Esileht Pereelu ja suhted Suhteärevus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Suhteärevus

Postitas:
Kägu

Tuju nii paha.. Suhe selline ebakindel, ei tea, mis meist saab, nii vastik ärevus on sees. Koos olles on hästi, aga meil palju lahus olemist ja tulevik pole äris paika pandud ja siis hakkab kerima. Mees palju reisil, praegugi ära. Kuidas leevendate sellist suhtest tulenevat ärevust või mis nõu annate?

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua te olete koos olnud ja miks te ei ole tulevikust rääkinud? Minul oli selline ärevus ja ebakindlus esimesed 6 kuud umbes (mõlemad mehega oleme lahutatud ja 40+). Alguses ongi vast normaalne, peab ju alles teineteist tundma ōppima ja aru saama, kas üldse sobime ja tahame pikemalt koos olla. Kui suhe muutus lähedasemaks, siis hakkasime veiniklaasi taga tasapisi rääkima oma ootustest suhtele jne (mõlemad üsna kinnised inimesed, sellepärast veiniklaasi taga). Sai selgeks, et meil on ühesugused ootused ja väärtushinnangud ja siis kadus ärevus ka ära. Oleme ka üsna palju lahus, aga just rääkimine on see, mis aitab. Teadmatus tekitab ärevust.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on? Saab, mis saab.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on? Saab, mis saab.

jah, aga kas on tõesti inimesi, kes nii rahulikult seda võtavad?  Näiteks kui inimene väga meeldib veel ka. Tahaks ka selline olla, aga ei oska, sellepärast tulingi siia kasulikke mõtteid koguma:)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas leevendate sellist suhtest tulenevat ärevust või mis nõu annate?

Ma soovitaks mõelda armukese soetamise peale. Kui mees tihti ja pikalt kodust ära on, siis armukesega saab meeldivalt aega sisustada:)

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on? Saab, mis saab.

jah, aga kas on tõesti inimesi, kes nii rahulikult seda võtavad? Näiteks kui inimene väga meeldib veel ka. Tahaks ka selline olla, aga ei oska, sellepärast tulingi siia kasulikke mõtteid koguma:)

Katsu elada tänases päevas. Täna päeva selle eest, et jälle üks päev juures, mil saite koos olla (isegi kui ta ära on, olete ju vaimselt koos) selles fantastilises suhtes, mis teil on.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe jääb püsima, kui mõlemad selles suhtes vabatahtlikult olla soovivad.  Unustage ära oma haiged armukeste pidamised. Kui armukesi vaja on, siis ei ole seal taustal mingit suhet. Siis on üks suur p..sete kokku panemine ja muud ei midagi.

TA sa ju näed, kuidas mees käitub, kui ila iga seelikusaba peale tilgub, no millest siin siis rääkida. Kui väidab, et tahab sinuga koos olla, siis nii usugi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui armukesi vaja on, siis ei ole seal taustal mingit suhet.

Ma olen siit foorumist lugenud, et armukesi peetakse aastaid legaalse suhte kõrvalt. Seega ei ole tõene väide, et kui on armuke, siis ei ole taustal suhet. Üks ei välista teist ütleb jälle minu kogemus. Suhe ja armuke eksisteerivad sõbralikult käsikäes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuju nii paha.. Suhe selline ebakindel, ei tea, mis meist saab, nii vastik ärevus on sees. Koos olles on hästi, aga meil palju lahus olemist ja tulevik pole äris paika pandud ja siis hakkab kerima. Mees palju reisil, praegugi ära. Kuidas leevendate sellist suhtest tulenevat ärevust või mis nõu annate?

Kui oled täiesti üksi, siis kas praegune olukord tundub parem või halvem ? Kui halvem, siis võta oma asjad ja lahku. Äri saad üksi ka ajada, ei pea seda koos mehega tegema. Kui aga üksi olemisega võrreldes on praegune olukord parem ( mees ära on ju midagi muud kui meest üldse pole), siis mida sa närveldad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alge asi see värisemine ja ūlemõtlemine. Ajapikku läheb ūle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks su organism annab sulle märku. Ise tead, kas võtad kuulda või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuju nii paha.. Suhe selline ebakindel, ei tea, mis meist saab, nii vastik ärevus on sees. Koos olles on hästi, aga meil palju lahus olemist ja tulevik pole äris paika pandud ja siis hakkab kerima. Mees palju reisil, praegugi ära. Kuidas leevendate sellist suhtest tulenevat ärevust või mis nõu annate?

See ärevus on normaalne, aga kui muutub paranoiaks, siis on probleem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan väga hästi aru suhteärevusest, see tuleb ilmselt teatavast ebakindlusest. Kui oma mehega kokku sain, oli nn suhteärev 2-3 aastat veel, kuniks sain lapse, siis rahunesin maha.

Ütled ilusti, et veiniklaasi taga saate räägitud – rääkimine ongi see, mis aitab usaldust luua.  Ja usaldus on väga oluline.

Kui tuleb ärev mõte, suuna mõtet, mõtle kiiresti millelegi muule, ma tean see pole lihtne, aga mulle õpetati kunagi, et lihtalt mõtle sellele mida enda ees näed, hakka loetlema ja tekita sellest mingi uus mõte vms (nt laud, lill, riiul, tapeet – oot kust me selle ostsimegi jne ). See tundub vb tobe, aga aitab mingil omal viisil.

Tänaseks olen oma mehega koos olnud küll 20 aastat, samas ei saa öelda, et see ärevus kuidagi päris ära läinud oleks, samas hullem on mugavus. Aga no äärmused pole head.

Ja kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis on tänaseks see suhteärevus kandunud pigem mu mehele üle. Ka niipidi võib juhtuda. aga see juba teine teema.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madal enesehinnang. Selle asemel, et muretseda, kas sa ikka mehele meeldid ja kas tema tahab sinuga koos olla, muretse ja mõtle selle peale, kas tema on hoopis sinu jaoks sobiv mees. Naine on see, kellel on rohkem valikuid, keda mehed jahivad ja endale võita tahavad. Seega naine ei peaks kunagi olema üheski suhtes see ärev osapool. Keegi on varem sinu enesehinnangut kahjustanud, võibolla isegi see sama mees – kuum/külm mängudega saab täitsa edukalt manipuleerida inimest endast sõltuvaks. Pea meeles, et sina oled naine – sisesta siia vastavad omadussõnad, mis sind iseloomustavad – noor, ilus, hooliv, hoolitsev, toetav vms. Sina naisena leiaksid endale iga kell hooliva ja armastava partneri. Aga kas mees leiaks endale sama hea naise nagu sina? Ei, meestel on suuri raskusi isegi üheöösuhte leidmisega, veel hullem seis on mingi hea suhte leidmisega. Sina oled suhtes jõupositsioonil, sina valid mehe mitmete seast. Ja kui üks mees mingil põhjusel sind ei taha, siis see on tema kaotus, sinu võit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhteärevus