Esileht Pereelu ja suhted Suhte lõpetamine lapse pärast

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Suhte lõpetamine lapse pärast

Postitas:

Ma arvan, et selline mömm naine, kes oma lapse taktikepi järgi tantsib, ei väärigi uut suhet. Mehel vedas, et sellisest lahti sai. Lapse karistuseks on aga tulevikus tema ellu oma nina toppiv ema, sest oma elu sel emal pole, kuna laps ei lubanud. Nii et kokkuvõttes võitis sellest loost ainult mees.

Kärgperendus pole ka asi, millest unistada. Ses mõttes nõustun, mees vaid võitis.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.05 17:30; 27.05 10:06; 27.05 12:13; 27.05 12:43; 27.05 20:00; 28.05 17:01; 01.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on üle 10 aasta vana, siis ei pea teda valvama vahetpidamata. Suur laps ju, nagunii istuvad nägi telefonis enamus aega. Kui laps ei taha meest teie kodus näha, miks peab seda meest sinna siis vedama. Kohtuda saab mehe pool ju ka, samuti saab muid asju ette võtta. Laps kasvab, tulevad oma toimetused ja kui mees ikka õige on, siis saab kokku kolida ka hiljem. Muidugi eks oleneb ka sellest mida soovitakse, kui tahetakse kooselu,et oleks rahaliselt kergem või midagi sellist, siis jh peaks ikka sobima laps ja elukaaslane. Aga kui seda pole vaja siis saab ju mehega aega veeta ilma last sellesse segamata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole oluline inimene. Minu arvamus on täiesti neutraalne. Mul ei ole sõpru. Nii et – ei karda.

Miks sa siis kustutad ning sellega teisi lugejaid solvad? Ebameeldiv.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 19:49; 30.05 11:49; 01.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult olen seda meelt, et perekonnasisene suhe peab olema harmooniline, mis tahes pingetel selles kohta. Mehena, ma võin ju naist armastada aga kui ma tema lapsega ei sobi või läbi ei saa, siis teatud tasemest kaugemale see suhe areneda ei saa. Lapsele on kodus esmatähtis turvatunne ja lapse mis tahes viisil survestamine vanema isiklike, eluks mitte esmajärguliste vajaduste tõttu ei näita erilist vastutustundlikkust.
Aga nagu öeldakse, iga poti jaoks on kuskil kaas, kui nii läks, siis järelikult pidigi minema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 20:32; 03.06 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult olen seda meelt, et perekonnasisene suhe peab olema harmooniline, mis tahes pingetel selles kohta. Mehena, ma võin ju naist armastada aga kui ma tema lapsega ei sobi või läbi ei saa, siis teatud tasemest kaugemale see suhe areneda ei saa. Lapsele on kodus esmatähtis turvatunne ja lapse mis tahes viisil survestamine vanema isiklike, eluks mitte esmajärguliste vajaduste tõttu ei näita erilist vastutustundlikkust.

Aga nagu öeldakse, iga poti jaoks on kuskil kaas, kui nii läks, siis järelikult pidigi minema.

aga kui laps survestab vanemat? kas vanemal pole õigust harmooniliseks suhteks ja isiklikuks eluks?
laps on harjunud, et vanem on 100% tema päralt, tema dikteerib elukorraldust ja muidugi tekitab trotsi, kui mingi mees tuleb ja osa ema tähelepanust omale tõmbab.
kui ema aga ütleks, et mulle ei meeldi, et sa kati/matiga mängid ja suhtled – ei ole ükski pubekas nõus sellega, et vanem talle sõpru valib. samas ema peab oma sõpru lapse järgi valima…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.05 23:23; 27.05 10:24; 27.05 19:22; 02.06 08:56; 03.06 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult olen seda meelt, et perekonnasisene suhe peab olema harmooniline, mis tahes pingetel selles kohta. Mehena, ma võin ju naist armastada aga kui ma tema lapsega ei sobi või läbi ei saa, siis teatud tasemest kaugemale see suhe areneda ei saa. Lapsele on kodus esmatähtis turvatunne ja lapse mis tahes viisil survestamine vanema isiklike, eluks mitte esmajärguliste vajaduste tõttu ei näita erilist vastutustundlikkust.

Aga nagu öeldakse, iga poti jaoks on kuskil kaas, kui nii läks, siis järelikult pidigi minema.

aga kui laps survestab vanemat? kas vanemal pole õigust harmooniliseks suhteks ja isiklikuks eluks?

laps on harjunud, et vanem on 100% tema päralt, tema dikteerib elukorraldust ja muidugi tekitab trotsi, kui mingi mees tuleb ja osa ema tähelepanust omale tõmbab.

kui ema aga ütleks, et mulle ei meeldi, et sa kati/matiga mängid ja suhtled – ei ole ükski pubekas nõus sellega, et vanem talle sõpru valib. samas ema peab oma sõpru lapse järgi valima…

Kui inimesel on alaealine laps, siis on ta kõige esimeses järjekorras lapsevanem, siis tuleb tükk tühja maad ja siis kõik ükejäänu, sealhulgas isiklikud vajadused. Pubekaiga on lastel niigi väga tundlik iga, milleks neid siis veel rohkem traumeerida? Me ju ei tea, miks lapsel ema uue kaaslase suhtes blokk tekib. Võimalikud mälestused oma isast või mälestused sellest, mida ema on isast rääkinud ja miks lahku mindi. Või mida laps on oma sõprade perede pealt näinud, näiteks et nendes paarisuhetes pole kõik kaugeltki korras olnud Aga väga tüüpiline on, et vanem ei vestle ega arutle lapsega inim- ja paarisuhete teemadel, vaid kulgeb omasoodu ja siis ilmselgelt on lapse jaoks, eriti pubekaealise jaoks igasugune võõras inimene ema kõrval nagu välk selgest taevast.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 20:32; 03.06 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ehk häiriv, et nüüd on lapse jaoks võõras inimene majas. Lihtsalt häiriv.
Olukord vastupidine- mu lapsel on kallim. Minu jaoks ka võõras. Ei saa enam olla nii vabalt kodus. Ikkagi nagu külaline majas. Ma muidugi ei tunne armukadedust, mida võib tunda laps. Aga mulle ei pruugi see kallim üldse meeldida ja nii ma pean temaga koos elama. Mul on vähemalt võimalus noored omaette elama ajada. Aga laps peab leppima.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 13:49; 27.05 14:18; 03.06 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga laps peab leppima.

Millega ta sul siin täpsemalt leppima pidi?

Oli ju jutt, et lapsele ei meeldinud isegi see, kui ema mujal selle mehega kohtus.
Isegi siis segas see tema ekraanivahtimist.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.05 11:23; 28.05 14:46; 28.05 17:21; 28.05 21:38; 03.06 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesel on alaealine laps, siis on ta kõige esimeses järjekorras lapsevanem, siis tuleb tükk tühja maad ja siis kõik ükejäänu, sealhulgas isiklikud vajadused.

vat see on murb, kui inimene peab 18 aastaks enda elu kõrvale lükkama vaid seetõttu, et tal on laps 🙁
selleks, et inimene oleks õnnelik, peavad tema vajadused olema tema jaoks esikohal. siis on tükk tühja maad ja alles siis tulevad kaaslase ja lapse heaolu, sest õnnetu inimene ei suuda kedagi teist õnnelikuks teha, vaid esmalt peab ise olema õnnelik.
ei ole ka laps õnnelik, kui vanem on õnnetu. või siis on tegemist äärmiselt egoistliku lapsega, kelle õnn seisneb õnnetus vanemas, mis ei peaks olema vanema eesmärgiks.
võin kihla vedada, et see laps ei oleks nõus oma parimast sõbra(nna)st loobuma, kui ema seda enda õnne nimel temalt nõuaks – miks siis ema peab oma sõbrast loobuma?
arusaadav, kui mees oleks joodik või vägivaldne, et siis sellist ei too oma koju, aga normaalse mehe puhul peaks siiski vanem enda vajaduse lapsest ettepoole seadma.
ma olen ka olnud selline laps, kes välistas ema uue(d) suhte(d), nüüd täiskasvanuna ei saa aru, kuidas ema sai nii loll olla, et pubeka pirtsutamisele järgi andis ja oma normaalsest elust loobus 🙁 tegelikult olid need mehed ju täiesti normaalsed inimesed. nüüd on ema üksik pensionär, kes elab mul seljas, kuna muud elu tal ju pole, terve elu on ta keskendunud minu õnnelikukstegemisele, aga see pole mingi õnn tegelikult, vaid pigem ema elamata jäänud elu 🙁

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.05 23:23; 27.05 10:24; 27.05 19:22; 02.06 08:56; 03.06 10:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhte lõpetamine lapse pärast