Esileht Pereelu ja suhted Suhte lõpp?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Suhte lõpp?

Postitas:

Olen pikalt kaalunud, kas siia kirjutad avõi mitte, kuid teen seda siiski.
Ausalt, nii nagu on ja tunnen. Loodan saada ausat vastukaja ja soovitusi.

Mehega koos 10a, kaks last. Suhe on kogu see aeg olnud kehv. Mõni aasta on ehk olnud vähem tülisid, aga ikka….mõned head mälestused, aga tülid on olnud ikka väga kerged tekkima.
Saime väga noorelt kokku ja ilmselgelt on see elu meid niimoodi kasvatanud, et justkui ei teakski, kuidas normaalne elu välja näeb.
Jah, ma ei ole ka kerge iseloomuga, olen kärsitu ja ka ärritun, kui ikka süüdistatakse, milles süüdi ei ole.
Mees on veel hullema loomuga. Ärritub ikka väga kergesti, igast sõnast võib tüli tulla…või näoilmest, kõnetoonist…on ka kallale tulnud. Aastaid tagasi ikka väga hullusti. Ja üldse suhtles ta minuga aastaid väga üleolevalt. Kannatasin, sest olin ilmselgelt sõltuvuses. Olen eluaeg soovinud, et mul on oma turvaline keskkond, kuhu kuuluvad mulle kõige kallimad inimesed, see on mu loomuses. Ma hoian peret, pigem olen kodus, kui lähen üksi välja möllama.
Mees on aga kõik need aastad tülide peale jooma läinud ja väga tüüpiline- mina olen ju süüdi, et seda ja toda jne jne jne. Kogu aeg on põhjus minus. Viimati tuli kallale aasta tagasi. Siis olin süüdi, et läksin sõbrannaga kokku saama ja panin ennast ilusti riidesse ja nägin \”liiga hea\” välja. Tal lihtsalt keerab ära. Nüüd on aga olnud nii, et tal pole põhjust kallale tulla. Kui hakkab norima või on tüli, ma oian ennast tagasi, sest ei viitsi, ei taha, vist ka ei huvita enam. Ja milleni see on viinud- mees läks jälle jooma ja seekord sisi põhjuseks, et ma ei taha teda :). Täiesti naljakas, kuidas ma sellest kõigest varem aru ei saanud. Mina olen põhjus, miks tema halvasti käitub ja manipulatsioon on ikka tasemel-olen kõik aastad uskunud, et olen halb. Jah, ma tunnistan, minuga ei lihtne ja seda eriti viimasel ajal, sest ausalt- ei soovi teda kaissu, ei soovi temaga isegi sexida….kas peaks?
Ei meeldi vist enam.
Samas tundub, et ta VÕIKS olla normaalne inimene, kui mina olen. Aga ma ei usu seda. Inimese loomus küll ei muutu, kogu aeg on pidutsemas/joomas käinud. Mõnikord on jäänud ehk mõned kuud vahele, siis on tüli üles kistud ja mindud.
Miks ma kirjutan…tahaks lahku minna, aga lastest on nii kahju. See on ju ka nende kodu ja elu- ema ja isa. Ja juba mõtlen ka selle peale, et saavad ehk kunagi kasuõde-vennad…ka see tundub kuidagi halb. Kõik on halb, väga pikka aega juba.
arvaks ehk keegi midagi. Nii raske on üksi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahsoo, et ku lapsed näevad päevast päeva kaltsust ema, kellel pole kübetki enesearmastust ja türannist isa, kes oma sitas elus naist süüdistab, siis on kõik lihtsalt imearmas ja tuleb ikka edasi kannatada? Nunuh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutu järgi igaljuhul ei tundu, et see lahkuminek kerge oleks – ma ei mõtle ainult laste mõttes. Ma mõtlen, et see mees hakkab terroriseerima, peksma , jälitama, ähvardama jne..?

Need kuradi joomised ta närvisüsteemi rikuvad , paranoiat tekitavad … ta muutub üksnes hullemaks igaljuhul , kui ta joomisi ei jäta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei usu. Küll aga hakkab ta tagasi paluma. Alguses on muidugi tralli kui palju, aga kui aru saab…. samas see arusaamine on ka vaid nii kauaks, kuni jälle argipäev käes.
Ma kordan veelkord- ka mina olen süüdi selles s….s elus, loomulikult, kuid asju enam muuta ei saa ja tundeid ka tagasi ei too, mis on hävitatud meie mõlemi poolt. Tegelikult on väga raske.
Tema seal väljas möllab ja ilmselt ei saa ta üldse arugi, mis tegelikult toimub. Ainult seda kuulsingi (ta ei öelnud, et kuhugi läheb. Nägin, kui tulin lapsega linnast koju), et 4 kuud on pahasti ja ma ikka sõimasin teda ja ei taha teda jne. Läbinähtav, kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult hakkasid asjad muutuma, kui lapse kõrvalt õppima asusin. Siis leidsin töökoha, mis mulle väga meeldib… ta ikka oma irooniaga on öelnud, et tee omas asju seal….Arusaadav, et tunneb, et olukord on muutunud. Aga see on ka nii läbinähtav (või siis olen ma hakanud asju mõistma)- ta oli ju harjunud, et ma olen \”eikeegi\” ja kui ma nüüd ehk midagi saavutanud olen, siis mul on enesekindlus, mida enne polnud. Tunneb ohtu. Väga suure kontrollivajadusega mees on tegelikult, kui samas ise võib kõike teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees on emotsionaalne ahistaja ja manipulaator. sellised inimesed ei muutu kunagi. ta ei tahagi ju muutuda. kahju, et inimene oma väärtuslikku elu selle palaganni pärast prügikasti viskab. lapsed näevad seda pealt, neist tulevad samasugused manipulaatorid. olen ise kogenud. minu eks oli ka selline. tema ema oli ka manipulaator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mustlammas kirjutas:[/small]
[tsitaat]su mees on emotsionaalne ahistaja ja manipulaator. sellised inimesed ei muutu kunagi. ta ei tahagi ju muutuda. kahju, et inimene oma väärtuslikku elu selle palaganni pärast prügikasti viskab. lapsed näevad seda pealt, neist tulevad samasugused manipulaatorid. olen ise kogenud. minu eks oli ka selline. tema ema oli ka manipulaator.[/tsitaat]

kas sa kirjutaksid lähemalt, kuidas see sinu mehe puhul väljendus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest sobite te päris hästi. nagu pada ja katel. no milleks lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Nüüd on aga olnud nii, et tal pole põhjust kallale tulla.
[/tsitaat]

Misasja :O:O
Ma loodan, et tahtsid öelda, et ta pole suutnud leida põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel teemalagataja läheks….sest kui pole tundeid siis pole ka laste nimel mõtet lihtsalt pereelu elada. Ja tegelikult sellises suhtes on lapsed kõige suuremad kannatajad. Vale on sellises suhtes kasvatada lapsi just sellepärast, et arvatakse, et ikkagi pere ja ikka koos jne aga lastele on tegelikult raskem näha pidevalt kuidas vanemad tülitsevad ja isa on vägivaldne. Võta end kokku ja kui oled kindel, et sa tõesti ei armasta teda siis võta oma lapsed ja kingi neile elu. Isa ei kao, alati saab ta nendega aega veeta! Ja iga naine tegelikult saab üksikemana hakkama, tõesta endale, et ka sina suudad juba laste pärast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat õnnetuks olemist ei kaalu üles seda võltsi turvatunnet, mis sa arvad sest suhtest saavat.
Ma muidu perekooli stampvastusega – lahuta, ei ühine aga kui mees sinu vastu juba käe tõstab ja sind halvasti kohtleb siis… no millest me üldse siin räägime?
Mis teid koos hoiab? Lapsed ju näevad seda kõike!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on alkohoolik. Ta otsib sinus põhjust, et jooma hakata. Tuleb mulle väga tuttav ette. Ma ütlesin kohe, kui norima hakkas, et võta pudel välja ja jäta mind rahule. Kolisin minema ja lahutasime, õnneks lapsi ei olnud. Kuna mul oli oma alkohoolikust isa silme ees, siis sellist elu mina ei tahtnud ja otsust teha oli kergem. Meil, lastel, polnud väga vigagi, ei osanud paremat tahta. Aga mu ema elu oli küll põrgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii. Meest ei olnud tänaseks kodus, kell oli 4, kui ise helistasin. Ta ei vastanud mu kahele kõnele. Saatsin smsi- kas koju ka tuled? Vastas, et kas tahan last hoida anda, ta ju tühine mees ja mõttetu. Vastaisn, et vasta mu kõnele.Muidugi ei vastanud. Ja saatis smsi, et kui ma tahan, siis tema on linnas, tulgu ma talle järgi, aga ainult siis kui ma teda tõeliselt tahan ja lõppu pani SMS (ehk siis- ainult sms). Tema ei tahtvat teistmoodi kui smsm. Ei tea miks? Naljategemine. Tüübil on tsikid seal, pole ju küsimustki. See tühise mehe jutt jne, see on minu süüdistamiseks taaskord, et mina ikka end tema tegudes süüdi tunneks, eksole nii? Õudne, milline elu, lihtsalt kohutav….ukse ees on mul lähetus, käin seal ära ja siis pakin asjad. Ainuke asi, mis teeb muret, on see, et kui tema siia majja jääb, hakkavad siin igasugused tüübid käima ja kui lapsed siin hakkavad käima, siis on neil ju raske. Mõtlen, ehk saab kuidagigi, et ma jään ise lastega siia… ajutiselt, kuniks maja välja üüritud või müüdud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et see smsi teema on sellest, et ta pettis mind ja ei taha nüüd hakata vastuseid andma. Võib olla nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.06 21:40; 30.06 22:23; 30.06 22:29; 30.06 22:57; 01.07 17:23; 01.07 17:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhte lõpp?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.