Esileht Pereelu ja suhted Suhe mängusõltlasega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Suhe mängusõltlasega

Postitas:
Kägu

Tere.

Lihtsalt vaja ennast tühjaks rääkida,kirjutada.

Suhe algas väga ilusasti,oli hoolimine,õrnused,austamine,armastus

Umbes aasta pärast tuli välja,et pangakonto elukaaslasel arestitud ja seda juba aastaid.Ei osanud varem seda tähele panna kuna arveid ta tasus ja mul pole kombeks teise rahakotis sorida.Mis seal ikka,aitasin tal tasuda kohtutäiturile vajaliku summa ja saime selle asja kordaLäks veel u pool aastat ja ma ei tundnud enam oma elukaaslast ära.Närviline,külm,karjub pidevalt,tõrjub ja selles kõiges süüdistas mind.Algul arvasin,et teine naine.Aga selgus hoopis,et ta mängib online kasiinodes.Ja need summad on ikka päris suured.On võtnud sms laene 6 kohast vähemalt.Rääkisime,pani keelu peale.Aga tegelikkuses olukord ei muutunud.Eile kui ta kodust ära läks,siis veidi uurisin,nuhkisin.Ja nagu välja tuli,siis saab mängida ka keeluga edasi.Proovinud ta veel laene juurde saada ja keelduva vastuse korral laskunud vaidlusse nendega.

Eile seda avastades mul silmaklapid nagu kadusid eest.Saatsin talle lihtsalt kuvatõmmised faktidest.Ja no ilmselgelt sealt tuli vaid sõimu minu suunas.

Tunnen end petetuna,ärakasutatuna.Tean,et oleks õigem kui ta kaoks mu elust.Aga kardan ka,et mingi hetk üritab tagasi tulla ja siis ma nii tugev pole,kuna tunded on siiski alles.

Mõistus ütleb üht,aga süda veel kivist ei ole.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et tegelikult mängis Runescape ja wowi ja polegi hasartmängur?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah kindel.Kuna summad mis sinna maha on mängitud on päris suured.Selle tarbeks isegi võetud laene,et saaks sinna maha mängida need.Mingi hetk nägin kontoväljavõtet.Ühes päevas kanti sinna 800 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah kindel.Kuna summad mis sinna maha on mängitud on päris suured.Selle tarbeks isegi võetud laene,et saaks sinna maha mängida need.Mingi hetk nägin kontoväljavõtet.Ühes päevas kanti sinna 800 eurot.

Vau, mina kulutan sellise summa ühe mängu peale mitme aastaga. Minu teada peaks arstile pöörduma?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada peaks sellega arstile pöörduma. See ju psühhiaatriline probleem või eksin?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et arstile minna peaks ju probleemi tunnistama.Tema seda ei tee.Vaid valetab otse näkku,et ta ei mängi.Ja mingeid laene ei ole ja terve maailm on tema vastu.Kodus käi nagu mööda nööri,sest iga vale liigutus,sõna,pilk tekitab olukorra kus ta plahvatab.Ning siis tehakse mind selles süüdlaseks.

 

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et arstile minna peaks ju probleemi tunnistama.Tema seda ei tee.Vaid valetab otse näkku,et ta ei mängi.Ja mingeid laene ei ole ja terve maailm on tema vastu.Kodus käi nagu mööda nööri,sest iga vale liigutus,sõna,pilk tekitab olukorra kus ta plahvatab.Ning siis tehakse mind selles süüdlaseks.

Jäta maha.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsingi maha.Aga raske on ikka.Aga sisestan endale,et tegin õige otsuse.Sest ta ei muutu nagunii.Lihtsalt nõme ja vastik on,et mind süüdlaseks teeb kõiges.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult soovitaks, et jookse sellise juurest. See mängurlus on tõsine haigus paraku.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsingi maha.Aga raske on ikka.Aga sisestan endale,et tegin õige otsuse.Sest ta ei muutu nagunii.Lihtsalt nõme ja vastik on,et mind süüdlaseks teeb kõiges.

Sest seeon haigus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltuvushaigega on väga raske koos olla. Sa ei saa temaga arvestada, sest tema sõltuvus on ikka tugevam kui ei miski muu.

Võta mõistusega, süda harjub aja jooksul, ja tulevikus saad aru, et tegid õige otsuse.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks see, et ta sind süüdlaseks teeb ja nõmedalt käitub, näitab, et ta ei ole küps inimene, kes suudab enda tegusid analüüsida. See ei ole mees, keda taga nutta.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsingi maha.Aga raske on ikka.Aga sisestan endale,et tegin õige otsuse.Sest ta ei muutu nagunii.Lihtsalt nõme ja vastik on,et mind süüdlaseks teeb kõiges.

Lisaks mine ise nõustaja juurde – sellise traumaatilise suhte ja lahkumineku puhul vajad sa abi.
See on nagu liiklusõnnetusse sattumine – sa isegi ei tea, mis vigastusi sa sealt said.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et arstile minna peaks ju probleemi tunnistama.Tema seda ei tee.Vaid valetab otse näkku,et ta ei mängi.Ja mingeid laene ei ole ja terve maailm on tema vastu.Kodus käi nagu mööda nööri,sest iga vale liigutus,sõna,pilk tekitab olukorra kus ta plahvatab.Ning siis tehakse mind selles süüdlaseks.

Inimesed on ikka veidrad. Mul on seda vastik lugedagi, aga sina ütled, et sul süda ütleb, et… Pea meeles neid hulle hetki siis, et ennast tulevikus sama jama eest kaitsta. Mõned naised on endale tohutuid võlgu selliste meeste pärast tekitanud. Ole õnnelik, et nii kergesti pääsesid ja ära lase end mülkasse vedada. Jah on haigus, aga mis siis? Ei aita see teda kuidagi, kui sina oma elu ka tema pärast ära rikud. Las otsib omasuguse, kuuldavasti on selliseid naisi ka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta tunnistaks probleemi, oleks valmis abi otsima, siis muidugi võiks kaaluda toeks olemist, sest haigus see sõltuvus ju on ja haigel endal pole ka lihtne. Kui ta aga eitab, siis no paratamatult sa ei saa oma elu ohverdada, tuleb edasi minna.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli, et maha jätsid. Liigu edasi, ära muutu härdaks, kui üks hetk mesijutuga läheneb. Mõttetu, see selline ring neil, lõpuks ikka jälle krahh ja sina kõiges süüdi. Mõtle, kui teil lapsed oleks. Õudus kuubis. Soovitan ka nõustaja juurde sul minna.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli, et maha jätsid. Liigu edasi, ära muutu härdaks, kui üks hetk mesijutuga läheneb. Mõttetu, see selline ring neil, lõpuks ikka jälle krahh ja sina kõiges süüdi. Mõtle, kui teil lapsed oleks. Õudus kuubis. Soovitan ka nõustaja juurde sul minna.

Mesijutt maksab? Aga kohtutäituri kirjad mitte? Nuuuunuuu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan TAle tervenemiseks tales from the streets ja soft white underbelly youtubest. Näed, mida teeb sõltuvus. Seal ka üks mängusõltlane räägib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi gambler.
Neid palju seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, mina kulutan sellise summa ühe mängu peale mitme aastaga. Minu teada peaks arstile pöörduma?

Vabandust, aga miks on üleüldse vaja mängida?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et arstile minna peaks ju probleemi tunnistama.Tema seda ei tee.Vaid valetab otse näkku,et ta ei mängi.Ja mingeid laene ei ole ja terve maailm on tema vastu.Kodus käi nagu mööda nööri,sest iga vale liigutus,sõna,pilk tekitab olukorra kus ta plahvatab.Ning siis tehakse mind selles süüdlaseks.

Oma tööga seoses puutun selliste inimestega kokku. Need inimesed ei muutu. Lohutada sind ei oska kuidagi. Minu soovitus on see suhe lõpetada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, mina kulutan sellise summa ühe mängu peale mitme aastaga. Minu teada peaks arstile pöörduma?

Vabandust, aga miks on üleüldse vaja mängida?

Sest meeldib. On vahe, kas mängida virtuaalses kasiinos või strateegia/suhtlusmängus. Meeldib ja alati meeldis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, mina kulutan sellise summa ühe mängu peale mitme aastaga. Minu teada peaks arstile pöörduma?

Vabandust, aga miks on üleüldse vaja mängida?

Sest meeldib. On vahe, kas mängida virtuaalses kasiinos või strateegia/suhtlusmängus. Meeldib ja alati meeldis.

Tubli! Jätka samas vaimus! Ehk saab sinust ka kunagi samasugune tegelane nagu TA elukaaslane.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, mina kulutan sellise summa ühe mängu peale mitme aastaga. Minu teada peaks arstile pöörduma?

Vabandust, aga miks on üleüldse vaja mängida?

Sest meeldib. On vahe, kas mängida virtuaalses kasiinos või strateegia/suhtlusmängus. Meeldib ja alati meeldis.

Tubli! Jätka samas vaimus! Ehk saab sinust ka kunagi samasugune tegelane nagu TA elukaaslane.

TA on sõltlane. Mehest. Hullem kui mängus mööblit liigutada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest alkosõltlasel on vähemalt pudel, aga kaassõltlasel pole sedagi, on ainult stress.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Lihtsalt vaja ennast tühjaks rääkida,kirjutada.

Suhe algas väga ilusasti,oli hoolimine,õrnused,austamine,armastus

Umbes aasta pärast tuli välja,et pangakonto elukaaslasel arestitud ja seda juba aastaid.Ei osanud varem seda tähele panna kuna arveid ta tasus ja mul pole kombeks teise rahakotis sorida.Mis seal ikka,aitasin tal tasuda kohtutäiturile vajaliku summa ja saime selle asja kordaLäks veel u pool aastat ja ma ei tundnud enam oma elukaaslast ära.Närviline,külm,karjub pidevalt,tõrjub ja selles kõiges süüdistas mind.Algul arvasin,et teine naine.Aga selgus hoopis,et ta mängib online kasiinodes.Ja need summad on ikka päris suured.On võtnud sms laene 6 kohast vähemalt.Rääkisime,pani keelu peale.Aga tegelikkuses olukord ei muutunud.Eile kui ta kodust ära läks,siis veidi uurisin,nuhkisin.Ja nagu välja tuli,siis saab mängida ka keeluga edasi.Proovinud ta veel laene juurde saada ja keelduva vastuse korral laskunud vaidlusse nendega.

Eile seda avastades mul silmaklapid nagu kadusid eest.Saatsin talle lihtsalt kuvatõmmised faktidest.Ja no ilmselgelt sealt tuli vaid sõimu minu suunas.

Tunnen end petetuna,ärakasutatuna.Tean,et oleks õigem kui ta kaoks mu elust.Aga kardan ka,et mingi hetk üritab tagasi tulla ja siis ma nii tugev pole,kuna tunded on siiski alles.

Mõistus ütleb üht,aga süda veel kivist ei ole.

Hoia kaugekaarega temast eemale, sa ei paranda teda

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta tunnistaks probleemi, oleks valmis abi otsima, siis muidugi võiks kaaluda toeks olemist, sest haigus see sõltuvus ju on ja haigel endal pole ka lihtne. Kui ta aga eitab, siis no paratamatult sa ei saa oma elu ohverdada, tuleb edasi minna.

TA otsib enda kõrvale vast elukaaslast/meest, aga mitte hoolealust

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahku, kuni pole veel hilja. See on sōltuvus ja aja jooksul vaid süveneb. Mul on üks lähedane sõbranna,kes mattis sellisesse suhtes oma südame ning peaaegu 90 000euri. See kestis aastaid,sõbranna muudkui püüdis aidata,hoolis ning arvas ,et tema suudab seda meest muuta. Ei suutnud.. Tal läks aastaid enne ,kui maha suutis jätta selle mehe. Maha visatud aeg ja raha..

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltlased saavad oma sõltuvust endale lubada, sest alati on kuskil mõni kaassõltlane, kes nende eest musta töö ära teeb. Vastutab, muretseb, annab raha, likvideerib jamasid jne. Paraku sõltlase puhul toimib ainult üks asi- minema, ja kohe! Sõltlast saab muuta vaid tema ise või haud. Õudne on see, kui härdad kõrvalseisjas suurest armastusest oma elu ka pekki keeravad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sa ta juba maha jätsid, mis siis enam pabistada? Ära suhtle ja ei saa ta tagasi tulla sind ümber rääkima. Mis mõttes ta teeb sind süüdlaseks? Kuidas ta saab seda teha, kui sa ta maha jätsid? See tähendab siis, et suhtled edasi, st ei jätnud tegelikult maha? Sellised tüübid ilmselgelt jäetakse maha nii, et kustutatakse kõik kontaktid, blokeerid, peidad sotsiaalmeedias, kolid välja või vahetad lukud olenevalt, kes ühisest elamisest lahkub. Kui ukse taha kolkima või lõugama tuleb või ähvardab telefonis vms, pöördud politseisse.

Sa siis ikka ilmselt ei jätnud teda maha, vaid venitad niisama kummi?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe mängusõltlasega