Esileht Pereelu ja suhted suhted mehega peale kaalust alla võtmist

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: suhted mehega peale kaalust alla võtmist

Postitas:

küsin teiste kaalulangetajate käest kuidas teil suhted mehega on muutunud peale teie kaalulangetust ja ma räägin siin rohkem alates 15 kilost, mitte 5 või 3 kilo.
mul on langetada oma 30 kilo ja esimesed 10 läinud ja märkan et suhted on teravnenud, ise olen energilisem ja märkan et mehele käib närvidele see või ei tea mis…ei tea isegi mis aga kuidagi on muutunud suhted..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardab, et lähed liiga ilusaks, on (armu)kade. Muidu mõtles, et kes seda paksu ikka tahab 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 21:40; 07.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, tasakaaluks paksudele meelepärane versioon ka: mees kardab, et alla võttes pole sa enam nii ilus ja leinab su ‘kurve’ taga – sellepärast on pahur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 21:40; 07.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees kardab, et sul on silmarööm tekkinud, kelle pärast ühtäkki pingutama hakkasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vbla mees on kade sellepärast, et tal endalgi oleks vaja siitsealt alla võtta aga tema tegudeni ei jõua. Ja siis elab oma nördimust sinu peal välja, sest sa oled nii tubli ja pingutab. Muidugi armukese variant on ka võimalik, äkki mehed ei saa aru et hea enesetunde nimel võib ka alla võtta, mitte ainult teiste pärast 😀 edu ja jaksu igaljuhul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õiges suhtes mees ikka toetaks naist ja kiidaks edusammude eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesel on kehva iseloom, siis pole vahet, mida teha. Nii et asi pole mitte naise kehakaalus vaid mehe kehvas iseloomus. Ja pole siin vaja muud mõistatada kui seda, et kas naine on väärt enda kehva kohtlemist või mitte. Ja seda otsustab naine, mitte mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võibolla on probleem muus, kui kaalulangetamises, suhted on äkki juba varem kehvad ja nüüd löövad välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tunnetab muutust sinu sisemuses ja see teeb ta närviliseks. tuttav ja turvaline situatsioon on muutunud. sa oled talle \”võõras\” ja tema tavapärane rutiin on rikutud. ta ei oska veel seisukohta võtta, sest ei tea, palju sa veel muutud. pean silmas sisemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune dieet teeb selle pidaja pahuraks ja närviliseks, mõni ime, kõht on ju tühi ja mittemaitsev toit ei rõõmusta.Kuigi dieeditaja seda kõigest jõust alla surub ja pingutab rõõmus olla, ei tasu arvata, et see ümbritsevatele märkamatuks jääb. Mehele ei meeldi sinu muutunud meeleolud ja paljud mehed, kes ise saledad, ei pea dieeditamist saleduse nimel millekski.
Omal kogemus, et kui võtan maha 10 kg, ütleb mees lihtsalt \”ah soo\”, kui kilkan, et 20 kg juba läinud, ütleb, et vaata, et sa väga kõhnaks ei jää, talle kõhnad ei meeldi. Kui ma midagi ei ütle, ei märkagi mees kaalukõikumisi 10-15 kg piires.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin maha 45kg(kaalusin 98kg).Suhted mehega paranesid kõvasti,sest ma ise sain tagasi oma enesekindluse ja muutusin rahulikumaks.
Veel märkasin,et ka minu mees võib olla armukade;);)See on vahva..teeb asja tunduvalt põnevamaks(kuid seda peab olema tõesti aind tibake).
😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasugune dieet teeb selle pidaja pahuraks ja närviliseks, mõni ime, kõht on ju tühi ja mittemaitsev toit ei rõõmusta.Kuigi dieeditaja seda kõigest jõust alla surub ja pingutab rõõmus olla, ei tasu arvata, et see ümbritsevatele märkamatuks jääb. Mehele ei meeldi sinu muutunud meeleolud ja paljud mehed, kes ise saledad, ei pea dieeditamist saleduse nimel millekski.
Omal kogemus, et kui võtan maha 10 kg, ütleb mees lihtsalt \”ah soo\”, kui kilkan, et 20 kg juba läinud, ütleb, et vaata, et sa väga kõhnaks ei jää, talle kõhnad ei meeldi. Kui ma midagi ei ütle, ei märkagi mees kaalukõikumisi 10-15 kg piires. [/tsitaa t]

miks sa arvad, et dieet tähendab mittemaitsva toidu allasurumist? ma pean hetkel kremi dieeti ning ma ei söö midagi mittemaitsvat, isegi nirm koguseid ei suuda ära süüa ning seega pole ka kõht tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei arvaks ainult kirja põhjal, et mees on kade ja kardab naisest ilma jäämist. Kohati kaasneb kaaluteemadega naistel teatav maniakaalsus, mis võib temaga koos elajatele painajaks osutuda. Pigem ajab naise tühjast kõhust tingitud pahurus pinged lõkkele kui väline pilt. Mehed isegi üldjuhul ei tea, mis vahe on 7 kilo kergemal ja raskemal naisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tähendab naise dieet seda, et mees peab kohati ise süüa tegema? Siis on selge, miks tal mokk viltu on. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ühte paari, kus naine mehe maha jättis kui oli kõhnemaks saanud. Väliselt on mees täitsa meeldiv aga vist liiga vähe \”isane\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted suhted mehega peale kaalust alla võtmist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.