Esileht Ilu ja tervis Suhkrusõltuvus

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Suhkrusõltuvus

Postitas:
Kägu

kui organism on suhkrule tundlik, siis aitabki tõesti ainult järsk null-tolerants. Olen suuuur magusasõber, ja tegin kunagi mitmekuuse suhkrupaastu pärmseene pärast – täiesti võimalik ettevõtmine.

Aga kui organismil pole häda, siis on desserdi/magusa ülesanne panna seedimine tööle pärast suuremat söömist.

Kui sa seda dieeti tegid, siis kas Sa jätsid kohvi täiesti välja(muidugi kui Sa üldse jood kohvi)?

Mis see kohv asjasse puutub?!

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa seda dieeti tegid, siis kas Sa jätsid kohvi täiesti välja(muidugi kui Sa üldse jood kohvi)?

ei jätnud välja, see pole ju magus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa seda dieeti tegid, siis kas Sa jätsid kohvi täiesti välja(muidugi kui Sa üldse jood kohvi)?

ei jätnud välja, see pole ju magus.

Mm…ma lihtsalt lugesin selle pärmseene kohta ja seal oli kirjutatud, et kohv tuleks ka tàiesti välja jätta, sellepärast ma küsisingi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui organism on suhkrule tundlik, siis aitabki tõesti ainult järsk null-tolerants. Olen suuuur magusasõber, ja tegin kunagi mitmekuuse suhkrupaastu pärmseene pärast – täiesti võimalik ettevõtmine.

Aga kui organismil pole häda, siis on desserdi/magusa ülesanne panna seedimine tööle pärast suuremat söömist.

Kui sa seda dieeti tegid, siis kas Sa jätsid kohvi täiesti välja(muidugi kui Sa üldse jood kohvi)?

Mis see kohv asjasse puutub?!

Ta küsib ju pärmseene kohta, seega päris loogiline küsimus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis oleks suvi ilma pavlovata – besee, vahukoor ja maasikad

Täiesti külmaks jätab. Ma võtaks selle asemel klaasi külma veini.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mm…ma lihtsalt lugesin selle pärmseene kohta ja seal oli kirjutatud, et kohv tuleks ka tàiesti välja jätta, sellepärast ma küsisingi.

sel ajal ca 7-8 a tagasi ei olnud kohvi kuskil mainitud. Nii et kohvi koorega jõin, suhkrut ja valget jahu ei söönud (paar kuud). Seenest sain jagu!

Sel ajal polnud üldse nii lihtne leida 100% pärmivaba rukkileiba – nüüd on valik palju suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mm…ma lihtsalt lugesin selle pärmseene kohta ja seal oli kirjutatud, et kohv tuleks ka tàiesti välja jätta, sellepärast ma küsisingi.

sel ajal ca 7-8 a tagasi ei olnud kohvi kuskil mainitud. Nii et kohvi koorega jõin, suhkrut ja valget jahu ei söönud (paar kuud). Seenest sain jagu!

Sel ajal polnud üldse nii lihtne leida 100% pärmivaba rukkileiba – nüüd on valik palju suurem.

Ma mõtlesi, et peaks seda ise ka proovima, kuna Sa tõid selle välja. Aga ma ei suuda vist ilma kohvita oma päeva alustada ja sellepärast ma küsisingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kohv siia puutub? Kohvi sees olevad piimad-koored-suhkrud aga käivad magusa alla küll. Mõni hull paneb kohvisse ka siirupeid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valk aitab. Tõsta valgurikaste toitude osakaalu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on tähele pannud antidepressantide ja magusaisu seost? Enne AD-de võtmist ei söönud ma iial nii palju magusat kui nüüd.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühja kõhuga tekibki suur magusavajadus. Normaalne reaktsioon. vaja kõht täis kõvasti süüa, mitte näljutada ja piirata, siis jätab suhkur suht külmaks.

Loll jutt. Pole midagi magusat suhu pistnud nii umbes 30 aastat ja soon ülivahe, ainult soolast. Ei pea end täis pugima, et suhkruvajadus kaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kohv siia puutub? Kohvi sees olevad piimad-koored-suhkrud aga käivad magusa alla küll. Mõni hull paneb kohvisse ka siirupeid.

No nad soovitavad ka kofeiini sellel ajal välja jätta. Miks? Ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valk aitab. Tõsta valgurikaste toitude osakaalu.

Ma piimavalku tarbida ei saa, sest mu kehal on tugev reaktsioon nende vastu. Ja isegi munavalge vastu.
Mul on selle valguga keeruline, kahjuks. Kuna ma piimavalku ei saa, siis ma katsun taimsest saada kätte(kanepiproteiin ja pruuni riisi proteiin).

Aga ma olen TA.

Tänaseks on mu magusa tarbimine väga alla läinud – isud on kadunud. Ma ei tea millest see täpselt tuleneb, aga ma tegin toidutalumatuse testi ja sellega seose jätsin paljud asjad välja, mis mu kehale ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Ilu ja tervis Suhkrusõltuvus