Esileht Pereelu ja suhted Suhtes/abielus, aga tutvumisportaalis?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Suhtes/abielus, aga tutvumisportaalis?

Postitas:

Blogiteemaast ajendatuna. Kui paljudel teist ei oleks sooja ega külma, kui teie kallim lihtsalt niisama, ajaviiteks tutvumisportaalidesse kontosid teeks ja seal ringi vaataks? Sealt teemast jäi mulje, et üsna igapäevane asi ja ei tasuks üldse põdeda. Et paljud suhtes inimesed teevadki nii, niisama ajaviiteks ja tegelikult kedagi seal ei otsi?

Eeldusel siis, et teil ei ole mingi ultramoodne vabasuhe ja ei ole ka omavahel kokku leppinud, et nagunii lahutame, hakkame siis juba uusi otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei tee tutvumisportaali niisama ajaviiteks ja ringivaatamiseks kontot. Niisama ajaviiteks võib konto teha Facebooki, Twitterisse, Instagrami, aga tutvumisportaal on siiski kindla suunitlusega ja on üsna naiivne arvata, et keegi erinevatesse tutvumisportaalidesse niisama huvi pärast kontosid teeks. Mina sellesse küll ükskõikselt ei suhtuks, kui mu mees “ajaviiteks” tutvumisportaalides ringi vaataks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nop. Ei ole normaalne. Korra piilumiseks anonüümse pildita konto, ehk on ok, et vaataks korra, mis loom see Tinder on. Konto siis läheb pärast kiirelt kustutamisele vms. Aga oma näo ja nimega seal rippuda on kûll kergelt kummaline. Ju ikka kedagi või midagi hing ihkab.
See on inetu ka üksikute inimeste suhtes, kes sealt tegelikult ka kaaslast otsivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nop. Ei ole normaalne. Korra piilumiseks anonüümse pildita konto, ehk on ok, et vaataks korra, mis loom see Tinder on. Konto siis läheb pärast kiirelt kustutamisele vms. Aga oma näo ja nimega seal rippuda on kûll kergelt kummaline. Ju ikka kedagi või midagi hing ihkab.

See on inetu ka üksikute inimeste suhtes, kes sealt tegelikult ka kaaslast otsivad.

Anonüümne “piilumine” on veel hullem. Suhtes inimene ei pea tutvus(välismaal on tinderil veel otsekohesem sõnum)portaalides kondama, et ah äkki vaataks, mis siin on. Sa võid korteris elades käia kinnisvaraportaalis maju vaatamas, aga abielus kuskil tutvumisportaalides käia ei ole suhte või abielu mõte. Asi ei ole üldse Tinderis või ükskõik mis mainega portaalis, tean ka väga korralikke prouasid, kes seal käivad. Asi on tegevuses endas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nop. Ei ole normaalne. Korra piilumiseks anonüümse pildita konto, ehk on ok, et vaataks korra, mis loom see Tinder on. Konto siis läheb pärast kiirelt kustutamisele vms. Aga oma näo ja nimega seal rippuda on kûll kergelt kummaline. Ju ikka kedagi või midagi hing ihkab.
See on inetu ka üksikute inimeste suhtes, kes sealt tegelikult ka kaaslast otsivad.

Ma olen vallaline ja käisin ka vahepeal tutvumisportaalides. Mõtlesin, et mis tüübid need ilma pildita ja imeliku jutuga tutvujad seal on siis. Saan siis nüüd teada, et need on mingid “korra piilujad”, kes tegelikult on abielus. Mida seal vaja piiluda on siis, ei saa aru? Mina seda küll normaalseks ei pea. Oled abielus, siis ole abielus ja ära käi kuskil tutvumisportaalides lolli mängimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogiteemaast ajendatuna. Kui paljudel teist ei oleks sooja ega külma, kui teie kallim lihtsalt niisama, ajaviiteks tutvumisportaalidesse kontosid teeks ja seal ringi vaataks? Sealt teemast jäi mulje, et üsna igapäevane asi ja ei tasuks üldse põdeda. Et paljud suhtes inimesed teevadki nii, niisama ajaviiteks ja tegelikult kedagi seal ei otsi?

Eeldusel siis, et teil ei ole mingi ultramoodne vabasuhe ja ei ole ka omavahel kokku leppinud, et nagunii lahutame, hakkame siis juba uusi otsima.

Kindlasti ei ole kallimal sellist vaba aega, mida ta muud moodi viita ei oska. Kuulutus teeks minule otseselt selgeks, et suhe on läbi ja ta ei taha enam minu kallim olla. Tutvumisportaali ei tehta niisama kontot. Niisama konto võidakse teha vinti või mõnda teise mängukeskkonda, kus siis ehk tekib mingi suhtlus ka. Isegi kui asi jääb virtuaalse suhtlemise tasemele, otsib inimene, kes teeb konto ja kontot kasutab kindlasti suhtlemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ju tegemist olla ka ebakindlusega suhte osas. Otseselt ei soovita suhet lõpetada, aga soovitakse aega veeta uute tutvustega. Ah ma ei tea, elus on nii palju omamoodi suhteid ja paljudes suhetes polegi neid kallimaid olemas, inimesed astuvad suhtesse kuna ei viitsi üksi olla, tahaks proovida suhet või see kukub sedasi välja. Muidugi kes suhtest kohe ranget abielu eeldab “pead loobuma sõpradest”, neile on tõesti hämmastuseks kui teised veel ringi vaatavad. Samamoodi ebakindlad partnerid soovivad kohe suhte lõpetada kui teine tutvuda soovib.

Miks abielus inimesed ei või tutvusportaalides olla? Miks nad ei või tutvuda uute inimestega kasvõi sõpruse eesmärgil? Miks ei võiks ka uut kaaslast otsida kui vana enam ei rahulda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käod muidugi kontrolliks oma mehe mõtteid ja fantaasiaid ka, kui vaid saaks. Kahjuks / õnneks ei saa ja siis jääb üle järjepidevalt tutvumisportaale läbi kammida, et äkki õnnestub mees kuskil vahele võtta.

On täiesti normaalne omada kontot sellises portaalis, kus täiskasvanud inimene soovib kontot omada. Kui tegu pole pedofiilide või terroristide grupiga, siis ei peaks küll kellegi asi olema.

Mina sellesse küll ükskõikselt ei suhtuks, kui mu mees “ajaviiteks” tutvumisportaalides ringi vaataks.

Oled sa ikka tema netikasutamise aega piiranud, salasõnad pähe õppinud või jälgid üle õla, mida mees arvutis teeb? Sa meest oma 8- aastase pojaga segi ei aja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:44; 10.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei tee tutvumisportaali niisama ajaviiteks ja ringivaatamiseks kontot.

Mina küll tegin, mitmesse lausa. Lihtsalt ajaviiteks ja uudishimust. Vahel kondan seal ringi ja teen nö “inimkatseid”. Olen naine, 20 aastat õnnelikus abielus. Meest vahetada ei kavatse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll tegin, mitmesse lausa. Lihtsalt ajaviiteks ja uudishimust. Vahel kondan seal ringi ja teen nö “inimkatseid”

milles need katsed siis täpselt seisnevad? et kas saad väärikas eas veel mõne nägusa noormehe tähelepanu või mitte?

sina ehk meest vahetada ei kavatse, aga kui tema teada saaks, millega tegeled, vahetab ilmselt sinu üsna pea välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll tegin, mitmesse lausa. Lihtsalt ajaviiteks ja uudishimust. Vahel kondan seal ringi ja teen nö “inimkatseid”

milles need katsed siis täpselt seisnevad? et kas saad väärikas eas veel mõne nägusa noormehe tähelepanu või mitte?

sina ehk meest vahetada ei kavatse, aga kui tema teada saaks, millega tegeled, vahetab ilmselt sinu üsna pea välja.

Saa aru, kõik ei luura 24/7 oma kaaslase järel ja ei otsi põhjuseid, et teda maha jätta. Kui ei sobi, siis jäetakse niisama maha, mitte ei sorita kaaslase arvutis ja kontodel.
Pealegi ei ole kõigil seda pidevat, halvavat hirmu, et mis saab siis, kui partner minema läheb. Kui mingi konto pärast 20 a kestnud abielu lõpetatakse, siis ilmselgelt on tegu ullikesega või on põhjus hoopis milleski muus kui kontos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:44; 10.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult võib suhtes või abielus olles käia edasi igasugustes portaalides, kus hing ihkab. Kes, soovib, arvestab oma partneri tunnetega, kes ei soovi, see ei arvesta. Ja ka partnerite osas sõltub, kas partner arvestab käija sooviga käia või mitte ja kas partneri jaoks on tutvusportaalides sotsiaalsete eksperimentide läbiviimine piirides püsimine või nende ületamine. Inimesed ja nende tõekspidamised on erinevad.

Naiivsed on need, kes arvavad, et suhtlemine suhtlusportaalis on suhtele ohutu. Igasugune kommunikatsioon on tähelepanu ja ajaressurss, mida suhtlusportaalis käimise puhul jagatakse oma suhtekaaslase asemel kellelegi kolmandale. Mida tihedam kommunikatsioon, seda sügavam emotsionaalne side tekib. Mida vähem kommunikatsiooni, seda nõrgemaks jääb emotsionaalne side. Ja inimpsüühika on paraku sedamoodi ehitusega, et kui ühe inimesega side nõrgeneb ja teisega kasvab, võivad prioriteedid nende inimeste osas mingil ajahetkel kohad vahetada.

Rusikaga rinnale tagujad, kelle meelest tutvusportaalides ajaveetmine on inimõigus, on enamasti kahepalgelised ussid, kes niipea, kui oma partner sama peaks tegema, millega nad ise tegelevad, nutulaulu kiirelt lahti lasevad. Sest neile tehakse liiga. Nendega ei arvestata. Nende tunnetest ei hoolita. Maailma asjadest ei saada samamoodi aru nagu nemad. Individualistlik ühiskond on tegelikult hädaorg. Teiste inimestega mittearvestajad saab karma ükskord kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vähem kommunikatsiooni, seda nõrgemaks jääb emotsionaalne side. Ja inimpsüühika on paraku sedamoodi ehitusega, et kui ühe inimesega side nõrgeneb ja teisega kasvab,

Ole normaalne, ära pläma.
Normaalsel perekooli naisel on alati kaks meest, keda ta sügavalt armastab.

Kahjuks ta ei oska küll vahel üht teisele eelistada. Aga mingit “sidet” küll kellegagi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendes portaalides on julgelt üle poolte meestest suhtes.
Ühed otsivad armukest, teised sellist keda korra saaks proovida ja kolmandad sisustavad enda vaba aega ning tõesti kedagi ei otsi. Aja sisustajad kas ütlevad seda otse või siis ei ütle ja lollitavad niisama neid, kes tõsist suhet otsivad. Üks seltskond on selliseid, kes enda fanataasiaid seal välja elavad ja neid on ka, kes enda naist kiruvad ja lohutust otsivad ning nõu küsivad, kuidas käituda enda naisega mingis olukorras.
Minul näiteks on kogemustest lähtuvalt igale kirjutajale esimene küsimus, et kas oled vaba või suhtes. Enamasti nad ei valeta. Aga juttu, et elame eraldi tubades, ainult laste pärast koos või naine ei taha seksida või tahab ainult teki all ja pimedas ja midagi uut katsetama nõus ei ole, uih! ja vuih! ning mida tema siis tegema peab, kohtab ikka väga-väga palju.
Autoseks on väga kuum soov 😀 et tema tuleb kell 21 trennist, et siis 15min vaba aega. Kiire kähkukas või suuseks sisustaks selle aja kenasti ära. Isegi raha pakutakse.
Kui ei usu, tehke konto kuskile ja kontrollige mu juttu.

Aga vastuseks teemaalgataja küsimusele – ei, see ei ole normaalne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris paljud minu tuttavad suhtes inimesed on tinderis ntx. Nii mehed kui naised. mõni vast ei mäleta,et konto tegi.
kui ikka meedia räägib, et staaril on seal konto, siis minnakse ju pilte vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kehtib reegel, et ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehtaks. Mina ei taha, et mu kaaslane kusagil Tinderis tolgendaks, ja ei tee seda ka ise. Korras suhtes ei ole seda vaja ja jutul lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud teevad ka kontod niisama. Tahavad näha seda loomaaeda. Tõenäoliselt suhtlevad, aga midagi ei tee-kokku ei saa jne
Kas nüüd selle pärats kohe jalgu trampida ja lahutada ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see küll tavapärane ega aktsepteeritav ei ole. Niisama huvi pärast kedagi piiluma sinna minna on ka tobe. Ei usu, et keegi suhtes olles seal niisama käib, ilmselt ikka nuhkimas või kõrvalsuhet otsimas.

Ise oleksin küll solvunud ja pahane, kui mees kuhugi tutvusportaali konto teeks. Usaldada teda endisel moel kindlasti ei saaks, ükskõik, mis vabandused sellisel käitumisel ka oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtes/abielus, aga tutvumisportaalis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.