Esileht Pereelu ja suhted suhted-mida teha?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: suhted-mida teha?

Postitas:

Olen lahutatud 10 a,abielust 17 a poiss, mehe vanematega on olnud kogu aeg head suhted(käinud sünnipäevadel ja vajadusel abis suvilas jne). Ex mees ei ole oma lapse vastu mitte mingit huvi tundnud. Peale lahutust üritas algul ikka lapseraha maksta, kuid siis ei maksnud enam raha ja ei otsinud lapsega ka enam kontakti, nüüd juba vahemalt 5a või rohkemgi ei ole ta helistanud või muul moel huvi tundnud lapse vastu.Mul on antud asi kohtusse, et isa õigustest loobuda.
Täna, siis sain kurva uudise , et ex äi on surnud(ex mehele ei olnud ta päris isa).
Nüüd ma ei tea, kuidas teha.Kas peaksin pojaga minema matustele? ja kui seal veel on ex mees,ma ei taha temaga üldse kohtuda. Aga inimesega- tahaks hüvasti jätta:(((Mida teha?
Seda veel tahtsin lisada, et mul on elukaaslane( 6a) ja meil on ühine laps 4a. Nemad on samuti ex-i vanemate poolt omaks võetud. Koos kõik käisime nendel külas. Ex ämm ütleb mu elukaaslase kohta, et ta on talle nagu poeg, sest tema poeg- minu ex, ei ole eriti nendega heades suhetes. Kas peaksime koos minema matustele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi sa lähed matusele. Sina oled oma äiaga alati suhelnud, ta on sinu jaoks oluline inimene. Ja kui seal on ka sinu exmees, siis las ta olla seal. Sa ei pea oma exiga suhtlema. Muidugi on teil mingeid asju klaarida vaja, kuid ega siis matusel neid asju korda ei aeta.
Aga matusele lähed kindlasti. Sina läksid mehest lahku, kuid need inimesed jäid ju sinu ellu edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle pärast sa sinna lähed? Äiale viimast austust avaldama või eksmehega kohtuma? Kui sellele küsimusele vastuse välja mõtled, siis saad ka teada, mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui olen käinud sünnipäevadel, läheksin ka matustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted suhted-mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.