Esileht Pereelu ja suhted Suhe lõunamaa mehega

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Suhe lõunamaa mehega

Postitas:

Tere,
Olen hetkel tööga seoses välislähetusel ja no armusin ära .
Olen 30 aastane lastetu naine ja tundub et leidsin endale hingesugulase siin Ghanas.Tahaks kuulda nõu, kui raske v kerge on teisest kultuurist tulnud inimesega tugevat suhet Luua.
Suured tänud vastamast

+2
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisliba.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 19:37; 10.11 19:50; 11.11 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libatäis.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 19:41; 10.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on jah liba, aga mul on üks tuttav soome naine, kellel on juba teine abikaasa Ghanast. Tema küll tuttavatelt ei küsinud, kas see on mõistlik mõte või mitte. Tööreisil ka ei käinud, tutvus internetis. Esimene Ghana mees peksis teda, sest ei suutnud harjuda, et meil siin naised mõtlevad oma peaga ka, joovad õlut ja teevad muudki nende jaoks täiesti vastuvõetamatut. See tüüp saadeti lõpuks maalt välja. Aga ega see naine ei õppinud esimesest kogemusest midagi, nüüd juba uus mees ja jälle Ghanast. See pole esialgu midagi muud hullu teinud kui et istub kodus ja mängib arvutimänge. Minu isiklik arvamus on, et pooled soomlased võtavad antidepressante ja joovad sinna alkoholi peale, sellepärast ongi poolsoojad peast.

Minu soovitus oli, et kui musta meest tahad, roki niisama mõnega, neid ju Soomes piisavalt, pole päris võsaast. Miks abielluda on vaja. Aga kas ta siis kuulas, muidugi mitte.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 19:37; 10.11 19:50; 11.11 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi seal Aafrikas ju bisniss olema, lääne naine kes mustale mehele välja teeb. Nägin isegi filmi kunagi keskealistest saksa naistest kellega Ghanas noored mehed raha eest magasid.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled hetkel Ghanas ja istud perekoolis online? Ja sealsel arvutil on täpitähed, ä ja ö?
Libateema seega.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:00; 10.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled hetkel Ghanas ja istud perekoolis online? Ja sealsel arvutil on täpitähed, ä ja ö?
Libateema seega.

Tead, avaldan sulle saladuse, aga ära teistele edasi räägi. Lähetusse saab oma läpaka või tahvli kaasa võtta. Täpitähtedega tükkis.

Ja Ghana oli üks esimesi riike Aafrikas, kes Interneti kasutusele võttis. Ja ülla-ülla, Perekool pole seal keelatud.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 19:41; 10.11 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kas on kerge või raske tugevat suhet luua, oleneb mõlemast inimesest. Kui mees on madala haridustasemega, nö musta töö tegija, tal pole mingeid sügavamaid huvisid ning sina samasugune ei ole, siis võib väga raske olla. Kui aga olete sarnasema haridusliku taustaga, teie maailmavaated on sarnasemad, teil on sarnasem tööeetika, te mõlemad teete nähtavaid pingutusi suhte toimimise nimel, siis võib ka teisest kultuurist pärit inimesega luua väga tugeva ja õnneliku suhte. See, et mees on Ghanast, ei tähenda automaatselt, et tegemist on tavalise õnneotsijaga, kes tahab valge naise kaudu Euroopasse pääseda.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:04; 10.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, avaldan sulle saladuse, aga ära teistele edasi räägi. Lähetusse saab oma läpaka või tahvli kaasa võtta. Täpitähtedega tükkis.

Saladus on veel see, et arvutis saab klaviatuurisisendeid muuta. Vähemalt Windowsi arvutites on ka selline asi nagu Character Map, millelt saab igasuguseid tähti ja sümboleid teksti kopeerida. Ka guugeldades saab täpitähed teksti kopeerida. ASCII koodid on ka vist juba nii vana asi, et nooremad inimesed neid ei mäletagi, aga ka need toimivad täitsa hästi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:04; 10.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga anna siis tuld!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 20:00; 10.11 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 30 aastane lastetu naine

Kommentaar eemaldatud.
4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul kaugel maal tekib kärmelt tunne, et oled endale hingesugulase leidnud, siis võib küll 99% tõenäosusega öelda, et see hingesugulane on kelm, kes jätab sulle just täpselt sellist muljet, mida on vaja, et sind pehmeks rääkida. Olgu tal siis eesmärgiks abielu ja võõrasse riiki kolimine või lihtsalt su rahast lagedaks tegemine, aga paraku hingesugulase asi täiesti võõrast kultuurist inimesega on päris kahtlane.

Missugust tugevat suhet sa temaga ikka lood, kui sul välislähetus kohe lõppeb ja sa koju tagasi sõidad? Või kavatsed sinna Ghanasse elama jääda? Seal näidatakse sulle õige kiiresti kätte, kus on naise koht. (sealse kultuuri arvates).
Ja kui tolle hingesugulase siia tood, siis noh… On ta mustanahaline? Eesti on päris rassistlik riik. Sa võid temaga ju hingesugulane olla, aga kui naabrimutid iga kord tema poole demonstratiivselt sülitavad ja poes keegi ähvardavalt karjuma pistab, siis…

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Troopilist laadi mees on huvitav vaheldus küll. Endal on olnud türklase ja itaallasega kogemusi. Venelasi ja eestlasi ka.

Lõunamaa mees on ikka lõunamaa mees, arvesta sellega.

Temperament on väga keevaline, ma mõtleks 1000 korda enne kui endale ligi laseks. Sinu temperament on null võrreldes tema omaga.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Troopilist laadi mees on huvitav vaheldus küll. Endal on olnud türklase ja itaallasega kogemusi. Venelasi ja eestlasi ka.

Lõunamaa mees on ikka lõunamaa mees, arvesta sellega.

Temperament on väga keevaline, ma mõtleks 1000 korda enne kui endale ligi laseks. Sinu temperament on null võrreldes tema omaga.

Üks itaallane rääkis mu peaaegu surnuks ühel peoõhtul. Vähemalt miljon korda tagus omale rinnule ka ja oleks kõik tähed kohe alla ära toonud ???? Ei ma rohkem ei kannatanud taolist seltskonda, kus suu nii kiirelt käib ja seda teiselt ka nõutakse. Türklane on ka paras jutupaunik, aga mitte nii hull kui itaallane. Kunagi netis kirjutasin egiptlasega, kes küll elas Rootsis ja oli kardioloog. Tema jättis küll hea mulje.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laias laastus sellised vennad:
http://www.youtube.com/watch?v=wNdCRqxFVRI

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laias laastus sellised vennad:
http://www.youtube.com/watch?v=wNdCRqxFVRI

No need on ju päris kobedad poisid. Tavaline Ghana mees selline ei ole. On niisugused pisikesed, kidurad ja arvavad, et naine peab sõna kuulama ja mehel on kõik õigused.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 19:37; 10.11 19:50; 11.11 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No netitutvustest alla kardioloogi üldiselt polegi. Enamus ikka printsid, edukate ettevõtete omanikud jne. Tavaliselt pakutakse lisaks heale seksile veel paremat investeerimisvõimalust.
Igal juhul soovitan, eesti mehed kuidagi maru kehvakesed ikka.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduseks vaadake TLC-lt jooksvat head realityt “90 päeva albiellumiseni”. No 99% naiseotsijatest tahab ainult oma kodumaalt minema. Täiesti ebaoluline on, et kas paksu, vana või lihtsalt lolli naisega.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt juhtub niimoodi:
http://www.laulud.ee/laul/tuustep-724.aspx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea esitada see küsimus Perekooli, kelle ei ole uduaimu sellest, kellega sa oma suhte lood. Selline püha naiivsus annab alust arvata, et tegu on libaga.
Küll on abiellunud teisest rahvusest ja rassist ja saadud õnnelikuks (vaata meie sportlasi) ja jäädud elust ilma ka siis, kui suhe on rahvuskaalsega. Nii ja naa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa.

Naa on vist see Heidi Klumi näide.
Et mingiks hetkeks on pruun mees väga sexy, aga lõppeb see asi ikka sellega, et saaks oma rassi.
Mis siis, et karvane, aga selle eest valge.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui see tõsi on, siis need mitte El riikidest pärit mehed on üliosavad naistele “keelt kõrva ajama” eesmärgil saada Euroopa Liitu elama. See on vist ka ainuke asi, mille nad elu jooksul on ära õppinud. Ei saa nii loll olla ja eeldada, et see ainuke hingesugulane ongi kusagil pärapõrgus ja mitte Euroopas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand sa näed ja ei mürista ja pärast jälle hala, kui lahku mindud ja laste jagamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled hetkel Ghanas ja istud perekoolis online? Ja sealsel arvutil on täpitähed, ä ja ö?

Libateema seega.

Ja telefon võeti ka piiril ära muidugi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Olen hetkel tööga seoses välislähetusel ja no armusin ära .

Olen 30 aastane lastetu naine ja tundub et leidsin endale hingesugulase siin Ghanas.Tahaks kuulda nõu, kui raske v kerge on teisest kultuurist tulnud inimesega tugevat suhet Luua.

Suured tänud vastamast

Minu esimene armastus – igas mõttes esimene – oli samuti ühest väikesest Aafrika riigist pärit noormees. Koos elasime natuke üle aasta (mitte siin) ja siis sama kaua jätkasime kaugsuhtes. Ta käis ka mul Eestis külas ja kohtus mu vanematega. Nii et tõsine suhe oli.

Kultuurierisusi on tõepoolest mitmeid, mõned päris häirivad. Samas saab nende üle ka naerda. No näiteks ei kinkinud ta mulle eales lilli. Ja kui ma siis lõpuks oma nördimust avaldasin (heitsin talle vist isegi ette, et ta ei armasta mind), pidi ta pikali kukkuma: nimelt tema kultuuris ootavad naised vaid kalleid n-ö bling-bling tüüpi kingitusi, nii et kui mingite vartega naise ette vehkima lähed, siis visatakse sind kohe ukse taha. Mulle kingitigi vaid ehteid, rõivaid, lauanõusid jms. Ja minu suureks hämmastuseks ostsid isegi ta sõbrad ja sugulased mulle sagedasti riideid, kusjuures kõigel pidi hinnasilt juures olema – et naine ikka asja väärtuses kindel saaks olla! No kas ei aja siis naerma!!

Häirivamad jooned olid armukadedus, kohatine šovinism (a la naise koht on kodus, mees on esimesel kohal, naine teisel jm) ja edevus (tähtsad olid uhke auto, firmariided, kuldketid jms). Aga samas ei miskit radikaalset või eemaletõukavat.

Mind häiris enim hoopis see, et ma ei saanud temaga nii vabalt suhelda ja end nii soravalt väljendada, kui minuga ühist emakeelt rääkiva mehega võimalik olnuks. Räägin antud võõrkeelt küll hästi, kuid siiski tundsin end sageli kammitsetult. Nii et keelebarjääri mõju on tegelikult märkimisväärne.

Samas oli – ja on – tegu toreda inimese ja hooliva mehega. Peresidemed on nende kultuuriruumis kindlasti tugevamad, ka on nad avalad suhtlejad, kel pole probleemi oma tunnetest rääkida, ning väga abivalmid.

Me suhtleme siiamaani, ta on oma kodumaal edukas arst. Ehk lähen ühel päeval küllagi…

Muidugimõista on Aafrika ülimalt mitmepalgeline ning üldistusi teha oleks ülekohtune. Peaasi, ära armununa liiga tormakaid otsuseid tee, vaid õpi inimest rahulikult tundma. Küll siis süda ja mõistus aitavad edasi…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe lõunamaa mehega