Esileht Pereelu ja suhted Suhe mängusõltlasega

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Suhe mängusõltlasega

Postitas:
Kägu

Kummaline. Kell 10 tegid teema ja kell 10.45 oli mees juba maha jäetud. Kõlab kuidagi kummaliselt.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et arstile minna peaks ju probleemi tunnistama.Tema seda ei tee.Vaid valetab otse näkku,et ta ei mängi.Ja mingeid laene ei ole ja terve maailm on tema vastu.Kodus käi nagu mööda nööri,sest iga vale liigutus,sõna,pilk tekitab olukorra kus ta plahvatab.Ning siis tehakse mind selles süüdlaseks.

Oma tööga seoses puutun selliste inimestega kokku. Need inimesed ei muutu. Lohutada sind ei oska kuidagi. Minu soovitus on see suhe lõpetada.

Ma olen ise endine mängusõltlane ja võin kinnitada, et on ka muutujaid. Panin endale keelu peale ja peale seda ei ole rohkem mänginud. 3a saab täis varsti.

mul väga hulle laene kaelas ei olnud, umbes 3000€ olin miinuses, kui keelu panin. Maha sai mängitud kokku vast  10000€ nelja aasta jooksul.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätsin maha.Aga ei tea mina kuna ta kavatseb asjadele järgi tulla.Võtmed ju ta käes alles.Lukku vahetada ei saa,kuna see on üürikorter.Kummi on venitatud juba pikka aega,ja enam seda teha ei kavatse.Süüdistab mind,et ma ei usu teda,ja,et kuidas ma julgen nuhkida jne.Ehk siis tema arvates on probleem minus.Blokeering peale seda kõike on peale pandud.Nüüd lihtsalt pean nn ootama kuna ta asjadele järgi kavatseb tulla.Minu otsus on tehtud ja aina vastikumaks ta muutub,kui mõtlen kõigele mis ta öelnud,kuidas kohelnud,käitunud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kummaline. Kell 10 tegid teema ja kell 10.45 oli mees juba maha jäetud. Kõlab kuidagi kummaliselt.

Teema postituses juba kirjutasin,et otsus on minu poolt tehtud.Lihtsalt oli vaja ennast tühjaks rääkida ja vist saada ka kinnitust,et tegin õige otsuse.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niikaua oligi ilus,kui ta sai laenusid ja mängida. Ükskord tuleb ikka piir ette ja enam ei saa laenusid ,vaid tuleb hakata olemasolevaid tagasi maksma.

Vaata , et sa enda nimele laene ei võta ja oma dokumendid ,paroolid peidus hoiad.

Ole tugev!!!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks sõltuvust mille puhul kohe anna jalgadele valu – narkosõltuvus ja hasartmängusõltuvus. Need inimesed ei muutu mitte kunagi, mitte kunagi.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks sõltuvust mille puhul kohe anna jalgadele valu – narkosõltuvus ja hasartmängusõltuvus. Need inimesed ei muutu mitte kunagi, mitte kunagi.

Neid sõltuvusi on palju.
Alkoholism
Päevitamine
Ilukirurgia
Keha modifitseerimine
Internetisõltuvus
Kohv
Sigaretid
Seks
Toit
Töö

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid sõltuvusi on palju.

Alkoholism

Päevitamine

Ilukirurgia

Keha modifitseerimine

Internetisõltuvus

Kohv

Sigaretid

Seks

Toit

Töö

Narkosõltuvus ja mängurlus on siiski sõltuvused kus on inimene on omandanud kõrgeima valetamise ja manipuleerimise oskuse. Sa jääd nende juures alati kaotajaks.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Narkosõltuvus ja mängurlus on siiski sõltuvused kus on inimene on omandanud kõrgeima valetamise ja manipuleerimise oskuse. Sa jääd nende juures alati kaotajaks.

Igaüks saab võtta mingi sõltuvuste nimekirja ja vaadata, kas talle meeldib söögisõltlane (rasvunud isik), alkohoolik või midagi muud. Objektiivselt võttes on meelemürgid kõige ohtlikumad. Subjektiivselt oleneb paarilise taluvusastmest.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa tead ise kõiki õigeid vastuseid. Suhtlus temaga nulli, otsi oma ellu uued inimesed, uued tegevused. Uus algus on raske, ja see võib olla pikalt raske, aga sul ei ole tagasiteed. Parem, kui sul oleks lähikonnas mõni terve mõistusega sind toetav ja aitav usaldusisik (kas või terapeut), kellele saad sellest loost rääkida, ja kui mees hakkab millalgi tagasi ujuma ja sa iseennast ei usalda, siis see teine inimene saab sind aidata ja nõustada, kuidas end kaitsta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätsin maha.Aga ei tea mina kuna ta kavatseb asjadele järgi tulla.Võtmed ju ta käes alles.Lukku vahetada ei saa,kuna see on üürikorter.Kummi on venitatud juba pikka aega,ja enam seda teha ei kavatse.Süüdistab mind,et ma ei usu teda,ja,et kuidas ma julgen nuhkida jne.Ehk siis tema arvates on probleem minus.Blokeering peale seda kõike on peale pandud.Nüüd lihtsalt pean nn ootama kuna ta asjadele järgi kavatseb tulla.Minu otsus on tehtud ja aina vastikumaks ta muutub,kui mõtlen kõigele mis ta öelnud,kuidas kohelnud,käitunud.

Paned ta asjad kastidesse ja tõstad ukse taha. Annad talle sellest teada. On vupsti kohal asju ära korjamas. Parem, kui kutsud omale selleks ajaks mõned tuttavad inimesed toeks külla.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paned ta asjad kastidesse ja tõstad ukse taha. Annad talle sellest teada. On vupsti kohal asju ära korjamas. Parem, kui kutsud omale selleks ajaks mõned tuttavad inimesed toeks külla.

Nõmedad soovitused.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõmedad soovitused.

Põhjenda ka, muidu oled ise nõme.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta sõltlaseks siis üleöö muutunud. Ega nad ei ela isiklikul pinnal. Ega asjad on veel naisega samas kodus. Nii lihtsalt need tõstmised ei käi. Pealegi vaadake, mis uudis täna oli, mingist mehest, kes sai 15 aastat.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõmedad soovitused.

Nõme on soovitada kellegi asjade kasti panemist jne. Maksa kätte, viska tema asjad välja.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

On teemaalgatajale ikka kannatust antud. Oma elu üldse armas pole? Sõltlasele rahakanal olla. Matt, millele oma mustus maha pühkida.

Olin suhtes sõltlasega, teada sain seda nii et ühisesse üürikodusse sisenedes uksevõti enam ei keeranud. Ehk siis tüüp oli üüriraha pannud masinasse. Oma asjade kätte saamisega oli tükk tegu sest sõltlasel raha ju ei olnud. See oli ka minu piiriks.

Milleks nutta, head, et vabanesid.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme on soovitada kellegi asjade kasti panemist jne. Maksa kätte, viska tema asjad välja.

Miks naabrid peaks taluma sõltlase rämpsu trepikojas või maja ees laiali.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2007. aasta –

<article class=”page-layout–container”>

</article>

MÄNGUKIRG VIIS SURMA TERVE PERE: Endine palgasõdur Janek Lauri (33) vaevles kasiinosõltuvuses neli aastat. Hasartmänguhaigus tipnes jaanuaris sellega, et ilmselt lõplikult ummikusse jõudnud mees mõrvas naise ja kaks last ning tegi seejärel enesetapu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta sõltlaseks siis üleöö muutunud. Ega nad ei ela isiklikul pinnal. Ega asjad on veel naisega samas kodus. Nii lihtsalt need tõstmised ei käi. Pealegi vaadake, mis uudis täna oli, mingist mehest, kes sai 15 aastat.

Sõltlaseks ei muututa üleöö, aga mõõt võib küll täis saada üleöö ja siis on kõige mõistlikum asi ka üleöö lahendada, mitte lasta vinduda. Peaks siis jupi kaupa asju ukse taha tõstma või? Et iga kord kui järjekordselt valetab ja teisi süüdistab oma sõltuvuses, tõstad mõne eseme välja?

TA jutust loeb selgelt välja, et sõltlane on see, kes tuleb oma asju ära viima, ju siis on selge, et pinnale jääb edasi elama just TA. Kui sellist selgust pole, siis oleks küll mõistlikum lihtsalt ise välja kolida ja las mees hoolitseb oma asjade eest ise. Kõige hullem on omada sõltlasega mingeid jagatud kohustusi, sh üüripind.

Kindlasti oleks kasulik, kui oleks julgestus kõrval selleks ajaks, kui on oodata suhtlust selle inimesega. Et ei peaks kartma ei füüsilist ega psühholoogilist rünnakut.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõltlaseks ei muututa üleöö, aga mõõt võib küll täis saada üleöö ja siis on kõige mõistlikum asi ka üleöö lahendada, mitte lasta vinduda. Peaks siis jupi kaupa asju ukse taha tõstma või? Et iga kord kui järjekordselt valetab ja teisi süüdistab oma sõltuvuses, tõstad mõne eseme välja?

TA jutust loeb selgelt välja, et sõltlane on see, kes tuleb oma asju ära viima, ju siis on selge, et pinnale jääb edasi elama just TA. Kui sellist selgust pole, siis oleks küll mõistlikum lihtsalt ise välja kolida ja las mees hoolitseb oma asjade eest ise. Kõige hullem on omada sõltlasega mingeid jagatud kohustusi, sh üüripind.

Kindlasti oleks kasulik, kui oleks julgestus kõrval selleks ajaks, kui on oodata suhtlust selle inimesega. Et ei peaks kartma ei füüsilist ega psühholoogilist rünnakut.

Mina ri ole ei mängusõltlane ega asjade väljatõstmisest rääkija. Lihtsalt kõikidel naistel.on alati supertublid mehed, isegi neil, kellel.on valida tänaval magamine. Mehed võivad muutuda vägivaldseks vabalt. See pole naljakoht. Mina oleks hoopis nii teinud, et otsinud endale uue üürikorteri ja mees vaadaku ise, kuidas saab. Asjade loopimisega ei tegele, aga ma pole ka elus kelleltki peksa saanud ega noahoope. Ma ei riski, set inimene võib ära keerata.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõmedad soovitused.

See ei ole kättemaks, kui asjad ilusti ära pakitakse ja nende kättesaamine kergeks tehakse.

Kättemaks oleks nende asjade prügimäele saatmine või lõhkumine.

Pakkimine on veel viimane sotsiaalabi sellele parasiidile.

Pluss – kui jääda ootama, millal ebausaldusväärne kaaslane ise tuleb oma asju pakkima, siis võib see lugu nädalate ja kuude pikkuseks venima ja senikaua on inimesel õigus sinna korterisse suvaliselt sisse marssida, silme ees virvendada ja teise inimese poolt makstavaid ressursse kasutada.  Kui kauaks peab selle puugi endale kaela peale jätma?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis ühtegi mehe sugulast või sõpra ei tunne, et saaksid asjad mujale ära viia? Ukse taha küll pole normaalne tõsta. Saada sõnum enne, et kui asjadele järele ei tule, viin homme sõber Tõnu juurde. Küll siis liigutama hakkab. Aga kindlasti kutsu keegi lähedane enda juurde, kui ta asjade järele tuleb.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah

Siin on ju kaks asja. Üks on mängusõltuvus ja teine on sõimamine. Sõimamine ei sõltu mängusõltuvusest, vaid on isiksuse omadus, mida ta kasutab, kui tema jaoks tekib sobimatu olukord. Nii et isegi kui sõltuvus mängust kaob, sõimamine jääb. Nii et kui mõtled ühise tuleviku peale, mõtle sellepeale, et kas oled valmis olema solgiämber, kuhu sülitatakse iga kord, kui asjad pole nii nagu tahaks.    Sõimist ja sinuga halvasti käitumist tuleb eraldi vaadelda tegevusest, mis ühises elus ei ole vastuvõetav.  Kui sulle meeldib olla ohver ja hingeline solgiämber, siis elad edasi.  See, et sina KARDAD, et ta tuleb tagasi, kui ta äraajad,  räägib aga sellest, et sulle ikkagi meeldib, et sulle tähelepanu osutatakse sõimaval ja alandaval viisil. Sa kardad, et teine tuleb tagasi ENNE kui ta üldse ära on läinud. Kui see on tõene kiri, otsi kiiresti abi. Sinul on suuremad jamad kui mehel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka minu jaoks on sõimamine ja teise süüdistamine oma pattudes veelgi suurem ohumärk kui  mängusõltuvus. Okei, mängusõltuvusest on ehk harva võimalik isegi vabaneda, kuid kehvast iseloomust mitte kunagi.

Kusjuures need, kes alguses verbaalselt ründavad ja sõimavad, võivad peagi liikuda edasi ka füüsilise vägivallani. Ja ka siis jätkub neil vaid õigustusi, et hoopis sina olid süüdi, näe kuidas sa mu viimse piirini viisid!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt nõme ja vastik on,et mind süüdlaseks teeb kõiges.

Aga see on kõige tüüpilisem salgava sõltlase käitumine ju, see mees ei kavatsegi paraneda, sets tema meelest on viga kõikides teistes, mitte tema pole sõltlane.

Raiu nüüd omale pea sisse: SEE MEES ON SÕLTLANE. Isegi kui ta enam aastaid ei mängi, on ta ikkagi sõltlane. Täpselt samamoodi nagu aastaid kuival olnud alkohoolik on ikkagi alkohoolik ja võib suvalisel (pingelisel halval elu-) hetkel murduda ja uuesti pihta hakata joomise/mängimisega. Tahad eluaeg püssirohutünni otsas istuda, siis keelata ei saa…

+3
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Esileht Pereelu ja suhted Suhe mängusõltlasega