Esileht Pereelu ja suhted Suhteprobleem, vajan hinnangut

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: Suhteprobleem, vajan hinnangut

Postitas:

See teema on lihtsalt keskmine eesti perekonnaelu mida elavadki praktiliselt kõik kauem koos olnud paarid. Esimesed 5 aastat on veel mingi seks, sealt edasi seks kord aastas või pole sedagi. Osad kannatavad ära, osad petavad elukaaslast, ega suhe kunagi enam paremaks ei lähe, aga nii elataksegi surmani koos. Mõttetud pereelud kus ammu kumbki üksteist ei eruta ega huvita.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 13.01 18:57; 14.01 13:31; 14.01 13:33; 14.01 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa magad naisega, keda ei armasta ja kellest plaanid kohe-kohe lahku minna, ja veel ilma kummita?! Juba vanarahvas ütles midagi kiriku ja peksu kohta.

Esimene asi, mida vea parandamiseks tuleb teha, on vea tegemist mitte jätkata.

Sul on kolm suurt last ja üks tulemas, klaarid oma rahad ära ja tulema sealt. Eesti Vabariigis ei saa kedagi hoida vägisi abielus, lahutad siis kohtus. Kõik, mida rahaga korda ajada saab, on odavalt saadud ja lastega kohtumised, elatise ja KÕIK paned samuti kohtus kohe paika- või vähemalt kirjalikult, õiguslikult, tõendatavalt, naise allkirjaga jne. Et oleks selge, ja jälg maas, ja kord paigas, sest arvata on, et eksnaine sul kokkuleppimise ja koostöö vaimus olema ei saa.

Minu isal oli vanal hallil ajal kaks last, lahkumineku ajal jäi samuti eksnaine “kuidagi” (ok, sel ajal tõesti polnud kondoome olemas) rasedaks ja ütles, et trääsa sa mul enam kuhugi lähed! Sel ajal oli alimendid kolme lapse pealt 50% palgast muide. Mees läks, korteri ja kõik vara jättis naisele-lastele, tuli praktiliselt kohvritäie seljariietega uue naise (minu ema) poole. Tegi uue pere veel kolme lapsega, ehitas maja… käis öösiti tööl ja haltuurat tegemas, et ametlik palk oleks võimalikult väike jne, olid vaesed ja vedasid ennast välja. Mina olen see “teise pere” laps, mul on maailma parim isa, tema meid algul mähkis ja vannitas (tema ju oskas, ema oli roheline ja esmakordne lapsevanem! ???? ), tema oli tittedega päeval kodus, kui ema oli tööl, aga sama mees on oma vanematele lastele praktiliselt võõras (laste ema ei lasknud neil kohtuda ja ega minugi ema vaimustuses polnud mingitest “ekslastest”). Nii naljakalt võib elu minna. Kusjuures praegu on kõik lapsed üle keskea ja suhtleme kenasti, aeg kõik haavad parandab, isa on vanemate laste poolt juba vana-vanaisa. Aga lapsena saime meie näärideks 6! salvo kelku, sest neid müüdi iga lapse kohta üks ja isal oli passis 6 last… see on minu eredaim mälestus “kärgperest”. Isaga oleme omajagu rääkinud sellest, miks nii läks ja kuidas tema ise asju nägi ja miks tegi. Ta ei kahetse lahkuminekut hetkekski, see olevat olnud ainuvõimalik tegu, ainult sellest viimasest, täiesti isata kasvanud lapsest on tal kahju, et nii läks.

See nii yhekylgne loo esitlus. Paha exnaine, kes sai kogu vaese mehe vara ja lapsed kah isast ilma j2ttis. Oma halva iseloomuga. Ja veel vastu mehe tahtmist lapse sai. Ja super teiseringi isa, kes hetkegi ei kahetse, et pooled lapsed hylgas. Rabas armastuse nimel kangelaslikult, ennastohverdavalt teenis oma uut peret jne. Minu arusaam lihtsalt, et laks noore naise juurde, nagu keskeas ikka juhtub ja siis nad pingutavad ka rohkem. Sellistes lugudes on alati rohkem traagikat kui need, kelle juurest ei minda, aru saavad.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kirjand tõesti. Minu arust peaks see aeg möödas  olema, kui perekond oli partei alusrakuke ja lahutamine oli keeruline.  Mees ilmselt soovib märtrikrooni, aga tegelikult on mugav inimene –  eluke on küll nii raske, aga ikka elan koos ja kui seksi saan – siis seksin.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kirjand tõesti. Minu arust peaks see aeg möödas olema, kui perekond oli partei alusrakuke ja lahutamine oli keeruline. Mees ilmselt soovib märtrikrooni, aga tegelikult on mugav inimene – eluke on küll nii raske, aga ikka elan koos ja kui seksi saan – siis seksin.

Loos on kirjutatud, et naine ei soovinud lahutada, aga ikka naised süüdistavad meest. Kas teil on väiksem aju kui meestel, et ei suuda neutraalselt mõelda ja mõtlete ainult omakasu vaatevinklist?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 13.01 18:57; 14.01 13:31; 14.01 13:33; 14.01 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult tunnen samasugust naissoost nartsissisist psühhopaati. Esimene mees jättis ta ilmselgelt sellel põhjusel maha, aga leidis uue, keda sarnaselt TA looga koheldakse. Proua ise on enda nägemuses vähemalt Ema Teresa ja kui teised sellest aru ei saa, siis on skandaal suur ja lahutus laual. Mees on igal juhul süüdi, olgu siis konflikt kellega iganes või mis teemal iganes. Aga noh, härra tantsibki krakovjakki ja kui talle siis armulikult andestatakse, siis särab õnnest. Kõrvaltvaatajad muidugi ei saa aru, aga eks igaüks teeb oma valikuid ise. Nii et selles osas ma ei pea seda lugu ei väljamõeldiseks ega koolikirjandiks. Selliseid inimesi on nii meeste kui naiste hulgas, iseasi, kas sellistega peab hambad ristis elama. Vist oli “Postimehes” ka näide sarnasest loost, et põhimõtteliselt sellistele inimestele järgi andmine annab neile signaali, et sitta (ja sõna otsest vale) käitumist premeeritakse ja nii tulebki teha. Eks loos kirjeldatud proua ju samasugune.

Eks oma otsused peavad kõik ise tegema, aga mina sellist elu taluda ei sooviks, ka laste nimel mitte Soovitan küsida professionaalilt nõu, sest siin on väga suured sõltuvussuhte ilmingud. Elame vaid kord ja kas see ongi elu, mida tahaksid elada?

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kirjand tõesti. Minu arust peaks see aeg möödas olema, kui perekond oli partei alusrakuke ja lahutamine oli keeruline. Mees ilmselt soovib märtrikrooni, aga tegelikult on mugav inimene – eluke on küll nii raske, aga ikka elan koos ja kui seksi saan – siis seksin.

Loos on kirjutatud, et naine ei soovinud lahutada, aga ikka naised süüdistavad meest. Kas teil on väiksem aju kui meestel, et ei suuda neutraalselt mõelda ja mõtlete ainult omakasu vaatevinklist?

Ee, mis see asjasse puutub, et naine ei soovinud lahutada? Mees teeb mis mees tahab – tahab,  lahutab, tahab, ei lahuta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 21:07; 13.01 13:17; 13.01 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

See teema on lihtsalt keskmine eesti perekonnaelu mida elavadki praktiliselt kõik kauem koos olnud paarid. Esimesed 5 aastat on veel mingi seks, sealt edasi seks kord aastas või pole sedagi. Osad kannatavad ära, osad petavad elukaaslast, ega suhe kunagi enam paremaks ei lähe, aga nii elataksegi surmani koos. Mõttetud pereelud kus ammu kumbki üksteist ei eruta ega huvita.

</p>
Nõus, ei olegi ei kirjand, ega muinasjutt.

Olukord, hea mees kuri naine, kõlab muinasloona.Mees võtab naise nähvamised ja halvustamised kontekstist välja.

Näide: ma ütlen sulle: ” sa oled täielik idioot” sa vastad: “käi perse” mees räägib, kuidas naine teda möödaminnes perse saadab. Täiesti tõsi jutt, kui nii oleks olnud, ainult ütlemata jäi, et miks p…se saadeti.

Mees ei kirjelda tülisid, ei usu, et need olud ainult puutöö tulemuste üle. Sellised tülid lõppeks ju kiirelt – Ei meeldi, siis ei meeldi… ja elu läheb edasi.

Kui ma koon hobi korras endale kindapaari või lapsele mütsi, siis ma ei pane pahaks, kui see mehe maitse pole. Mõni teeb koju voodikatte või liniku, mehed kehitavad üldiselt õlgu seepeale…milles probleem, minu hobitööd peavad eeskätt mullemeeldima, ei huvita tihti ka lähedaste arvamus, kui meeldib on tore.

Äkki nähvati, kuna kõrvalsuhe oli juba kodus välja paista? Ja kuidas mees samas olukorras käituks, kui tema naine õhtuti pikalt “tööle” jääks ja teda laste ja koduste kohustustega üle valaks.

Vbl. käidi samal ajal kolme lapsega toidupoes, arstil, trennides- viimas-toomas, pärast tööd, lisaks lastega õppimine õhtuti, samal ajal kui mees ” pikalt tööl”. No kui paljusid naisi see nähvama ei pane?

Omaette huvitav kust kõrvalsuheteks suure pere, maja, aia, hobide kõrvalt minuteid leitakse?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.01 22:05; 13.01 16:24; 13.01 20:14; 13.01 20:16; 14.01 17:30; 14.01 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled abielus ja lahutusega jätad maja naisele, siis kuidas saad kindel olla, et ta seda ükskord ise müüma ei hakka?

Kui alimentidega ähvardab, siis on loogiline, et tuleb vara ära jagada – müük või maksab sinu osa sulle välja.  See pole mingi ilmaime, et kodusid vahetatakse.

Elu on liiga lühike, et kannatada edasi.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub anektoot:

” ei tea küll kuidas sellise idioodiga nii toredad lapsed tulid”  ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.01 22:05; 13.01 16:24; 13.01 20:14; 13.01 20:16; 14.01 17:30; 14.01 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see kirjand, see ongi elu. Rumalate ja otsustusvõimetute meeste elu. Tean ise selliseid “ups” lapsi, kes just siis sünnivad, kui mees hakkab ilmutama lahkumise märke. Miks mehed ei õpi, ei saa mina aru. Kui soovid järgmised 18 aastat oma elust vangis elada, anna minna. Paremaks see pereelu ei lähe. Jäädki kõndivaks rahakotiks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovid järgmised 18 aastat oma elust vangis elada, anna minna. Paremaks see pereelu ei lähe. Jäädki kõndivaks rahakotiks.

Mis tal nii kurta. Teenindatakse kodus, midagi ise ei liiguta, peab armukesi seni kui naine naba paigast punnitab. Ja siis on kõva ohver.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 18:19; 14.01 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lahendus on ju lihtne – lahutate ja jagate lapsed pooleks, mõlemale kaks. Las siis kaks nooremat jäävad naisele, sina võta kaks vanemat endale (pojad, nagu ma aru sain), ja kellelgi pole kellelegi vaja maksta elatist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lahendus on ju lihtne – lahutate ja jagate lapsed pooleks, mõlemale kaks. Las siis kaks nooremat jäävad naisele, sina võta kaks vanemat endale (pojad, nagu ma aru sain), ja kellelgi pole kellelegi vaja maksta elatist.

oi kurja! hea mõte, tõesti, kui see elatise teema nii vastuvõetamatu tundub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 17:42; 13.01 14:42; 14.01 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kirjand tõesti. Minu arust peaks see aeg möödas olema, kui perekond oli partei alusrakuke ja lahutamine oli keeruline. Mees ilmselt soovib märtrikrooni, aga tegelikult on mugav inimene – eluke on küll nii raske, aga ikka elan koos ja kui seksi saan – siis seksin.

Loos on kirjutatud, et naine ei soovinud lahutada, aga ikka naised süüdistavad meest. Kas teil on väiksem aju kui meestel, et ei suuda neutraalselt mõelda ja mõtlete ainult omakasu vaatevinklist?

Ee, mis see asjasse puutub, et naine ei soovinud lahutada? Mees teeb mis mees tahab – tahab, lahutab, tahab, ei lahuta.

See ongi siis naise loogika või õigemini selle puudumine? Mees otsustab ja ükskõik mis otsustab, on see vale otsus. Ma kirjutan et naine istub koguaeg kahel toolil ja seepärast naine ongi kahepalgeline olend, ta ei suuda olla võrdne mehega, sest tal on väiksem aju nagu, lihtsalt ei ole võimalik, et naine suudab olla õiglane, sest puudub mingi ajukude selleks.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 13.01 18:57; 14.01 13:31; 14.01 13:33; 14.01 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lahendus on ju lihtne – lahutate ja jagate lapsed pooleks, mõlemale kaks. Las siis kaks nooremat jäävad naisele, sina võta kaks vanemat endale (pojad, nagu ma aru sain), ja kellelgi pole kellelegi vaja maksta elatist.

Laste käest siis ei küsigi kus nemad tahavad olla? Muudkui võtad ja saed pooleks, sest naine ei taha oma mehega seksida ja siis mees peab keppima mujal või lahutusplaane hauduma. Oleks naine mehega seksinud, poleks seda teemat ju olemaski.

Naljakas on see, kui iga paari päeva tagant on perekoolis mõne naise teema kus tema salaja haub plaani mehest lahutada, siis millegi pärast soovitused on hoopis teistsugused. Pane salaja raha kõrvale jne tekst.

Keegi ei soovita ausalt lahutada vaid ikka salaja teist pettes ja tüngates.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 13.01 18:57; 14.01 13:31; 14.01 13:33; 14.01 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan mõlemal notaris maja lastele teha, siis pole hirmu, et naine üksi maha müüb ja raha ära kulutab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 17:44; 14.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutleme, et TA lahutab naisest ja majanduslikel ja soovide kaalutlustel (isaks jääda) vastutavad  laste eest 50: 50.

Ei tea mitu päeva kestaks uues kodus idüll “südamedaamiga” kui seal pool aega nelja “ekslapsega” majandatakse (või kolmega, kui imik emale esialgu jääks)?

Ei tea kas nad südamedaamiga ka selliste plaanide pidamiseni jõudsid?

Või kujutles TA ainult varianti, et astub poole maja rahaga ära ja käib lastel niisama pühapäeviti pai tegemas, kui “südamedaamile” sobib (rohkemate kohustuseta)?

TA’l ei paista perekohustustest suurt aimu olema. Esimene on alimendid – (jah täielik vabadus koos  teistega aelemisega maksabki nii palju). Või võtad poole ajast lapsed – koos kõigi kohustustega, ilma võimaluseta südamedaamide arvamustga arvestada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.01 22:05; 13.01 16:24; 13.01 20:14; 13.01 20:16; 14.01 17:30; 14.01 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Südamedaam pole armukese tüüpi… Okei!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.01 22:05; 13.01 16:24; 13.01 20:14; 13.01 20:16; 14.01 17:30; 14.01 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutleme, et TA lahutab naisest ja majanduslikel ja soovide kaalutlustel (isaks jääda) vastutavad laste eest 50: 50.

Ei tea mitu päeva kestaks uues kodus idüll “südamedaamiga” kui seal pool aega nelja “ekslapsega” majandatakse (või kolmega, kui imik emale esialgu jääks)?

Ei tea kas nad südamedaamiga ka selliste plaanide pidamiseni jõudsid?

Või kujutles TA ainult varianti, et astub poole maja rahaga ära ja käib lastel niisama pühapäeviti pai tegemas, kui “südamedaamile” sobib (rohkemate kohustuseta)?

TA’l ei paista perekohustustest suurt aimu olema. Esimene on alimendid – (jah täielik vabadus koos teistega aelemisega maksabki nii palju). Või võtad poole ajast lapsed – koos kõigi kohustustega, ilma võimaluseta südamedaamide arvamustga arvestada.

Jälle selline kummaline hirmutamine. Kuidas sa ilma minuta hakkama saad jne.

Napakas kuidagi. Kui suhe on läbi, siis tuleks seda aktsepteerida ja nii võttagi, aga mitte haletseda teist, no kuidas sa ikka hakkama saad. Eriti veel oma lastele halba soovides. See on nii jube naistemaailm, see õelus ja kurjus. Millise mehe see exnaine leiab, äkki sellise kes on ilusa jutuga aga hakkab peksma jne. Äkki see mees kes enam äge polnud, oli hoopis 100x normaalsem kui need uued mehed? Kõik need uued mehed ei võta ka naise lapsi ju omadena, alguses ikka illukuku, aga siis hakkavad vaikselt häirima.

Kehvad variandid ju mõlemal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 17:23; 13.01 18:57; 14.01 13:31; 14.01 13:33; 14.01 18:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhteprobleem, vajan hinnangut