Esileht Pereelu ja suhted Suhte varjamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Suhte varjamine

Postitas:

Mul üks tuttav, kes koos 5a ning neil pole ühtegi ühist pilti sotsiaalmeedias, pole märkinud ka suhet, väga vähesed teavad, et nad koos on. Põhiliselt naine varjab, sest mehel pole just hea maine. Lisaks naine ikka rõhutab, et tema suhtest pole vaja rääkida. Koos käivad ka väga vähestel üritustel, avalikel mitte. Eelmise mehega oli 16a koos ja see mees oli küll nö pildil ja teemaks.

Mida te sellest arvate või kuidas lepiksite, kui teie partner teid nii privaatselt hoiab?

+3
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:11; 16.04 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel inimestel ei ole ühist pilti sotsiaalmeedias ega suhte staatusesse midagi märgitud. Ma julgen arvata, et mu tuttavatel enamuses ei ole sotsiaalmeedias suhtestaatuses midagi. Ma seda küll mingiks varjamiseks ei pea. Aga muidu, iga ühe enda asi, kas ja keda ta oma suhetest teavitab,

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiaalmeedia pole elu. Mina olen ise palunud mehelt et ta ei paneks minust ega lastest pilte sotsiaalmeediasse. Endast võin ise pilte panna ja las lapsed panevad samuti endast ise pilte üles, kui nad piisavalt vanad on selleks.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuletab meelde kunagist artiklit pealkirjaga “seejasee abiellus salaja!”. Pulmas oli sada külalist, aga noh, ajakirjandust polnud kutsutud…

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:28; 16.04 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta kõigest su tuttav on ja sa tema suhtest tead, siis ei tea ju vähesed.  Ma arvan, et päris lahe naine on. Minu meelest kummaline seltskonnas muutkui oma partneritest (või lastest) rääkida niikuinii. Inimene ise on hoopis huvitavam.

Ja sotsiaalmeedia on niikuinii üks fantaasiamaailm.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:30; 16.04 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui selle naise eelmine suhe algas 21 aastat tagasi, siis selle aja jooksul on ta muidugi palju täiskasvanulikumaks kasvanud ja saab nüüd aru, et sotsiaalmeediasse pole vaja eraelu postitada. Üldse, mida privaatsemana oma isiklikud asjad hoiad, seda parem elu on. Mitte nii, et üks tuttav pläkutab su suhtest/elust siin ja teine seal, kuskile kolmandale jõuab tore telefonimäng.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav, kes koos 5a ning neil pole ühtegi ühist pilti sotsiaalmeedias, pole märkinud ka suhet, väga vähesed teavad, et nad koos on. Põhiliselt naine varjab, sest mehel pole just hea maine. Lisaks naine ikka rõhutab, et tema suhtest pole vaja rääkida. Koos käivad ka väga vähestel üritustel, avalikel mitte. Eelmise mehega oli 16a koos ja see mees oli küll nö pildil ja teemaks.

Mida te sellest arvate või kuidas lepiksite, kui teie partner teid nii privaatselt hoiab?

Ilmselt on asi mehe halvas maines. Mis tal siis viga on – kas on kohtulikult karistatud, mitmenaisepidaja, pettur vms?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 00:16; 16.04 12:27; 16.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav, kes koos 5a ning neil pole ühtegi ühist pilti sotsiaalmeedias, pole märkinud ka suhet, väga vähesed teavad, et nad koos on. Põhiliselt naine varjab, sest mehel pole just hea maine. Lisaks naine ikka rõhutab, et tema suhtest pole vaja rääkida. Koos käivad ka väga vähestel üritustel, avalikel mitte. Eelmise mehega oli 16a koos ja see mees oli küll nö pildil ja teemaks.

Mida te sellest arvate või kuidas lepiksite, kui teie partner teid nii privaatselt hoiab?

Väga tubli partner. Kas suhe on ainult siis õnnelik, kui on pilt sotsiaalmeedias üleval? See on vana tarkus, mida tahad endale hoida, sellest ära räägi võõrastele. Naine sai aru, mis vea ta eelmine kord tegi. Jagas oma mehe sotsiaalmeedias nii ära, et endale ei jäänudki. Nüüd naine targem, hoiab hea mehe ainult endale. Hea partner ongi ainult endale hoidmiseks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka pole oma mehest ega lapsest ühtegi pilti sotsiaalmeediasse pannud. Venis lapse sünni sündmuse lisamine fb-sse ja lõpuks ei pannudki. Suhtestaatust pole kummalgi meil märgitud. Mõned mu tuttavad/endised kauged töökaaslased ei teagi, et ma lapse sain nt. Ei varja, ei häbene, lihtsalt ei kuuluta oma elu. Kes teab see teab ja kes ei tea, ju sel polegi vaja teada. Kõik meie sugulased ja lähemad sõbrad ja need, kellega suhtleme teavad muidugi. Aga sotsiaalmeedias jälgib päris palju inimesi, kellega me ühtegi sõna ei vaheta. Ma ei näe mingit põhjust panna suhte ja laste infot üles netti lehele, et näeksid need inimesed, kellega ma nagunii ei suhtle ega räägi. Lihtsalt, et poolvõõras saaks huviga kursis olla, aga küsida mult ei julge. Kahju, kui mõned eeldaks, et kui pilte pole, siis on kohe “pandav ja sebitav”, aga pole tõsi alati.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on igasugused sotsiaalmeedia eraeluteated üsna võõristavad ja eemaletõukavad. Kuigi saan aru, et see on kujunemas pigem normiks ja nii lihtsalt on. Teated kellegi sünnist, surmast, abielust, rasedusest, suhte algusest ja noh jah, lõppu tavaliselt ei reklaamita.

Mingis mõttes pole siin midagi uut, vanast ajast saadik on sellised teated ka ajalehtedes ilmunud, see on osalt ju ka avalik ühiskondlik info.. Aga sotsiaalmeedia on selline imelik vahepealne nähtus. Pole avalik ajaleht, kus avaldad formaalse teate. Ega ka mitte lähemate sõprade ring. Pigem midagi sellist kontaktide märkmiku taolist, kus on lisaks sõpradele-sugulastele hulk inimesi, kellega oled kuskil mis iganes olukorras kokku puutunud ja lisad ta oma kontaktide hulka, sest et mine tea, äkki kunagi läheb vaja. Ja siis sellele veidratel aluste moodustunud seltskonnale jagada oma isikliku elu kohati väga intiimseid hetki.. Nojah. Imelik. Aga uus norm. Ise pean jätkuvalt pigem normaalseks seda, et nii ei tehta. Aga inimesed lahknevadki selles üsna selgelt kahte lehte. Võimalik, et teemaalgataja ja tema tuttav ongi lihtsalt neis kahes eri kastis. Ja teisalt – ka täiesti võimalik, et kaaslane mingil põhjusel ei sobi hästi eksponeerimiseks. See ei tähenda, et neil ei võiks koos hea olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt naine varjab, sest mehel pole just hea maine. Lisaks naine ikka rõhutab, et tema suhtest pole vaja rääkida.

Vaata, siis on asi hoopis selles, et see naine on normaalne, aga sina, teemaalgataja oled ebanormaalne.
Ehk siis sa oledki selline “instatibi” kes peab elementaarseks, et kogu su elu on letis (valedega muidugi!), igast su restoranieinest on pilt üleval ja kui kalla ostab uued Gutsimutsi päikeseprillid, siis on ka sellest märk maas.
Ja kõik teised, kes sellist võltselu ei ela, on sinu arust peast imelikud.

PS. See, et mehel pole “hea maine” on ilmselt tekkinud vaid sinu pisikeses peakeses.
Mis EI SUUDA mitte kuidagi mõista, kuidas saab kka päriselt elada, ilma sotsiaalmeedias pidevalt virvendamata.
Kui sel mehel oleks halb maine, siis see naine temaga ei elaks, sa tola.
Ja kui mehel on halb maine ja naine armastab, siis naine ka absoluutselt ei hooliks sellest.
Aga siin ilmselgelt pole küsimus maines, vaid selles, et naine ei taha olla mingi mallukas.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 08:30; 16.04 12:24; 16.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suhe on 3a ja pole ka ühtegi pilti ega suhtestaatust sotsiaalmeedias (mehel pole isegi kontosid kuskil portaalides), aga see ei tähenda, et ma teda varjan. Me mõlemad lihtsalt eelistamegi hoida oma elu privaatsena.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 08:57; 16.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttav varjas pea 3 aastat, et on suhe vangiga, kellega siis ka abiellus. Kui aus olla – siis oli see ikka paras šokk, õnneks on tegemist teretuttavaga ning perekonniti me suhtleme ei hakka. Tõesti ei suuda mõista, mis sellel naisel aru on, tegu on mehega, kes on 3ndat korda vangis.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milles probleem on? ma olen 20+a abielus olnud, pole ühtegi perepilti sotsiaalmeedias ega suhtestaatust kuskil märkinud.

ämm-äi juba varsti 60a koos olnud, neil… pole isegi  mingeid sotsiaalmeediakontosid, isegi arvutit pole…

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli aeg, kui ma elukaaslaselt nõudsin, miks tema pole FB suhtestaatusesse märkinud, et me suhtes oleme.

Täna olen ma pikaajalises suhtes mehega, kellel pole sotsiaalmeedia kontot ja minul pole suhtestaatust märgitudki, elu teeb omad korrektuurid ja minu peas loksuski paika see, et oluline ei ole see, mida me teistele välja näitame, vaid see, mida ma sisemiselt tunnen. Ju ma olingi aastaid tagasi niivõrd ebakindel, et vajasin seda “suhtestaatust” kinnitamaks oma “positsiooni”. Täna ma olen enesekindel, endaga rahulolev ja ei defineeri enda olemasolu läbi mehe.

Miks see sind häirib?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan küsijast aru, sest minu abikaasa pole ka minust pilte pannud ja on häirinud küll, sest sõpradega on pilte. Miks siis mina olen vähem tähtis? Tundub ka, et justkui varjaks, et on abielus. Olen leppinud sellega ja ei tülitse sel teemal, aga nati nukker on ikka. Ma just mõtlen, et kui sa oled oma kaaslase üle uhke, siis sa ka jagad seda.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:52; 19.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te sellest arvate või kuidas lepiksite, kui teie partner teid nii privaatselt hoiab?

Meie abikaasaga pole ka FBs abikaasadeks märgitud…pole nagu lihtsalt seda teinud. Põhjust ei ole ei teha ega tegemataa jätta.
Minu ajajoonel on üks pilt, kus abikaasa on ka ja isegi minu pea tema õlal. Seltskonnas.

Sõrmust ma ei kanna ja osa tuttavaid arvab, et mu mees on mu vend. Mul on mitu venda ja tõesti, ka mina ja mu abikaasa oleme sarnased.

Pulmad tegime ka nii, et regasime kabinetis ja hiljem olid koduaeda kutsutud peotäis inimesi grillile ja lobisemisele. Meie neile ei öelnud, et pulmad on….oleks keegi küsinud, oleks muidugi vastanud, et pulmapidu, mitte tavaline suvine õuepidu.

Inimesed, kelega ma nüüd tutvun, enamasti arvavad, et olen üksik. Ilmselt sellest, et olen iseotsustav ja ei pea näiteks abikaasaga läbi rääkima, kas võin pärast tööd kuskile restorani minna. Lapsed suured ja mul ei ole ka elus kombeks olnud neist tööl vms rääkida. Keda ikka meie lapsed huvitavad. Personaliosakond teab, aga teised vaevalt huvituvad, et kas mul neid üldse on või mitu.
Peresuhe on siiski tugev ja 24. aasta jookseb.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 10:57; 16.04 14:11; 16.04 17:04; 18.04 09:28; 19.04 12:53; 19.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla väljendasin end valesti, asi polegi niivõrd selles, et sotsiaalmeedias pilte pole vaid selles suhtumises, et rõhutab, et tema partneri nime ei tohi kuskil mainida. Mõlemad on sotsiaalmeedias aktiivsed, kõigi teistega on pildid.

Mees on vanglas olnud. See ongi põhjus, miks varjab. Sageli ka valetab oma suhre kohta. Pasr korda seltskonnas on talt küsitud, et kuidas kohtusite ja siis ta pole vastanud ja on tekkinud mitu piinliku momenti. Alles oli olukird, kus sai teha FB Eventi ning see oli koos kaaslastega ja see tuttav esitas palve, et mees saaks kutse meilile, et teda poleks osalejate seas näha.

 

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:11; 16.04 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on vanglas olnud. See ongi põhjus, miks varjab.

Kui lood on nii, siis on arusaadav. Ka mina häbeneks selle naise asemel silmad peast, kui tuttavad saaksid teada, et ma olen suhtes eksvangiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA Võibolla väljendasin end valesti, asi polegi niivõrd selles, et sotsiaalmeedias pilte pole vaid selles suhtumises, et rõhutab, et tema partneri nime ei tohi kuskil mainida. Mõlemad on sotsiaalmeedias aktiivsed, kõigi teistega on pildid. Mees on vanglas olnud. See ongi põhjus, miks varjab. Sageli ka valetab oma suhre kohta. Pasr korda seltskonnas on talt küsitud, et kuidas kohtusite ja siis ta pole vastanud ja on tekkinud mitu piinliku momenti. Alles oli olukird, kus sai teha FB Eventi ning see oli koos kaaslastega ja see tuttav esitas palve, et mees saaks kutse meilile, et teda poleks osalejate seas näha.

Võibolla tal seesama valehäbi nagu tavaliselt samasoolistel partneritel. Kui teada saadakse, kes ta mees on, siis on alati sada küsimust ja kõik samasse auku. Ei viitsi lihtsalt kõigile põhjendada, miks ja kuidas ja kuidas kohtusid jne. Inimeste suhted ongi privaatsed. Kui sa juba ette tead, et oma partnerist rääkides esitab keegi sulle alati täpelt samu küsimusi – kuidas siis vangiga kohtusid? Kas sind ei häiri tema minevik? jne.. sa lihtsalt ei jaksa pidevalt sama asja vastata.

Mina olen näiteks täiesti tüdinenud seletamast, mis rahvusest on või ei ole mu abikaasa.

Selle ürituse näite puhul. Tore isegi, et tahtis oma kaaslast üritusele kaasa võtta ja ainult sotsiaalmeedias olevate võimalike linkide/ühenduste pärast muretseb.

 

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:30; 16.04 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te sellest arvate või kuidas lepiksite, kui teie partner teid nii privaatselt hoiab?

Meie abikaasaga pole ka FBs abikaasadeks märgitud…pole nagu lihtsalt seda teinud. Põhjust ei ole ei teha ega tegemataa jätta.

Minu ajajoonel on üks pilt, kus abikaasa on ka ja isegi minu pea tema õlal. Seltskonnas.

Sõrmust ma ei kanna ja osa tuttavaid arvab, et mu mees on mu vend. Mul on mitu venda ja tõesti, ka mina ja mu abikaasa oleme sarnased.

Pulmad tegime ka nii, et regasime kabinetis ja hiljem olid koduaeda kutsutud peotäis inimesi grillile ja lobisemisele. Meie neile ei öelnud, et pulmad on….oleks keegi küsinud, oleks muidugi vastanud, et pulmapidu, mitte tavaline suvine õuepidu.

Inimesed, kelega ma nüüd tutvun, enamasti arvavad, et olen üksik. Ilmselt sellest, et olen iseotsustav ja ei pea näiteks abikaasaga läbi rääkima, kas võin pärast tööd kuskile restorani minna. Lapsed suured ja mul ei ole ka elus kombeks olnud neist tööl vms rääkida. Keda ikka meie lapsed huvitavad. Personaliosakond teab, aga teised vaevalt huvituvad, et kas mul neid üldse on või mitu.

Peresuhe on siiski tugev ja 24. aasta jookseb.

Jumala normaalne mutt oled (kui nii võib öelda, aga ma ei mõtle sellega midagi halvasti, pigem vastupidi)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on vanglas olnud. See ongi põhjus, miks varjab.

Aga mis see põhjus on, et see SIND selle asja juures nii väga-väga segab?
Et isegi perekoolis treisid sellest teema?

Et kuidas lepiksite, kui te oleksite eksvang ja kui teie praegune kaaslane selle üle uhke ei ole…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 08:30; 16.04 12:24; 16.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sotsiaalmeedias teabe jagamine polegi alati halb. See võib igasuguseid piinlikke hetki ära hoida. Näiteks, kui mina vallalisena tutvun sümpaatse mehega, siis on küll hea, kui sotsiaalmeedia kontolt kohe ära näed, kas ja kellega ta suhtes on. Usun, et kellegi pole huvi enda teadmata kellegi teisega suhtes inimesega romantilisi suhteid tekitada.

Paljud tahavad hirmsasti oma eraelu varjata, aga kas see ikka on iga kord hea? Minul oli selline juhus, kus olime tööalasel koolitusel, grupp võõraid inimesi. Ja üks naine tundis teise naise ära, et oi, meil käisid ju lapsed ühes lasteaias, kuidas su tibul läheb, kas koolis ja kõik on hästi?

Mina juhuslikult teadsin, et sel naisel ei ole enam last. Aga loomulikult ma ei hakanud ütlema ja see naine ise ka ei öelnud. Vastas napisõnaliselt, et jah, kõik on hästi ja lõpetas jutu ära. Keeruline situatsioon – kõigi nende võõraste inimeste ees ta ei tahtnud hakata valusal teemal rääkima, aga samas mitte ausalt vastata on ju ka tobe. Võibolla on sotsiaalmeedia ja üldse oma eraelu olulisemate sündmuste jagamine siiski millekski hea. Hoiab nii mõnegi piinliku situatsiooni ära. Ülepingutatud privaatsus, et keegi ei tohi teada, et mul on laps(ed) ja ma olen suhtes on ju ka juba rumal.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 00:16; 16.04 12:27; 16.04 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa torgid temast? tegele oma asjadega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõigi nende võõraste inimeste ees ta ei tahtnud hakata valusal teemal rääkima

Omade keskel siis sellised räägivad valiusatel teemadel heameelega või?
Ei räägi.
Ja seal oleks võinud lihtsalt kolme sõnaga öelda, kuidas asi on ja jutt lõppenud.
Kui nii on, siis on, mida etendada või näidelda?

Ja see sinu mõte, et sotsiaalmeedias sellega oleks mõistlik lehvitada – ära seda teemat rohkem puuduta. Sa ei jaga sellest suurt midagi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 08:30; 16.04 12:24; 16.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juhuslikult teadsin, et sel naisel ei ole enam last. Aga loomulikult ma ei hakanud ütlema ja see naine ise ka ei öelnud. Vastas napisõnaliselt, et jah, kõik on hästi ja lõpetas jutu ära. Keeruline situatsioon – kõigi nende võõraste inimeste ees ta ei tahtnud hakata valusal teemal rääkima, aga samas mitte ausalt vastata on ju ka tobe. Võibolla on sotsiaalmeedia ja üldse oma eraelu olulisemate sündmuste jagamine siiski millekski hea. Hoiab nii mõnegi piinliku situatsiooni ära. Ülepingutatud privaatsus, et keegi ei tohi teada, et mul on laps(ed) ja ma olen suhtes on ju ka juba rumal.

Nii, ja kuidas sotsiaalmeediasse piltide postitamine oleks aidanud? Sa tahad, et inimesed paneksid üles oma lapse matusepildid? Pigem võiks siis öelda, et piltide puudumise järgi oleks pidanud ka lapse puudumist oletama.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:28; 16.04 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii veider probleem. Mul pole ka sots.meedias ühtegi pilti oma mehest ega mehega. Võibolla mõni arvab, et olen vallaline vms, sest mu meest pole FB-s ka. Tal on ainult meil, aga ta sooviks sellest ka vabaneda, kuid paraku pole see võimalik.
Sotsiaalmeedia ei ole elu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sotsiaalmeedias teabe jagamine polegi alati halb. See võib igasuguseid piinlikke hetki ära hoida. Näiteks, kui mina vallalisena tutvun sümpaatse mehega, siis on küll hea, kui sotsiaalmeedia kontolt kohe ära näed, kas ja kellega ta suhtes on. Usun, et kellegi pole huvi enda teadmata kellegi teisega suhtes inimesega romantilisi suhteid tekitada.

Paljud tahavad hirmsasti oma eraelu varjata, aga kas see ikka on iga kord hea? Minul oli selline juhus, kus olime tööalasel koolitusel, grupp võõraid inimesi. Ja üks naine tundis teise naise ära, et oi, meil käisid ju lapsed ühes lasteaias, kuidas su tibul läheb, kas koolis ja kõik on hästi?

Mina juhuslikult teadsin, et sel naisel ei ole enam last. Aga loomulikult ma ei hakanud ütlema ja see naine ise ka ei öelnud. Vastas napisõnaliselt, et jah, kõik on hästi ja lõpetas jutu ära. Keeruline situatsioon – kõigi nende võõraste inimeste ees ta ei tahtnud hakata valusal teemal rääkima, aga samas mitte ausalt vastata on ju ka tobe. Võibolla on sotsiaalmeedia ja üldse oma eraelu olulisemate sündmuste jagamine siiski millekski hea. Hoiab nii mõnegi piinliku situatsiooni ära. Ülepingutatud privaatsus, et keegi ei tohi teada, et mul on laps(ed) ja ma olen suhtes on ju ka juba rumal.

Ka nõus. Mul on üks FB sõber, kes saab igaks sünnipäevaks oma kontole õnnitlusi. Aga ta on juba 8 aastat surnud. Tema abikaasa ei ole FBs olnudki ja ei taha sellega tegeleda. Liiga valus.
Inimesed saadavad õnnitlusi…ise ei süvenegi.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 10:57; 16.04 14:11; 16.04 17:04; 18.04 09:28; 19.04 12:53; 19.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 2,5 aastat suhtes olnud, aga lisaks sellele, et me pole FB-s isegi mitte sõbrad, ei ole meist selle aja jooksul ka ainsatki fotot, kus me mõlemad koos peal oleksime. Mees ei ole mulle sõbrakutset saatnud, minu uhkus ei luba temale ka saata. Sama lugu pildistamisega – mõtlen, et no kui tema ei tee, siis minul ju ka vaja ei ole. Nõme tegelikult ja see ikka annab mõista, et ei ole oma valikus kindel ning jätad pigem endast vallalise inimese mulje.

Mehe sõpradega ma ka kohtunud ei ole rohkem, kui mõned korrad nende paariga, kes meie esmakordse kohtumise ajal ka kohal olid ja mind paratamatult nägid. Minu sõpru-tuttavaid on tema küll kohanud ja kenasti sulandanud.

Ise ma mingi postitaja ja piltide jagaja kindlasti pole, samuti suhtun pigem kahtlustavalt nende inimeste õnne, kes endast igal võimalikul hetkel pilte jagavad, aga saan täiesti teemaalgataja murest aru, et kui päris olematu on suhte avalik väja näitamine, siis on väike paranoia õigustatud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 2,5 aastat suhtes olnud, aga lisaks sellele, et me pole FB-s isegi mitte sõbrad, ei ole meist selle aja jooksul ka ainsatki fotot, kus me mõlemad koos peal oleksime. Mees ei ole mulle sõbrakutset saatnud, minu uhkus ei luba temale ka saata. Sama lugu pildistamisega – mõtlen, et no kui tema ei tee, siis minul ju ka vaja ei ole. Nõme tegelikult ja see ikka annab mõista, et ei ole oma valikus kindel ning jätad pigem endast vallalise inimese mulje.

Mehe sõpradega ma ka kohtunud ei ole rohkem, kui mõned korrad nende paariga, kes meie esmakordse kohtumise ajal ka kohal olid ja mind paratamatult nägid. Minu sõpru-tuttavaid on tema küll kohanud ja kenasti sulandanud.

Ise ma mingi postitaja ja piltide jagaja kindlasti pole, samuti suhtun pigem kahtlustavalt nende inimeste õnne, kes endast igal võimalikul hetkel pilte jagavad, aga saan täiesti teemaalgataja murest aru, et kui päris olematu on suhte avalik väja näitamine, siis on väike paranoia õigustatud.

Ma olin sinuga samas paadis ja see suhe siiski lõppes, sest lõpuks tuligi välja, et tema jaoks oli tähtis see, et saaks teistega flirtida ning jätaks mulje, et on ikkagi vaba mees. Praegu olen ise vanem ning absoluutselt sellist jauramist ei talu – täiskasvanud mees võiks ikka ära otsustada, kas tahab olla vallaline või mitte. Minu jaoks näitab see ikkagi teatud pühendumist või kindlust suhte osas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhte varjamine