Esileht Pereelu ja suhted Suhted kodus mehega eriolukorra ajal.

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Suhted kodus mehega eriolukorra ajal.

Postitas:

Suhted kodus on mega halvad. Koliks välja täiesti.
Ei suuda enam ühes toas ka olla.
Lihtsalt hulluks ajab see olukord.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu aga pole kuhugi kolida. Elamine minu oma aga mees ei näi kuhugi liikuvat.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 10:46; 24.04 14:31; 24.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kellele elamine ei kuulu, peaks kiirelt tekitama mingi portaali, kus tutvuda ja siis proovida koos, kahe peale mingi elamine osta.

Võidaksid kõik – nii mahajääjad (perekoolis nutmine väheneks) kui uued paarid, kel taas seks uus ja huvitav ning 50% ka kindlust juures, et keegi otseselt homme välja ei viska.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii on see paljudes peredes ja eriti praegu. kõige rohkem kannatavad lapsed. lahendust pakkuda ei oska, ainuke lohutus on, et nii kui kriis möödas, siis lahtus sisse!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks neil ongi jama, kes juba abielludes/kokku kolides ei mõelnud läbi vana tõde, et nii heas kui halvas, haiguses ja tervises ja kõik need teised sõnad. Need, tuleb väja, ei olegi tühjad sõnad.
Minul on oma mehega igatahes kõik korras. Alustasime suvekodu hooaega.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks neil ongi jama, kes juba abielludes/kokku kolides ei mõelnud läbi vana tõde, et nii heas kui halvas, haiguses ja tervises ja kõik need teised sõnad. Need, tuleb väja, ei olegi tühjad sõnad.

Minul on oma mehega igatahes kõik korras. Alustasime suvekodu hooaega.

Paljud, kes instas siiani postitanud #parimmees, #parimisa, #blessed jne on nüüd lahutuse äärel. Sotsmeedia on nii võlts kui olla saab.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:36; 24.04 12:46; 24.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud, kes instas siiani postitanud #parimmees, #parimisa, #blessed jne on nüüd lahutuse äärel. Sotsmeedia on nii võlts kui olla saab.

Ega ikka ei ole küll, see on võimalus näidata armastust. Mõnel on si*aks vedanud abikaasaga, ei suuda tundeid vaos hoida. Sel on ka teine külg, nimelt nii saab näidata, et su mees on võetud, et keegi ei hakkaks arvama, et ta on vaba. Kõik ei kanna abielusõrmust.

Armastust peaks kaaslasele näitama, mitte kogu maailmale. Eriti ebakindel inimene peab olema, kui tahab näidata, et tema “mees on võetud”. Kas mees on nagu loom, kes juhindub instinktidest? See on nagu mingi eestlaste kolmnurga teema.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:36; 24.04 12:46; 24.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli jah megailus, kuniks selgus, et mees enda kohta igasugust jama kokku luisanud ja olulisi asju varjanud (nt et on krim korras karistatud). Sorry jah, et selgeltnägija ei ole. Kui avastasin, oli juba sisse kolinud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 10:46; 24.04 14:31; 24.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli jah megailus, kuniks selgus, et mees enda kohta igasugust jama kokku luisanud ja olulisi asju varjanud (nt et on krim korras karistatud). Sorry jah, et selgeltnägija ei ole. Kui avastasin, oli juba sisse kolinud.

Infoks teistele siis- siit saate kontrollida, kas teie meest on kriminaalkorras karistatud. Lööge lahendi teksti sisse mehe nimi ja voilaa:
https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/koik_menetlused.html

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:36; 24.04 12:46; 24.04 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli jah megailus, kuniks selgus, et mees enda kohta igasugust jama kokku luisanud ja olulisi asju varjanud (nt et on krim korras karistatud). Sorry jah, et selgeltnägija ei ole. Kui avastasin, oli juba sisse kolinud.

Infoks teistele siis- siit saate kontrollida, kas teie meest on kriminaalkorras karistatud. Lööge lahendi teksti sisse mehe nimi ja voilaa:

https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/koik_menetlused.html

Mina see krim korras karistatud käoisandaga kägu ja infoks teistele – mina reaalselt kontrollisin karistusregistrist enne, kui mehega esimest korda kohtingule läksin (tutvusime tinderis). Igaks juhuks, et tegu poleks mingi sari vägistajaga – parem karta, kui kahetseda. Ja kui karistus on aegunud, siis mitte muffigi te sealt registrist ei näe. Puhas poiss. Kinni istus mees isikuvastase teo ees ammu. Aga teada oleks soovinud selleke vaatamata, et karistus kustunud.

Kohtulahendite registrist näeb veel vähem, kui 10 aastat, sest registrid on vahepeal muutunud. Vanasti oli KIS ja KOLA, kust enam andmeid kätte ei saa. Nii, et ongi võimalik olla teadmatuses, kui kuskilt paberdokumentidelt välja ei tule.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 10:46; 24.04 14:31; 24.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhted kodus on mega halvad. Koliks välja täiesti.

Ei suuda enam ühes toas ka olla.

Lihtsalt hulluks ajab see olukord.

Kordades paremaks läinud suhted. Nii palju oleme rääkinud, arutanud, mälestusi jaganud. Saan veelgi enam aru, kui laheda inimesega ma elan. Arvan, et kui on head suhted, siis selline olukord lähendab, aga kui olid juba enne eriolukorda suhted kehvakesed, siis nüüd võib asi veelgi teravamaks minna. Samas, noo istuge ja rääkige. Suhe ju suures osas koosneb suhtlemiseks. Kuigi kokku minnakse ehk seksuaalse veetluse pärast, pärast elada tuleb ju inimesega. Ja inimeste vahel suhteid parandab suhtlemine. Olukord ei aja hulluks, asi oligi juba hull. Olukord toob selle selgelt ja täpselt välja.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka nii mega halb on, siis tuleb tõesti ära kolida. Hostelid praegu nii tühjad, et kasvõi samaks päevaks leiab toa. Eks see eriolukord on nagu vanadus: ei viitsi enam oma parimat poolt näidata ja oled, nagu oled. Kui on vale inimesega või valedel põhjustel kokku jäädud, ongi kehv ja tuleb ennast kokku võtta ja edasi liikuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/propageerin-jatkuvalt-vallalist-elu/

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:47; 24.04 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud, kes instas siiani postitanud #parimmees, #parimisa, #blessed jne on nüüd lahutuse äärel. Sotsmeedia on nii võlts kui olla saab.

Ega ikka ei ole küll, see on võimalus näidata armastust. Mõnel on si*aks vedanud abikaasaga, ei suuda tundeid vaos hoida. Sel on ka teine külg, nimelt nii saab näidata, et su mees on võetud, et keegi ei hakkaks arvama, et ta on vaba. Kõik ei kanna abielusõrmust.

Armastust peaks kaaslasele näitama, mitte kogu maailmale. Eriti ebakindel inimene peab olema, kui tahab näidata, et tema “mees on võetud”. Kas mees on nagu loom, kes juhindub instinktidest? See on nagu mingi eestlaste kolmnurga teema.

Mina nii ei tee, aga mõned sõbrannad lisavad pidevalt pilte ja neil on tõesti head suhted.

Fassaad

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:47; 24.04 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud, kes instas siiani postitanud #parimmees, #parimisa, #blessed jne on nüüd lahutuse äärel. Sotsmeedia on nii võlts kui olla saab.

Ega ikka ei ole küll, see on võimalus näidata armastust. Mõnel on si*aks vedanud abikaasaga, ei suuda tundeid vaos hoida. Sel on ka teine külg, nimelt nii saab näidata, et su mees on võetud, et keegi ei hakkaks arvama, et ta on vaba. Kõik ei kanna abielusõrmust.

Armastust peaks kaaslasele näitama, mitte kogu maailmale. Eriti ebakindel inimene peab olema, kui tahab näidata, et tema “mees on võetud”. Kas mees on nagu loom, kes juhindub instinktidest? See on nagu mingi eestlaste kolmnurga teema.

Mina nii ei tee, aga mõned sõbrannad lisavad pidevalt pilte ja neil on tõesti head suhted.

Fassaad

Olen tõeliselt hea suhtega. Mul on maailma parim mees ja hüppaksin tema eest auto ette ja kodukarantiinis koos kinni olla on ka hea.
Isegi oma pulmapilti pole sotsiaalmeedias jaganud. Reisipiltidel ja taggitud fotodel ikka oleme koos, aga mingit ideaalelu-pilti ei jaga sotsiaalmeedias.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin esmaspäevast reedeni tööl, mees koondati aprilli algul. Kuna üks lastest läheb septembris 1.klassi, siis otsustasime, et enne oktoobrit-novembrit mees uut tööd otsima ei hakka. Tulen õhtul töölt – toad on korras, söök valmis, lastega tegeletud.

Suhe on väga hea. Parem, kui enne olukorda, mil mõlemad pikad päevad tööl olime.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin ostsin naisele ehituspoest nurgiku, et ta saaks kontrollida minu sokkide paralleelsust jne. Ise ma ei kannata väga musti nõusid jmt, nõud/riided on alati masinas/välja võetud jne … ikka olen paha. Nii paar nädalat tagasi saadi aru, selmet mobla neti kaudu oma tööd teha, on stabiilsem ja kiirem kodus istuda saja megase ühenduse otsas. Koridorist saaks ka valguskaabli, kui mölin liiga intensiivseks läheb.
Jah, ma pole väga rõhku pannud habemekasvu piiramisele, töö ei nõua eksponeerimist ja aega küll selle kiire asjaga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub, et meil on mehe ja lastega suhted isegi veel soojemaks muutunud siin karantiinis. Aga meil on veidi teistsugune olukord, elame maal ja ei pea kogu aeg sunniviisiliselt kitsas kiubikus koos istuma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub, et meil on mehe ja lastega suhted isegi veel soojemaks muutunud siin karantiinis. Aga meil on veidi teistsugune olukord, elame maal ja ei pea kogu aeg sunniviisiliselt kitsas kiubikus koos istuma.

Kas sa oled mina? 🙂
Täpselt sama – ja lisaks, et laste omavahelised suhted on (küllap alternatiivsete kaaslaste puudumisest) läinud väga heaks, mis omakorda parandab samuti pere sisekliimat väga tervitataval moel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie nägeleme ikka sama tihti. Pisemad nägelemised on nagu ennegi, paar korda nädalas, kestavad 5-15 minutit ja algavad samast asjast – mina ei ütle ilmselt piisavalt selgesti ja mees ei saa siis soovist aru.

Suuremat tüli pole kriisi ajal olnud. 22 abieluaasta jooksul oleme päris tülis olnud kaks korda. Kord umbes 3 nädalat ja kord umbes 4 päeva.

Seega kriisiaeg meie suhteid mõjutanud ei ole. Laseme teineteisel ka palju omaette olla, mina näiteks lähen peaaegu iga päev vara magamistuppa, et ta saaks rahulikult oma maitse järgi filme valida. Mees käib igal hommikul koertega tunni jalutamas, et ma saaksin rahus ärgata. Koos käime muidugi ka, aga püüame päeva sees hoida mingeidki aegu, mil me poleks ühes toas.

Pigem on kõik hoopis parem – rohkem aega asju arutada ja kuulata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhted kodus mehega eriolukorra ajal.