Esileht Pereelu ja suhted Suhe, seks

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Suhe, seks

Postitas:
Kägu

Tere!

Paarid, kes on pikaaegselt koos olnud, kuidas elavdate oma suhet?

Armastame väga elukaaslasega teineteist, teeme kõike koos, on kaks last.

Seks: kuidas elavdada ka seda, mitte, et a la “vaja ära teha”

Lugesin hiljuti instagramist paaride kohta, et on koos oldud 15 aastat ja iga päev oleks, nagu armuks uuesti.

Kuidas see küll võimalik on, tahaks ise ka aegade algusesse tagasi minna ja sama tunnet iga päev kogeda.

Eks pikaajalisel suhtel tekibki rutiin jne.

Mis teie olete teisiti teinud vms?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin ära.

Ei, mitte meestes. Lihtsalt ära. Nädalaks päikese all. Kolmeks päevaks spaas. Neljaks päevaks sünnilinnas külas. Tavaliselt 5-8 päeva.

Saame teineteist värske pilguga näha. Lapsed olid umbes pooled korrad minuga kaasas, pooled korrad isaga. Nüüd muidugi suurtena jäävad omaette.

Mul ei ole vaja teda iga hetk näha ja natuke uudsust lisab see niikuinii. Vähemalt on jupiks ajaks uusi teemasid et mida nägid ka ja mis tegin ka ja kuidas oli ka.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed omapäi või vanaema juurde, ise siis kas metsa telkima, kahekesi maamajja. Uudsus on ka siuke kaval mõiste, et minu jaoks pole näiteks vahet, kas mehega kolm korda magatud või 30 aastat. Uudsus kaob alates teisest vahekorrast. Esimene on selline ahhaaefektiga ja udus. Riist on riist.

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed omapäi või vanaema juurde, ise siis kas metsa telkima, kahekesi maamajja. Uudsus on ka siuke kaval mõiste, et minu jaoks pole näiteks vahet, kas mehega kolm korda magatud või 30 aastat. Uudsus kaob alates teisest vahekorrast. Esimene on selline ahhaaefektiga ja udus. Riist on riist.

Kahju sinust

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed omapäi või vanaema juurde, ise siis kas metsa telkima, kahekesi maamajja. Uudsus on ka siuke kaval mõiste, et minu jaoks pole näiteks vahet, kas mehega kolm korda magatud või 30 aastat. Uudsus kaob alates teisest vahekorrast. Esimene on selline ahhaaefektiga ja udus. Riist on riist.

Kahju sinust

Nii armas. Südames tõmbub valu tõttu kokku tõepoolest, kui vägistatud lastele ja naistele Ukrainas mõtlen, kelle isad ja mehed tapeti julmalt.

+2
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lapsed omapäi või vanaema juurde, ise siis kas metsa telkima, kahekesi maamajja. Uudsus on ka siuke kaval mõiste, et minu jaoks pole näiteks vahet, kas mehega kolm korda magatud või 30 aastat. Uudsus kaob alates teisest vahekorrast. Esimene on selline ahhaaefektiga ja udus. Riist on riist.

Kahju sinust

Nii armas. Südames tõmbub valu tõttu kokku tõepoolest, kui vägistatud lastele ja naistele Ukrainas mõtlen, kelle isad ja mehed tapeti julmalt.

Kuidas see asjasse puutub?

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed omapäi või vanaema juurde, ise siis kas metsa telkima, kahekesi maamajja. Uudsus on ka siuke kaval mõiste, et minu jaoks pole näiteks vahet, kas mehega kolm korda magatud või 30 aastat. Uudsus kaob alates teisest vahekorrast. Esimene on selline ahhaaefektiga ja udus. Riist on riist.

Kahju sinust

Nii armas. Südames tõmbub valu tõttu kokku tõepoolest, kui vägistatud lastele ja naistele Ukrainas mõtlen, kelle isad ja mehed tapeti julmalt.

Kuidas see asjasse puutub?

Kahju on ka teema algatajast juhuslikult, kes 15 aastat ühe ja sama mehega armatseb? Seda ma arvasingi.
Armumine asendub armastusega, niiet sama mehe keha nägemine midagi erilist pole, niiet iga kell võtan armastuse, sobivad feromoonid ja orgastilise lõpu kui püüan kuud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uudsus kaob alates teisest vahekorrast.

Minu puhul on esimesed kümme korda uudsed. Aga jah esimene kord on see kõige magusam. Riietad naist lahti nagu laps kommi paberist. Esimene kord ju ei tea mis seal ees ootab ja see erutabki.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks: kuidas elavdada ka seda, mitte, et a la “vaja ära teha”

Aga miks sul selline tunne on?
Kas sa enda pärast seksi ei vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tundub, et pole iial armunud olnud. Kes on seda tunnet kogenud, see saab seda uuesti endas luua. Seks ja armumine ei ole üks ja sama, kuigi armumine annab seksile kõvasti juurde. Armastus ei sõltu ju teisest inimesest, vaid ikka enda võimest armastada. Ja sellele võib lisanduda füüsiline lähedus, aga ta on olemas ka ilma füüsilise läheduseta. See on see armastuse ja armumise seisund, millest räägitakse, et iga päev on uus ja mis kõige olulisem, see tunne läheb tugevemaks aastatega.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30+ a koos oldud. Need etapid läbitud. No ok, algus oli minu jaoks mitte seksi mõistes tänapäevaselt äge, pigem mitte midagiütkev, kohmetuse ha saamatuse ja oskamatuse tõttu. Rutiin ka läbitud. Pause pole olnud. Lihtsalt intervall on muutunud ajaga. Viimased 10 a rutiinist väljas olnud.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seks: kuidas elavdada ka seda, mitte, et a la “vaja ära teha”

Aga miks sul selline tunne on?

Kas sa enda pärast seksi ei vaja?

Näiteks mina ei vaja. Pole kunagi olnud sellist asja, et kui pole kaua olnud, siis ronid või mööda seinu üles või mis see osadel inimestel ongi…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks mina ei vaja. Pole kunagi olnud sellist asja, et kui pole kaua olnud, siis ronid või mööda seinu üles või mis see osadel inimestel ongi…

Aga sis polegi ju vaja pead murda “kuidas algusesse tagasi minna”, kui see ongi teie rutiin. Kõik on ju siis korras teil, mida sa igatsed sel juhul üldse?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks mina ei vaja. Pole kunagi olnud sellist asja, et kui pole kaua olnud, siis ronid või mööda seinu üles või mis see osadel inimestel ongi…

Aga sis polegi ju vaja pead murda “kuidas algusesse tagasi minna”, kui see ongi teie rutiin. Kõik on ju siis korras teil, mida sa igatsed sel juhul üldse?

Mina ei ole teemaalgataja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole teemaalgataja.

Oehh, miks sa siis oneti vastasid temale esitatud küsimusele?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole teemaalgataja.

Oehh, miks sa siis oneti vastasid temale esitatud küsimusele?

Oeh.. sest ma tahtsin. lol. Võttis see sul nüüd tüki küljest? Avalikus foorumis juhtub ka nii, et vastavad ka teised, kes tunnevad, et neid see teema puudutab. Ja minu vastus oli esitatud nii, et sealt oleks pidanud olema võimalik välja lugeda, et ma ei ole teemaalgataja vaid keegi teine.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh.. sest ma tahtsin. lol.

See oli tõesti nii tähtis info jagada, et sa ei vaja seksi?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh.. sest ma tahtsin. lol.

See oli tõesti nii tähtis info jagada, et sa ei vaja seksi?

😀 aga miks sa muidu üldse sõna võtad? Arvad, et see info, mis sul on jagada, on nii tähtis?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga miks sa muidu üldse sõna võtad? Arvad, et see info, mis sul on jagada, on nii tähtis?

Üritan lihtsalt aru saada, miks sa trügid teemasse, kus naine püüab mehega seksuaalset sädet taasleida oma hõiskamisega, et sinu poolest võiks seks üldse olemata olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh.. sest ma tahtsin. lol.

See oli tõesti nii tähtis info jagada, et sa ei vaja seksi?

Kuule kas sa oled see sama, kes teises teemas kriunub, miks teised samamoodi ei puhka kui sina? 😀 Nii tuttav ving kuidagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastame väga elukaaslasega teineteist, teeme kõike koos, on kaks last.

Me ei kasuta väljendit “armastame väga teineteist” ja kõike koos ka ei tee ja ei tunne mingit vajadust oma suhet kuidagi kunstlikult elavdama hakata.

Äkki peaksite teineteisele rohkem ruumi andma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinu poolest võiks seks üldse olemata olla.

*Kolmas inimene trügib teemasse vahele*

Kust sa seda välja lugesid?

Aga teema-algatusse: inimesed võivad ajapikku ise ka manduda. See kaaslane, keda sa igapäevaselt näed, vana tuttav argielu – see ei eruta. See ei peagi erutama.

Võib proovida “nagu alguses” sõna otseses mõttes – hakka temaga suhtlema, nagu sa otsiks temas armukest vms. See on muidugi raske, kui külgetõmme puudub – võibolla peate hoopis mingite elustiili muudatustega koos alustama – füüsiline aktiivsus muul moel aitab seksuaalsusele ka kaasa.

Väike seiklus vahepeale – võtke hotellituba kasvõi samas linnas, kus elate jne. Seda muidugi iga õhtu ei hakka tegema – aga võibolla üks eriline õhtu raputab piisavalt, et teistel õhtutel ka kodus tahaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike seiklus vahepeale – võtke hotellituba kasvõi samas linnas, kus elate jne. Seda muidugi iga õhtu ei hakka tegema – aga võibolla üks eriline õhtu raputab piisavalt, et teistel õhtutel ka kodus tahaks

Oma naise puhul tegelikult suurt vahet ei ole, kas k*pid teda oma koduses voodis või hotellitoas. Kui oled 20+ aastat koos olnud, siis mis uudsust seal ikka enam. Kui juba jutt hotellitoale läks, siis pigem tasub hotellitoas k*ppida Tinderist leitud kaaslast, siis esimene kord on uudsuse moment täiesti olemas. Neljandal korral muutub hotellituba aga rutiiniks ka Tinderi naise puhul

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinu poolest võiks seks üldse olemata olla.

*Kolmas inimene trügib teemasse vahele*
Kust sa seda välja lugesid?[/quote]

Ta kirjutas, et ta ei vaja seksi.
Kuidas sina siis sellest aru saad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen oma mehega 15a koos.
Ju me sobime siis nii hästi, et ei pea mingeid imenippe kasutama.
Meil isegi koos ,, lollimängimine ,, tuleb nii hästi välja, et naerame koos kõht kõveras.
Meil on teineteisega selline ,, vihjetega ,, jutt, sellest meile mõlemile piisab, et käima minna.
Mina isiklikult pole küll tundnud, et peaksin kuhugile natukeseks ajaks ära minema, et mehega taas sädemeid tunneksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe, seks