Esileht Pereelu ja suhted Suhtenõustamine, imago teraapia?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Suhtenõustamine, imago teraapia?

Postitas:
Kägu

Oleme jõudnud oma suhtega sinna paika, kus samamoodi enam edasi minna ei saa. Oleme seda abikaasaga arutanud ja leiame mõlemad, et võiks proovida spetsialisti abi.

Hakkasin siis uurima suhteteraapiaid ja ei teagi, mida valida või mis on nende erinevus. Kas keegi oskab aidata?

On suhtenõustamine, paariteraapias ja imago suhteteraapiaid. On teil endal kogemusi kellelgi?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodulehtedel on tutvustused ja kogemused kirjas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud prep paarisuhte koolitusel, oli palju abi. Ka imago on kindlasti hea, kuigi isiklikult käinud ei ole, siis kuulnud olen palju head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kõik oleneb konkreetsest inimesest, kelle juurde satud.

Meie proovisime, tegi kahju rohkem kui kasu. Rohkem eksperimenteerida ei julgenud.

Saime ise oma suhte korda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist kahju tekitas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, minge parem rahuga sõbralikult lahku. Pole vaja raha terapeutidele, juristidele jms raisata, kulub teile endalegi ära.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist kahju tekitas?

Tahtis, et me ennast seal kabinetis teisele (ja talle ka) võimalikult palju avaksime. See iseenesest on veel okei, kuid eriliselt huvitas teda just negatiivsete seikade pool. Märkasin, et kui rääkisin midagi positiivset oma mehest, siis vaatas psühh justkui tüdinult enda ette, nagu ma räägiks midagi igavat. Kui aga mainisin midagi negatiivset, nii ilmutas ta kohe huvi ja justkui vaimustust, kehutades sellega inimesi teise kohta just negatiivseid seiku ütlema. Ise muudkui korrutas, et kõik halvad asjad peabki välja ütlema – et siis saavat suhe uue ja värskena edasi minna.

Ehk siis – psühh kiskus inimesed enda juures mõnuga lahti, aga unustas kahjuks ära, et lahtikistu tuleb ka kokku panna. Kehutas inimesi enda kabinetis teisele halba ütlema, kuid ei osanud selle halvaga midagi arukat peale hakata siis. Tulidki inimesed kabinetist välja ja olid teineteise peale maruvihased ning mingist suurest “suhte värskendamisest” polnud küll juttugi. Algul arvasime, et nn viga on meis, ju siis meie kuidagi ei oska õigesti psühhi abi kasutada, kuid pikapeale saime aru, et nii ei sobigi meile ja lõpetasime need teraapiad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See artikkel on küll vist tasuline, kuid minu meelest 101% õige.

 

https://naine.postimees.ee/7718552/naistejutud-salakaval-pohjus-mis-rikub-ara-suurema-osa-suhteid

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtenõustamine, imago teraapia?