Esileht Pereelu ja suhted Suhe puudega naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Suhe puudega naisega

Postitas:

See välimuse meeldimine ja seksuaalne tõmme ei saa nüüd nii suur olla, et seetõttu lausa kainet mõistust eirata. Kui ringi vaadata samas vanuseklassis naiste seas, on ju enamusel välimust küllaga ja võiks tekkida seksuaalne tõmme. Ja miks just see naine, kas puudega inimesega peaks seks kuidagi teistsugune olema kui teistega? Ei saa aru.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 09:14; 27.10 11:00; 27.10 11:32; 27.10 12:21; 28.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks just see naine

No kuule, kui inimene meeldib, siis on “just see naine” ometi.

Lühidalt: naine meeldib, aga mees kardab, et tast pole koos elades maatöödel abi ja võib rohkem tüliks olla kui abiks, selles mõttes, et vajab ise rohkem abi kui abi pakkuda suudab. Ega maal naisi väga valida ole ka. Kuna sa kohe kooselu ja maatööde peale mõtled, siis paistab, et töölooma sellest naisest ei ole jah. Las tema jääb linna kergema elu peale, sina otsi mõni turskem ja tugevam tükk, kes “toidab mehe ja seitse last”.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 09:32; 27.10 15:14; 28.10 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on rumal ja eelarvamuslik jutt. Ärge uskuge selliseid asju.

Ega ei ole ikka küll, töötasin kunagi vaimupuudega noortega. Ja neil kellelgi ei olnud tõsist vaimupuuet, said teatava juhendamisega elus hakkama küll ja vahel jätsid täiesti normaalse mulje. Siis jälle viskas midagi sellist sisse, et hoia ja keela. Ja seksuaalkäitumine oli väga lodev tavainimese mõistes, samas seks huvitas väga. Isegi sellise inimesega on raske koos olla, kelle vaimsed võimed jäävad sinu omadest väga palju allapoole, mis siis veel päris puudega inimesest rääkida. Alguses pole jah peale kena kere midagi tarvis, aga see osa ammendab ennast ära, pärast pead ikka selle inimesega elama, mitte ainult tema kerega.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.10 09:37; 27.10 12:21; 27.10 12:22; 28.10 07:36; 28.10 11:24; 28.10 21:53; 29.10 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis varbale? Ma töötasin kunagi KOV ja tean, kuidas eestkoste seadmine kohtus käib. Kusjuures, kui inimene ei ole endale ja teistele ohtlik, siis on teda väga keeruline ka ravile saada.

Oleks vaid kõik nõnda lihtne! Paraku olen korduvalt näinud, kuidas nii mõnedki KOV sotsiaalametnikud oma tööd teevad – hoia ja keela 🙁 Tihtipeale langetatakse tõsiseid hinnanguid ilma inimest ennast eales nägemata, kolmanda isiku juttude põhjal. Isegi psühhiaatrilise ekspertiisi puhul tean vähemalt üht konkreetset juhtumit, kus psühhiaater ei kohtunud inimese endaga mitte ühtki korda, langetas otsuse ainult tema toimikut lugedes. Tavapärane praktika on selline, et inimene suunatakse küll vormiliselt psühhiaatrilisse ekspertiisi, ent psühhiaater on juba eelnevalt langetanud oma otsuse talle antud taustainfo põhjal. Mingid testid tal on, ent nende testide tõlgendamine on tihtipeale subjektiivne, lisaks mõjutab ka see, mis meeleolus testi täitmise hetkel ollakse, kuidas testi küsimusest aru saadakse jne.

Ei taha nüüd väita, et ka antud juhtumil on eestkostja määratud ilmaasjata, kuna ei tunne neid inimesi. Soovitan noormehel rahulikult võtta ja neiuga aega veeta – käige koos kinos, teatris, v-o natuke reisimaski vms. Usu, küll teda tundma õpid, ja siis on sul juba lihtsam mõelda, kas teil võiks olla ühine tulevik.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 18:25; 28.10 11:49; 28.10 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan noormehel rahulikult võtta ja neiuga aega veeta – käige koos kinos, teatris, v-o natuke reisimaski vms.

Mina ei soovitaks.
Sõbra õega mehkeldama hakkamine – see on ikkagi kuidagi … saamatu. Kas tõesti siis kedagi teist ei leia?
Pärast, kui mingi jama on, oled mõlemast ilma, pole sõpra, pole naist.
See on umbes sama teema, nagu heale sõbrale auto müüa, mis kolme aasta pärast katki läheb.
Sa nagu ei ole süüdi, aga samas nagu ikka pisut oled ka. Et halva auto müüsid.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 10:07; 27.10 15:06; 28.10 12:40; 31.10 07:42;
To report this post you need to login first.

Kahtlane lugu tundub olevat. Vaimupuudega neiu, kellel on ka sedavõrd tugev füüsiline puue, et ei tule enda pesemisega toime, ent ometi on tal, nagu selgub, meeste seas nii palju lööki, et on olnud mitmes püsisuhtes ja kõrvalt veel tiibagi ripsutanud 😀 Ei tea muidugi, millised need tema kaaslased olnud on, aga teemalgataja on vähemasti kirjaoskuse põhjal otsustades üle keskmise. Kisub kuidagi muinasjutuks ära.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane lugutundub olevat. Vaimupuudega neiu, kellel on ka sedavõrd tugev füüsiline puue, et ei tule enda pesemisega toime, ent ometi on tal, nagu selgub, meeste seas nii palju lööki, et on olnud mitmes püsisuhtes ja kõrvalt veel tiibagi ripsutanud ???? Ei tea muidugi, millised need tema kaaslased olnud on, aga teemalgataja on vähemasti kirjaoskuse põhjal otsustades üle keskmise. Kisub kuidagi muinasjutuks ära.

Imelik, et siiani pole aru saadud, et see oligi  kellegi naisterahva sulest kirjanduslik eksperiment.

Tal oli ilmselt vägagi lõbus – lasta oma fantaasial lennata! Lõpuks oli teema aga juba liiga läbinähtav (“kiskus muinasjutuks”) ja siis arvas ta, et “aitab küll ja võib teema kustutada”.

P.s. tore, kui vähemalt see pervo-teema langes ära.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 28.10 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan noormehel rahulikult võtta ja neiuga aega veeta – käige koos kinos, teatris, v-o natuke reisimaski vms.

Mina ei soovitaks.

Sõbra õega mehkeldama hakkamine – see on ikkagi kuidagi … saamatu. Kas tõesti siis kedagi teist ei leia?

Pärast, kui mingi jama on, oled mõlemast ilma, pole sõpra, pole naist.

See on umbes sama teema, nagu heale sõbrale auto müüa, mis kolme aasta pärast katki läheb.

Sa nagu ei ole süüdi, aga samas nagu ikka pisut oled ka. Et halva auto müüsid.

Samas päris nii ka ei saa nagu võtta, kui kui sõbra õega käima hakkad, siis järelikult oledki kohustatud temaga elu lõpuni kokku jääma. Armastuse jahtumisi ja lahkuminekuid tuleb ette ikka, olenemata sellest, kas partneri sugulane on su sõber või ei. Kui ühiseid lapsi jne pole, asi piirdub vaid kinoskäimistega, mõned lühemad reisid vms, siis ei ole küll põhjust kohe pulmakelli ootama hakata. Ja teisiti sa teda/või tema sobivust sinuga kooseluks ju tuvastada küll ei saa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 18:25; 28.10 11:49; 28.10 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt lõpeta see kohe ära. Sa ei kujuta ettegi kui kurnav on hooldamine (hooldatav ei peagi alati voodihaige olema). Pärast selle lõpetamine palju raskem ja ebaõiglasem naise suhtes

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on rumal ja eelarvamuslik jutt. Ärge uskuge selliseid asju.

Ega ei ole ikka küll, töötasin kunagi vaimupuudega noortega. Ja neil kellelgi ei olnud tõsist vaimupuuet, said teatava juhendamisega elus hakkama küll ja vahel jätsid täiesti normaalse mulje. Siis jälle viskas midagi sellist sisse, et hoia ja keela. Ja seksuaalkäitumine oli väga lodev tavainimese mõistes, samas seks huvitas väga. Isegi sellise inimesega on raske koos olla, kelle vaimsed võimed jäävad sinu omadest väga palju allapoole, mis siis veel päris puudega inimesest rääkida. Alguses pole jah peale kena kere midagi tarvis, aga see osa ammendab ennast ära, pärast pead ikka selle inimesega elama, mitte ainult tema kerega.

Hea, et sa enam ei tööta. Mulle tundub, et sa ei suhtu vaimupuudega inimestesse kuigi hästi. Kui suhtuksid hästi, siis ei taju selliste inimestega koos olemist raskena. Paljud inimesed saavad suurepäraselt läbi endast palju madalamate vaimsete võimetega inimestega ja olgem ausad, sageli mehi ei häiri üldse, kui naine neist vähemtaibukas on, vaid see lausa meeldib neile.

Vaimupuudega inimeste suguiha ei ole kõrgem, kui normintellektiga inimestel. Nad lihtsalt erinevalt tavainimestest ei oska seda varjata, maskeerida ja alla suruda, vaid näitavad kohe välja, kui neil seksuaalne huvi on. Teiseks on meil mingi alateadlik eelarvamus, et puudega inimene, eriti just vaimupuudega inimene ei tohi seksi vastu huvi tunda, see justkui pole nende jaoks. Või siis tundub puudega inimeste seks “rõve”. Tegelikult pole siin midagi rõvedat ja puudega inimesed ei ole lodevad ega seksimaiad. Nad on lihtsalt naiivselt otsekohesed ja ei taju, mis on sobiv ning mis pole. Ja lisaks kõigele – miks ei võiks üks “seksimaias” ja naiivselt otsekohene naine meestele meeldida?

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 09:57; 28.10 21:46; 05.11 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on lihtsalt naiivselt otsekohesed ja ei taju, mis on sobiv ning mis pole. Ja lisaks kõigele – miks ei võiks üks “seksimaias” ja naiivselt otsekohene naine meestele meeldida?

Alguses väga meeldibki, mõnele mehele meeldibki see, et vaimupuudega naist saab kamandada, domineerida, et räägi mis tahad, kõike usub, ka seksuaalses mõttes väga vabameelne. Aga see, et nad ei taju, mis on sobiv ja mis mitte, tekitabki pikemas perspektiivis probleeme. Minu jaoks on see, kui tavaintellektiga mees võtab endale vaimupuudega naise, siiski üsnagi õõvastav ja sellisest mehest palju ei pea. Nägin väga toredaid paare, kus paarilised olid võrdsed, see tähendab, et mõlemad vaimse puudega. Vaimupuudega inimeste vastu pole mul mitte vähematki, aga kui tavainimene neid seksinuku ja kodumasinana ära kasutab, selle vastu on küll.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.10 09:37; 27.10 12:21; 27.10 12:22; 28.10 07:36; 28.10 11:24; 28.10 21:53; 29.10 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen füüsilise puudega naine. Täpsemalt on mul mitu füüsilist puuet :-), aga neid olen ma nii osav varjama, et seda ei tea isegi inimene, kellega ma 8 aastat samas pingis istusin koolis, rääkimata muudest klassikaaslastest. See selleks. Üks puue on ka tulnud juurde pärast 30. eluaastat.

Minu abikaasad (esimene hukkus, teine abielu), ei teadnud minu puuetest tükk aega. Alles siis, kui asi kiskus juba tõsisemaks, ma ise näitasin talle, et vaata, vaata kohe hoolikalt. Ei tahtnud, et ta armuks, kui ta ei tea probleemi või selle ulatust. Kummalgi polnud selle vastu midagi, ehkki küsimusi oli neil palju. Teatud olukordades vajan ma füüsilist hoolt. AGA kui ma ka oleksin terve, ei abielluks iial mehega, kes poleks nõus mind näiteks…ma ei tea….pesema või varbaküüsi lõikama, kui midagi peaks juhtuma või lihtsalt vanaduses. Ise ma muidugi võimete piires olekn samamoodi oma mehe eest nõus hoolitsema kui mingi trauma vms peaks selle vajaduse tooma. Seega see, et me vastastikku oleme nõus teineteist vajadusel abistama ka tavapäraselt väga intiimsetes toimingutes, oli kohe enne kooselamist läbi räägitud.
Sulle tundub see hoolitsemise osa olevat ebameeldiv. Palun vabandust, kui valesti aru saan. Mõtle see läbi. Kui inimesel üks käsi ei funka ja ta peaks elus näiteks ibedaga teise käe luu murdma või rangluu, peaksid sina hakkama ilmselt ta tagumikku pesema. Kas sa oled selleks valmis? Kui ei ole, unusta kohe ära. Mina oma mehe puhul olen selleks valmis ja minu mees minu puhul juba on seda teinud.

Kui ta on kerge vaimupuudega, seda vähem võid sa tema tunnetega mängida, ausat. Ära anna lootust sellele, kellel seda on niigi vähem või raskem saada. Kui sa pole päris kindel ja juba ette kardad seda tema abistamise ja hooldamise osa, lahenda olukord härrasmehena ja ära riku teise inimese elu.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja jumala eest, tehke mis te teete, aga ärge lapsi saage. See on reegel number 1.

+13
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ilmselt sa pole eriti tahetud naiste seas ja ei saa ka seksi, seetõttu üldse kaalud puudega naist. Lihtsalt oma seksisoovi täitmiseks kasutada kena välimusega puudega naist, kellel endal on su vastu tunded – väga alatu!

Sinu kirjutis on alatu. Igaühel on õigus endale kaaslast otsida, just sellist, nagu ta saada võib. Mida sa hurjutad? Mees on väga õigesti teinud, et isegi sel juhul, kui tema valik ongi väga piiratud, suudab ikkagi peaga mõelda ja kahelda.

Mõni siin lihtsalt otsib raevuka hagijana igat võimalust, et nõu või abi vajavat meest maatasa materdada.

Kas see, et keegi “pole eriti tahetud” on mingi patt ja süü või? Luba öelda, et ka sina ise oled saanud valida ainult nende hulgast, kes sind on tahtnud. Kui palju või vähe neid oli, ise tead, aga kindel, et enamik pole sind tahtnud. Kui juhtudki ilus olema, siis ussi südant see pikas plaanis ei korva.

Psühhoterrorist oled, ole sa tahetud või mitte. Tunnen kaasa neile, kes sind on tahtnud.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 15:22; 29.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgatajale soovitan ka mina, et parem jäta. Parem jäta nüüd, kui kahe aasta pärast, kui lahkuminek saab olema sada korda inetum ja valusam kui praegu. Võib-olla lapsedki.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 15:22; 29.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et antud teema ei ole kellegi vaimusünnitus, vaid arvan, et isegi tean seda noort naist ja ütleksin üht, et kõik on nii nagu see noormees kirjeldab ja laisk on ta tõepoolest, peale selle on ta suhetes veel ka väga ebastabiilne, aga jõudu ja tahtmist sellele noormehele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni siin lihtsalt otsib raevuka hagijana igat võimalust, et nõu või abi vajavat meest maatasa materdada.

Mees ütles ju selgelt välja, mis abi vaja on, seksiabi. Samas ta ei soovi seda puudega naist abistada või terve elu üleval pidada. Minu arust sellistel kaalutlustel suhte loomine ei sobi sugugi.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.10 09:37; 27.10 12:21; 27.10 12:22; 28.10 07:36; 28.10 11:24; 28.10 21:53; 29.10 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei ole kindlasti ideaalne inimene. Küll aga võin öelda, et tõesti pole kedagi omakasu eesmärgil ära kasutanud. Ei ühel ega teisel viisil. Ei teise inimese keha, raha ega teeneid. Sest see ei ole minu väärtushinnangutega kooskõlas. See, et ma teisi omakasu eesmärgil ära ei kasuta, ei tähenda automaatselt, et ma olen altruistlik ja täiesti isetu. Loomulikult sean enda vajadused oma elus kõige ette, aga see ei tähenda, et lähen nö üle laipade ja ajan oma vajadusi ning soove taga teisi kahjustades. Kõik mehed, kellega olen olnud, on meeldinud mulle päriselt, isiksusena. Pole kellegagi end sidunud raha või välimuse vms hüve tõttu.

No sa oled ikka superkallutatud. Just enese poole. Viis lauset otsast lõpuni kiidad ennast ohjeldamatult. Kuuenda lause lõpp enesekiituse osas väheneb mõõdukalt. Seitsmenda alguses ütled välja tõe. Enda huvid on kõige tähtsamad, kuid oma õnne saavutamiseks ei kahjusta sa teisi, veel vähem tapaksid kedagi. Meeste välimus, materiaalne seisund või muud sellised asjad on sinu jaoks hüved, millest sa ei hooli. Oled vahetanud enese tarbeks järjepanu ainult Päris mehi, ainult isiksusi….

Ennast kiitmast sa ei väsi. See, et sa teemaalgatajat ülekohtuselt nahutad, näitab, et oled kuri inime. Jutt selline, justnagu oleks analüüsivõimet. Aga siis viskab jutu sisse vaenulikkuse uss

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad on lihtsalt naiivselt otsekohesed ja ei taju, mis on sobiv ning mis pole. Ja lisaks kõigele – miks ei võiks üks “seksimaias” ja naiivselt otsekohene naine meestele meeldida?

Alguses väga meeldibki, mõnele mehele meeldibki see, et vaimupuudega naist saab kamandada, domineerida, et räägi mis tahad, kõike usub, ka seksuaalses mõttes väga vabameelne. Aga see, et nad ei taju, mis on sobiv ja mis mitte, tekitabki pikemas perspektiivis probleeme. Minu jaoks on see, kui tavaintellektiga mees võtab endale vaimupuudega naise, siiski üsnagi õõvastav ja sellisest mehest palju ei pea. Nägin väga toredaid paare, kus paarilised olid võrdsed, see tähendab, et mõlemad vaimse puudega. Vaimupuudega inimeste vastu pole mul mitte vähematki, aga kui tavainimene neid seksinuku ja kodumasinana ära kasutab, selle vastu on küll.

Väga hästi ja tabavalt kirjutatud. Täpselt nii ongi!

Huvitav, kas ma olen ainus, kellele selle kirjelduse peale kerkis silme ette meie Yxikmees?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:02; 31.10 19:37; 31.10 21:08; 31.10 21:37; 01.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldasin siin arvamust, et TA on alatu, kuna tunnistab ka ise, et ei tea, kas naise vastu mingeid tundeid on, aga naise välimus meeldib ja tunneb seksuaalset iha tema suhtes. Muretseb, et peaks tema eest hoolitsema ja naise kohmakus häirib teda. Tunnistas ka otse, et sooviks voodisoojendajat temast.

Ja siis tulevad 2 ussi (ma nimetaks teid endid nii teie õela ja ründava tooni tõttu) mind enesekiitjaks ja vaenulikuks õelutsejaks nimetama.

Ma ei õel. Vaid arvan, et õel on teist inimest ära kasutada, eriti puudega inimest. Naist lihtsalt seksi pärast ära kasutada. Vot see on õel. Ja kui ma selle välja toon, ei tee mind õelaks.

Samuti ei kiitnud ma end kuskilt otsast. Kui ütlus, et ma pole kedagi ära kasutanud ega valinud mehi raha, hüvede, välimuse vms tõttu teeb must enesekiitja, siis no ma ei tea…Ütlesin seda sellepärast, et TA viitas irooniliselt nagu Perekoolis oleks kõik ideaalsed inimesed, kes pole kunagi omakasu pärast midagi teinud. See, et TA otsustas seda üldse nii sõnastada, näitab, et selle naisega ongi tal mõttes see sama omakasu. Naise tunnetele, vajadustele ta ju ei mõtle. Et mismoodi mõjutaks tema käitumine ja motiivid seda puudega naist.

. Igaühel on õigus endale kaaslast otsida, just sellist, nagu ta saada võib. Mida sa hurjutad?

Võibki. Inimene kirjutas ise siia. Ja minul nagu ka teistel on õigus avaldada arvamust, et tema käitumine ei ole ilus. Vastas siin ka üks ise reaalselt puudega naine. Tema arvas samamoodi. Kui siiralt naisest huvitatud pole, ära lollita temaga. Lihtne.

Luba öelda, et ka sina ise oled saanud valida ainult nende hulgast, kes sind on tahtnud. Kui palju või vähe neid oli, ise tead, aga kindel, et enamik pole sind tahtnud.

Psühhoterrorit rakendad siin ikka ise oma diagnooside ja järelduste ning raevuka ründamisega. Ilmselt keegi astus väga su varba peale. Võimalik, et TA teine konto lihtsalt.

Ma olen valinud nende hulgast, keda olen positiivses mõttes märganud ning minu õnneks on olnud sümpaatia vastastikune. Ja see sümpaatia ei rajanenud kuidagi rahal, ainult füüsilisel või mingitel omakasu ja hüvede eesmärgil. Vaid siiralt meeldis ja köitis inimene, sellisena nagu oli. Minu meelest üpris loogiline.

Ei ole olnud mingit ühepoolset sümpaatiat vms. Nii et haugud vale puu all. Enamik ei peagi mind üldse tahtma, milleks 😀 Kui ma ise olen tahtnud väga üksikuid. Vaja on ainult, et nemad tahaksid ka mind.

Oled vahetanud enese tarbeks järjepanu ainult Päris mehi, ainult isiksusi….

Ennast kiitmast sa ei väsi. See, et sa teemaalgatajat ülekohtuselt nahutad, näitab, et oled kuri inime. Jutt selline, justnagu oleks analüüsivõimet. Aga siis viskab jutu sisse vaenulikkuse uss

Eks sa haugu edasi kontekstist välja rebitud lausete kallal, mis pole siin üldse olulised. Ma ei teinud siia mingit enda personaalteemat. Kirjutasin seda ainult selleks, et vastata TA irooniale, et Perekooli käod on ju kõik nii altruistlikud ja ideaalsed, et nemad ei tarbigi ju teisi omakasuks. Vot ei tarbi jah teisi inimesi. No sorry, eks. Ma lihtsalt kirjeldasin, kuidas ma olen oma partnereid valinud. Ilmselt sarnaselt nagu siin palju teisedki Käod. Mitte juhindudes rahast, seksist jms madalatest motiividest. Midagi armastusest jms nähtustest te vist kuulnud pole…

Ei salga, olengi vaenulik TA suhtes. Selgelt kirjutanud ja lahanud liiga avalikult siin teise inimese elu, kes on veel peale selle puudega. Ei tea see TA isegi, kas midagi tunneb ka. Räägib vaid seksist ja ihast. Ja kuidas selle puudega isiku kohmakus teda juba esimestel päevadel häiris. Muretseb, kuidas sellisega koos elaks, aga voodisoojendajaks kõlbaks küll. Ainus, mis takistaks on asjaolu, et sõbra õde ikkagi. Muidu laseks aga käia. No mis head suhtumist siin vastuseks tulla saab. Ei saa.

Ma ei näe siin ülekohust, kui suhtun negatiivselt TA mõttekäikudesse ja tegevuskavasse.

Kuri on inimene, kes õhutab puudega naise lollitamist ja ärakasutamist jätkama.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 27.10 11:01; 27.10 11:39; 27.10 11:57; 30.10 23:39; 31.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldasin siin arvamust, et TA on alatu, kuna tunnistab ka ise, et ei tea, kas naise vastu mingeid tundeid on, aga naise välimus meeldib ja tunneb seksuaalset iha tema suhtes. Muretseb, et peaks tema eest hoolitsema ja naise kohmakus häirib teda. Tunnistas ka otse, et sooviks voodisoojendajat temast.

Ja siis tulevad 2 ussi (ma nimetaks teid endid nii teie õela ja ründava tooni tõttu) mind enesekiitjaks ja vaenulikuks õelutsejaks nimetama.

Ma ei õel. Vaid arvan, et õel on teist inimest ära kasutada, eriti puudega inimest. Naist lihtsalt seksi pärast ära kasutada. Vot see on õel. Ja kui ma selle välja toon, ei tee mind õelaks.

Samuti ei kiitnud ma end kuskilt otsast. Kui ütlus, et ma pole kedagi ära kasutanud ega valinud mehi raha, hüvede, välimuse vms tõttu teeb must enesekiitja, siis no ma ei tea…Ütlesin seda sellepärast, et TA viitas irooniliselt nagu Perekoolis oleks kõik ideaalsed inimesed, kes pole kunagi omakasu pärast midagi teinud. See, et TA otsustas seda üldse nii sõnastada, näitab, et selle naisega ongi tal mõttes see sama omakasu. Naise tunnetele, vajadustele ta ju ei mõtle. Et mismoodi mõjutaks tema käitumine ja motiivid seda puudega naist.

. Igaühel on õigus endale kaaslast otsida, just sellist, nagu ta saada võib. Mida sa hurjutad?

Võibki. Inimene kirjutas ise siia. Ja minul nagu ka teistel on õigus avaldada arvamust, et tema käitumine ei ole ilus. Vastas siin ka üks ise reaalselt puudega naine. Tema arvas samamoodi. Kui siiralt naisest huvitatud pole, ära lollita temaga. Lihtne.

Luba öelda, et ka sina ise oled saanud valida ainult nende hulgast, kes sind on tahtnud. Kui palju või vähe neid oli, ise tead, aga kindel, et enamik pole sind tahtnud.

Psühhoterrorit rakendad siin ikka ise oma diagnooside ja järelduste ning raevuka ründamisega. Ilmselt keegi astus väga su varba peale. Võimalik, et TA teine konto lihtsalt.

Ma olen valinud nende hulgast, keda olen positiivses mõttes märganud ning minu õnneks on olnud sümpaatia vastastikune. Ja see sümpaatia ei rajanenud kuidagi rahal, ainult füüsilisel või mingitel omakasu ja hüvede eesmärgil. Vaid siiralt meeldis ja köitis inimene, sellisena nagu oli. Minu meelest üpris loogiline.

Ei ole olnud mingit ühepoolset sümpaatiat vms. Nii et haugud vale puu all. Enamik ei peagi mind üldse tahtma, milleks ???? Kui ma ise olen tahtnud väga üksikuid. Vaja on ainult, et nemad tahaksid ka mind.

Oled vahetanud enese tarbeks järjepanu ainult Päris mehi, ainult isiksusi….

Ennast kiitmast sa ei väsi. See, et sa teemaalgatajat ülekohtuselt nahutad, näitab, et oled kuri inime. Jutt selline, justnagu oleks analüüsivõimet. Aga siis viskab jutu sisse vaenulikkuse uss

Eks sa haugu edasi kontekstist välja rebitud lausete kallal, mis pole siin üldse olulised. Ma ei teinud siia mingit enda personaalteemat. Kirjutasin seda ainult selleks, et vastata TA irooniale, et Perekooli käod on ju kõik nii altruistlikud ja ideaalsed, et nemad ei tarbigi ju teisi omakasuks. Vot ei tarbi jah teisi inimesi. No sorry, eks. Ma lihtsalt kirjeldasin, kuidas ma olen oma partnereid valinud. Ilmselt sarnaselt nagu siin palju teisedki Käod. Mitte juhindudes rahast, seksist jms madalatest motiividest. Midagi armastusest jms nähtustest te vist kuulnud pole…

Ei salga, olengi vaenulik TA suhtes. Selgelt kirjutanud ja lahanud liiga avalikult siin teise inimese elu, kes on veel peale selle puudega. Ei tea see TA isegi, kas midagi tunneb ka. Räägib vaid seksist ja ihast. Ja kuidas selle puudega isiku kohmakus teda juba esimestel päevadel häiris. Muretseb, kuidas sellisega koos elaks, aga voodisoojendajaks kõlbaks küll. Ainus, mis takistaks on asjaolu, et sõbra õde ikkagi. Muidu laseks aga käia. No mis head suhtumist siin vastuseks tulla saab. Ei saa.

Ma ei näe siin ülekohust, kui suhtun negatiivselt TA mõttekäikudesse ja tegevuskavasse.

Kuri on inimene, kes õhutab puudega naise lollitamist ja ärakasutamist jätkama.

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi.

Ega enamus mehi ei olegi sinusugused.
Seega, ka sina ei mõista suurt enamust meestest. Ok, omasuguseid külahulle, jah, sa mõistad.
Aga nad ei domineeri.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 10:07; 27.10 15:06; 28.10 12:40; 31.10 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

Kui kõik mehed mõtleks sinu moodi, siis ei soovikski ega suudakski mõista sellist empaatiata pragmaatilisust. Nagu siin keegi viitas, siis TA mõtlemine meenutab veidi sind.

Maailm ei ole veel nii hukas, et kõigi meeste jaoks tähendaks selline mõtlemine “tõsi taga” olemist. TA ütles selgelt, et ta EI TEA, kas tal on tundeid selle naise vastu. Suhtlus on kestnud samas pool aastat juba. Mis tõsi taga?? Tunnistas ISE, et voodisoojenduse otsimine käis peast läbi, aga kuna tegemist on ju sõbra õega, siis see natuke takistab.

See, mida ta siin kaalub on pigem see, kuidas see asi võiks tema jaoks lõppeda, kuna tegemist on ju sõbra õega. Ei ole nii lihtne võtta ja jätta seda naist. Lisaks ütles, et ta ise meeldib naisele üha rohkem. Eks see natuke koputas südametunnistusele.

Ei ole tal soovi kokku jääda. Tundis juba selle esimese kokkupuute peale, et naise kohmakus teda häirib.

I rest my case. TA on ju ise väga selgelt ja otse kõike seda väljendanud siin. Mida siin üldse vaielda on.

Õnneks mul on veel usku meestesse. Kõik ei ole nii pragmaatilised ja tundetud teiste suhtes. Mõne mehe jaoks tähendab “tõsi taga” ikkagi seda, et poole aastaga on naisesse armunud ja reaalselt mõtleb abiellumisele, tunneb tugevaid tundeid jne. Ei jahu ja mõtle vaid ihast ja naise välimusest.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 10:55; 27.10 11:01; 27.10 11:39; 27.10 11:57; 30.10 23:39; 31.10 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

Tõutäkk, kas sina mõistad naisi? Sa oled külm ja kalkuleeriv. Ainult oma konkreetsetes tingimustes kinni. Sobib ka vaimupuude ja ilma oma arvamuseta inimene. Peaasi, et on naisterahvas ja konkreetsete omadustega (mida ei viitsi siin üleslugeda – kõik me teame seda juba une pealt).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:02; 31.10 19:37; 31.10 21:08; 31.10 21:37; 01.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

Tõutäkk, kas sina mõistad naisi? Sa oled külm ja kalkuleeriv. Ainult oma konkreetsetes tingimustes kinni. Sobib ka vaimupuude ja ilma oma arvamuseta inimene. Peaasi, et on naisterahvas ja konkreetsete omadustega (mida ei viitsi siin üleslugeda – kõik me teame seda juba une pealt).

Ei mina ei mõista jah naisi. Edukad naistemehed mõistavad aga seda hästi ja teavad kuidas naisi voodisse saada. Aga jutt pole ju minust. TA ei soovi naist lihtsalt voodisse saada, ta soovib voodit jagada pikalt-pikalt ja küsib selleks nõu, kas on mõistlik sellise kaaslasega maraton ette võtta. Ta pole mees, kes elab vaid tänases päevas, ilma ette mõtlemata. Ta saab aru, et arm ei kesta igavesti ja kui see udu on kadunud, siis tuleb jätkuvalt sama naisega koos elada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

Tõutäkk, kas sina mõistad naisi? Sa oled külm ja kalkuleeriv. Ainult oma konkreetsetes tingimustes kinni. Sobib ka vaimupuude ja ilma oma arvamuseta inimene. Peaasi, et on naisterahvas ja konkreetsete omadustega (mida ei viitsi siin üleslugeda – kõik me teame seda juba une pealt).

Ei mina ei mõista jah naisi. Edukad naistemehed mõistavad aga seda hästi ja teavad kuidas naisi voodisse saada. Aga jutt pole ju minust. TA ei soovi naist lihtsalt voodisse saada, ta soovib voodit jagada pikalt-pikalt ja küsib selleks nõu, kas on mõistlik sellise kaaslasega maraton ette võtta. Ta pole mees, kes elab vaid tänases päevas, ilma ette mõtlemata. Ta saab aru, et arm ei kesta igavesti ja kui see udu on kadunud, siis tuleb jätkuvalt sama naisega koos elada.

Ja sina saad aru, kuidas naisega PIKALT koos elada? Ma olen oma mehega 34-aastat koos elanud. Ja sinu jutte ja elulugusid lugedes, ainult imestan ja imestan. Ausalt, ma mõistan kui ühega ei sobi. No hea küll, ka teisega ei sobi, aga et juba kümnendaga ei sobi… Ja siis ka räägitakse mingit polügaamia juttu, ja seda, et naine peab esimesel kohtumisel KOHE kätte andma, muidu ju ei sobi… No anna andeks! Ei saa aru!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:02; 31.10 19:37; 31.10 21:08; 31.10 21:37; 01.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka üldse ei mõista mehi. Kui ta juba nii kaalutleb siis on tal ikka tõsi taga, ehk soov selle naisega kokku jäädagi. Arutab vaid plusse ja miinuseid kas oleks see mõistlik. Kui ta niisama voodisoojandat otsiks, siis poleks ju vaja kaaluda, vaid võtakski voodisoojendajaks seniks,kuni järgmise ja parema leiab.

Tõutäkk, kas sina mõistad naisi? Sa oled külm ja kalkuleeriv. Ainult oma konkreetsetes tingimustes kinni. Sobib ka vaimupuude ja ilma oma arvamuseta inimene. Peaasi, et on naisterahvas ja konkreetsete omadustega (mida ei viitsi siin üleslugeda – kõik me teame seda juba une pealt).

Ei mina ei mõista jah naisi. Edukad naistemehed mõistavad aga seda hästi ja teavad kuidas naisi voodisse saada. Aga jutt pole ju minust. TA ei soovi naist lihtsalt voodisse saada, ta soovib voodit jagada pikalt-pikalt ja küsib selleks nõu, kas on mõistlik sellise kaaslasega maraton ette võtta. Ta pole mees, kes elab vaid tänases päevas, ilma ette mõtlemata. Ta saab aru, et arm ei kesta igavesti ja kui see udu on kadunud, siis tuleb jätkuvalt sama naisega koos elada.

Ja sina saad aru, kuidas naisega PIKALT koos elada? Ma olen oma mehega 34-aastat koos elanud. Ja sinu jutte ja elulugusid lugedes, ainult imestan ja imestan. Ausalt, ma mõistan kui ühega ei sobi. No hea küll, ka teisega ei sobi, aga et juba kümnendaga ei sobi… Ja siis ka räägitakse mingit polügaamia juttu, ja seda, et naine peab esimesel kohtumisel KOHE kätte andma, muidu ju ei sobi… No anna andeks! Ei saa aru!

Mina planeerisin pikka kooselu, aga…

Ma pole kusagil seda öelnud, et naine PEAB esimesel kohtumisel kätte andma. Võiks küll, seda olen ma öelnud, samuti ka seda, et enamus minu suhteid ongi alanud esmakohtinga, mis lõpenud voodis samal õhtul.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina planeerisin pikka kooselu, aga…

Ja kõik need kümme korda, kui oled kokku hakanud, oled pikka kooselu planeerinud?

 

Ma pole kusagil seda öelnud, et naine PEAB esimesel kohtumisel kätte andma. Võiks küll, seda olen ma öelnud, samuti ka seda, et enamus minu suhteid ongi alanud esmakohtinga, mis lõpenud voodis samal õhtul.

Mina isiklikult olen täiesti kindlalt lugenud perekoolist sinu seisukohta, et õige naine, kellega saab midagi edasi aretada, on see, kes ESIMESEL KOHTUMISEL kätte annab. Täiesti kindlalt mäletan seda ütlust. Ja et kui esimesel korral kätte ei anna, siis asjast asja ei saa.
Kusjuures, siin ongi sinu suhete konks. Ma ütleks! Eit, kes end kohe kätte annab, annab seda ka kõikidele teistele küsijatele. Ja siis ongi see hala, et miks naine ära läks… Sest et pärast mind küsis seda veel üks asotsiaal ja vang ja… Oli vist niisugune sinu naiste edasine s(t)aatus?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:02; 31.10 19:37; 31.10 21:08; 31.10 21:37; 01.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult olen täiesti kindlalt lugenud perekoolist sinu seisukohta, et õige naine, kellega saab midagi edasi aretada, on see, kes ESIMESEL KOHTUMISEL kätte annab. Täiesti kindlalt mäletan seda ütlust. Ja et kui esimesel korral kätte ei anna, siis asjast asja ei saa.

Ma ei ole nii öelnud. Olen öelnud ka nii, et nendest kohtingutest, mis pole lõpenud esmakohtumisel voodis, pole üldjuhul ka midagi edasi arenenud.

See mis sa räägid on sinu poolt minu öeldu tõeväänamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus pidi siis olema, kui sa tahad naise naeratust rohkem näha, kui teda alasti.

Naisena tean kindalt öelda, et kui naistele tutvudes mõni asi mehe juures häirib, aga nad suruvad selle häiriva tunde armumise tõttu alla, siis hiljem, kui armumistuhin üle, saab see häriv asi just lahku mineku põhjuseks.

Meeste poole pealt mulle (kui naisele) tundub, et olgu naine kui tore tahes, kui füüsilist tõmmet ei ole, siis mehele ei sobi väga. Ning kui seksuaalne tõmme on väga hea, siis muid asju taluvad :D. Või noh, võivad viriseda küll muude asjade kalla, aga ära ka ei lähe. Ehk labasemalt öeldes, mõtlevad riistaga. Muidu, sellises suhtes oleks väga halb ja hävitav olla, kus üks pool, nt mees, kogu aeg viriseb ja ei ole rahul ja suhtub halvasti, aga ära ka ei lähe, “sest armastab”. Siis on targem juba otsida naine, kelle kallal tunned, et ei pea virisema.

Kui laps peaks tulema, siis isegi täiesti tervet ja tugevat iseseisvat naist peab mees aitama lapse saabudes. Nt keisrilõike puhul oleks naine suht paar nädalat abitu. Lapse puhul peaks mees aitama nii naist kui ka last. Ning naine peaks ka aitama last, mehe aitamiseks iga kord tal beebi kõrvalt aega ja energiat ei jätkukski.

Miks te üldse kokku peaksite kolima? Et kohe pesema peaks hakkama? Kas te lihtsalt deit-ida ei või? Kumbki elab oma kodus ja käite kohtingul, aega ajalt üksteisel külas üle nädala näiteks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe puudega naisega