Esileht Kodunurk Suhkrumassi- või martsipanikattega tort (ilma võikreemita)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Suhkrumassi- või martsipanikattega tort (ilma võikreemita)

Postitas:

Kas kook tuleb välja, kui suhkrumassi või martsipani alla ei pane võikreemi? Tort tuleb kohupiima-vahukoorega biskviitide vahel. Kui jätta see kohupiimasegu panemata kõige ülemisele kihile (sinna jääks siis biskviit), kas siis eelmisel õhtul peale pandud suhkrumass peab vastu ilma sulamata järgmise päeva lõunani? Või siiski panna ka suhkrumassi alla seda kohupiima-vahukoore segu?
Kogenumad torditegijad andke palun nõu. Mul ununes lihtsalt või ja tuhksuhkur ostmata ja neid ei ole mitte mingil viisil võimalik ka juurde tuua. Loodan, et mu torditegu nüüd selle puuduva võikreemi pärast nässu ei lähe :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:54; 11.02 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa sinna katte alla selle kohupiima-vahukoore segu paned, siis läheb kindlasti sulama ja lainetama, nii et kui sul mingit või- ega šokolaadivarianti ei ole, siis pigem pane biskviidile (kuigi see pole maitsev ja ilmselt ei tule ka väga ilus ja sile).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Kirjutan uuesti vb on edaspidi kellelegi veel abiks, kui võikreemi teha ei saa 🙂
Otsustasin riskida ja tegin koogi valmis. Võikreemi asemel määrisin seda sama vahukoore-kohupiimakreemi hästi õhukese kihina ning katsin pealt suhkrumassiga. Öösel oli kook külmkapis ja kõik on korras sellega 🙂 Jah, suhkrumass vb natuke pehmem on, kuid välimus on täpselt sama nagu siis kui kook valmis sai. Ei ole sulanud ega laineta-mullita kuskilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:54; 11.02 12:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Suhkrumassi- või martsipanikattega tort (ilma võikreemita)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.