Esileht Pereelu ja suhted Suhe puudega naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Suhe puudega naisega

Postitas:

See on ebamugav teema ja minu sõnastus võib kedagi riivata. Kas kellegi tuttav, sõber, sugulane on suhtesse astunud füüsilise puudega naisega? Puue seisneb selles, et naisel on vasak käsi piiratud liikuvusega küünarnukist ja labakäsi randmest. Lisaks sellele on ta natuke kohmakas, aeglane ja natuke laisk ka. Tal on ka kergelt autistlikud kalduvused, aga samas rumal ta ei ole ja kaaslasena muidu täitsa tore inimene.

Kas normaalse, terve mehe suhe sellise naisega võiks pikema aja jooksul toimida?

+5
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui armastad, siis ikka. See hõlmab ka seda, et viid end põhjalikult kurssi tema iseärasustega ja õpid nendega toime tulema. Kui ei armasta, siis ära hakka talle tühje lootuseid tekitama.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 22:50; 27.10 10:41; 27.10 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen meespool. Ma ei tea, kas ma armastan teda? Kindlasti tunnen tema vastu seksuaalset kirge.  Välimuselt ja olemuselt meeldib ta mulle väga. Mind paneb muretsema see, et ma pean valmis olema teda näiteks pesemise puhul ja mõnede muude igapäevaste toimetuste juures aitama.

Hetkel käib ta jälle koolis; tööl hetkel mitte. Õpib köögiabiliseks-abikokaks. Töötanud on ta elus mõne aasta puhastusteenindajana, aga ütles et see töö ei sobinud ega meeldinud talle. Mind hirmutas natuke see fakt, et tema pangaarve üle omab kontrolli tema ema, kes on ühtlasi määratud tema hooldajaks. Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe kaaslase kõrvale heita, et küll tuleb uus.

Samas ei ole minul ka selliseid sissetulekuid, et kahekesi minu palgast ja tema toestustest ära elaksime. Vähemalt normaalne elu see poleks.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tema asjast arvab?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et seda ei saa niimoodi küsida. See, kas sinu ja kellegi teise suhtest asja saab, sõltub ainult teist kahest, keegi teine ei saa siin midagi öelda. Ja see ei sõltu üldse puudest, puue on väike kaasnev detail, selle inimese omapära. See sõltub hoopis muudest asjadest. Sellest, kas te inimestena sobite, mõistate teineteist, kas teil on koos hea olla. Sellest, kas ühel hetkel tekib armastus.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen meespool. Ma ei tea, kas ma armastan teda? Kindlasti tunnen tema vastu seksuaalset kirge. Välimuselt ja olemuselt meeldib ta mulle väga. Mind paneb muretsema see, et ma pean valmis olema teda näiteks pesemise puhul ja mõnede muude igapäevaste toimetuste juures aitama.

Hetkel käib ta jälle koolis; tööl hetkel mitte. Õpib köögiabiliseks-abikokaks. Töötanud on ta elus mõne aasta puhastusteenindajana, aga ütles et see töö ei sobinud ega meeldinud talle. Mind hirmutas natuke see fakt, et tema pangaarve üle omab kontrolli tema ema, kes on ühtlasi määratud tema hooldajaks. Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe kaaslase kõrvale heita, et küll tuleb uus.

Samas ei ole minul ka selliseid sissetulekuid, et kahekesi minu palgast ja tema toestustest ära elaksime. Vähemalt normaalne elu see poleks.

Kui inimene õpib abikokaks ja on varem olnud koristaja, siis ei saa see füüsiline puue ju nii suur olla, et sa teda pesemisel pead abistama hakkama. Aga armastatud inimese puhul see ei oleks ka probleem.
Kui ema on ta hooldaja ja ta ise on täisealine, siis on tal ka vaimne puue?

+39
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su jutt justkui ei klapi. Nagu ka eelkõneleja ütles, teovõimet piiratakse ehk määratakse hooldaja (eestkostja) ikka vaid vaimse puudega inimesele. Sina aga räägid, et tal on füüsiline puue – ja ometi on ta töötanud puhastusteenindajana ning õpib kokaks? Kokk vajab ju mõlemat jäset – muidugi kui ta ei õpi kokaks kaitstud töö raames, aga siit jõuame jälle vaimse puudeni.

Tee alustuseks selgeks, kellega sa suhtesse oled astumas. Inimesega, kellel on eestkostja, küll suhtesse astuda ei soovitaks.

+33
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 00:52; 27.10 01:48; 27.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

füüsilise puudega isikule määratakse hooldaja füüsiliseks abistamiseks. st mõni lähedane niikuinii on füüsiliselt abiks, aga selleks, et see lähedane saaks paarkümmend eurot, vormistab kohalik omavalitsus ta hooldajaks.

No sel juhul ei oma see isik kontrolli pangakonto üle. Pangakontole saab ligi ikka eestkostja.

Aga noh, mis me siin oletame – teemaalgataja asi on selgeks teha, mis seal täpselt on.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 00:52; 27.10 01:48; 27.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see füüsiline puue pole üldse märkimisväärne ju. tean lastehalvatuse tõttu kängus käega naist, kes abiellus ja kasvatas üles 3 lastki.

sinu peamine mure peaks olema hoopis eestkostes – täie mõistusega isiku üle eestkostet ei seata. või on emal ligipääs kontole mingi muu kokkuleppe alusel?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru. Kus te üldse tutvusite, kuidas sa tead tema käe kohta, aga ei tea, kas tal on eestkoste või ei? On väga oluline vahe, kas inimesel on füüsiline või vaimne puue. Isegi kõigile vaimse puudega inimestele ei määrata eestkostet. Seega kui on eestkoste, ei ole isikul üldse võimalik ise nõusolekut anda, ka mitte suhtes olekuks. Kui sa isegi ei tea, mis laadi puudega on tegu, ega tea, miks ema tema pangakontot haldab, kuidas sa saad üldse suhet planeerida ja rääkida, et 20ndates inimesed on lootusetult vanad, et uus kaaslane leida? Mida need ülejäänud teevad siis kui 25 on sinu arust viimane aeg? 😀

Välimus meeldib ja seksuaalne tõmme on. See on siis sinu jaoks ainuke argument naise valikul?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 09:14; 27.10 11:00; 27.10 11:32; 27.10 12:21; 28.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei tea, kas sel naisel on seaduslik eestkostja (nagu kõik mainisid, on see vaimse puudega nii, inimene pole võimeline toime tulema rahaasjadega jne) või on mõeldud seda hooldajaks määramist, mida tehakse pisikese hooldajatasu saamiseks ja mis tgelikult midagi ei tähenda, pangaarvele ligipääs on sel juhul neil lihtsalt kokkulepe, ühine pangaarve või pangakaardid jne.

Kui ta on kahekümnendates ja õpib juba teist eriala ja on mitu aastat töötanud, siis pole ta ju ka ülalpeetava mentaliteediga ja võib väga hästi toime tulla. Kui piiratud on pool vasakut kätt, siis vaevalt ta nüüd enda pesemisel abi vajab, sellega on ta ammu õppinud toime tulema. Kirjelduse järgi pole füüsiline puue suur, aga eks see loomulikult elu väheke muudab. Küsimus on selles, kas tal on ainult füüsiline puue, vaimse koha pealt on kõik ok?

Suhted algavad tavaliselt vastatikuse tõmbega, kui see on olemas, miks mitte proovida. Unistada ju võib, aga keegi ei tea suhet alustades, kas see siis nüüd on elu lõpuni kestev armastus või mitte. Võtke tasapisi, kui ei proovi, ei saagi teada. Keegi ei sunni ju püstol kuklas homme abielluma.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 09:32; 27.10 15:14; 28.10 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles suhtes olete kolmekesi. esialgne iha taandub õige pea materiaalse argimure taha, kas oled valmis vastutama ja hoolt kandma erivajadusega naise eest.

ps  eeskostet määratakse range reegli alusel.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 09:34; 27.10 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mitut meest, kellel on kergemat sorti vaimse puudega naine või armuke. Neil tundubki peamine naise valikul olevat välimus, vanematel meestel ka noorus. Üks mu sugulasest vanamees kohe uhkustab päris, et sai 30 aastat noorema vaimse puudega armukese, keda siis igati kontrollib. Vastik. Füüsilise puudega naisi tean ka, kes on suhte loonud, neil on asjad paremini paigas, mehed on toredad.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.10 09:37; 27.10 12:21; 27.10 12:22; 28.10 07:36; 28.10 11:24; 28.10 21:53; 29.10 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean meest, kes on abiellunud isegi suurema füüsilise puudega naisega ja lapsedki saanud. Naine on tark, ettevõtlik ja iseseisev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus meeldib ja seksuaalne tõmme on. See on siis sinu jaoks ainuke argument naise valikul?

No sellest on ju selgelt aru saada, et siin teemas on mõlemad kerge puudega, nii see teemaalgatajast mees kui ka see tema ihaldatud naine.

See, kui naisel on üks käsi mingi “piiratud liikuvusega” vms, see ei häiriks absoluutselt. See oleks KÕIGE VÄIKSEM asi, mida inimese puhul vaadata või üldse arutada.
Aga see, et inimene on laisk, see on juba teine teema. Samas, kui naisel puudub haridus sel põhjusel, et tal on kerge puue, see on juba kolmas teema.
Siin on vist kõik kolm korraga.

Aga selle teemaalgatajaga ta ilmselt sobiks. Kust nad kumbki ikka omale parema kaaslase leiaks?
Vaevalt.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 10:07; 27.10 15:06; 28.10 12:40; 31.10 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel käib ta jälle koolis; tööl hetkel mitte. Õpib köögiabiliseks-abikokaks. Töötanud on ta elus mõne aasta puhastusteenindajana, aga ütles et see töö ei sobinud ega meeldinud talle. Mind hirmutas natuke see fakt, et tema pangaarve üle omab kontrolli tema ema, kes on ühtlasi määratud tema hooldajaks. Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe kaaslase kõrvale heita, et küll tuleb uus. Samas ei ole minul ka selliseid sissetulekuid, et kahekesi minu palgast ja tema toestustest ära elaksime. Vähemalt normaalne elu see poleks.

See, et inimestel võivad olla erinevad majanduslikud ambitsioonid ja unistused ei ole mingi puue vaid väga tavaline olukord. Mis on “normaalne elu”? Võibolla ühiselt teetegi endale mingi majandusliku plaani. Ega sinu elu pole ka kivisse raiutud, et kunagi rohkem sissetulekut saama sa ei saa hakata. Samamoodi ka mitte tema. Jah, tal on toetus, aga tundub, et ta siiski tahab ka tööd teha – kokana. Mis on see “normaalne elu”, millest sina unistad ja kas naisel on sarnased unistused? Või saate hoopis koos oma unistuse välja mõelda, paberile joonistada ja leida viise, kuidas seda ellu viia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe kaaslase kõrvale heita, et küll tuleb uus.

Aaaa, okei. See seisukoht selgitab absoluutselt kõike. Oled valmis temaga “leppima”, sest kardad, et muidu jääd üksinda. Sel juhul ole vähemalt naisega aus ja ütlegi talle ka nii, mitte ära hakka teda lollitama.

Sa oled täiskasvanuelu elanud alles mõned aastad, ja ees on neid kordades rohkem kui neid möödunud on. Ära põe nii palju ja otsi endale keegi, kes sulle päriselt meeldib. Voodisoojendajaks on puudega naist alatu võtta.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 22:50; 27.10 10:41; 27.10 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esitasin selge küsimuse – kas kellelgi on isiklikke või kõrvaltvaataja kogemusi suhtlemisest ja/või kooselust sellise naisega, keda ma teemaalgatuses kirjeldasin.

Tutvusime tüüpilisel moel – läksin sõbrale külla, see neiu on selle sõbra õde. Esmapilgul jättis täiesti toreda ja asjalikku inimese mulje. Umbes kuus kuud tagasi ta ise kirjutas mulle ja ütles, et temal on minu vastu tunded tekkinud ja mis ma asja kohta arvan? Ma ütlesin talle ausalt, et ta üldjoontes meeldib mulle küll ja me võime rahulikult edasi suhelda.

Selle kuue kuu jooksul on tema tunded minu vastu ainult tugevnenud. Ja tema meeldib ka mulle, aga neiu ema ja vend (minu sõber) hiljuti kutsusid mind nii-öelda kohvile ja rääkisid väga detailselt, et tegelikult on tema füüsilised puuded kõige väiksem probleem. Selgus, et see neiu vajab tegelikult igapäevastes toimetustes abi, vähemalt mõned korrad päevas. Lisaks vajab ta abi ka enda pesemisel. Sellest kõigest olin ma enam-vähem ka enne teadlik.

Kõige suurem üllatus oligi see, et tal on eeskostja (tema ema), tal on tugiisik (see on määratud kohaliku vallavalitsuse poolt vist?) ja sotsiaaltoetusi ta ka saab, aga nende kasutamist kontrollib tema ema ja tugiisik. Vaimset puuet ei ole tema ema ega neiu otseselt maininud, aga Teie tagasisidest sain ma aru, et tal on ilmselt vaimne puue diagnoositud.

Miks ma nüüd selle teemaga siia pöördusin? Lihtsalt sellepärast, et tema vend ja ema küsisid minult, et kas ma tahan seda koormat ise kandma hakata? Alguses ma mõtlesin, et küll hakkama saan, sest see neiu tõesti meeldib mulle, aga nüüd on mitu päeva möödunud ja ma jäin mõtlema, et seda kõike on minu jaoks natuke liiga palju.

+24
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled täiskasvanuelu elanud alles mõned aastad, ja ees on neid kordades rohkem kui neid möödunud on. Ära põe nii palju ja otsi endale keegi, kes sulle päriselt meeldib. Voodisoojendajaks on puudega naist alatu võtta.

Olen aus, kuna ta on hoolimata oma füüsilisest puudest minu jaoks seksuaalselt atraktiivne, siis need mõtted on mul peast läbi käinud küll. Sõbra õega siiski nii käituda ei tundunud õige.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus meeldib ja seksuaalne tõmme on. See on siis sinu jaoks ainuke argument naise valikul?

See on vist paljudel meestel nii…Mehed ei oska midagi öelda selle kohta, kas neil naise vastu tunded on. Tunne ongi seksuaalne iha nende meelest.

Nagu ka teemaalgatajal. Seksiks kõlbab küll, aga muu…

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 27.10 11:01; 27.10 11:39; 27.10 11:57; 30.10 23:39; 31.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe

Me mõlemad oleme 20-ndate teises pooles, seega pole enam päris nii, et võib ühe kaaslase kõrvale heita, et küll tuleb uus.

Voodisoojendajaks on puudega naist alatu võtta.

______________________________________________

Mitte ainult..

See ju unistab ka naise pesemisest :S

Sellest sain ma kohe aru, et pole päris normaalne see asi. Kui inimesel on täiesti toimiv terve käsi, miks peaks ta pesemisel abi vajama? Ma pesen end samuti ühe käega ja saunas lausa harjaga – ühe käega!

Kõlas pigem nagu perverdi unistus (sorry). Küllap ongi naine atraktiivse kehaga ja küll siis alles peseks ja näpiks teda.. :/

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 28.10 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimus meeldib ja seksuaalne tõmme on. See on siis sinu jaoks ainuke argument naise valikul?

Jah, naise välimus ja seksuaalne tõmme mängivad olulist rolli. Voodisoojendajale polegi mõistust väga vaja…

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esitasin selge küsimuse – kas kellelgi on isiklikke või kõrvaltvaataja kogemusi suhtlemisest ja/või kooselust sellise naisega, keda ma teemaalgatuses kirjeldasin.

Tutvusime tüüpilisel moel – läksin sõbrale külla, see neiu on selle sõbra õde. Esmapilgul jättis täiesti toreda ja asjalikku inimese mulje. Umbes kuus kuud tagasi ta ise kirjutas mulle ja ütles, et temal on minu vastu tunded tekkinud ja mis ma asja kohta arvan? Ma ütlesin talle ausalt, et ta üldjoontes meeldib mulle küll ja me võime rahulikult edasi suhelda.

Selle kuue kuu jooksul on tema tunded minu vastu ainult tugevnenud. Ja tema meeldib ka mulle, aga neiu ema ja vend (minu sõber) hiljuti kutsusid mind nii-öelda kohvile ja rääkisid väga detailselt, et tegelikult on tema füüsilised puuded kõige väiksem probleem. Selgus, et see neiu vajab tegelikult igapäevastes toimetustes abi, vähemalt mõned korrad päevas. Lisaks vajab ta abi ka enda pesemisel. Sellest kõigest olin ma enam-vähem ka enne teadlik.

Kõige suurem üllatus oligi see, et tal on eeskostja (tema ema), tal on tugiisik (see on määratud kohaliku vallavalitsuse poolt vist?) ja sotsiaaltoetusi ta ka saab, aga nende kasutamist kontrollib tema ema ja tugiisik. Vaimset puuet ei ole tema ema ega neiu otseselt maininud, aga Teie tagasisidest sain ma aru, et tal on ilmselt vaimne puue diagnoositud.

Miks ma nüüd selle teemaga siia pöördusin? Lihtsalt sellepärast, et tema vend ja ema küsisid minult, et kas ma tahan seda koormat ise kandma hakata? Alguses ma mõtlesin, et küll hakkama saan, sest see neiu tõesti meeldib mulle, aga nüüd on mitu päeva möödunud ja ma jäin mõtlema, et seda kõike on minu jaoks natuke liiga palju.

Mina ei saa aru jätkuvalt sinu loogikast. Mis see siia puutub, kelle õde ta on või kuidas sa tema venda tead. Isik ise ei ole võimeline sulle mingit nõusolekut suhtes olemiseks andma, sest talle on seatud eestkoste. Eestkostja on tema ema, kes väga täpselt oma tütart tunneb ja teab. Vaevalt ema nüüd annab puudega tütre sulle pesta ja aidata, veel vähem lubab sinuga suhtesse, pigem oli see kohvilekutsumine selleks, et sa teaksid olukorda ja lõpetaksid lootuste tekitamise haiges naises. Sest tema lähedaste jaoks on see lihtsalt igapäevane reaalsus, et ta vajab abi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 09:14; 27.10 11:00; 27.10 11:32; 27.10 12:21; 28.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aus, kuna ta on hoolimata oma füüsilisest puudest minu jaoks seksuaalselt atraktiivne, siis need mõtted on mul peast läbi käinud küll. Sõbra õega siiski nii käituda ei tundunud õige.

Lihtsalt sõbra õega nii käituda tundub sulle vale. Kui oleks täiesti võõras inimene ja mitte tuttava tuttav, siis oleks ok puudega naist, kel on sinu vastu päriselt tunded, lihtsalt seksiks ära kasutada? Väline külg meeldib, erutab ja seksiks kõlbab, aga midagi tõsisemat ei soovi – ise seda naisele tunnistamata, sest:

Alguses ma mõtlesin, et küll hakkama saan, sest see neiu tõesti meeldib mulle, aga nüüd on mitu päeva möödunud ja ma jäin mõtlema, et seda kõike on minu jaoks natuke liiga palju.

Alatu oled sa ikka. Lihtsalt et nii üldse mõtled. Naine, eriti veel see, et on puudega, tunneb su vastu romantilist huvi ja sina teadlikult tahaksid teda lihtsalt voodisoojendana kasutada.

Lisaks arvad 20ndates, et ei ole lihtne teist kaaslast leida??

Ilmselt sa pole eriti tahetud naiste seas ja ei saa ka seksi, seetõttu üldse kaalud puudega naist. Lihtsalt oma seksisoovi täitmiseks kasutada kena välimusega puudega naist, kellel endal on su vastu tunded – väga alatu!

TA’le selgituseks, mida see alatu tähendab:

 jämedalt ebaaus ning kedagi sihilikult kahjustav v. kellegi usaldust kurjasti kasutav, nurjatu

Sa tead, et sa tõsisemalt selle naisega end siduda ei taha, sul pole tema suhtes siiraid tundeid. Aga välimus meeldib, iha on, seksida temaga tahaks. Samas oled teadlik, et sina meeldid sellele naisele üha enam. Ilmselt on temal sinu suhtes romantilised lootused ja tunded, samas kui sina lähtud välimusest ja ihast. Seega oleks enda temaga sidumine alatu, kuna tema ootab rohkemat, mille mulje sa talle ka jätad. Aga tegelikult soovid vaid seksi, olenemata puudest.

Seega oled temaga ebaaus ja kasutad täiesti teadlikult teda ja tema usaldust ära.

Vastik.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 27.10 11:01; 27.10 11:39; 27.10 11:57; 30.10 23:39; 31.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa, mida see üldse loeb, kui tahetud või mittetahetud ma naiste seas olen? Ma tulin siia nõu küsima, et millele sellises olukorras tähelepanu pöörata, kas on midagi, mille peale ma mõelnud ei ole, mis tulevikus saab ja nii edasi.

Inimene hakkas meeldima, sest temaga oli ja on kuidagi kerge ja hea koos olla. Kunagi ei sõima mind, kui ma kohe ei saa tema kõnedele või sõnumitele vastata; kunagi ei tekita armukadeduse stseene kui mõni teine naine mulle helistab või minuga seltskonnas rääkima tuleb, aitab teha plaane, et mida võiks koos ette võtta. Selles suhtes suurepärane naine.

Me elame kumbki erinevates Eesti otstes. Hiljuti veetsime minu puhkuse ajast terve nädala koos. Oli väga tore koos olla, aga ma tundsin, et mõned asjad tema juures. Õigemini, tema teatud abivajadus ja kohmakus igapäeva toimetustega tegelemisel hakkasid mind nagu häirima. Seetõttu ma jäingi mõtlema, et milliseks võiks kujuneda meie kooselu? Kas ma suudan tema eest hoolitsemisega harjuda? Kas ma saan hakkama?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aus, kuna ta on hoolimata oma füüsilisest puudest minu jaoks seksuaalselt atraktiivne, siis need mõtted on mul peast läbi käinud küll. Sõbra õega siiski nii käituda ei tundunud õige.

Lihtsalt sõbra õega nii käituda tundub sulle vale. Kui oleks täiesti võõras inimene ja mitte tuttava tuttav, siis oleks ok puudega naist, kel on sinu vastu päriselt tunded, lihtsalt seksiks ära kasutada? Väline külg meeldib, erutab ja seksiks kõlbab, aga midagi tõsisemat ei soovi – ise seda naisele tunnistamata, sest:

Alguses ma mõtlesin, et küll hakkama saan, sest see neiu tõesti meeldib mulle, aga nüüd on mitu päeva möödunud ja ma jäin mõtlema, et seda kõike on minu jaoks natuke liiga palju.

Alatu oled sa ikka. Lihtsalt et nii üldse mõtled. Naine, eriti veel see, et on puudega, tunneb su vastu romantilist huvi ja sina teadlikult tahaksid teda lihtsalt voodisoojendana kasutada.

Lisaks arvad 20ndates, et ei ole lihtne teist kaaslast leida??

Ilmselt sa pole eriti tahetud naiste seas ja ei saa ka seksi, seetõttu üldse kaalud puudega naist. Lihtsalt oma seksisoovi täitmiseks kasutada kena välimusega puudega naist, kellel endal on su vastu tunded – väga alatu!

No ei ole tema ka mitte mingi ingel. Mina olen 28, tema on 27 ja tal on seljataga kolm kooselu. Ise tunnistas mulle, et oma eelmise eksiga elas ta koos lihtsalt seepärast, et noormees oli kogu aeg Norras tööl ja ostis talle kõike, mida ta vaid soovis.

Seepeale ma ütlesin talle, et mina talle sellist elu ei saa võimaldada. 🙂 Ta vastas, et ta ei hooli minu rahast ja ta teab, et mul raha nii kui nii väga ei ole. Ma ei tea, mida selle peale arvata? Oleme siis mõlemad alatud inimesed ja paar parajaid?

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli väga tore koos olla, aga ma tundsin, et mõned asjad tema juures. Õigemini, tema teatud abivajadus ja kohmakus igapäeva toimetustega tegelemisel hakkasid mind nagu häirima. Seetõttu ma jäingi mõtlema, et milliseks võiks kujuneda meie kooselu? Kas ma suudan tema eest hoolitsemisega harjuda? Kas ma saan hakkama?

Päris ausalt – ei. Praegu on see aeg, kus sa peaksid olema silmini armunud ja häirida ei tohiks sind suurt miskit. Ei takista vallid, ei takista kraavid, you know. Aga kui sind juba praegu mingid asjad häirivad, siis usu mind, sa ei hakka nendesse omadustesse kuidagi paremini aja jooksul suhtuma, pigem hakkavad need veel rohkem närvidele käima.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 22:50; 27.10 10:41; 27.10 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aus, kuna ta on hoolimata oma füüsilisest puudest minu jaoks seksuaalselt atraktiivne, siis need mõtted on mul peast läbi käinud küll. Sõbra õega siiski nii käituda ei tundunud õige.

Lihtsalt sõbra õega nii käituda tundub sulle vale. Kui oleks täiesti võõras inimene ja mitte tuttava tuttav, siis oleks ok puudega naist, kel on sinu vastu päriselt tunded, lihtsalt seksiks ära kasutada? Väline külg meeldib, erutab ja seksiks kõlbab, aga midagi tõsisemat ei soovi – ise seda naisele tunnistamata, sest:

Alguses ma mõtlesin, et küll hakkama saan, sest see neiu tõesti meeldib mulle, aga nüüd on mitu päeva möödunud ja ma jäin mõtlema, et seda kõike on minu jaoks natuke liiga palju.

Alatu oled sa ikka. Lihtsalt et nii üldse mõtled. Naine, eriti veel see, et on puudega, tunneb su vastu romantilist huvi ja sina teadlikult tahaksid teda lihtsalt voodisoojendana kasutada.

Lisaks arvad 20ndates, et ei ole lihtne teist kaaslast leida??

Ilmselt sa pole eriti tahetud naiste seas ja ei saa ka seksi, seetõttu üldse kaalud puudega naist. Lihtsalt oma seksisoovi täitmiseks kasutada kena välimusega puudega naist, kellel endal on su vastu tunded – väga alatu!

No ei ole tema ka mitte mingi ingel. Mina olen 28, tema on 27 ja tal on seljataga kolm kooselu. Ise tunnistas mulle, et oma eelmise eksiga elas ta koos lihtsalt seepärast, et noormees oli kogu aeg Norras tööl ja ostis talle kõike, mida ta vaid soovis.

Seepeale ma ütlesin talle, et mina talle sellist elu ei saa võimaldada. ???? Ta vastas, et ta ei hooli minu rahast ja ta teab, et mul raha nii kui nii väga ei ole. Ma ei tea, mida selle peale arvata? Oleme siis mõlemad alatud inimesed ja paar parajaid?

Teema kisub libaks juba. Pidevalt ilmnevad uued faktid just siis kui lugu enam edasi ei hargne, tuleb välja et elas koos juba kolm korda kuigi polnud ju lihtne enam 20ndates uut kaaslast just leida. Mida veel.

Sa usud kõike, mida sulle öeldakse?

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 09:14; 27.10 11:00; 27.10 11:32; 27.10 12:21; 28.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli väga tore koos olla, aga ma tundsin, et mõned asjad tema juures. Õigemini, tema teatud abivajadus ja kohmakus igapäeva toimetustega tegelemisel hakkasid mind nagu häirima. Seetõttu ma jäingi mõtlema, et milliseks võiks kujuneda meie kooselu? Kas ma suudan tema eest hoolitsemisega harjuda? Kas ma saan hakkama?

Päris ausalt – ei. Praegu on see aeg, kus sa peaksid olema silmini armunud ja häirida ei tohiks sind suurt miskit. Ei takista vallid, ei takista kraavid, you know. Aga kui sind juba praegu mingid asjad häirivad, siis usu mind, sa ei hakka nendesse omadustesse kuidagi paremini aja jooksul suhtuma, pigem hakkavad need veel rohkem närvidele käima.

Tänan mõistliku tagasiside eest! 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 26.10 22:41; 26.10 23:02; 27.10 10:49; 27.10 10:55; 27.10 10:57; 27.10 11:20; 27.10 11:24; 27.10 11:34; 27.10 11:40; 27.10 11:45; 27.10 12:08; 27.10 12:14; 27.10 12:25; 27.10 12:40; 27.10 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa, mida see üldse loeb, kui tahetud või mittetahetud ma naiste seas olen?

Täpselt nii palju loebki, et kui sa oleksid naiste seas nö minev kaup, sul poleks suuri raskusi kaaslase leidmisega, siis sa ei kaaluks puudega naist, eriti kui oled nii ebakindel, kas ja kuidas ikka hakkama saad ja harjud.

Veel enam – sa ei kaaluks lihtsalt voodisoojenduseks puudega naise kasutamist. Sul oleks teisi naisi võtta ning ei peaks kasutama ära inimest, kes on niigi ebavõrdses seisus võrreldes teistega ning seetõttu haavatavam.

Lisaks ei mõtleks üks tahetud 28a meesterahvas ennast nii vanaks nagu peaks seetõttu hoolikalt valmima enne kui kellegi nö maha kannab.

Inimene hakkas meeldima, sest temaga oli ja on kuidagi kerge ja hea koos olla. Kunagi ei sõima mind, kui ma kohe ei saa tema kõnedele või sõnumitele vastata; kunagi ei tekita armukadeduse stseene kui mõni teine naine mulle helistab või minuga seltskonnas rääkima tuleb, aitab teha plaane, et mida võiks koos ette võtta. Selles suhtes suurepärane naine.

Sul on tõesti madal enesehinnang ja latt. 28a mehena arvad, et see on nii kõrge vanus, et ei saa kergekäeliselt potentsiaalseid partnereid eemale lükata. Lisaks kaalud puudega naise kaaslaseks valimist, kuna äkki pole kedagi teist võtta.

Ja suurepärase naise definitsioon on sul siis selline. Ma ütleks, et see on elementaarne käitumine.

Sõimamine, kui kohe kõnedele/sõnumitele ei vastata, iga naissoost inimesega suhtlemise tõttu armukadedustseenide korraldamine on ikka selline vaid teatud tüüpi ja hulga naiste pärusmaa. Kindlasti pole see tavaline ega normaalne käitumine. See, et kaaslasega on hea ja tore koos olla ning ta tahab sinuga asju koos ette võtta, on samuti elementaarne…Eriti suhte alguses.

Oli väga tore koos olla, aga ma tundsin, et mõned asjad tema juures. Õigemini, tema teatud abivajadus ja kohmakus igapäeva toimetustega tegelemisel hakkasid mind nagu häirima. Seetõttu ma jäingi mõtlema, et milliseks võiks kujuneda meie kooselu? Kas ma suudan tema eest hoolitsemisega harjuda? Kas ma saan hakkama?

Ja meie oskame seda sulle öelda siin? Kui see häirib sind JUBA PRAEGU, alles täiesti alguses, kui veetsite esimest korda (?) mõned päevad koos. Loomulikult ei saa sa hakkama ega suuda harjuda, kui tema olek häirib sind kohe alguses, kui armulõõm ja vaimustus peaksid olema laes ning vaatad läbi sõrmede sellistele asjadele. Järelikult su tunded ja vaimustus pole piisavalt suured.

Kui sa juba praegu kahtled kõiges, siis ilmselgelt teil see asi toimima ei hakka. Mida rohkem “sees” see naine on, seda raskem tal pärast on, kui sa esimese kire möödudes talle ütled, et tundeid pole ja et ta käib sulle sisuliselt närvidele oma kohmakusega.

Mida see annaks sulle, kui siin mõni Kägu räägiks puudega naistest, kes on väga õnnelikus suhtes? See kõik oleneb kahe inimese vahelisest sünergiast ju. Kindlasti on puudega naisi, kes on toimivas ja õnnelikus suhtes. Sest nende mehed armastavad neid ja aktsepteerivad ning hindavad neid just sellisena nagu nad on.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 27.10 11:01; 27.10 11:39; 27.10 11:57; 30.10 23:39; 31.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe puudega naisega