes, sõbranna juures, hommikuti viisin lasteaeda, kui ise kooli läksin (isa jäi koju \”puhkama\”) jne. Härra puhkas. 2 aastat peale lapse sündi lasin jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ei kujutaks ma küll ette, et keegi tuleb ja hakkab mind mu oma kodus kamandama. Kui ma ka arvan, et midagi on vaja ära teha, peab initsiatiiv tulema ikka minult endalt.
Las inimene elab oma kodus nii nagu ise heaks arvab. Kui sulle seal miski ei meeldi, ole sina oma lastega oma kodus. Käitegi ainult aeg-ajalt üksteisel külas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on kaks kodu, siis mis see sind torgib, mis tema kodus laokil on ja et mees remonti ei tee?

Ühise kodu puhul oleks normaalne sõna võtta, aga praegu ei saa ma üldse su vihast aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa soovita tal remondimees palgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

krt küll! kujuta ette, et sa ise teed kõvasti tööd, siis lähed OMA koju ja siis tuleb keegi, kes hakkab sulle ütlema, mis su enda kodus tegemata on. ajab ikka närvi küll.
mul on ka oma kodus üht-teist puudu ja tegemata- peaks käsile võtma. ja tõepoolest, aeg-ajalt, vast iga poole aasta tagant natuke ohin, et JÄLLE on tegemata jõuluks/jaanipäevaks tuleb KINDLASTI ära teha. see on normaalne. aga, kui keegi teine tuleks mulle seda nina peale viskama, siis hakkaksin karjuma ja viskaksin välja.

teemaalgataja on selline \”andres\” tüüpi eestlane. enne töö ja pärast lõbu. saad aru- mitte keegi ei tule sind surmatunnil kiitma ega hauakivile kirjutama, et \”tegid tublilt tööd- sokid olid ka pidevalt triigitud\”.
ära parem unistagi selle mehega koos elamisest. see oleks õudne- sa muudkui tänitaksid ja võtaksid mehe kallal ja teie mõlema elu oleks seetõttu p….s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära kasuta vôôrsônu, kui sa ei tea, kuidas neid kirjutatakse. No misasjad need fannima ja fan on? 40-aastase valesti kirjutatud noorte släng jätab sinust eriti haleda mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on 3 varianti:
-kannatad ja kirud
-loobud suhtest, kuna see probleem on sinu jaoks ületamatu
-hakkad ise perekonna \”projektijuhiks\” ja paned mehe tegema neid asju, mida sinu meelest vaja teha on. Meetodid, kuidas seda saavutada (ja kas see üldse on saavutatav), sõltuvad asjaosaliste iseloomudest ja karakteritüübist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samamoodi, aga mehe rollis. Tulen töölt koju ja tahan puhata. Puhkuse all mõtlengi lösutamist, tv vaatamist, internetis surfamist. Võin seda teha tundide kaupa. Ma ei joo kodus alkoholi, ega käi nädala lõppudel \”väljas sõpradega
Naine hakkas samuti tegevusi välja mõtlema. Koristamine, pesu pesemine, koristamine, remontimine, koristmaine ja sellest loomulikult tekkisid tülid väga kergesti…
Ei sobinud isegi minu pakutud lahendus, et otsin töömehe ja maksan talle, kes vajalikud asjad ära teeb…

Arvan, et variante on 3. Ma tean, et mina ei suuda muutuda ja hakata hypereksentriliseks aktiivseks inimeseks
a) lahku minna. Las naine võtab endale ka aktiivse puhtuse ja remondifriigi, et saavad kahekesi õhinaga ainult koristada ja remontida…
b)Naine teeb seda ise ja ei suru minule neid tegevusi peale, siis võib suhe ka püsima jääda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen samamoodi, aga mehe rollis. Tulen töölt koju ja tahan puhata. Puhkuse all mõtlengi lösutamist, tv vaatamist, internetis surfamist. Võin seda teha tundide kaupa. Ma ei joo kodus alkoholi, ega käi nädala lõppudel \”väljas sõpradega
Naine hakkas samuti tegevusi välja mõtlema. Koristamine, pesu pesemine, koristamine, remontimine, koristmaine ja sellest loomulikult tekkisid tülid väga kergesti…
Ei sobinud isegi minu pakutud lahendus, et otsin töömehe ja maksan talle, kes vajalikud asjad ära teeb…

Arvan, et variante on 3. Ma tean, et mina ei suuda muutuda ja hakata hypereksentriliseks aktiivseks inimeseks
a) lahku minna. Las naine võtab endale ka aktiivse puhtuse ja remondifriigi, et saavad kahekesi õhinaga ainult koristada ja remontida…
b)Naine teeb seda ise ja ei suru minule neid tegevusi peale, siis võib suhe ka püsima jääda…[/tsitaat]

ja kolmas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted suhe laisa mehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.